REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Kapitola třetí - Čistokrevné kouzelnické rody, celá kapitola

7. května 2010 v 22:06 | já |  ○ Harry Potter's children
Prázdniny rychle utekly a do 1. září zbývali už jen tři dny. Lilly se nemohla dočkat až pojede do Bradavic a dokonce si už začala balit věci.
"Tak moc se zase netěš....ještě tě čeká zařazování, to bude vážně hrůzostrašné !" strašil ji James
"Ha ha ha....vážně moc vtipné, já ti na to neskočím." nedala se Lilly.
"S Albusem to bylo mnohem lepší, ten mi uvěřil všechno." zabručel tiše James a Lilly se rozesmála.
Konečně nastal večer 31. srpna a konala se slavnostní večeře na kterou přišli také Ron a Hermiona s dětmi. Když všichni dojedli, ještě dlouho seděli u stolu a povídali si. Rose měla nasobě  pruhovanou modro-růžovou mikinu. Harry si ji prohlížel, a uvědomil si, jak moc se Hermioně podobá.
"Mami, my půjdeme ještě chvíli ke mě do pokoje." řekla Lilly a společně s Rose vyběhly po schodech nahoru.
"Řekni mi ještě něco o Bradavicích." vyzvídala Lilly hned jak za sebou zavřela dveře.
"Lilly víc než jsem ti řekla už ti říct opravdu nemůžu." vysvětlovala Rose.
"Ty si teda kamarádka..." stěžovala si Lilly. "A víš aspoň něco o té významné události, jak o tom dospělí pořád mluví ?"
"Tak o tom toho nevím o nic víc než ty." řekla Rose a z jejího hlasu bylo poznat jak ji štve že jí to rodiče neřekli.
"Rose, jdeme !" slyšely ze zdola Hermionin hlas.
"Ach jo...a to už vážně musíte odejít ?" zeptala se smutně Lilly.
"Hm, ale zítra se přece uvidíme ve vlaku."řekla Rose a vyšla z pokoje. Lilly ji následovala.
Rozloučili se a Lilly si šla lehnout. Byla už uprostřed schodiště, když na ni maminka zavolala :
"Lilly, pojď sem nachvilku."
"Co sem zase provedla ?" zeptala se automaticky Lilly a příliš ji to nezajímalo.
"Ale nic, jen jsem ti chtěla říct.....chtěla jsem říct, aby si nebyla smutná když se nedostaneš do famfrpálového družstva. Přecejen ti je teprve jedenáct a nebelvír-"
"Můžete už toho laskavě nechat ?!?" rozkřikla se na ni Lilly "Ještě ani nevíte, jestli budu v nebelvíru ! A navíc, chci to jen skusit, to je všechno. Myslíš si že nevím, jak na to mám malou šanci ? Jasně že to vím ! Ale zkusit to snad můžu, copak je to takový problém ?"
"No...ne, jasně že to nevadí. Já jsem si myslela, že ti na tom hodně záleží." řekla Ginny. Nevadilo jí, že na ni Lilly křičí, byla hlavně ráda že se spletla a že Lilly nebude smutná když se do družstva nedostane.
"Myslím, že už si půjdu lehnout." oznámila Lilly rodičům.
"Ano jistě, dobrou noc Lillynko." popřála jí maminka. "Jo dobrou." přidal se tatínek.
Lilly šla po schodech nahoru a ještě za sebou slyšela :
"Jamesi, Albusi, nechtěli by jste už jít taky spát ?"
Lilly si říkala, že je to vcelku zbytečná otázka, protože její bratři jsou přece strááášně velcí a nemůžou jít spát ve stejnou dobu jako jejich malinká sestřička. Lilly ale taky ještě nešla spát. Vešla do dveří které byly hned vedle jejího pokoje. Vypadalo to tam tak trochu jako v malém zverimexu. Na zdi bylo připevněno spoustu poliček. Na jedné z nich byl i Lillyin králíček Andy v přepravce - připravený na cestu do bradavic, na druhé v kleci jejich rodinná sova Corny, Albusova kočka Miccy spala na polštáři v proutěném košíku a Jamesův dráček Freddy létal po své obrovské kleci sem a tam. Byl stejný jako normální draci, ale byl jen o málo větší než Lillyin králíček, měl světle zelenou barvu a vypadal jako přerostlá ještěrka. Na nejvyšší poličce bylo ve sklenicích krmení pro všechny jejich kouzelnické mazlíčky. Lilly si sedla ke stolu, který byl naproti zaskládané stěny, vzala si brk a kousek pergamenu a napsala :

Ahoj Rose,
ještě než odjedeme do Bradavic, musíme se dozvědět něco o té významné události protože jestli to má něco společného se školou, bylo by dobré to vědět. A jestli to opravdu je něco ze školou budou o tom dospělí mluvit dnes, až budeme spát, přesněji řečeno až si budou myslet že spíme =) Určitě víš jak to myslím, takže zkus něco zjistit, já se o to pokusím taky. Jestli se nám to podaří, řekneme si to ve vlaku.
                                                                                                                                                    Lilly

Vzala z nejvyšší poličky sklenici sových oříšků, jeden dala Cornymu, vyndala ho z klece a přivázala mu dopis na nohu. Otevřela okno a Corny vyletěl ven do tmy. Asi za pět minut se Corny vrátil a nesl dopis v malé světle modré obálce.

Ahoj Lilly,
asi máš pravdu. Musíme se o tom dozvědět víc, takže nebudeme čekat na zítra a dáme si vědět hned jak něco zjistíme.
                                                                                                                                               Rose

Lilly si uvědomila že bude muset počkat než půjdou spát James a Albus, tak se vrátila do svého pokoje. Vytáhla si s kufru Dějiny bradavické školy a začala si číst. Netrvalo dlouho a slyšela jak oba její bratři přejí rodičům dobrou noc. Počkala ještě deset minut a pak potichu vyšla z pokoje. Zamířila směrem ke schodům  a slyšela jak její mamka něco tiše vypráví. Slovům ale narozuměla tak popošla podél zdi o několik schodů dolů.
"....přijede Vicky, když tam bude i Teddy ?" slyšela taťkův hlas.
"Tak to nevým ale nejspíš ano, když se jedná o tak důležitou událost. Nekoná se přece tak ča-"
Zavrzali schody a Lilly nezbývalo nic jiného. Sešla dolů, prošla kolem rodičů a řekla :
" Já se jdu jen napít." měla přivřené oči aby vypadala že už spala, nalila si do sklenice dýňový džus. Potom se vrátila spátky nahoru a napsala Rose to málo co slyšela a taky proč toho slyšela tak málo. Ach jo, kdyby jsme tak měli ultradlouhé uši...pomyslela si Lilly.
Sedla si na postel a čekala až se Corny vrátí. Po chvíli přinesl dopis v té samé obálce jako předtím.

Ahoj Lilly,
je škoda že jsi toho neslyšela víc protože to vypadalo docela zajímavě. Já jsem použila starý mudlovský tryk - dáš si k uchu hrnek a opřeš se o stěnu. Ze začátku to vypadalo nadějně. Mamka se ptala "jestli vyšlou zástupce do Bradavic", ale kdo, to vážně nevím. Jenomže pak už mlely jenom něco o ministerstvu tak sem to vzdala...moc toho sice nevíme, ale už bychom měli jít spát, tak dobrou noc !
                                                                                                                                                Rose
Lilly ještě chvíli seděla na posteli a přemýšlela jak by mohly souviset Bradavice s ministerstvem a s Teddym Lupinem, ale nepřišla na nic. Vrátila dopis do obálky a odnesla Cornyho zpátky do jeho klece. Vrátila se do svého pokoje a lehla si do postele. Bylo už po jedenácté. Lilly se zamyslela nad zítřejším dnem. Touhle dobou už bude po zařazování. Bude ležet v ložnici své koleje nacpaná všemi dobrými jídli ze zahajovací hostiny o které jí její bratři vyprávěli. Určitě v jejím ročníku budou všechny holky tak slušné a vzdělané, co budou dodržovat absolutně všechny položky školního řádu. Lilly proti tomu nic neměla, ale nesnášela když ji někdo poučoval a vysvětloval jí ať se chová jako dívka. Tohle jí strašně vytáčelo. Ona se přece nemusí chovat jako všichni ostatní. Jamesovi taky nikdo nic nevyčítá jen proto že je kluk. Přitom byl ještě víc drzý než Lilly.  A navíc ona za to přece nemůže ! Ten kdo vyrůstá pod jednou střechou s Jamesem se od něj prostě nakazí. Albus byl prostě nějaká výjmka.
Po chvíli Lilly nechala toho přemýšlení a usnula. Když se probudila, první co ji napadlo bylo "určitě jsme zaspali !" podívala se na hodiny a s úlevou zjistila že je teprve sedm, a aby všechno stihli měli stávat v osm, takže měla ještě hodinu čas. Jen co si znovu lehla do postele si uvědomila že se jí vlastně už spát nechce. Rozhodla se že využije toho, že ostatní ještě spí a osprchuje se.
Vzala si ručník a potichu vyšla z pokoje. Došla do koupelny a položila ručnik na pračku. Až teď si uvědomila, že včera usnula v oblečení. Sundala si žluté šaty a vlezla rovnou do sprchy, kde se umyla svým oblíbeným ovocnzm šamponem. Když byla vykoupaná, zabalila se do ručníku a stejně tiše jako předtím se vratila do sveho pokoje. Podívala se z okna aby se mohla vhodně oblect a zjistila že je venku zataženo a fouká vítr. Přešla ke skříni a otevřela ji. Chvíli přemýšlela co si oblékne a nakonec se rozhodla pro černé ryfle a pruhované tričko které zařilo všemi barvami duhy. Měla ješte chvíli čas a tak s kufru vytáhla Dějiny bradavické školy a pokračovala ve čteni. Po chvíli uslyšela zezdola nějake zvuky a usoudila že ostatní už asi vstaly. Přehodila si světle zelenou mikinu a sešla dolů po schodech.
"Dobré ráno !" pozdravila celou svou rodinu která seděla kolem stolu.
"Ahoj" odpověděly ji 4 různé hlasy.
Po snídani si všichni posedali do auta a vyjeli. Nedojeli ani kekřižovatce a museli se vrátit. James si totiž doma zapoměl svoje koště.
"Máte opravdu všichni všechno ?" zeptal se Harry, který už byl jednou nohou v autě.
"Jo." odpověděli mu všichni aniž by nad tím přemýšlely.
"Ne vlastně ne !" vspoměla si Lilly. "Zapoměla jsem si Dějiny bradavické školy !"
Rychle vyběhla z auta. Když se vrátila a sedla si mezi své bratry, Harry se ještrě naposledy zeptal jestli mají všichno všechno a potom už konečně vyrazili na cestu.

O půl jedenácté dorazili k nádraží Kings Cross. Lilly už se nemohla dočkat.
"Tak kde je to nástupiště deset a třičtvrtě ?!" ptala se hlasitě rodičů, když už docela dlouho procházeli nádražím.
"Pssst ! zaprve - je to devět a třičtvrtě, ne deset. A za druhe - toto nádraží je plné mudlů, nemůžeš tady tak nahlas vykřikovat !" poučoval ji šeptem Harry.
"Už jsme zřejmě tady." prohlásil James, když došli k přepážce u které stála skupinka dětí a dospělích (asi jejich rodičů), kteří měli ve vozíku stejné balíčky jako Lilly a dva z nich měli i sovu.
"Ano, myslím že máš pravdu." souhlasil Harry a zadíval se na přepážku mezi nástupišti devět a deset. "Takže první půjde James s Albusem, potom Lilly a maminka, a pak půjdu já."
Lilly se dívala jak James s Albusem běží, a ve chvíli kdy by měli narazit, prostě zmizeli. Lilly nečekala na Ginny a okamžitě se rozběhla za nimi. Zavřela oči a připravila se na to, že každuo chvíli musí nabourat vozíkem přímo do kovové přepážky. To se ale nestalo. Lilly to připadalo spíš jako kdyby prošla závojem studené vody. Otevřela oči a spatřila velkou červenou lokomotivu s nápisem Bradavický expres. Vzápětí se oběvila Ginny se slovy "To se dělá takhle mi utíkat ?" Lilly ji ale neposlouchala. Nemohla uvěřit že se konečně dočkala. Konečně pojede do Bradavic !" Zachvíli se k nim připojil i Harry.
" Támhle jsou Justin a Peter !" vykřikl James a rozběhl se pryč.
" A kde máš ty tu svou slavnou Ketty ?" zeptala se posměšně Lilly. "Existuje vůbec ?"
"Promiňte, ale myslíte Ketty Aberginovou ?" zeptal se nějaká malá holčička, která šla za nimi. "To je totiž moje sestra a ta je už ve vlaku."
Albus se rozběhl směrem k vlaku. Lilly se zatvářila překvapeně, a aby to nějak zamluvila, zeptala se: "Ty už jedeš do Bradavic ? Taková malá ?"
"Né, co bych tam dělala, vždyť mi je teprve sedm." řekla holčička a odešla stejným směrem jako Albus. "Asi půjdu najít Rose." řekla Lilly mamince a rozhlížela se kolem.
Ani nikam chodit nemusela, protože ještě než si rozmyslela kterým se vydá směrem, objevila se přímo před ní teta Hermiona a držela za ruku jejího šestiletého bratrance.
"Kde je Rose ?" zeptala se Lilly místo pozdravu.
"Hned přijde." odpověděla jí Hermiona. "Šla si dát věci do vlaku a pozdravit se s kamarády."
"Měla by jsi si dát věci do vlaku taky, Lilly. Za deset minut odjíždí." upozornila ji maminka. "Půjdu sn tebou." vzala její vozík a šla směrem k vlaku. Lilly ji následovala. Najednou před sebou zahlédla proletět něco černého a zastavila se. Rozhlédla se kolem a uviděla Deisi (tu dívku se kterou se seznámila na Příčné ulici) která křičela na nějakého světlovlasého chlapce.
"Není to Scorpius Malfoy ?" zeptala se a nevšimla si že maminka už je u vlaku a nakláda do něj její kufry. Místo ní jí odpověděl povědomí hlas :
"Jo, chodí se mnou do třídy, ale je ve zmijozelu."
"Rose !" Vůbec jsem tě neviděla přicházet. Ty už se umíš přemísťovat ?" zeptala se překvapeně Lilly,
"Samozřejmě že ne ! Přemísťování se budeme učit až v šestém ročníku."
"Jasně." přikývla nepřítomě Lilly která stále ještě sledovala Deisi, ke které teď přiběhla Nicky Greenová, McGonagallova asistentka, a začala se vyptávat co se to tam děje.
Když se otočila aby se podívala jestli se Rose už převlékla do školního hábitu, zjistila, že za ní nestojí jen ona, ale i mamka, taťka, Albus, James, strýc Ron, teta Hermiona a Rosin malý bratr Hugo.
"Tak děti, musíme se svámi rozloučit." začal Ron.
"Se mnou ještě ne." řekl Hugo a bylo vidět, že by jel nejradši s nimi.
"Dobře, tak s tebou ještě ne," pokračoval Ron  "ale ostatní teď po prázdninách-"
"Ach jo, zase to vykecávání... Na tohle já nemám čas." řekl znuděně James. "Takže já to skrátím. Budeme si psát, uvidíme se o vánočních prázdinách a jestli jsme si něco zapoměli, tak nám to pošlete. Ahoj." a zmizel ve vlaku.
Postupně se rozloučili také Rose a Albus až tam s bradavických studentů zůstal jen Lilly.
"Jak často ti máme psát Lilly ?" zeptala se Ginny.
"Tak s toho nedělejte takovou vědu....napište mi až budete psát klukům, vždyť já budu v pohodě." odpověděla Lilly a objala ji.
Harry ji zvedl do vzduchu "Tak ses konečně dočkala. Měj se tam hezky." řekla a postavil ji do vagonu. Lilly všem ještě zamávala a pak se rozběhla za Rose.
Valk se začal pomalu rozjíždět. Než vlak zajel do zatáčky, Lilly ještě stihla doběhnout k oknu, aby zamávala rodičům. Když jí zmizeli z očí, vydala se hledat Rose. Pomalu šla chodbičkou a nahlížela do kupé. Rose seděla hned ve třetímve společnosti nějakých dvou dívek a jednoho chlapce.
"Jé ahoj Lilly." pozdravila překvapeně Rose.
"Nazdar." odpověděla Lilly "Nedomluvili jsme se tak náhodou na něčem ?"
"Nooo....počkejte chviličku, hned jsem zpátky." otočila se Rose na své kamarády a vyšla s kupé za Lilly.
"Lilly promiň já vím, že jsem říkala že budu sedět s tebou, ale-"
"Né, o tohle mi nejde, já si k někomu sednu, to mi problém nedělá." nenechala ji domluvit Lilly. "Chtěla jsem se tě jen zeptat jestli jsi se nedozvěděla něco dalšího ?"
"Tak to ne." odpověděla smutně Rose. "Vážně si nechceš sednout k nám ?"
"Né to je v pohodě...uvídíme se ve škole." řekla Lilly a pokračovala chodbou dál.
Opatrně přelezla do druhého vagonu a hned v prvním kupé seděla Deisi.
"Ahoj, máš tu volno ?" usmála se na ni Lilly.
"Jasně, sedni si." odpověděla jí Deisi a vypadala, že je ráda, že tu není sama.
"Konečně už jedeme taky do školy, co myslíš ?" začala Lilly.
"Hm." odpověděla neurčitě Deisi.
"Ty se tam netěšíš ?" podivila se Lilly
"Já ani nevím... u nás jsem neznala nikoho, kdo by chtěl jít do školy." řekla na to Deisi.
"Jo, ty si vlastně z mudlovské rodiny ! Promiň, chtěla jsem říc z nekouzelnické." opravila se Lilly.
"Mě to nevadí." zasmála se Deisi. "Vlastně je to docela legrační."
"No, Bradavice nejsou jako mudlovské školy, tam je to mnohem lepší." vysvětlovala Lilly "Doufám, že nás dají do stejné koleje..."
"Koleje ? ty jsou přece až na vejšce ?!?" divila se Deisi.
"Vždyť jsem ti říkala, že Bradavice jsou jiná škola." opakovala Lilly.
"Tak to jo, a kolik je tam těch kolejí ?"
"Čtyři - nebe-"
Lilly už to nedopověděla. Dveře jejich kupé se otevřeli a vletěl tam nějaký udýchaný kluk. Měl světlé rozcuchané vlasy, modré oči a byl už oblečený ve školním hábitu.
"Můžu se tady schovat ?" zeptal se jich.
Deisi vyprskla smíchy a Lilly celá rozesmátá přikývla. Chlapec si sedl mezi obě holky, a asi po dvou minutách do kupé vletěl další kluk. Byl o hodně větší, vlasy měl ještě světlejší, ale rovné a namířil na něho hůlkou. Lilly okamžitě vyskočila se svou hůlkou v ruce před většího s chlapců.
"Aby bylo jasno - za prve tohle je naše kupé a nepomatuju si že by jsme tě sem pouštěli, a zadruhe nemám ráda když si někdo dovoluje na mladší !" křičela na něho.
"Myslíš si že se bojím nějaké hloupé prvňačky ?!?" smál se chlapec.
"To bys měl ! Levicorpus!" Lilly mávla hůlkou a chlapec zůstal viset hlavou dolů, jako by ho někdo za nohu přivázal ke stropu. Menší chlapec seděl s otevřenou pusou, stejně jako Deisi.
"Pusť mě dolů !" křičel starší kluk a hlavu měl už úplně červenou.
"Jak chceš." řekla s úsměvem Lilly a zamumlala protikouzlo. Chlapec okamžitě spadl na zem hlavou dolů. "Si blbá ?!?" zakřičel na smějící se Lilly, ale do souboje se sní nepouštěl a radši utíkal pryč.
"Děkuju, ty si mě-"
"Mlč - udělala jsem to jen proto, že jsem se nechtěla dívat jak s tebe dělá jednohůbky a ty si pomatuj, že nikdy si nic nesmíš začínat se Scorpiusem Malfoyem, alespoň dokud se nenaučíš pořádně kouzlit." řekla naštvaně Lilly. "Aby bylo jasno, radši s tebou nechci mít nic společného, takže padej ! Jestli to Malfoy práskne, tak mě vyloučí."
"Ten to nepráskne," přidala se Deisi "víš jaká by to byla pro něj ostuda kdyby někomu řekl, že si nedokáže poradit s prvňačkou ?"

"Ale ty si přece Lilly Potterová !" vykřikl najednou chlapec.
"A co jako ? Viděli jsme se snad někde ?" zeptala se znuděně Lilly.
"Ne, můžu si tě ve škole vyfotit ?"
"A to jako proč ?" ptala se překvapená Lilly.
"No fotku Lilly Potterové nemá jen tak každy a ty si dokonce ještě hezčí než se říká."
Lilly to vůbec nechápala. Podívala se na Deisi, ta se však tvářila stejně nechápavě jako ona.
"Ty jsi nějak do rodiny s Bellatrix Blackovou ?!?" teď se kluk zaměřil na Deisi.
"Proboha! Takže dnes počtvrté : Ne, nikdy jsem ji neviděla a ani nevím kdo to je." řekla naštvaně Deisi. "Nevíte někdo co s tím pořát všichni mají ? Já jsem přece s nekouzelnické rodiny !"
"To bude asi tím, že jsi jí tak podobná." řekl kluk.
"A můžete mi laskavě vysvětlit kdo to sakra ta Bellatrix Blacková je ? A nechtěl by jsi se například představit, když už ses nám nastěhoval do kupé ?"
"Jo jasně." začal chlapec. "Já se jmenuju Alex Morgan a je mi jedenáct. Ještě něco chcete vědět ?"
"Ani ne a teď padej !" vyjela na něho Lilly
"Počkej chvilku, Lilly." zarazila ji Deisi."Chci se ho jen na něco zeptat. Takže Alexi, mohl by si mi říct vše, co víš o té.... o té......komu že to jsem tak podobná ?"
"Bellatrix Blackové. Patřila ke smrtijedům-"
"K čemu ?" zeptali se jednohlasně Lilly i Deisi.
"To se mi snad jen zdá." řekla Alex slabým hlasem. "Tak předemnou teď sedí Lilly Potterová, skutečná Lilly Potterová a neví co jsou to smrtijedi...Děláš si ze mě srandu, že jo. Co mi řekneš příště ? Že jsi nikdy neslišela o Voldemortovi ?"
"A to je zase kdo ten Voldemort ?" zeptala se zvědavě Lilly.
"Tak to už je moc." řekl si pro sebe Alex. "Víš co, tohle já ti vysvětlovat nebudu, jen řeknu Deisi kdo byla Bellatrix. Takže asi před dvaceti lety ovládly kouzelnický svět mocnosti zla. V jejich čele stál zlý černokněžník Voldemort, který měl kolem sebe spoooustu smrtijedů. A Bellatrix, byla jeho nejvěrnější smrtijedka. Patřila k čistokrevnému rodu Blacků, všichni chodili do zmijozelu. Bellatrix zabila spoustu lidí, mezi nimiž byl i její bratranec Sirius Black."
"Počkat, taťka mi o Siriusovi vyprávěl ! Prý to byl jeho kmotr."
"No vidíš." zaradoval se Alex, zřejmě byl rád že už Lilly aspoň něco pochopila. "Bellatrix bojovala po boku Voldemorta právě i  v té slavné závěrečné bitvě. To pro ni však příliš dobře nedopadlo, protože ji Molly Weasleyová zabila."
"Cože ?!? Moje babička ?!?" Lilly tomu nemohla uvěřit.
"Jo, tvoje babička."
"A proč jsem jí podobná, to vypadala stejně jako já ?" vložila se do hovoru Deisi.
"Kdo Bellatrix ? No, ty máš typický vzhled pro rod Blacků. Neber si to osobně, ale já tyhle čistokrevné kouzelníky nijak nemusím. Vemte si třeba Malfoyovi ! Pořád se jen chlubí svým čistokrevným původem..." vysvětloval Alex." 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denda twoje Affs Denda twoje Affs | Web | 7. května 2010 v 22:07 | Reagovat

ahojky sbé ,můžu tě poprosit o hlas tady:
http://bradavice007.blog.cz/1005/6-koloo-son-b
díky :-)

2 hermiona-grangerrova hermiona-grangerrova | Web | 7. května 2010 v 22:15 | Reagovat

Teď už asi chápete proč to je na části xD

3 Belatrix Black SB Belatrix Black SB | E-mail | Web | 7. května 2010 v 22:50 | Reagovat

Jup.. dobrý... já jen nahlédla do části, kde se píše o Belle a dostala mě část ,,A kdo je Voldemort a smrtijedi?" To bylo super. Já teď nemám moc času, ale až bude přečtu si to od začátku! :)

4 hermiona-grangerrova hermiona-grangerrova | Web | 8. května 2010 v 9:45 | Reagovat

:-D  :-D

5 Denda-twoje Affs♥♥♥ Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 8. května 2010 v 20:35 | Reagovat

to je prostě úžasný,lili je super :-)

6 Ramenka Ramenka | Web | 19. dubna 2011 v 20:56 | Reagovat

naozaj sa mi to zatial páči,dúfam, že aj dalej to bude také dobré :)

7 Justinsed Justinsed | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 20:07 | Reagovat
8 naprosyn 500 mg naprosyn 500 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 20:34 | Reagovat

naproxen 500
<a href="http://naproxen-5001-mg.com">naproxen 500 mg tablets
</a>

9 naproxen 500 mg tablets naproxen 500 mg tablets | E-mail | Web | 10. července 2018 v 21:40 | Reagovat

naproxen 500
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 250mg
</a>

10 naproxen 500 naproxen 500 | E-mail | Web | 10. července 2018 v 22:09 | Reagovat

naprosyn 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxeno 500 mg  
</a>

11 naproxen 500mg naproxen 500mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 22:39 | Reagovat

naproxeno 500 mg  
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxeno 500 mg  
</a>

12 naprosyn 500 mg naprosyn 500 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 23:09 | Reagovat

naproxen 500 mg tablets
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 250 mg
</a>

13 naproxen 500mg naproxen 500mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 0:43 | Reagovat

naproxeno 500 mg  
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500mg
</a>

14 naproxen 250mg naproxen 250mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 1:15 | Reagovat

naproxen 500
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500mg
</a>

15 naproxen 500 mg tablets naproxen 500 mg tablets | E-mail | Web | 11. července 2018 v 6:44 | Reagovat

naproxeno 500 mg  
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500 mg tablets
</a>

16 aldactone spironolactone aldactone spironolactone | E-mail | Web | 11. července 2018 v 8:10 | Reagovat

spironolactone 25mg
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 25 mg</a>

17 spironolactone 25mg spironolactone 25mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 9:08 | Reagovat

spironolactone 50 mg
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">aldactone spironolactone</a>

18 spironolactone 50 mg spironolactone 50 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 12:42 | Reagovat

spironolactone 50 mg
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 25mg tablets</a>

19 spironolactone 25mg tablets spironolactone 25mg tablets | E-mail | Web | 11. července 2018 v 13:13 | Reagovat

spironolactone 50 mg
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 25 mg</a>

20 spironolactone 25mg spironolactone 25mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 16:08 | Reagovat

spironolactone 25 mg
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 25mg tablets</a>

21 citalopram 20mg citalopram 20mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 20:11 | Reagovat

citalopram 20 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20 mg</a>

22 citalopram 40mg citalopram 40mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 20:42 | Reagovat

citalopram 40mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 10mg</a>

23 citalopram 10mg citalopram 10mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 21:42 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40 mg</a>

24 citalopram 40mg citalopram 40mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 22:42 | Reagovat

citalopram 40 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20mg</a>

25 citalopram 40mg citalopram 40mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 23:10 | Reagovat

citalopram 40mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40mg</a>

26 citalopram 20 mg citalopram 20 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 23:37 | Reagovat

citalopram 40 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40mg</a>

27 citalopram 20mg citalopram 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 2:56 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 10 mg</a>

28 citalopram 20mg citalopram 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 3:25 | Reagovat

citalopram 40 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 10 mg</a>

29 citalopram 10mg citalopram 10mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 4:03 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20 mg</a>

30 citalopram 10 mg citalopram 10 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 6:01 | Reagovat

citalopram 20 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 10mg</a>

31 citalopram 10mg citalopram 10mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 6:42 | Reagovat

citalopram 20 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20mg</a>

32 citalopram 40 mg citalopram 40 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 7:15 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40mg</a>

33 citalopram 10 mg citalopram 10 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 7:43 | Reagovat

citalopram 40 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20 mg</a>

34 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 8:25 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

35 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 9:05 | Reagovat

furosemide 20 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemida 40 mg para que sirve</a>

36 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 9:46 | Reagovat

furosemide 20mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20 mg</a>

37 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 10:25 | Reagovat

furosemide 20mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 40 mg</a>

38 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 15:44 | Reagovat

furosemide 20 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

39 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 18:06 | Reagovat

furosemide 40 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20 mg</a>

40 furosemide 20 mg furosemide 20 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 21:36 | Reagovat

furosemide 40 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 40 mg</a>

41 prednisone 20mg prednisone 20mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 10:40 | Reagovat

prednisone 20mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 20 mg 5 days</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

42 prednisone 50 mg prednisone 50 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 12:03 | Reagovat

prednisone 5 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 5 mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

43 prednisone 50 mg prednisone 50 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 20:48 | Reagovat

prednisone 5mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 50 mg</a>

44 meloxicam medication meloxicam medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 0:31 | Reagovat

mobic medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5 mg</a>

45 meloxicam 7.5 meloxicam 7.5 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 2:06 | Reagovat

mobic medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam medication</a>

46 mobic meloxicam mobic meloxicam | E-mail | Web | 14. července 2018 v 3:52 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5</a>

47 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 4:49 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15 mg</a>

48 mobic medication mobic medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 5:43 | Reagovat

mobic medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15 mg</a>

49 meloxicam 7.5 meloxicam 7.5 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 6:36 | Reagovat

meloxicam 7.5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

50 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 7:28 | Reagovat

mobic meloxicam
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

51 meloxicam 15mg meloxicam 15mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 9:18 | Reagovat

meloxicam medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15</a>

52 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 10:35 | Reagovat

ranitidine 300 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 150 mg </a>

53 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 11:53 | Reagovat

ranitidine 300 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

54 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 13:45 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

55 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 16:11 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 150 mg </a>

56 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 13:06 | Reagovat

meloxicam 15 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

57 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 11:36 | Reagovat

naproxen 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500 mg</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama