REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Leden 2010

Zaklínadla - jednoduchá

30. ledna 2010 v 23:28 | já |  ○ Zaklínadla
Wingardium leviosa - toto kouzlo přinutí předměty létat ( levitovat )


Alohomora - kouzlo na odemykání zámků


Lacarnom inflamare - vykouzlí oheň


Lumos - světlo

Lumos solen - velké světlo

Lumos maxima - největší světlo


Petrificus totalus - kouzlo úplného spoutání


Expelliarmus - odzbrojovací kouzlo


Accio - přivolávací kouzlo


Rictumsempra - lechtací kouzlo


Protego - štítové kouzlo

Protego totalum - silné štítové kouzlo
kouzlo
magic
Příběh Bellatrix Blackové/Lestrangeové kapitola 4

28. ledna 2010 v 19:06 | Já
Bylo 4. ledna a Lilly čekala před skleníkem na hodinu bylinkářství na Bellu. Začala hodina, ale Bellatrix ještě nepřišla " co s ní zase je.." pomyslela si Lilly. Bellatrix dorazila o deset minut později. Sedla si vedle Lilly a začala přesasovat mandragory. Lilly se na ni podezíravě podívala. Byla celá bílá, vlasi měla rozcuchané a oči mokré. " Stalo se ti něco ?" zeptala se Lilly. Bella ji místo odpovědi strčila do ruky kus pergamenu na kterém stálo :
" Vážená slečno Bellatrix. Další shromáždění smrtijedů se bude konat 14. ledna tohoto roku. Budeme vás očkávat o půlnoci na stejném místě jako minule. Lord Voldemort, Pán Zla."
Lilly se na ni podívala. " Nesmíš tam jít" řekla po chvíli. " Lilly já už sem ti říkala, že tam prostě musím jít, jinak mě Voldemort najde a zabije ! A nezačínej zase s tím že mám jít za Brumbálem, protože nechci aby mě vyloučily. Já to nějak přežiju. A pokut to půjde, lidem ubližovat nebudu." nedala se přemluvit Bellatrix.
Bilinkářství skončilo a Bella a Lilly seděli v Nebelvírské společenské místnosti a povídali si.
" Nazdar Lilly" to přišel Silrius. " Tak jak se - co tu proboha chce má sestřenka ?!?" zeptal se nechápavje. " Tohle je Nebelvírská společenská místnost. Ona je z Havraspáru a navíc je nenormální jestli jsi to ještě nepostřehla. "
" Sklapni Siriusi. " řekla naštvaně Lilly. " Nevspomínam si že bych se tě ptala co si myslíš o mích přátelech a nechápu proč by sem nemohla Bella chodit jen proto, že je z Havraspáru.
Deset dní rychle uteklo a nastala sobota 14. ledna. Tentokrát šla Lilly za Bellou do společenské místnosti Havraspáru. Bellatrix se bála do lesa jít. Seděla v křesle u krbu a poslouchala co jí Lilly vypráví až nakonec asi v šest večer usnula. Lilly musela odejít a Bellu nechala spát, protože si myslela že se za pár hodin probudí. Když se však Bellatrix probudila, Bylo za deset dvanáct. Ani se nepřevlékla a vyběhla s hradu. Rychle utíkala přes školní pozemky k lesu.
" Jdete pozdě slenčo" řekl Voldemort. " Omlouvám se." zamumlala Bellatrix. Ve školním hábitu jí byla strašná zima, ale nic neřekla.
" Tak," řekl Voldemort " abych zjistil, že jste dost dobří, aby jste mohli být moji smrtijedi, musíte být na konci této zkoušky ještě naživu. Rozdělíte se na dvě poloviny a budete proti sobě bojovat. Výslovně zakazuji dnes používat kledbu avada kedavra, ostatní jsou povolené. Začněte. "
Vzápětí se smrtijedi rozdělili podle Voldemortova příkazu a začal boj. Vzduchem létaly všemožné paprsky světel a Bellatrix se jim vyhýbala. Byla mezi ostatními každopádně nejmladší ale bránila se jak nejlépe uměla.
" Tak to by stačilo. " ukončil boj Voldemort. " Všichni jste přežili, teď můžete jít."
Bellatrix šla lesem zpátky k hradu. Nemohla jít moc rychle. Strašně ji bolela noha jak uskočila za strom před nějakou kledbou, ruku měla pořezanou a hábit roztržený. K tomu všemu navíc ještě začalo pršet jako z konve, takže byla celá promočená a byla jí ještě větší zima než předtím.
Podívala se na hodiny ve vstupní síni. Bylo už šest ráno. Šla k Nebelvírské věži počkat na Lilly. Lilly vstávala vždycky velmi brzy, takže v sedum už vyšla ze společenské místnosti.
" Bello jsi v pořádku ?" zeptala se zděšeně když ji uviděla. " Musíš jít hned na ošetřovnu. "
řekla Lilly a vedla ji chodbou pryč. Mladé doktorce madame Pomfreyové bylo sotva dvacet let a nikdy se na nic zbytečně nevyptávala. " Já spadla ze schodů" vysvětlovala jí Bella. "Hmm" řekla madame Pomfreyová zatímco jí prohlížela ruku. " Chvíli si vás tu nechám. Tohle počasí to je hrůza... jste pořádně nachlazená a máte teplotu slečno Blacková. A vy slečno Evansová, jestli jste zdravá, můžete odejít."

Co je to Harry Potter's children ?

26. ledna 2010 v 19:26 | Já |  ○ Harry Potter's children

Harry Potter's children je vlastně pokračování Harryho Pottera, ale ne tak úplně o něm, ale o jeho dětech, převážně o dceři Lilly a jejích kamarádech. Nechybí ovšem ani její starší bratři James a Albus. Lilly se po příjezdu do Bradavic dozvídá, kdo vlasně její otec je, protože ten se to rozhodl před svými dětmi utajit do té doby než nastoupí do školy. Obává se totiž aby se nechovali příliž namyšleně. Lilly a její přátelé prožívají nejen v Bradavicích nejrůznější dobrodružství. Stejně jako její otec se ani malá Lilly nikdy nevzdává a její přátelé jsou stejně oddaní jako Ron a já.


Příběh Bellatrix Blackové/Lestrangeové - kapitola 3

21. ledna 2010 v 21:19 | Já
Bella zůstala na místě a nemohla se ani pohnout. " Na co čekáte slečno ? " zeptal se Voldemort.
" Už jdu " řekla tiše a rozběhla se z lesa pryč. Neustále zakopávala o kořeny stromů, jak nevyděla přez uslzené oči. Vyběhla z lesa a šla už o něco pomaleji přez školní pozemky. " Co se to tady proboha - kam deš Bello ?" Bellatrix se ohlédla. Byl to Hagrid. " Stalo se ti neco ? " zeptal se když se na ni podíval zblízka. Ze rtu jí tekla krev, vlasy měla mokré a oči zalité slzami. Zakroutila hlavou a rozběhla se ke hradu.
Druhý den za Hagridem přišla Lilly. Většinou za ním jednou týdně chodila na čaj.
" Poslechni, Lilly, ty se vobčas bavíš s tou mladou Blackovou, že jo ?"
" S Bellou ? Jo, Proč? " podivila se Lilly. Hagrid jí vypravěl, co v noci viděl.
" No jo, a já myslela že je nemocná ! Dneska jsme měli s Havraspárem bilinkářství a nebyla tam. Zkusím něco zjistit. "
Půl hodiny na to už Lilly i s Bellatrix seděli u černého jezera. Bella vyprávěla Lilly co se stalo vnoci. Lilly se na ni dívala s otevřenou pusou a pak pomalu řekla. " Už...už tam nikdy nesmíš jít a..... a si v pořádku, není ti něco ? Já....totiž ty....neměly bychom to třeba říct...zeptat se profesora Brumbála..."
" Jako, aby mě ještě k tomu vyloučili ? A to s tím že už tam nesmím jít....Voldemort mě najde a zabije. Pochop to Lilly já tam musím jít a prosím tě, abys to nikomu neříkala."

Příběh Bellatrix Blackové/Lestrangeové - kapitola 1

13. ledna 2010 v 19:59 | Já
Nikdy bych nevěřila, že zrovna já někdy řeknu něco takového, a myslím si, že tomu zřejmě ani nebudete věřit, ale toto je PRAVDA !!!
Ballatrix Lestrangeová je známá jeko Voldemortova nejvěrnější smrtijedka. Ale byla taková vždycky ??? No to ani náhodou !
Bellatrix byla nejmladší ze tří sester Blackových ( nejstarší Narcissa, prostřední Andromeda a nejmladší Bellatrix ) Narcissa musela být neustále středem pozornosti a Andromeda s bratrancem Siriusem byli zase neobyčejně inteligentní a pořád na tenkrát ještě malou Bellu něco vymýšleli. Bellatrix byla úplně normální holka. Byla sice chytrá, ale ne tak jako Sirius a Andromeda a ani se tak nepředváděla jako Narcisa.
Říká se také - a to zařídil Voldemort - že Bella studovala ve Zmijozelu, jenže to taky pravda není. Bellatrix poslal moudrý klobouk do Havraspáru, což byl další důvod, kvůli kterému byla v rodině Blacků zase o něco méně oblíbená. Sirius a Andromeda sice patřili do Nebelvíru, ale podle Blackových byl Nebelvír rozhodně lepší než Havraspár. Ani ve škole však Bella neměla skoro žádné kamarády - o to se postaraly její sestry. Jediný kdo se s ní bavil byla Lilly Evansová. Jenže jejímu nejlepšímu kamarádovi, Severusovi, se to vůbec nelíbylo, protože kluci ze zlijozelu, zvlášť Lucius Malofoy o ní prohlašovali, že není normální. Když byla Bella v sedmém ročníku, přišel jí tento dopis :
" Vážená slečno Bellatrix. Dozvěděl jsem se o vašich velmi dobrých výsledcích v učení a oznamuji vám, že jestli chcete, můžete se stát jedním ze smrtijedů. Samozřejmě jsem si všiml, že jste narozdíl od svých sester zcela výjmečná. Pokud příjmáte mou nabídku, dostavte se laskavě v pátek 17. listopadu o půlnoci do zapovězeného lesa. Lord Voldemort, Pán zla."

Příběh Bellatrix Blackové/Lestrangeové - kapitola 2

13. ledna 2010 v 19:59 | Já
Bella nevěděla jak se má rozhodnout. Nechtěla nikomu ublížit, ale měla jedinečnou možnost být v něčem lepší než její sestry. Její rodiče z toho byli nadšení a zajímali se o Bellu jako ještě nikdy.
Nastal pátek 17. listopadu. Bylo 11 večer a všechny dívky z Bellatrixiny ložnice už spaly. Bella sešla do umývárny, oblékla si své nejlepší oblečení, načesala si svoje dlouhé vlnité černé vlasy, oblékla si zimní plášť a vyrazila na cestu. Šla rychlým krokem přes školní pozemky směrem k Hagridovu srubu, kolem kterého rychle proběhla aby ji nezahlédl. Přiblížila se k lesu a zustala stát. Ještě nikdy se tak nebála. Zavřela oči a vkročila do lesa. Kráčela ještě rychleji a nedívala se za sebe. Stromy po celém lese rostly velmi hustě, až na pár míst. Bella zrovna došla na jedno z nich. Bylo tam několik židlý v kruhu a v čele velké křeslo. Všechny židle byly obsazené až na jednu. Mezi lidmi Bella poznala Luciuse Malfoye a v čele seděl Voldemort. Byl neobyčejně hezký. Ne takový, jakého jsem ho znala já. Bella se na něho usmála. " Posaďte se slečno Bellatrix. Lucis Malfoy se na ni povýšeně podíval, potom obrátil oči k Voldemortovi a nechápavě na něho pohlédl. "Vím Luciusi, že si čekal jinou ze sester Blackových," řekl mu Voldemort " ale jsem si jist, že jsem si vybral správně. Tak a teď bych vás rád něco naučil. " otočil se a Bella si všimla že za ním leží spoutaný nějaký muž. "Crucio ! " zakřičel Voldemort a v tu ránu muř začal strašně ječet. Na Bellu to silně zapůsobylo a musela se hodně ovládat aby se nerozkřičela také.
"Avada kedavra ! " křikl Voldemort. Muž stichl a byl mrtvý. Bellatrix se zklonila a tajně si otřela uslzené oči. " Všichni si teď tu první kledbu zkusíte. " řekl Voldemort. Vytáhl ze sklenice pavouka a všichni na něm zkoušeli kledbu mučení. " Teď vy Bellatrix" řekl Voldemort. Bella jen zavrtěla hlavou a sklopila oči k zemi. " Né ? Ale ano slečno ! Vy si tu kledbu zkusíte, jinak ji zkusí ostatní na vás ! " poručil Voldemort. " C- Crucio !" řekla Bella a namířila hulku na pavouka. Po chvíli ji odtrhla a tázavě pohlédla na Voldemorta. " Ne. Musíte to myslet vážně ! Zkuste to znovu. " řekl Voldemort. " Ne, prosím už ne..." plakala Bellatrix. " Crucio" zařval Voldemort a namířil hůlku na ni. Bellatrix ucítila nesnesitelnou bolest. " Neee prosím udělám to ! Vážně to udělám ! Prosím !!! " ječela Bellatrix. " Voldemort odtrhl hůlku. Bella zůstala ležet na zemi stočená do klubíčka. " Vstaňte ! " křikl Voldemort " a zabíjte toho pavouka. " Bellatrix na pavouka namířila hůlku, pevně zavřela oči a " Avada kedavra !"
" Výborně" řekl Voldemort. " Prodnešek můžete jít"

Něco o mě

2. ledna 2010 v 14:18 | já |  ○ Já & blog ♥


Jmenuji se Hermiona Jeane Grangerová. Vyrůstala jsem v mudlovské rodině, ale od jedenácti let jsem studovala ve škole čar a kouzel v bradavicích. Moji nejlepší kamarádi se jemnují Harry James Potter a Ronald (Ron) Billius Weasley. Ikdyž, toto zřejmě ví každý. Jsem velmi ráda, že jsem mohla pomoct svým kamarádům zničit lorda Voldemorta. Celý rok jsme strávili pátráním a ničením viteálů a je velice zvláštní, že každý viteál zničil někdo jiný. Deník zničil Harry, prsten zničil brůmbál, medailonek zničil Ron, pohárek jsem zničila já, čelenka zhořela, Nevill usekl hadovi hlavu a Voldemorta zabila jeho vlastní odražená kledba.
Ve dvaceti letech jsem se provdala za Ronalda Weaslyho a naše dcera se jmenuje Rosalie Hermiona Weasleiová a náš syn Hugo Ronald Weasley.
Harry si vzal Ginny a mají spolu dvě děti : nejstarší se jmenuje James Sirius Potter, prostřední Albus Severus Potter ( jmenuje se podle dvou ředitelů Bradavic ), a jejich nejmladší dcera se jmenuje Lilly Luna (Lenka) Potterová.
jááá