REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Kapitola 5. - Významná událost

28. května 2010 v 18:03 | já |  ○ Harry Potter's children
"Uvidíš, že v havraspáru to taky není špatné." usmála se na ni Dominika. Lilly jen přikývla. Vlasně jí tak moc nevadilo, že je v havraspáru, ale co na to řekne mamka s taťkou ?! Vzpoměla si na jejich poznámky ("Nemyslím si že by v nebelvíru potřebovali někoho do famfrpálového družstva") a taky jak na ně reagovala ( "Jak můžete vědět že budu v nebelvíru ?!?") Aspoň může říct, že měla pravdu.
"Doufám, že Deisi bude taky v havraspáru." řekla Lilly. Alex přikývl a vzápětí slyšeli Nicky říkat :
"Winterová, Deisi !"
Asi po minutě ( k Lillyiné velké radosti ) klobouk vykřikl "Havraspár !"
Všichni u stolu začali tleskat a přívítali Deisi, která se k nim radostně rozběhla a posadila se mezi Lilly a Alexe.
"Vím, že jsi chtěla být v nebelvíru, ale takhle jsme aspoň v jedné koleji." řekla Deisi a sledovala jak Candy Zeittová byla zařazena do zmijozelu.V tu chvíli se ve Velké síni objevilo spoustu duchů. Byli průsvitní a perleťově bílí a vyzařovali podivné světlo.
"Klid prosím !" zakřičel McGonagall aby si zjednal ticho. "Dobře, ještě než se najím," pokračoval klidně "vám musím ještě zopakovat všechny ty keci jako každý rok. Né, že by se mi nějak chtělo - už mám taky celkem hlad- ale nedá se nic dělat. Zaprvé - všem studentům je zakázané, aby chodili do zapovězeného lesa. a ještě taky.....hmmmmm.....Nicky, podej mi prosím můj seznam !" otočila se na svou asistentku. Pár studentů se zasmálo.
"Ano, ano tady to je......takže...už pátý rok se můžou na konkurz do kolejních famfrpálových družstev přihlásit i studenti prvního ročníku - upozorňuju vás ale že velkou šanci na vybrání nemáte. No a ještě něco.....to vám řeknu až po večeři protože je to na dlouho a všichni včetně mě už mají hlad." ukončil svůj proslov a ve chvíli kdy si sedl se na zlatých talířích objevilo spoustu jídla - pečené brambory, vařené brambory, smažené brambory, americké brambory, bramborová kaše, bramborový selát, hranolky, smažené kuřecí řízky, smažený sýr, pečené kuře - prostě úplně všechno, co měla Lilly ráda. Hostina jí opravdu spravila náladu. Řekla si, že si dá od všeho něco, aby ochutnala všechno. Sotva pár minut po tom, co Lilly dojedla objevili se zákusky : všechny příchutě zmrzlin které kdy viděla, puding, jablečný koláč se šlehačkou, syrupové košíčky,...
Lilly si na talíř naložila kousek jablečného koláče a vedle něj kopeček karamelové zmrzliny.
"Ve které ty jsi chtěl být koleji Alexi ?" zeptala se Lilly když dojedla svůj koláč.
"No né, ty už se mnou mluvýš ?" zeptals e posměšně Alex "Ale jestli to chceš vědět, tak jsem vážně chtěl být v havraspáru a to se mi vyplnilo...ale nebelvír by taky šel."
Zákusky teď vystřídaly větrové bonbony. Profesor McGonagall vstal a všichni stichli.
"Zapoměl jsem na několik věcí - hlavně jsem vám zapoměl představit našeho nového učitele obrany proti černé magii - profesora Teddyho Lupina. Síní se ozval hlasitý potlesk. Nejvíc tleskali starší dívky - Teddymu bylo 22 a byl neobyčejně hezký. I prefektka Dominika z něj nemohla spustit oči.
"S Teddym to máš marný - chodí s mou sestřenkou Vicky." zašeptala jí Lilly a Dominika se zatvářila sklamaně.
"Jo a kdo jste tu noví - tohle je moje asistentka Nicky Tarffová. Ale to jen tak mimochodem...Dnes se ale dozvíte ještě jedno velké překvapení ! Tento rok, se totiž bude konat Turnaj tří kouzelníků"
"Cože ?"  "Vážně ?"  "Super !" byly slyšet hlasy studentů.
"Vy určitě čekáte, že řeknu, že bude zrušený famfrpál, ale tak to není. Z Krásnohůlek i z Kruvalu totiž přijedou i vybraná famfrpálová drušstva. No a teď něco k Turnaji tří kouzelníků : Tři nejlepšími školy čar a kouzel - a to jsou Bradavice, Krásnohůlky (ve Francii) a Kruval (v Rumunsku) - každých pět let v jedné s těchto škol koná Turnaj tří kouzelníků. Je to samozřejmě velká a velice víznamná událost. O to významější je proto, že poprve v dějinách budou mezi sebou soupeřit nejen tři vybraní studenti, ale i famfrpálová družstva - z každé školy čtyři."
Zdálo se, že tato informace se studentům velmi líbí.
"Tento rok," pokračoval McGonagall "se bude turnaj konat ve Francii, v Krásnohůlkách. Pojede tam přibližně 120 vybraných studentů naší školy, já, Nicky, profesor Lupin a profesorka Wanberková (aby vybrané studenty měl kdo učit)"
"Zbytek vám vysvětlím zítra u snídaně. No, to je pro dnešek vše - můžete jít."ukončil McGonagall svou řeč.
Studenti se mezi sebou okamžitě začali bavit o tom co teď slyšeli - každý chtěl patřit k těm vybraným studentům.
"Musím se hned poradit s Rose !" pomyslela si Lilly. Vzápětí si však uvědomila, že s Rose ani mluvit nechce. Neměla náladu poslouchat "Jaktože nejsi v nebelvíru ? Co se to stalo ?" a Jamesovo provokování "Tak Lillynko a kdypak napíšeš mamince kam tě zařadili ? Ta s toho asi radost mít nebude..."
 Dominika vstala a zakřičela :
"Všichni s prvního ročníku pojďte prosím za mnou. A držte se pohromadě ať se nikdo neztratí !"
Lilly a Deisi šly jako první ( samozřejmě až po Dominice ). Hrad byl opravdu ještě hezčí a zajímavější než si Lilly představovala. Teď stoupali po mramorovém schodišti, kolem kterého byla spousta pohyblivých portrétů. Spoustu studentů se tomu velmi divili ale Lilly už to znala.
"Jak dlouho ještě půjdeme ? Už musíme být opravdu vysoko..." stěžoval si Alex.
"Už jen chvíli. Havraspárská je druhá nejvyšší věž z celého hradu tak se nediv." řekla Dominika. Právě došli k úzkému spirálovitému schodišti. Lilly už se pěkně točila hlava když se před nimi objevily dveře. Byly z tmavého dřeva, neměli ani kliku, ani klíčovou dírku, ale jen bronzové klepadlo ve tvaru orla. Dominika na dveře třikrát zaklepala a vtom se ozval melodický hlas :
"Existovali dřív mudlové nebo kouzelníci ?" Všichni na dveře vytřeštili oči, Dominiku to ale nijak nevyvedlo z míry. Téměř okamžitě odpověděla : "Oba druhy lidí vznikli ve stejnou dobu, jen kouzelníkům nějakou dobu trvalo než se dozvěděli o své moci."
"To je správná úvaha" odpověděl hlas a dveře se otevřely. Společenská místnost havraspáru byla velká kruhovitá místnost. Strop byl velmi tmavý a pomalovaný hvězdami, které se odráželi v koberci tmavomodré barvy. Ve výklenku přímo naproti dveří stála velká socha z bílého mramoru.
"To je Rowena z Havraspáru." vysvětlila Dominika, když si všimla že se na sochu všichni dívají. Ve společenské místnosti byly stoli s velmi měkce vypadajícími židlemi, krb kolem kterého stálo několik nízkých sedátek a dokonce i malou knihovnu. Zdi byly také modré, ale o něco světlejší než strop, okna kulatá se závěsi skoro světle modrými.
"Dívčí ložnice jsou po pravé straně po schodech doprava, chlapci se vydají nahoru po levé straně." vysvětlovala Dominika. Potom přešla úplně zadnímu regálu knihovny, který měl po obou stranách nějaké podivné úchytky. Dominika přišla k té na pravé straně a zatočila s ní. Regál se odsunul a za ním se objevily dveře. Byly světle zelené a celé pomalované nádhernými květinami.
"Dohle je vchod do dívčí koupelny. Do chlapecké se dostanete když zatočíte kličkou na drohé straně." pokračovala Dominika. "Holky vy teď dobře poslouchejte. Dotknete se té velké žluté kvetiny uprostřed a řeknete heslo, které vám dám na tomto papírku - kluci ho totiž nesmí znát." a dala každé s dívek jeden kousek pergamenu.
"A nám hesla nedáš ?" zeptal se nějaký vysoký kluk.
"Moment." řekla Dominika a vyběhla s knihovničky až na schody k chlapeckým ložnicím. Potom zakřičela : "Nicolassi ! Pojď okamžitě sem ! Možná ti nedošlo že si prefekt a teď máš spolu se mnou ukazovat novým studentům naši společenskou místnost. Asi tě to překvapí, ale já heslo od chlapecké koupelny neznám !" Bylo velmi zvláštní jak s tak drobné a mile vypadající dívky najednou šel strach. Po schodech sešel nějaké velice hezký kluk. Nebyl nijak vysoký, jen o něco vyšší než Dominika, delší vlasy oříškové barvy mu spadaly skoro až do tmavě zelených očí.
"Jo, jasně, promiň Domi, já na to úplně zapomněl." řekla
"Neříkej, náš dokonalý Nicolass Cooper přece nikdy nic nezapomíná." odpověděla mu Dominika s ironií v hlase.
"Přece na mě ještě nejsi naštvaná kvůli tomu co se stalo ? Říkal sem že to nebylo schválně."
"Nééé ? To bych se teda moc divila. Celá škola se mi asi týden smála ! Celá škola ! Jenomže to si náš dokonalý Nicolass neumí ani představit, toho přece mají všichni rádi. A já sem byla tak blbá, že sem měla taky !" rozčilovala se Dominika.
"Nechtěli by jste si to nechat na jindy ?" zeptala se Lilly kterou už to začínalo rozčilovat.
"Jo Domi, ta holčička má pravdu, tak už se na mě nezlob." usmál se mile Nicolass a došel až ke skupině chlapců, kteří stáli u kliky na pravé straně regálu a rozdal jim papírky s hesly. Zatočil kličkou a vysvětlil jim co mají udělat aby se dveře otevřeli a potom si šel stoupnout vedle Dominiky. Ta se na něho naposledy zamračeně podívala a odešla do prostřed místnosti aby na ni všichni dobře viděli a pokračovala ve vysvětlování.
"Zavazadla najedete ve svých pokojích, prosím aby jste se tu dnes dlouho nezdržovali, poněvač bych tu musela dělat dozor a já už bych celkem chtěla jít spát. Zítra vás čeká první školní den. Jakmile se probudíte, oblečete si školní hábity, dojdete si do koupelny a v 7:30 budete čekat tady ve společenské místnosti, abych vás s Nicolassem odvedla na snídani do velké síně. Přeji vám dobrou noc." věnovala Nicolassovi poslední zamračečný pohled a potom zmizela na schodišti.
"Domča ještě zapoměla říct, že ředitelem havraspárské koleje je profesor Schreiber. Takže... hmmm...Dobrou noc !" Usmál se na ně a Lilly si všimla jeho nádherně bílých zubů. Potom odešel po druhých schodech. V tu chvíli začala bitka o to kdo půjde první do koupelny. Dominika to zřejmě slyšela, protože se vrátila a řekla : "Nemusíte se hádat - v každé koupelně je celkem pět van a pět sprchových koutů oddělených závěsi." a opět zmizela. Lilly se sprchovala ráno, takže teď už nemusela. Vyšla po schodišti nahoru a ocitla se v další kruhové místnosti. Všude kolem byly odsebe stejně vzdálené dveře opatřené bronzovými tabulkami. Na té co zdobila dveře nejblíž schodišti bylo napsáno : první ročník. Lilly otevřela dveře a uviděla úzký žebřík nahoru. "U munga ! Tady je to jak v bludišti." pomyslela si. Vylezla po žebříku do velmi zvláštní místnosti. Měla polokruhovitý tvar a u rovné zdi naproti dveřím bylo umístěno šest postelí se světle modrými závěsi. Byla zde pruhovaná tapeta na které byly snad všechny odstíny modré a díky kulatým oknům to tam působilo trochu jako v lodi. Na druhé postely od okna byl další bronzový štítek s nápisem Lilly Potterová a k její velké radosti měla vedle ní spát právě Deisi Winterová. Z druhé strany měla postel Anabella Anweelová a ta podle Lilly vypadal že je v pohodě. Lilly si oblékla svou světle zelenou noční košili s logem Flying girls (velké modré F a žluté G, vedle nich duhová hvězda jakou má Lilly na koštěti) a s kufru vytáhla povlečení se stejným vyobrazením. Povlékla si peřinu a polštář a když zrovna lepila velký plakát Flying Girls nad svou postel, vstoupila dovnitř Deisi. "Flying Girls ? To jsou volejbalistky ?"
Lilly se rozesmála "Ne, hrají famfrpál - to je kouzelnický sport. Myslým že volejbalistky asi košťata nemají, ale to říct nemůžu - nevím totiž co je to volejbal."
"A jo ! Košťata ! Hned mi na nich něco nesedělo." řekla Deisi a posadila se na postel. "Asi je máš hodně ráda co ?"
"Jo," odpověděla Lilly "dokonce mám i stešné koště jako ony ! Asi půjdu na konkurz do kolejního famfrpálového drušstva."
"Tak to je fajn. Už asi půjdu spát tak dobrou !" řekla Deisi.
"Dobrou !" odpověděla Lilly. Zhasla světlo, vlezla si do postele a téměř okamžitě usnula.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hermiona-grangerrova hermiona-grangerrova | Web | 28. května 2010 v 18:04 | Reagovat

Tato kapitola není nic moc, ale snad se vám bude líbit xD

2 Caprien Caprien | Web | 28. května 2010 v 19:27 | Reagovat

Nemám slov :D Úplně to hltám, už se moc těším jak bude další díl :-)

A to s tím famfrpálem ej dobrý nápad no a pomalu mi přestává vadit, že je Lily v Havraspáru :D

Vážně moc pěkné, chválím a závidím ajk nejvíc to jde ;-)

3 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 30. května 2010 v 17:29 | Reagovat

Belatrix odpovídala :)

4 Caprien Caprien | Web | 30. května 2010 v 19:52 | Reagovat

ani ti to číst nedoporučuju. Já jsem předtím ujížděla na harrym a pak jsem to přečetla a na chvíli mě to chytlo. Jsem ráda že jsem se vrátila zpět ke sv= úchylnosti s HP :D

vážně nedpororučuju, já sem an tom byla hvíli prostě závislá :D

5 lilly Potterova ml. lilly Potterova ml. | 26. dubna 2011 v 19:27 | Reagovat

super :-D

6 CharlieRed CharlieRed | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 14:20 | Reagovat

<a href=https://moscownasutki.wordpress.com/>Москва квартира на сутки дешево</a>

7 naproxen 500 naproxen 500 | E-mail | Web | 10. července 2018 v 19:58 | Reagovat

naprosyn 500 mg
<a href="http://naproxen-5001-mg.com">naproxen 250 mg
</a>

8 naproxen 250 mg naproxen 250 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 2:14 | Reagovat

naproxen 250mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 250 mg
</a>

9 naproxen 250mg naproxen 250mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 7:08 | Reagovat

naproxen 250 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 250mg
</a>

10 naproxen 500mg naproxen 500mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 7:35 | Reagovat

naproxen 500mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500mg
</a>

11 spironolactone 25mg tablets spironolactone 25mg tablets | E-mail | Web | 11. července 2018 v 12:39 | Reagovat

spironolactone 25mg tablets
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 50 mg</a>

12 spironolactone 50 mg spironolactone 50 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 15:06 | Reagovat

spironolactone 50 mg
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 25mg</a>

13 citalopram 40mg citalopram 40mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 20:38 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 10mg</a>

14 citalopram 10mg citalopram 10mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 0:31 | Reagovat

citalopram 20 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 10 mg</a>

15 citalopram 10mg citalopram 10mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 4:00 | Reagovat

citalopram 20mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40 mg</a>

16 citalopram 40mg citalopram 40mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 4:38 | Reagovat

citalopram 40 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40mg</a>

17 citalopram 20mg citalopram 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 5:57 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40 mg</a>

18 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 9:41 | Reagovat

furosemide 20mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

19 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 10:21 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

20 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 11:03 | Reagovat

furosemide 20 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemida 40 mg para que sirve</a>

21 furosemide 20 mg furosemide 20 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 11:46 | Reagovat

furosemide 40 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20 mg</a>

22 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 12:28 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20 mg</a>

23 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 13:42 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 40 mg</a>

24 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 15:38 | Reagovat

furosemide 20 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

25 prednisone 5 mg prednisone 5 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 10:37 | Reagovat

prednisone 10 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 5mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

26 prednisone 20 mg 5 days prednisone 20 mg 5 days | E-mail | Web | 13. července 2018 v 12:00 | Reagovat

prednisone 50 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 20 mg 5 days</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

27 prednisone 5mg prednisone 5mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 14:15 | Reagovat

prednisone 20 mg 5 days
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 5mg</a>

28 prednisolone 20 mg prednisolone 20 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 19:47 | Reagovat

prednisone 5 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 50 mg</a>

29 meloxicam 7.5 meloxicam 7.5 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 0:27 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5</a>

30 meloxicam 7.5 meloxicam 7.5 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 1:14 | Reagovat

meloxicam 15 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15mg</a>

31 mobic medication mobic medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 2:02 | Reagovat

mobic medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15mg</a>

32 meloxicam medication meloxicam medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 2:50 | Reagovat

mobic meloxicam
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">mobic meloxicam</a>

33 mobic meloxicam mobic meloxicam | E-mail | Web | 14. července 2018 v 3:47 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam medication</a>

34 mobic meloxicam mobic meloxicam | E-mail | Web | 14. července 2018 v 6:31 | Reagovat

meloxicam 15
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">mobic meloxicam</a>

35 meloxicam 7.5 meloxicam 7.5 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 7:24 | Reagovat

mobic medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

36 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 9:15 | Reagovat

meloxicam 7.5
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15 mg</a>

37 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 10:31 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 150 mg </a>

38 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 13:05 | Reagovat

ranitidine 300 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

39 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 13:42 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

40 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 18:31 | Reagovat

ranitidine 300 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 150 mg </a>

41 citalopram 40mg citalopram 40mg | E-mail | Web | 15. července 2018 v 14:33 | Reagovat

citalopram 10mg

42 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 17. července 2018 v 13:44 | Reagovat

ranitidine 150 mg

43 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 17. července 2018 v 18:51 | Reagovat

ranitidine 300 mg

44 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 7:06 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg

45 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 8:31 | Reagovat

meloxicam 15 mg

46 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 12:55 | Reagovat

meloxicam 15 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

47 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 15:13 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

48 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 16:15 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15 mg</a>

49 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 10:50 | Reagovat

naproxen 500 mg

50 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 11:30 | Reagovat

naproxen 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500 mg</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama