REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Příběh Bellatrix Blackové/Lestrangeové kapitola 4

28. ledna 2010 v 19:06 | Já
Bylo 4. ledna a Lilly čekala před skleníkem na hodinu bylinkářství na Bellu. Začala hodina, ale Bellatrix ještě nepřišla " co s ní zase je.." pomyslela si Lilly. Bellatrix dorazila o deset minut později. Sedla si vedle Lilly a začala přesasovat mandragory. Lilly se na ni podezíravě podívala. Byla celá bílá, vlasi měla rozcuchané a oči mokré. " Stalo se ti něco ?" zeptala se Lilly. Bella ji místo odpovědi strčila do ruky kus pergamenu na kterém stálo :
" Vážená slečno Bellatrix. Další shromáždění smrtijedů se bude konat 14. ledna tohoto roku. Budeme vás očkávat o půlnoci na stejném místě jako minule. Lord Voldemort, Pán Zla."
Lilly se na ni podívala. " Nesmíš tam jít" řekla po chvíli. " Lilly já už sem ti říkala, že tam prostě musím jít, jinak mě Voldemort najde a zabije ! A nezačínej zase s tím že mám jít za Brumbálem, protože nechci aby mě vyloučily. Já to nějak přežiju. A pokut to půjde, lidem ubližovat nebudu." nedala se přemluvit Bellatrix.
Bilinkářství skončilo a Bella a Lilly seděli v Nebelvírské společenské místnosti a povídali si.
" Nazdar Lilly" to přišel Silrius. " Tak jak se - co tu proboha chce má sestřenka ?!?" zeptal se nechápavje. " Tohle je Nebelvírská společenská místnost. Ona je z Havraspáru a navíc je nenormální jestli jsi to ještě nepostřehla. "
" Sklapni Siriusi. " řekla naštvaně Lilly. " Nevspomínam si že bych se tě ptala co si myslíš o mích přátelech a nechápu proč by sem nemohla Bella chodit jen proto, že je z Havraspáru.
Deset dní rychle uteklo a nastala sobota 14. ledna. Tentokrát šla Lilly za Bellou do společenské místnosti Havraspáru. Bellatrix se bála do lesa jít. Seděla v křesle u krbu a poslouchala co jí Lilly vypráví až nakonec asi v šest večer usnula. Lilly musela odejít a Bellu nechala spát, protože si myslela že se za pár hodin probudí. Když se však Bellatrix probudila, Bylo za deset dvanáct. Ani se nepřevlékla a vyběhla s hradu. Rychle utíkala přes školní pozemky k lesu.
" Jdete pozdě slenčo" řekl Voldemort. " Omlouvám se." zamumlala Bellatrix. Ve školním hábitu jí byla strašná zima, ale nic neřekla.
" Tak," řekl Voldemort " abych zjistil, že jste dost dobří, aby jste mohli být moji smrtijedi, musíte být na konci této zkoušky ještě naživu. Rozdělíte se na dvě poloviny a budete proti sobě bojovat. Výslovně zakazuji dnes používat kledbu avada kedavra, ostatní jsou povolené. Začněte. "
Vzápětí se smrtijedi rozdělili podle Voldemortova příkazu a začal boj. Vzduchem létaly všemožné paprsky světel a Bellatrix se jim vyhýbala. Byla mezi ostatními každopádně nejmladší ale bránila se jak nejlépe uměla.
" Tak to by stačilo. " ukončil boj Voldemort. " Všichni jste přežili, teď můžete jít."
Bellatrix šla lesem zpátky k hradu. Nemohla jít moc rychle. Strašně ji bolela noha jak uskočila za strom před nějakou kledbou, ruku měla pořezanou a hábit roztržený. K tomu všemu navíc ještě začalo pršet jako z konve, takže byla celá promočená a byla jí ještě větší zima než předtím.
Podívala se na hodiny ve vstupní síni. Bylo už šest ráno. Šla k Nebelvírské věži počkat na Lilly. Lilly vstávala vždycky velmi brzy, takže v sedum už vyšla ze společenské místnosti.
" Bello jsi v pořádku ?" zeptala se zděšeně když ji uviděla. " Musíš jít hned na ošetřovnu. "
řekla Lilly a vedla ji chodbou pryč. Mladé doktorce madame Pomfreyové bylo sotva dvacet let a nikdy se na nic zbytečně nevyptávala. " Já spadla ze schodů" vysvětlovala jí Bella. "Hmm" řekla madame Pomfreyová zatímco jí prohlížela ruku. " Chvíli si vás tu nechám. Tohle počasí to je hrůza... jste pořádně nachlazená a máte teplotu slečno Blacková. A vy slečno Evansová, jestli jste zdravá, můžete odejít."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bajjunka** Bajjunka** | 28. ledna 2010 v 19:28 | Reagovat

Ona se nejmenuje Potterová ale Evansová.Měla by sis dávat pozor co píšeš.

2 蠍 Hakky Shika Shun 蜘蛛 蠍 Hakky Shika Shun 蜘蛛 | Web | 29. ledna 2010 v 16:59 | Reagovat

Ne prvně se jmenovala Evansová až poté si vzala POTTERA .... velice hezký příběh :)

3 Já | 6. února 2010 v 15:06 | Reagovat

Díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama