REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Kapitola první - Wulf-road, část 1

3. dubna 2010 v 22:31 | já

Wulfroad byla malá anglická vesnice, z jedné strany obklopena horami a z druhé hustým lesem. Hory nebyly nijak zvlášť vysoké a protékal mezi nimi nějaký horský potok. Do lesa nikdo s vesnice příliš nechodil, protože se říkalo, že v něm žijí vlci. V malém domku na okraji této vesnice žili manželé Winterovi, pětadvacetiletý Jack a jeho o rok mladší žena Emilly, kterým se 1. dubna narodila dcera Deisi.

Jack byl vysoký, velmi hezký a měl hnědé vlasy až na ramena. Emilly byla podle něho docela malá, měla dlouhé rovné blond vlasy a nádherné modré oči.

Uplynulo 11 let a s Deisi vyrostla krásná holka. Nikdo však nechápal, proč když je její matka světlovlasá, Deisi má vlasy úplně černé a vlnité, a její oči mají tmavohnědou barvu.
Začaly prázdniny. Od září měla Deisi nastoupit do městské školy. Docela se tam těšila protože ve Wulfroadu téměř žádné jiné holky nebyly. Jen Roxy Lescautová a její dvě nejlepší kamarádky Anett a Dona. Všechny tři se neoblékaly snad do ničeho jiného než do růžových minisukní a v botách na vysokém podpatku se procházely vlakovém nádraží a předváděli se před turisty. Všechny tři Deisi nesnášely. Ostatně Deisi je stejně jako růžovou barvu také neměla příliš v lásce. A tak místo nich se jejími nejlepšími kamarády stali místní kluci. V létě s nimi hrála fotbal, v zimě hokej, chodili do lesa a bavili se. Její nejlepší kamarád se jmenoval Luky Boxten a byl o rok starší než ona. Deisi měla štěstí, že neměla jít do stejné školy jako Roxy, Anett a Dona a do úplně stejné jako její kamarádi.

Bylo 17. července a Luky měl 12 narozeniny. Rozhodl se, že s Deisi a ostatními kamarády Jerrym a Mickym udělají dvoudenní výlet. Sbalili si svůj největší stan, spacáky, baterky, něco k jídlu a k pití a Luky vzal i MP4 co dostal k narozeninám.
" Mami tak my jdem a vrátíme se zítra nějak v šest večer." řekla Deisi zatím co cpala svůj spacák do velkého turistického batohu. Maminka už byla zvyklá, že se Deisi nechová jako ostatní dívky a nijak ji nevyvedlo z míry že se chce Deisi vrátit až další den.
" A nebude vám v noci zima ?" zeptala se maminka.
"Máme jablka ?" zeptala se Deisi místo odpovědi.
" Ale ano máme… já jsem se však ptala jestli vám nebude zima.
" Ne, ne… podáš mi ty jablka ?"
" Ach jo… s tebou je teda domluva." povzdychla si maminka zatímco jí podávala několik jablek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Já | E-mail | 3. dubna 2010 v 22:33 | Reagovat

já vím že je to hrozně dlouhé ale je to psané ve stejném stylu jako Harry Potter a tam má kapitola asi tak 10 stránek :-D

2 Kapitánka Nemo Kapitánka Nemo | Web | 8. dubna 2010 v 13:50 | Reagovat

je to krásný, určitě pokračuj.... jen bys měla ještě vysvětlit kdo je čí dítě... rodokmen apod...

PS.. fakt máš talent... :-D

3 já | 11. dubna 2010 v 11:09 | Reagovat

Díky :-) ten rodokmen udělám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama