REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Kapitola třetí - Čistokrevné kouzelnické rody, část 3

25. dubna 2010 v 10:39 | já
Lilly ještě chvíli seděla na posteli a přemýšlela jak by mohly souviset Bradavice s ministerstvem a s Teddym Lupinem, ale nepřišla na nic. Vrátila dopis do obálky a odnesla Cornyho zpátky do jeho klece. Vrátila se do svého pokoje a lehla si do postele. Bylo už po jedenácté. Lilly se zamyslela nad zítřejším dnem. Touhle dobou už bude po zařazování. Bude ležet v ložnici své koleje nacpaná všemi dobrými jídli ze zahajovací hostiny o které jí její bratři vyprávěli. Určitě v jejím ročníku budou všechny holky tak slušné a vzdělané, co budou dodržovat absolutně všechny položky školního řádu. Lilly proti tomu nic neměla, ale nesnášela když ji někdo poučoval a vysvětloval jí ať se chová jako dívka. Tohle jí strašně vytáčelo. Ona se přece nemusí chovat jako všichni ostatní. Jamesovi taky nikdo nic nevyčítá jen proto že je kluk. Přitom byl ještě víc drzý než Lilly.  A navíc ona za to přece nemůže ! Ten kdo vyrůstá pod jednou střechou s Jamesem se od něj prostě nakazí. Albus byl prostě nějaká výjmka.
Po chvíli Lilly nechala toho přemýšlení a usnula. Když se probudila, první co ji napadlo bylo "určitě jsme zaspali !" podívala se na hodiny a s úlevou zjistila že je teprve sedm, a aby všechno stihli měli stávat v osm, takže měla ještě hodinu čas. Jen co si znovu lehla do postele si uvědomila že se jí vlastně už spát nechce. Rozhodla se že využije toho, že ostatní ještě spí a osprchuje se.
Vzala si ručník a potichu vyšla z pokoje. Došla do koupelny a položila ručnik na pračku. Až teď si uvědomila, že včera usnula v oblečení. Sundala si žluté šaty a vlezla rovnou do sprchy, kde se umyla svým oblíbeným ovocnzm šamponem. Když byla vykoupaná, zabalila se do ručníku a stejně tiše jako předtím se vratila do sveho pokoje. Podívala se z okna aby se mohla vhodně oblect a zjistila že je venku zataženo a fouká vítr. Přešla ke skříni a otevřela ji. Chvíli přemýšlela co si oblékne a nakonec se rozhodla pro černé ryfle a pruhované tričko které zařilo všemi barvami duhy. Měla ješte chvíli čas a tak s kufru vytáhla Dějiny bradavické školy a pokračovala ve čteni. Po chvíli uslyšela zezdola nějake zvuky a usoudila že ostatní už asi vstaly. Přehodila si světle zelenou mikinu a sešla dolů po schodech.
"Dobré ráno !" pozdravila celou svou rodinu která seděla kolem stolu.
"Ahoj" odpověděly ji 4 různé hlasy.
Po snídani si všichni posedali do auta a vyjeli. Nedojeli ani kekřižovatce a museli se vrátit. James si totiž doma zapoměl svoje koště.
"Máte opravdu všichni všechno ?" zeptal se Harry, který už byl jednou nohou v autě.
"Jo." odpověděli mu všichni aniž by nad tím přemýšlely.
"Ne vlastně ne !" vspoměla si Lilly. "Zapoměla jsem si Dějiny bradavické školy !"
Rychle vyběhla z auta. Když se vrátila a sedla si mezi své bratry, Harry se ještrě naposledy zeptal jestli mají všichno všechno a potom už konečně vyrazili na cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Ginny-Weasley* *Ginny-Weasley* | Web | 25. dubna 2010 v 10:54 | Reagovat

Moc pěkný!Těším se na pokračování!
P.S.:Máš super blog!Nechceš spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama