REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Červen 2010

Kapitola 2. - Bella a Lucy

29. června 2010 v 21:46 | já |  Apokalypsa nebo nový svět ?
Pan a paní Grangerovy už očekávali příjezd svých vnoučat a napouštěli bazén ve své zahradě. Z vedlejší zahrady se ozval hlasitý smích a vzápětí se u plotu oběvili dvě naprosto stejné rozesmáté dívky. Měli světle hnědé vlasy dlouhé na ramena, zelené oči a trochu větší přední zuby - dvojčata Wulfovy, Bella a Lucy. 
"Dobré ráno paní Grangerová !" pozdravili jednohlasně dvojčata. "Vidím," pokračovala Bella. "že napouštíte bazén, přijede nějaká návštěva ? K nám zítra...budem mít s Lucy narozky, konečně nám bude 14 ! Přijedou všechny naše sestřenky a bratranci, prostě celá naše rodina a dokonce i prateta Marry-"
"Ano Bello, já vím." zarazila ji paní Grangerová. "Vyprávěla jsi mi to už včera....Knám zítra přijedou děti mé dcery - Rose a Hugo. Budou tu celé prázdniny."
"Super ! Kolik je jim let ??" zajímala se Lucy.
"Rose je čtrnáct jako vám, a Hugovi bude v srpnu jedenáct."
"Tak to si určitě budem rozumět ! Řekněte jim ať zítra příjdou na oslavu." řekla Bella a se svou sestrou se rozběhla pryč.

Rose a Hugo dorazili v pět večer a přivítali se s babičkou a dědou. Samozřejmě že sem o prázdninách jezdili, ale jen tak na dva dny.
"Co kdyby jsme si večer udělali táborák ?" navrhl děda.
V osm večer už seděli na zahradě u ohně. Dvojčata Wulfovi to samozřejmě spozorovali a přiběhli ke plotu.
"Dobrý večer." pozdravila Bella. "Nemohly by chom jít k vám na táborák prosím ?"
"Ale jo." řekla paní Grangerová a otevřela branku. Rose byla ráda, že tu zřejmě nebude všechen čas trávit se svým mladším bratrem.
Tak seděli, opékali špekáčky, povídali si a smáli se. Bella, Lucy a Rose se za těch pár hodin skamarádili jako by se znali snad rok a Huga trochu rozčilovalo že někdy nerozumí tomu o čem holky mluví. Rose si začínala myslet, že ty prázdniny zřejmě nebudou tak špatné, jak myslela, ale měla pravdu ?

Apokalypsa nebo nový svět ?

29. června 2010 v 10:20 | já |  Apokalypsa nebo nový svět ?

 Kapitola 1. - Prázdniny bez čar a kouzel

Toto je první kapitola nové povídky "Apokalypsa nebo nový svět", pro kterou jste v anketě hlasovali nejčastěji. Kapitoly budou kratší, ale za to je budu přidávat hodně často.

Byl chladný letní večer. Ron, Hermiona a jejich syn Hugo čekali na nádraží Cings Cross až se jejich teď už čtrnáctiletá dcera Rose vrátí z Bradavic domů na prázdniny. Hugo zrovna vysvětloval jak už se těší až konečně pojede v září do Bradavic taky, když dorazili Harry a Ginny. Seděli všichni společně na lavičce blízko přepážek 9 a 10 a probírali všechno možné.
"Už by tu měli být...." poznamenala Hermiona a podívala se na hodinky.
Jen o vteřinu později se z přepášky vynořila skupinka dětí, mezi nimiž byl i Harryho nejstarší syn James. Později se oběvila i Lilly s nějakou černovlasou dívkou a světlovlasým chlapcem a Albus společně s Rose. Všichni se honem rozběhli přivítat své rodiče. Lilly se zrovna dohadovala s Jamesem jestli je lepší nebelvír nebo havraspár.
"Tak my už půjdeme...však se o prázdninách uvidíme." rozloučila se Ginny a s Harrym a dětmi zamířili pryč s nádraží.

Bylo o dvě hodiny později. Rose a Hugo už leželi ve svém pokoji a povídali si co budou dělat o prázdninách, když do pokoje přišli Ron s Hermionou.
"Chtěli jsme vám s tatínkem říct," začala Hermiona. "Že by bylo nejlepší, kdyby jste strávili prázdniny u babičky a dědečka Grangerových."
"Ale to je mudlovské město !" protestovala Rose.
"No právě ! Na to, že nejste s úplně čistokrevné rodiny toho víte o mudlech strašně málo ! Nevážíte si toho, že jste kouzelníci, stěžujete si jak máte těžký život a přitom nevíte, jak to mají mudlové..." vysvětloval Ron. "Tyto prázniny prostě strávíte bez čar a kouzel. Zítra si zabalíte věci a nechci o tom nic slyšet ! Dobrou noc !"
"Dobrou !" pozdravili jednohlasně Rose a Hugo než jejich rodiče stačili odejít s pokoje.

Čím mám začít ??

28. června 2010 v 13:51 | já |  ○ Já & blog ♥
Mám tři nápady na nové povídky. Nechci začít všechny tři psát současně...píšu totiž ještě Harry Potter's children a nevím jestli bych stihla psát čtyři povídky najednou (dvě budou stačit xD) Jen vám je stručně představím, a pak hlasujte v anketě kterou mám začít psát =)

Poslední možnost
hlavní postavy : Candy Amelie Wornerová, Ellisabeth Daniella Karteonová, James Steewn Brown
žánr : dobrodružné, láska, humor
děj : Děj se odehrává v roce 2010 v Rumunsku - tedy v době kdy už jsou i mezi kouzelníky rozšířené mudlovské vynálezy jako auta, televize a počítače. Candy je patnáctiletá mudlovská dívka. Krásná, oblíbená, trochu potvora, která je známá v celém městě. Všichni kluci by dali všechno zato aby s ní mohli chodit, kromě jednoho - Jamese Browna, do kterého je Candy zamilovaná. Ellisabeth (Elli) Karteonová patří ke starému rodu upírů v rumunsku a studuje šestý ročník v Kruvalu. Má pubertální chování a výbornou znalost černé magie. Po oslavě svých šestnáctých narozenin řídí totálně opilá Elli auto svých rodičů ve kerém jedou také její kamarádi. Srazí se s autem ve kterém sedí Candy a které řídí její osmnáctiletá kamarádka Annie. Candy při této nehodě nenávratně stratí paměť....ale skutečně už se nedá nic dělat, nebo ještě existuje poslední možnost ? To vám neprozrádím xD
poslední
Jen oni znají pravdu
hlavní postavy : Dominika Emilly Woodsová, Nicolass Tom Cooper
žánr : zamilované, možná trochu psycho...
děj : Děj se odehrává rok před nástupem Lilly Potterová do Bradavic a částečně se vztahuje k Harry Potter's children, kde prefetka Dominika očividně nesnáší svého kolegu Nicolasse. Ale bylo to tak vždy ?? To rozhodně ne ! V této povídce se můžete dozvědět celý jejich příběh, protože jen oni znají pravdu.
d&n


Apokalypsa nebo nový svět ?
hlavní postavy : Bella Natalli Wulfová, Lucy Ketty Wulfová, Rosalie Hermiona Weasleyová, Hugo Ronald Weasley
žánr : treagické (jen zezačátku), dobrodružné, humor
děj : Příběh se odehrává v době kdy je Rose čtrnáct a hugovi 11 let. Pro Bellu a Lucy - dvojčata, to vypadá jako obyčejné mudlovské prázdniny, jenže se začnou dít skutečně podivné věci....tento příběh je o tom, že jen kouzelníci mohou skutečně změnit svět.
h&r

Nová soutěž xD

26. června 2010 v 10:14 | já
Ahojky všichni =) začaly prázdniny a já tento týden nemám co dělat, takže jsem vymyslela novou soutěž. Soutěž se vztahuje k mé povídce Harry Potter's children a jmenuje se "Kouzelné prázdniny" Je to dost nakombinované....budete něco kreslit, plnit nějaké úkoly... víc vám zatím neřeknu. Výherce dostane diplomek a určitě i nějakou cenu =) Takže kdo se chcete přihlásit, napište do komentáře :

1. jméno / přezdívka
2. blog
3. jednu postavu s Harry Potter's children, se kterou budete soutěžit

Může se stát že si víc lidí vybere stejnou postavu. V tom případě se bude hlasovat v anketě, kdo bude mít nejvíc hlasů, ten se může soutěže zúčastnit =)

Takže jak to zatím vypadá ??

Waitee & Lucy
Denda & Lilly
Lilly & Dominika
Kapitánka Nemo & Deisi
Miss AnnY & Anabella

Nevíte koho si vybrat ??

HOLKY : Emma Malfoyová, Natalli Woodsová, Nicky Greenová, Rosalie Weasleyová
KLUCI : Alex Morgan, Jack Cleener, James Potter, Albus Potter, Nicolass Cooper,...

Kapitola 11 - Školní tres, část 1

24. června 2010 v 17:45 | já |  ○ Harry Potter's children
Tato kapitola je dost dlouhá, proto jsem ji rozdělila na dvě části.

Byla středa půl jedenácté večer. Zatímco Lucy, Natalli a Anabella už byli ve své ložnici, Lilly, Deisi a Emma seděli ve společenské místnosti spolu s Alexem a čekali na svůj školní trest.Alex je neustále přesvěčoval o tom, aby si vzali zimní hábit ("Určitě půjdete ven, bude tam zima..") Teď už to říkal asi po páté. Deisi z něho dostala záchvat smíchu, Lilly by se jindy nejspíš taky smála, ale teď...nemohla přestat myslet na famfrpál, který si nikdy nezahraje.

O půl hodiny později (teď už bez Alexe) čekali ve vstupní síni. Všechny byli samozřejmě smířené s tím, že tam každou chvíli nakráčí Wamberogová, jenže to se velmi spletly. Když do místnosti vešel Teddy Lupin s Hagridem, Lilly si pomyslela, že jejich trest zřejmě nebude tak strašný, jak předpokládala.
"Lilly, Lilly... ty nikdy nezklameš !" smál se Teddy. "Procházet se v noci po hradě-"
"U Munga Teddy nech si to poučování !"
"Jo, jo...neříkám že jsem byl o něco lepší...ale teď k tomu vašemu trestu - možná už některá z vás slyšela o kouzelných tvorech, kterým se říká Lampovky vrbové."
Deisi se rozesmála a Lilly se jí nemohla - jméno Lampovka vrbová bylo skotečně velice podivné, v tuto chvíli však neexistovalo nic, co by dokázalo Lilly rozesmát. Zdálo se, že ani Emma neví co Lampovka vrbová je, proto Teddy začal vysvětlovat : "Lampovka dubová je velice vzácný kouzelný tvor. Teď vám nebudu vysvětlovat proč. Hagrid měl patnáct těchto Lampovek připravených pro výuku péče o kouzelné tvory. Někomu zřejmě přišlo velmi zábávné vplížit se o obědové pauze do Hagridova srubu a Lampovky vypustit (až zjistíme kdo to byl bude na tom ještě hůř než vy dvě, možná že ho i vyloučí). Naším úkolem je Lampovky najít. Problém je vtom, že můžou být jak v zapovězeném lese, tak v horách. Naštěstí nelétají rychle, ani vysoko."
Teddy přestal mluvit, protože se na schodech ozvaly kroky.
"Jo to jte vy !" zaradoval se Teddy. "Prefektové Dominika Woodsová a Nicolass Cooper se nabídli, že nám s tímto těžkým úkolem pomohou. Popíšu vám tedy Lampovky, ale jen okrajově, protože bychom měli vyrazit. Jsou velké jen asi jeden a půl palce, létají zhruba metr nad zemí a šíří kolem sebe namodralé světlo.  Nevím jak bych to jinak řekl, ale Lampovky tak nějak....zpívají....ne, ne nezpívají, je to prostě takový zvláštní zvuk...prostě to poznáte....a teď už pojďte."

Šli přes školní pozemky až k jezeru. Tam Teddy zastavil a řekla "Teď se rozdělíme do dvou skupin. Jedna půjde do lesa a ta druhá do hor. Takže Hagrid, Nicolass, Emma a Deisi - vy půjdete do lesa, Domča a Lilly - vy půjdete se mnou do hor.
Lilly ještě zamávala holkám a pak se rozběhla za Teddym a Dominikou, kteří už vyrazili směrem k horám. Právě minuli famfrpálové hřiště a Lilly se za ním smutně ohlédla. Cesta začala stoupat nahoru a pak.....zmizela ! prostě tam žádná cesta nebyla, jen skalnaté kopce kde místy rostly skupinky stromů. Lilly na Teddyho pohlédla se zdviženým obočím a zeptala se : "Teddy...nechceš po nás náhodu, abchom tam lezly, že ne ?"
"Myslím, že jiná možnost není." řekla Teddy a začal šplhat do kopce a přidržoval se skalnatých kamenů. Lilly a Dominika ho následovaly.

Kapitola 11 - Školní tres, část 2

24. června 2010 v 17:44 | já |  ○ Harry Potter's children
Šli už aspoň hodinu. Lilly začínala litovat toho, že neposlechla Alexe a neoblékla si zimní hábit. Povrch země byl stále skalnatější a zatím našli pouze jedinou Lampovku.
"Jak jsi sem mohla jít dobrovolně ?!" zeptala se Lilly Dominiky.
"To víš, třeba za to budou nějaké body pro havraspár..ale spíš jsem chtěla být dobrá prefektka, tak jsem nabídla profesoru Lupinovi pomoc."
"Tak to jo." řekla Lilly ale myslela si svoje ("která holka by nenabídla profesoru Lupinovi pomoc")
A vtom jim Teddy najednou zmizel s očí.
"Zůstaňte kde jste !" zakřičel s neznámého místa.
"Teddy ?!? Kde jsi ??" vylekala se Lilly.
"Tady dole."
"Kde dole ?!" Lilly postoupila o pár kroků dopředu a před ní se objevila skalnatá propast. Teddy naštěstí nespadl až na úplné dno, jen na takový skalnatý výběžek. Lilly i Dominika rozsvítili své hůlky aby lépe vyděli.
"Jste v pořádku pane profesore ?" zeptala se Dominika.
"Myslím že ano, možná mám zlomenou ruku - ne, to néé ! - a taky hůlku !"
Než vůbec stačili uvažovat nad tím, jak Teddyho dostat ven, ozvaly se hlasité zvuky a praskání větví.
"To snad není pravda !" řekl Teddy tak tiše že ho sotva slyšeli. "To jsou horští trollové ! Nechte mě tady a zdrhejte než si vás všimnou....no tak už běžte !"
Holkám chvíli trvalo než to pochopily, ale hned jak jim to došlo, na nic nečekali a utíkali co nejrychleji pryč. Jeden s trollů je však mungužel zahlédl a pustil se za nimi. Lilly si říkala jak dlouho asi ještě vydrží běžet. Neustále zakopávala o kameny a horský vzduch se špatně dýchal. Na vldálenost tří metrů stačil trollovi jeden krok, zatímco Dominika a Lilly jich museli udělat pět, proto je troll začínal dohánět. Dominika se v běhu otočila a vypálila na trolla zřejmě první zaklínadlo, které ji napadlo : "Aquamenti !!" zakřičela a mávla hůlkou. Trollovy vytryskl proud vody přímo do obličeje. Chvíli ho to sice zdrželo, ale nic víc.
"Mdloby na tebe !" zkusila to znovu Dominika, ale minula. "Pomoz mi Lilly..."
"Lilly zvedla hůlku zkoušela to samé zaklínadlo jako Dominika, ovšem neúspějně. Až v momentě kdy Lilly i Dominika zakřičeli zaklínadlo současně, troll padl k zemi. Lilly si však zděšeně uvědomila že Dominika padá také ! Lilly to nechápala, viděla jako ve zpomaleném záběru jak Dominika padala dozadu a dopadla hlavou přímo na kámen. Lilly se k ní okamžitě rozběhla.
"Dominiko !!!"
Nic. Dominika se ani nepohnula. Lilly si byla jistá že není mrtvá, slyšela ji jak dýchá. V tuto chvíli ji to však příliš neuklidnilo.
"Dominiko, probuď se !!! Slyšíš ?!?" křičela Lilly a oči měla zalité slzami. "DOMINIKO ! Nemůžeš mě tady nechat ! Musíme se vrátit pro Teddyho !"
Nemohla tam sedět a čekat až jí najdou trollové. Musela najít Teddyho. Jen si teď vůbec neuvědomovala kudy vlastně běželi. Vstala a rozhlédla se. Vtom zahlédla něco mezi stromy. Něco jako záblesk světla. Připravila si hůlku a podívala se mezi stromy. Bylo tam něco jak jezero které podivně, modře zářilo. Lilly přistoupila blíž. U vrby na břehu jezera poletovalo hned pět lampovek. "Aspoň něco pozitivního." pomyslela si Lilly a opatrně lampovky pochytala, kromě jedné která teď poletovala kousek nad jezerem. Lilly se pro ni natáhla a uklouzla jí noha po kameni. V dalším okamžiku už byla v ledové vodě horského jezírka. Voda nebyla hluboká, takže Lilly došla ke břehu a vylezla. Nemohla však jít takhle dál...
Došla ke stromu a sedla si na zem. Byla jí zima a chtělo se jí strašně spát. Vytáhla hůlku a z posledních sil provedla zaklínadlo : "P-pediquo  maxima !"  a z její hůlky vyletěl proud různobarevných jisker až dvacet metrů vysoko. "To snad musel někdo vidět." pomyslela si Lilly. Oči se jí pomalu zavírala ona s tím nemohla nic dělat. Pak už nic nevnímala.

Moje plány na prázdniny =)

23. června 2010 v 15:35 | já |  ○ Já & blog ♥
Je super, že v pátek už dostaneme vysvěčení. Velkou část prázdnin už mám ale zabranou...

4. července moje mamka jede do Anglie, takže já a moje sestra budeme na dva týdny u babičky. Mám vážně štěstí že je to jen čtyři kilometry daleko, takže budu jezdit domů do bazénu (když bude teplo), za pejskem, ale nejvíc kvůli blogu !!! - dva týdny bez kompu bych nepřežila a chci napsat novou povídku =)
Vrátíme se a pak budem týden doma. 24. července ale jedeme do Chorvacka. Vrátíme se 5. srpna. Měli jsme se vrátit až 8., jenže já 7. jedu na tábor kde budu týden. Potom už nemám nic zvláštního v plánu, jen stanování s kámoškama a hoooodně opožděnou oslavu narozenin. (mám narozky 31. 7. a to jsme ještě v Chorvacku xD)
Omlouvám se předem SBéčkům, že dny které tady nebudu, nebudu ani obíhat (jak bych to asi udělala tak co to melu xD)
V září už tady ale budu každý den (když jsem to zvládala v osmičce tak proč ne v devítce...)

Hodnocení blogu Belly B. L.

22. června 2010 v 16:57 | já |  ♥ Hodnocení blogů ♥
1. Dessing - máš krásný dess, jen píšeš trochu moc malým písmem a mě se to celkem špatně čte. 8/10

2. Menu - líbí se mi že je v levo a že je tam tolik ikonek (i pro Affs) a rubriky máš nahoře takže taky v pohodě =) - 10/10

3. Kvalita článků - myslím že celkem fajn, ale moc jsem jich nečetla...všimla jsem si že tam máš videa, to je super =) - 9/10

4. Návštěvnost - až moc velká xD - 10/10

5. Celkový dojem z blogu - jak tvůj blog vypadá se dobře hodí k tomu co píšeš - 10/10

47/50 je podle mě dobrý výsledek xD

Harry Potter v mém životě ♥

21. června 2010 v 20:32 | já |  ○ Já & blog ♥
Většina lidí co mě dnes zná, by teď zřejmě nevěřila jaká jsem byla dřív. Všeci mě vnímají jako hooodně praštěnou a trochu drzou holku, která nezažila den aspoň bez jednoho záchvatu smíchu. Ale já taková dřív nebyla...dřív jsem prostě poslouchala své rodiče a důležitá pro mě byla jen škola (tím nechci říc že jsem byla šprtka, moc jsem se neučila, ale v té době jsem aspoň psala úkoly doma xD) Byla jsem prostě taková hooodně slušná holka. Bylo mi tenkrát 7, spala jsem u své sestřenky a dívali jsme se na Harryho Pottera jedničku (spíš sestřenka se dívala) ale nijak jsem to ani nevnímala, nebylo to pro mě nic důležitého a hned za pár dní jsem na to zapoměla.
Když mi bylo deset, hodně jsem se změnila. Najednou jsem měla víc kamarádek, svého prvního kluka (jen jsme se drželi za ruce, nic víc xD) a začaly mě zajímat jiné věci. Jednou jsem byla u kamaráda, to bylo o prázdninách, a ten nechápal že jsem neviděla nikdy Harryho Pottera a půjčil mi první, druhý, třetí a čtvrtý díl (ten byl zrovna nový, ale Michal měl vždycky všechny filmy hned). Hned další den jsem si pustila první díl (zdálo se mi to nějaké povědomé a později mi sestřenka řekla, že už jsem to vlastně vyděla) a pak ještě druhý a třetí a čtvrtý. Bylo to to nejlepší co jsem kdy viděla ! Nemohla jsem na to přestat myslet. Sehnala jsem si knížky od jedničky do šestky a všechny jsem je přečetla. Nemohla jsem se dočkat až bude Fénixův řád v kině. Za půl roku jsem byla na Harryho Pottera expert. U nás ve třídě nebyla holka která by o tom věděla něco víc. Ty knížky čtu pořád dokola a když mám čas mrknu se i na film. No, pořád vlasně ne...jednou jsem měla půl roku pauzu...to bylo asi dve měsíce po tom co byl F. řád v kině, ale pak jsem se k HP zase vrátila. Je to prostě neodmyslitelná část mého života. Za měsíc to bude čtyři roky, co Harryho znám a jsem ráda že tak změnil můj život.
hp

hodnocení blogu Hakky Shika Shun

21. června 2010 v 17:51 | já |  ♥ Hodnocení blogů ♥
1. Dessing -krásný =) a skvěle se hodí k tomu co píšeš - 10/10

2. Menu - no, je přehledné a není tam až moc rubrik - to je dobře xD ale možná bych přidala vyhledávání, archiv, nebo zprávu autorovy (to je jen můj názor) - 8/10

3. Kvalita článků -  No včera jsem jich přečetla dost a jsou hodně dobré ! - 10/10

4. Povídky - No já četla tři kapitoly (teď nevím jak se to jmenuje ale hlavní postava je Tiffa Evansová) a patří to k tomu nejlepšímu co jsem četla - 10/10

5. Celkový dojem z blogu - tvůj blog se mi líbí, vždycky si vzpomenu na jednu svou kamášku (ta mi taky pořád vykládá apokalipsy všech lidí, které vidí a taky tvrdí že za všechno můžou ufoni xD) - 10/10

Získáváš 48/50 - jeden z nejlepších výsledků ;-)

Kapitola 10 - Pomsta profesorky Wambergové

18. června 2010 v 22:38 | já |  ○ Harry Potter's children
"Takže - Potterová, Malfoyová, Winterová ! Druhá noc na hradě a hnet tři prvňačky mimo své ložnice ! Všechny dostatnete školní trest a vaší koleji bude odečteno dvacet bodů za každou z vás !" křičela na ně Wambergová.
"Paní profesorko ?" zeptala se s úsměvem Deisi a Lilly jejímu výrazu naprosto nerozuměla. "Ale vy nám nemůžete odečíst šedesát bodů." pokračovala drze Deisi.
"A to jako proč ?!?" vyštěkla Wambergová.
"No přece proto, že je ani nemáme !" dokončila Deisi a rozesmála se.
Profesorka Wambergová se na okamžik zatvářila otřeseně, hned však zase nasadila svůj obvyklí kamenný výraz. "Slečno Winterová !" řekla "Za celou dobu co tady učím, jsem neviděla tak drzou studentku ! Dokonce ani Ashley Winterová.....jen řekla že se jí nechtělo dělat domácí úkol a dostala za to měsíc školního trestu. Vy můžete být ráda, že vás potrestám stejně, a ne hůř."
"Ale paní profesorko," vložila se do hovoru Lilly. "myslím si, že-"
"Vy teď tady nemáte co myslet slečno Potterová. Jste v pořádném průšvihu, to vám říkám." přerušila ji Wambergová.
"A já říkám, že Deisi nemůže dostat školní trest, přece jen řekla pravdu !" rozčilovala se Lilly.
"No to snad není pravda ! Takže měsíc školního trestu i pro vás Potterová ! Vy tady o ničem nerozhodujete a nebudete mi říkat co můžu a aco ne !" křičela Wambergová. "A teď vypadněte ! Všechny tři !"
"A paní profesorko ?" otočila se ještě Emma, která už byla na odchodu. "Jak to bude s těmi body ?"
Wambergová chvíli přemýšlela a nakonec řekla : "No...tak, ...tak prozatím vám odečtu jen ty body, které zatím máte." ale bylo vydět jak ji to štve.

Lilly, Emma a Deisi přišli do prázdné společenské místnosti. Na hodinách nad krbem bylo už po půlnoci. "U Munga ! Kolik vůbec bylo hodin, když jsem šla hledat Rose ?" divila se Lilly.
"Chvíli po jedenácté." odpověděla smutně Emma. "Ach jo, neměli jsme tam chodit. Wambergová to trefila - jsme v pořádném průšvihu...a jestli napíše našim rodičům - a to ona určitě napíše tak budu ještě ve větším průšvihu."
"Ty s tím naděláš.." mávla rukou Deisi. "Moji rodiče jsou na dopisi ze školy zvyklí...akorát se mi nechce na ty školní tresty...bude to nuda."

Lilly jako by si teprve ráno uvědomila, že hůř už na tom být nemohou. Seděli zrovna u snídaně. Podívala se k nebelvírskému stolu. Ani James ještě nestačil nic provést...Emma na tom byla snad ještě hůř. Seděla nad svou miskou ovesné kaše a tvářila se jako kdyby jí někdo umřel. Naopak Deisi si s toho očividně nic nedělala. Zrovna vyprávěla Alexovi a dvojčatům Cleenerovým co se včera stalo. Alex samozřejmě začal poučovat způsobem "já jsem vám to říkal" a Lucy a Jack hlasitě litovali, že neviděli jak se Wambergová tvářila.
"Hej ! Sklapněte !" zašeptal Alex a kývl ke dveřím velké síně, do kterých právě vcházela Wambergová.
"U Munga ! Snad nejde k nám ?!?" zděsila se Emma.
A skutečně. Wambergová zamířila přímo k nim.
"Potterová, Malfoyová, Winterová ! Váš trest se bude konet ve středu. V 11 večer budete čekat ve vstupní síni."
Deisi už otvírala pusu a Lilly bylo hned jasné že chce říct něco jako "To asi nepůjde, my se totiž v noci nesmíme procházet po škole" takže ji pod stolem kopla. Deisi se na ni vyčítavě podívala, ale naštěstí zmlkla.
"Winterová a Potterová," pokračovala Wambergová. "Na vaše další tresty se budou konat každý pátek celé září." a odešla.
"To nééé ! V pátek néé !! To snad není pravda..."
"Co není pravda Lilly ?" zajímala se Deisi.
"V pátek má přece havraspár konkurz na famfrpál ! Já tam chci ! Chci jet do Francie !"
Lilly se cítila hrozně. Byla v Bradavicích teprve první týden a už si zničila šanci jet do Francie. Hrát famfrpál proti kruvalu a krásnohůlkám - to si Lilly hodně přála, i když to nikomu neřekla. Možná že by ji do družstva ani nevzali, ale teď to nemohla ani zkusit. Začátek školy pro Lilly nemohl dopadnout hůř.

hodnocení blogu mé SB Dendy ♥

18. června 2010 v 22:19 | já |  ♥ Hodnocení blogů ♥
1. Dessing - nádherný =) výborně se hodí k HP i k tvým povídkám =) - 10/10

2. Menu - přehledné a nic v něm nechybí =) - 10/10

3. Aktivita na svém blogu - patříš mezi těch pár lidí kterým můžu dát plný počet bodů. Když zrovna nejsi na školním výletě xD většinou přidáš každý den aspoň jeden článek =) - 10/10

4. Aktivita u SBéček - moje články komentuješ pořád takže nemůžu dát nic jiného než 10/10

5. Kvalita článků -  k článkům co nenapíšeš sama vždycky uvedeš zdroj takže je to v pohodě =) A ty články co píšeš sama nejsou žádné nesmysli, takže znovu 10/10

6. Povídky - povídka "Z dob Jamese a Lilly" patří k tomu nejlepšímu co jsem kdy četla. Určitě v psaní pokračuj ! =) - 10/10

7. Celkový dojem z blogu - perfektní =) tvůj blog dokonale souvisí s HP a to je bezva =) - 10/10

Jsi první kdo získává plný počet bodů ! Moc gratuluju =)

hermi


Hodnocení blogu PUPY <3

18. června 2010 v 16:40 | já |  ♥ Hodnocení blogů ♥
1. Dessing -je roztomilý a veselý =) u všeho máš hodně obrázků a smajlíků...no, jen podle mě je okno blogu trochu moc málé a zbytečně velkou část zabírá obrázek na pozadí. Proto musíš psát menším písmem a trochu špatně se to čte - 8/10

2. Menu - je fajn, že je nahoře, je to originální, ale nejdřív jsem ho nemohla najít xD 9/10

3. Aktivita na svém blogu -všimla jsem si, že články přidáváš dost často a i s obrázky =) takže 10/10

4. Kvalita článků - to se mi hodnotí dost špatně....ty jsi prostě úplně jiná holka jako já...na mě jsou ty články trošku moc krátké a trošku mi vadí že střídáš velká a malá písmena a všude píše W - ale chápu, že to patří k tvému stylu - 7/10

5. Návštěvnost - perfektní !!! 10/10

6. Celkový dojem z blogu - jako celkem dobrý, jen to prostě není můj styl tak promiň =) - 9/10

Takže celkem získáváš 53/60, ale i to je náhodou fajn hodnocení =) nechci aby jsi na mě byla naštvaná...možná si myslíš : "Ta je teda dobrá...blogy svých SBéček hodnotí mnohem líp" ale já jsem si svá SBéčka vybrala taky proto, že se mi jejich blogy moc líbí =)

Hodnocení blogu mé SB Miss AnnY ♥

17. června 2010 v 19:31 | já |  ♥ Hodnocení blogů ♥
1. Dessing - ten nový se ti obzvlášť povedl =) je vážně perfektní...a nejlepší na tom je, že si dessy děláš sama =) nemůžu dát jinak než 10/10

2. Menu - líbí se mi, že je přehledné, perfektně se hodí k dessingu, je tam všechno, co by tam mělo být. Taky je super, že je na pravé straně obrazovky, ne na levé jako u většiny blogů - je to originální xD dávám 10/10

3. Aktivita na svém blogu - jak kdy xD ale je jen málo lidí, co přidá článek každý den. Ale pořád jsi na blogu dost často xD dávám 9/10

4. Aktivita u SBéček - no, každý můj článek sice nekomentuješ, ale myslím, že jsi tu celkem často, samozřejmě nevím, jak je to u ostatních, ale u mě na 9/10 

5. Kvalita článků - tak to je v pohodě =) všechny články sice nepíšeš sama, ale u zkopírovaných uvádíš zdroj, takže nic proti =) - 10/10

6. Povídky - nevím kolik jsi jich napsala, ale já četla jen jednu (teď nevím jak se jmenuje ale byla v ní holka jménem Elisabeth) četla jsem první kapitolu a začínáto zajímavě. Píšeš moc hezky - 10/10

7. Celkový dojem z blogu - lepší už to být nemůže =) tvůj blog působí tak...tak profesionálně...já nevím jak bych to řekla xD prostě máš 10/10

Celkem je to 68/70 - Gratuluju =)

Miss AnnY

♥ Hodnocení blogů ♥

17. června 2010 v 14:09 | já |  ♥ Hodnocení blogů ♥
Moc se omlouvám ale hodnocení blogu je na chvíli pozastaveno (nestíhám xD)
Klidně ale pište do komentů, až budu mít čas, blog vám ohodnotím, jen to nečekejte hned...

Kapitola 9 - Zlomyslný prefekt

15. června 2010 v 20:32 | já |  ○ Harry Potter's children
Tuto kapitolu věnuji svému SBéčku
a skvělé internetové kamarádce Dendě
a moc jí děkuji za pomoc a dobrou radu.
Zároveň se i omlouvám svému
dalšímu SBéčku - Kapitánce nemo
že se v této kapitole ještě nic moc nedějě
a také slibuju, že ta příští (v pátek)
už konečně bude zajímavá.

"Musím za Rose !" řekla Lilly a vztala ze svého křesla.
"Počkej, neblázni." zarazila ji Deisi. "Vždyť ani nevíš kde je nebelvírská společemská místnost...vždyť se s ní uvidíš u snídaně. Počkej do rána, určitě se ti všechno uspořádá v hlavě."
"Uspořádá v hlavě ?!? Mě se nic uspořádávat nemusí, nejsem blbá ! Však já tu jejich místnost někde najdu...tohle je prostě důležité, do rána to nepočká. Jestli chcete jít se mnou, tak můžete, ale jestli ne..." rozčilovala se Lilly.
"Já nevím....z toho bude nějaký průšvih." namítl Alex.
"Však bude můj  a ne váš, vy si tu klidně seďte." naštvaně vstala z křesla a odešla ze společenské místnosti.
Sešla po točitém schodišti a tam se zastavila. Musela si rozmyslet kam půjde dál. Dolů, nebo snad nahoru ? Počkat, Dominika přece říkala, že havraspárská věž je druhá nejvyšší, hned po astronomické. Musela tedy jít dolů. Udělala sotva pár kroků a uslišela za sebou tichý hlas :
"Lilly ?? Jsi to ty ??"
Lilly okamžitě napadlo, že je to Deisi, ale když se otočila, byla velmi překvapená. Za ní totiž nestál nikdo jiný než Emma Malfoyová.
"Jo...Emmo, nevíš náhodou, kudy se jde do nebelvírské věže ?" zeptala se Lilly, ale nečekala, že jí Emmina odpověď nějak pomůže - ona byla přece ze zmijozelu. I teď se ovšem spletla.
"Vím, náhodou jsem na ni narazila když jsem hledala cestu do učebny přeměňování. Jestli chceš, můžu ti to ukázat." odpověděla Emma.
"Fakt ? Tak to je super, myslela jsem, že to budu hledat jak dlouho..." zaradovala se Lilly.
Šly dolů ze schodů a u toho Lilly Emmě vyprávěla, jak se teprve dnes o všem dozvěděla pravdu. Emma zrovna začala vysvětlovat, jak neví co řeknou její rodiče na to, že není ve zmijozelu, a v tom se obě tak lekly, že vrazily do brnění před sebou.
"Pozoruhodné...dvě nejlepší kamarádky, a přitom se jejich otcové tak nesnášeli..." ozval se za nimi nepříjemný hlas.
Nějaký vysoký kluk s tmavě hnědými kudrnatými vlasy a lesklým žlutočerným odznakem prefekta na hábitu. " Vyrazily jste si na noční výpravu po škole co ? Tak s toho bude školní trest. Odvedu vás k profesorce Wambergové." oznámil potěšeně neznámý prefekt.
"K Wambergové ?!? To snad né ! Nemůžete nás odvést třeba za profesorem Lupinem ?" vyhrkla Lilly dřív než si uvědomila co vlastně říká.
"To by se ti tak hodilo co ?" zasmál se zlomyslně prefekt. "Pojďte za mnou."
'To snad není možné' pomyslela si Lilly. Hůř už na tom opravdu být nemohla. Lilly ani nevnímala kam jdou. Prostě šla stále za tím prefektem, který se jí ano trochu nezamlouval. Najednou nečekaně zastavili před nějakými dveřmi. Prefekt zaklepal a jak všichni očekávali, otevřela profesorka Wambergová.
"Ááá, to jste vy Balltere ? Co potřebujete ?" zeptala se prefekta.
"Paní profesorko, tyto mladé slečny se toulají po chodbách !" oznámil nafoukaně prefekt.
Wambergová si obě dívky změřila přimhouřenýma očima a pak tiše řekla :
"No, né...jedna noc, a tři studentky havraspáru mimo svou ložnici ?? Zajímavé..."
"Paní profesorko, já....jsou přece dvě nebo snad ne ?" podivil se prefekt.
"Ale ne," odpověděla Wambergová jako by to bylo celou dobu jasné. Trochu poodstoupila...a v křesle jejího kabinetu neseděl nikdo jiný než Deisi Winterová a dívala se na Lilly omluvným pohledem plným beznaděje.
'To bude apokalipsa....' pomyslela si Lilly.
"Takže Balltere, můžete jít...Potterová a Malfoyová - ke mě do kabinetu.... A TO HNED !" zakřičela ještě, protože Emmě a Lilly chvíli trvalo, než pochopily co se po nich vlastně chce.

Hodnocení mého blogu od Lilly

15. června 2010 v 20:03 | já |  ♥ Hodnocení blogů ♥
Moje SB a skvělá internetová kamarádka Lilly ohodnotila můj blog. Je to nádherné hodnocení ! Dala mi 60/60 ! Všimla jsem si ale, že za aktivitu ná mém blogu mám 9/10 tak sem jí to napsala do komentáře a ona mi odepsala : Když ti napíšu,že máš 60/60 tak je prostě máš!-ty si to zasloužíš! :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

Mrkněte na hodnocení :

Hodnocení mého SB ♥♥Hermionka Grangerrová♥♥

Dnes v 14:23 | Lily |  pro moje Sbéčka
Ahojky,
omlouvám se všem,že jsem tady už včera nebyla ,ale nemohla jsem:-(..
V tomto článku bych chtěla ohodnotit blog své nejlepší internetové kamarádky,mého SB
♥♥Hermionky Grangerrové♥♥:


1. Dessing -Tvůj design se mi velmi líbí,protože je  nádherný a stylový ,který se k tématu a článků velmi hodí! -10/10

2. Menu - Menu je jednoduché,přesné,zajímavé....Články máš většinou povídky(ale fakt senzační a zajímavý-prostě báječný!!!)....-10/10

3. Aktivita na svém blogu -Líbí se mi jak skvělé povídky píšeš(určitě se z tebe v budoucnu stane spisovatelka),články většinou přidáváš 1-4 týdne :-),no občas čekám ,kdy přidáš další skvělou povídku,ale to neva-já občas taky nejsem na blogu :-)...9/10
4. Aktivita u SBéček -Já ti hrozně moc děkuji,protože komentuješ každý,opravdu každý můj článek,takže dávám ..-10/10

5. Kvalita článků - Tvoje články jsou prostě božské 11/10--to není vtip!

6. Celkový dojem z blogu - Tvůj blog je fakt nádherný a moc se mi líbí!Nejvíc se mi líbí povídky,tvoje  příhody,design....prostě všechno!!!!!!!!!!!10/10

Celkem je to 60/60 bodů,to je opravdu úžasné!!Gratuluji!!
PS : je to skopírované se vším i s obrázky, snad to to nevadí Lilly xD

Hodnocení blogu mé SB Belly ♥

15. června 2010 v 19:31 | já |  ♥ Hodnocení blogů ♥
1. Dessing - perfektní ! A ne jen ten tvůj - můj dess se ti taky moc povedl =) Perfektně se hodí k tvým povídkám i k celkovému zaměření tvého blogu. Nemůžu dát nic jiného než 10/10

2. Menu - máš tam všechno, co by tam být mělo = rubriky, archiv, profil, vyhledávání a dokonce i anketa. A přitom tam není extrémě moc rubrik, takže je i velmi přehledné. Opět dávám 10/10

3. Aktivita na svém blogu - no, jsi na tom nějak podobně jako já a Lilly - někdy toho přidáš hodně, někdy zase déle nic, ale já chápu, že u psaní povídek to prostě tak rychle nejde (není možné napsat kapču za hoďku xD) ale podle mě na deset bodů je potřeba aspoň 1 článek za dva dny, tak promiň. Takže dávám 9/10

4. Aktivita u SBéček - u ostatních nevím, ale moje články komentuješ často - 10/10

5. Kvalita článků - líp už to nejde =) články píšeš sama a navíc to nejsou žádné nesmyslné bláboly a blbosti, proto dávám 10/10

6. Povídky - to nemusím nijak dlouze rozepisovat xD Píšeš nádherně ! Na tvoje povídky se vždycky strašně těším ! (mimochodem kdy přidáš další kapitolu Tajemného oblouku ??) 10/10

7. Celkový dojem z blogu - hmmm nevím, jak bych to správně popsala, nemůžu pro to najít vhodný výraz. Je to prostě jako...jako ve skotečném kouzelnickém světě...jako by na mě z monitoru měl vyskočit Voldemort nebo Bellatrix... a to je na tom tak super xD dávám 10/10

Takže celkem to je 69/70 to je podlě mého názaru celkem fajn hodnocení ne ??
bella

Hodnocení blogu mé SB Lilly ♥

14. června 2010 v 21:05 | já |  ♥ Hodnocení blogů ♥
1. Dessing - Líbí se mi že ho často měníš a zkoušíš různé varianty. Jen možná by jsi to mohla rozšířit přes celou obrazovku, ale to je jen můj názor =) Takže dávám 10/10

2. Menu - Na mě je tam trochu moc rubrik...někdy se v tom nemůžu vyznat, ale zase nadruhou stranu tam máš všechno potřebné =) - 8/10

3. Aktivita na svém blogu - No, někdy přidáváš opravdu hodně článků a fotek, někdy ale zase pár dní nepřidáš nic. Já to ale mám uplně stejně, takže si z toho nic nedělej. Tak je to totiž skoro u každého až na pár výjmek xD - 9/10

4. Aktivita u SBéček - komentuješ každý můj článek, jinak k tomu nemám co říct =) - 10/10

5. Kvalita článků - líbí se mi že většinu článků píšeš sama a naprosto minimálně kopíruješ (jestli vůbec xD) takže 10/10 


6. Celkový dojem z blogu - mě se na tvém blogu moc líbí. Je veselý, najdu tam spoustu fotek a zajímavých informací a taky moje nejoblíbenější bleskovky xD to já strašně ráda vyplňuju xD - 10/10

Takže celkem je to 57/60 a to podle mě není vůbec špatné =)
lilly

Vysvětlení...

14. června 2010 v 14:44 | já |  ○ Já & blog ♥
Omlouvám se že jsem tady v sobotu a v neděli nebyla, ale u nás byla hrozná bouřka. Sousedům spadl strom na dům, byly tady hasiči...prostě až do včerejší půlnoci nám nešla elektrika...(nesnáším)
blesk

Pište co si myslíte =)

10. června 2010 v 18:50 | já |  ○ Já & blog ♥


"prosím tě... může se v další kapitole se už něco dít?? zatím to vůbec nemá žádnou zápletku =(( ake stejně je to super... jen si myslím, že kdybysme to natáčeli, tak by ten začátek moc lidí nezaujal... =(("

Tento komentář je od mé skvělé Affs Kapitánky nemo. První co mě napadlo když jsem si ho přečetla bylo "když s tím máte problém, tak nic nenatáčejte !" - to byl ale jen můj chvilkový výpadek mozku xD....hned jsem si uvědomila, že to nemyslela špatně. Nedošlo mi, že všechno tak podrobně rozepisuju a že takhle už to dál nejde. Proto jí chci strašně moc poděkovat, že mě na to upozornila =) A pro vás platí to samé - komentáře jako "super povídka" "nádherná kapitola =)" atp. jsou sice fajn, je super to číst....ale ještě lepší je, když mi řeknete, co dělám špatně, co mám změnit nebo vylepšit. Předem vám moc děkuju =)
A nezapomeňte - Pište to, co si myslíte ! xD
pm

Kapitola 8 - Vysvětlete mi to !

8. června 2010 v 18:15 | já |  ○ Harry Potter's children
"Lilly ? Jaktože nejsi na vyučování ? A proč tu tak křičíš ?"
"Nicolassi ?!? Promiň, nevěděla jsem, že tu někdo je. Profesor Martells mě poslala na ošetřovnu ale já stejně nevím kde je."
"Jestli chceš odvedu tě tam." nabídl se Nicolass.
"Ne, ne mě nic není." odpověděla Lilly.
"Tak proč tě tam poslal ?" opáčil Nicolass.
"Jak to mám asi vědět ?! A tobě do toho nic není ! Taky se tě můžu zeptata co tady děláš a proč nejsi na vyučování ! Vím co si všichni myslíte ! Jak to musí být úžasné mít za otce Harryho Pottera !" rozčilovala se Lilly.
"No tak promiň no...stejně to ale nechápu..."
"Ne, ne ty promiň, nic si mi neudělal. Nemám právo si vybíjet vztek na tobě. A co tu děláš ty ?"
"Jako jediný z ročníku nechodím na jasnovidectví, takže mám volno. A co ti kdo udělal že si tak naštvaná ?" vyzvídal Nicolass.
"To je nadlouho." řekla Lilly. Odešla a nechala Nicolasse s nechápavím výrazem sedět na schodech do klučičích ložnic. Vylezla po žebříku a sedla si na postel. Každá jiná holka na jejím místě by se v ten okamžik asi rozbrečela, Lilly ale taková nebyla. Vytáhla pergamen a napsala :
dopis 2
Sešla dolů. Nicolass stále seděl na schodech a četl si nějakou knížku.
"Jak se dostanu do sovince ?" zeptala se okamžitě.
"Počkej půjdu s tebou."

Po chvíli už Lilly lezla po žebříku do svého pokoje. Bylo to celkem zbytečné. O pár vteřin později se rozezněl zvonek a ohlásil konec hodiny. Lilli se vydala hledat učebnu obrany proti černé magii. Když zvonek znovu zazvonil, ještě pořád bloudila po chodbách bradavického hradu, nakonec ale učebnu našla.
"Ahoj Teddy, promiň že jdu pozdě, nemohla jsem to najít a-"
"Lilly, Lilly počkej, já vím že jsem u vás byl skoro celé prázdniny, že se známe, ale teď sem tvůj učitel, takže mi asi budeš muset říkat 'pane profesore'. Chápu že je to nezvyk, pro mě vlastně taky." zarazil ji Teddy. Ostatní studenti jejich rozhovor se zájmem sledovali. Lilly jen přikývla, šla si sednout do lavice, a musela se přemáhat aby se nerozesmála. Ten slušný proslov které Teddy právě předvedl neměl nic společného s jeho běžným chováním. Všechny holky s něho nespouštěli oči.
"Kdo z vás je Daniela Ralfová ?" zeptal se Teddy a rozhlédl se po třídě.
Dívka ze zmijozelu s rovnými černými vlasy upustila knížku kterou držela v ruce když Teddy vyslovil její jméno. Teddy se vyditelně přemáhal aby se nerozesmál, podíval se na ni a zeptal se : "Jsi Daniela Ralfová ?"
"A-ano. Ale já to nebyla, opravdu."
"Ale ne, nic jsi neudělala." zasmál se Teddy "Jen jsem našel tento balíček na zemi ve vstupní síni. Myslím že patří tobě." a podal jí nejaký balíček zabalený do jasně modrého papíru. Lilly seděla přes uličku vedle Danieli. Když tam Teddy došel, Lilly mu zašeptala : "Teddy, díval ses co je uvnitř ?"
Teddy jí stejně tiše a velmi rychle odpověděl : "Nejsem Teddy, ale profesor Lupin a cizí poštu nečtu !"

Při hodině bilinkářství, lektvarů ani přeměňování se nic zvláštního nepřihodilo. Když Lilly s Deisi a Alexem sestupovali po mramorovém schodišti na večeři, Alex zrovna vyprávěl : "Pomatujete si na tu Ralfovou ze Zmijozelu ? Na to jak jí profesor Lupin dával ten balíček ? Určitě je v něm něco tajného a zakázaného a nebezpečného a -"
"Alexi nechci popírat tvůj rozum," přerušila ho Deisi "ale nemyslíš, že máš trošičku velkou fantazii ?"
"Ty sis nevšimla jak zareagovala ? 'Já ? já nic neudělala !'. Určitě je v tom balíčku něco-"
"Alexi nech toho... a víš co, jestli tě to tak zajímá, můžu to zjistit." řekla Deisi a vešla do velké síně.
"Opravdu ?? Super !" zaradoval se Alex "A jak to uděláš ?"
"Nějak určitě..." odbyla ho Deisi a naložila si na talíř pečené brambory s kuřecími medailonky. Všechno snědla ještě dřív než Lilly s Alexem vůbec stačili ochutnat maso. Se slovy "Hned jsem zpátky" vyskočila od stolu a rozběhla se pryč. Lilly a Alex na sebe nechápavě pohlédli.
"Víš co ? Jdem jí sledovat !" napadlo Lilly.
Alex souhlasil. Rozhlédli se kolem a Deisi zahlédli jak pomalu jde podél zmijozelského stolu. Naštěstí byl hned vedle havraspárského, takže vše viděli. Alex měl v kapse jedno ultradlouhé ucho. Vlezli pod lavici a ucho měli připravené v ruce. Ani ho ovšem nepotřebovali. Když se Deisi přiblížila k Danielle Ralfové velice slušně napodobila zakopnutí a rozplácla se na zemi. Scorpius Malfoy se začal smát a prohodil něco o mudlovských šmejdech. Daniella se otočila a zeptala se : "Není ti nic ?"
"Ne, ne jsem v pohodě...neviděli jsme se někde."
"Jo, dnes při obraně proti černé magii." odpověděla Daniella.
"Jo vlastně...tobě dával Lupin ten balíček, už vím. A co v něm vůbec bylo ?" vyzvídala Deisi nenápadně, jako by jí to ani nezajímalo.
"Nic zajímavého...taťka mi poslal přívěsek a nějaké cukroví...je nenormální, vždycky všechno zabaluje do šílených papírů !" a vytáhla s kapsy řetízek s přívěskem stríbrného hada. "Byl rád že jsem taky ve zmijozelu."
"Tak to je fajn, už musím jít. Zatím ahoj." řekla Deisi.
"Ahoj." odpověděla Daniella než Deisi stačila odejít.

"Alexi ! Jasně že si to nevymyslela ! Vůbec nad tím nepřemýšlela, odpověděla okamžitě. A ten přívěsek mi dokonce ukázala. Navíc myslím, že je docela v pohodě. Nemyslím si, že všichni ze zmijozelu jsou špatní. Moudrý klobouk se rozhodoval jestli mě tam náhodou nepošle, ale pak vybral havraspár." přesvěčovala Deisi ve společenské místnosti Alexe, který tomu stále odmítal uvěřit.
Vtom Alex ukázal na okno a řekl : "Podívej Lilly, myslím že ti přišla odpověď !"
A měl pravdu. Na okně seděl Corny s dopisem v zobáku. Lilly si šla okamžitě pro něho a na obálce poznala mamčino písmo :
                                         Lilly Potterová
                                         Havraspárská věž
                                         Bradavice
dopis 3

Proč tak málo píšu ??

8. června 2010 v 17:25 | já |  ○ Já & blog ♥
Možná jste si všimli, že poslední dobou nepřidávám moc článků a když jo, tak zase málo komentuju a obcházím. Proč ?? Může za to má devítiletá sestřička...my totiž nemáme satelit a od té doby co ho mám babička, tak si moje sestra strašně oblíbila Hannu Montanu a Sonny ve velkém městě =( teď si to pouští na youtube =( já už sem na to alergická !!! Celé dny neslyším nic jiného než "Lilly ! Olivere ! Hádejte kdo je první na seznamu oblíbenosti od Amber a Ashley ?" OMG ! To se fakt nedá ! Včera jsem si zrovna začla číst další kapču povídky Očima Smrtijeda kterou píše moje SB Bella♥ a....

Ségra : "Pusť mě okamžitě na počítač !!!.... Mami, ať mě [jméno říkat nebudu] pustí na počítač, ona je tam už dlouho !"

Já : "Sem tady teprv půl hodiny takže sklapni !"

Ségra : "No ne ne ! Už dlouho !"

Mamka jí to samozřejmě uvěří takže musím z kompu pryč...a tak je to skoro každej den =(

Kapitola 7 - Proč mi to neřekli ?!?

5. června 2010 v 18:19 | já |  ○ Harry Potter's children
"Tak dem dolů ?" otočila se Lilly na své spolubydlící. Všichni souhlasili, šli tedy do společenské místnosti čekat na Dominiku a Nicolasse. Podle hodin nad krbem měli přijít už za 10 minut. Kluci z prvního ročníku už tam čekali - těch bylo jen pět.
"Ahoj Alexi." pozdravily jednohlasně Lilly a Deisi.
"Čau..." řekla Alex, ale zdálo se, že je vůbec nevnímá. Právě byl začtený do nějaké knihy. Lucy Cleenerová se zrovna bavila s klukem který jí byl velice podobný. Všimla si, že se vrátili její spolubydlící, přitáhla kluka k nim a řekla :
"Tak to je můj bratr Jack."
Jack měl vlasy úplně stejně zbarvené jako Lucy, jen o kousek kračí a oči měli naprosto stejné. Usmál se na holky a potom se vrátil ke svým kamarádům. Vypadalo to, že bude stejně ukecaný jako jeho sestra.
"Deisi, ty jsi byla ráno u kluků, tak nám pověz kdo jsou ti ostatní." zajímala se Natalli.
"Jo, ten vysoký, to je Steewn ( příjmení neznám ) a je taky z mudlovské rodiny. Ten černovlasý se jmenuje Jonny, ale nic víc o něm nevím...on totiž moc nemluví. A támhleten - to je Tom Cooper, bratr Nicolasse, ale to jsi asi poznala, je mu tak podobný ! No a Alexe i Jacka už znáš."
Po schodech sešla Dominika a posadila se do křesla. "Dobré ráno, už jste všichni ?"
"Jo, už chybí jen Nicolass." řekla Lucy.
"Jo, kdo taky jiný...u Munga ! Jak mohl McGonagall udělat prefekta zrovna z něho..."
"Dobré ráno všem, hlavně tobě Domi." pozdravil s úsměvem Nicolass, Dominika se však na něho ani nepodívala.
"Tak půjdeme." řekla Dominika a otevřela dveře. Spolu s Nicolassem je vedli dolů po schodišti směrem do společenské místnosti. Chvíli po nich tam došli také ostatní studenti. McGonagall vstal.
"Doufám, že jsme tu všichni," řekl "protože vám vysvětlím jak tento náročný školní rok bude probíhat. Takže, jak už jsem říkal, do Francie pojede asi kolem 120 studentů. Jestli se ptáte proč jich pojede tolik, tak je to hlavně kvůli famfrpálu. Pojedou všechna kolejní mužstva. Konkurzy budou probíhat následovně : Zítra po vyučování nebelvír, ve středu mrzimor, ve čtvrtek zmijozel a v pátek havraspár."
Lilly zvedela ruku.
"Ano, slečno Potterová ?" podivil se McGonagall.
"Proč máme konkurz jako poslední a nebelvír jako první ? Oni jsou vždycky ve všem první, to není fér !"
"Slečno, nechte si ty hloupé otázky a nepřerušujte mě. Takž kde sem skončil ? Jo, u konkurzů samozřejmě...jo pojedou kolejní famfrpálová družstva - dohromady je to 49 studentů a také 15 vybraných studentů. To je samozřejmě dohromad pouze 64, ale jde o Vánoční ples. Někteří vybraní studenti si totiž budou chtít svého partnera vybrat už tady, a ne z jiné školy, proto, vás pojede asi 2krát tolik - ovšem to je maximální počet, protože nepředpokládám, že úplně každý si svého partnera vybere už tady.
Do Francie se odjíždí až 25. října a tady zatím proběhne výběr reprezentačních studentů. Pojedou jen ti nejlepší. Kvůli velké nespokojenosti žáků z minulích let, se teď můžou do turnaje přihlásit všichni žáci od třinácti let. Ovšem musí projít tvrdou zkoužkou. Jak už jsem říkal pojedou jen ti nejlepší. Před porotou - to jsem já, Niky, profesor Lupin a profesorka Wambergová - musí předvést že na to opravdu mají. Uchazeči se sejdou 1. října u vchodu do největšího sklepení. Víc vám k tomu neřeknu, upozorňuju vás ale, že to bude nebezpečné, takže si to dobře rozmyslete !
A ještě něco pro nové studenty - prefektové vám po snídani rozdají potkolenky, šály a deštníky v barvách vaší koleje. Až se všichni najíte, tak si příjdete za Niky pro rozvrh. Dobrou chuť."
"Vyčerpávající." poznamenala Lucy a pustila se dojídla. Lilly s myšlenkou "ty máš co říkat" si dala na talíř smažená vejce se slaninou a nalila si dýňovou šťávu. Zrovna chtěla začít jíst, když se tak lekla že jí vydlička spadla na zem. Do síně najednou vletěla stovka sov. Po chvíli Lilly zahlédla Cornyho, které nesl hned tři dopisy. Zaletěl k nebelvírskému stolu, dva z nich odevzdal jejich majitelům ( Jamesovi a Albusovi ) a potom zamířil Lilly. Lilly dopis rozdělala, ale nijak velkou radost z něj neměla.
dopis 1Lilly se najedla, počkala na Deisi a pak si společně šli pro rozvrh.
Lucy zrovna celý svůj rozhovor hlasitě rozebírala "Takže první hodinu máme dějiny čar a kouzel s nebelvírem. To bude beztak nuda....Ale potom je obrana proti černé magii ! Super ! Ten nový profesor je tak nádherný ! Ale ze zmijozelem... No pak máme bylinkářství s mrzimorem, a pak lektvary zase ze zmijozelem a - néééé ! Přeměňování, to ne ! Všeci říkají že Wambergová je hrozně přísná ! Ségra jednou nenapsala domácí úkol a hned dostala měsíc školního trestu ! Celý měsíc -"
"Vaše setra si trest zasloužila slečno Cleenerová. Řekla mi že se jí nechtělo psát úkol. Kdyby ho zapoměla, je to něco jiného." přerušila ji profesorka. Měla světlé blond vlasy stažené do culíku a nenápadné brýle obdelníkového tvaru zdobené drahokamy. Byla poměrně mladá, ale vypadala opravdu velce přísně. Lucy se tvářila velmi zvláštně. Jakmile Wambergová odešla, vyprskla smíchy.


"Vítejte na dějin čar a kouzel. Já jsem profesor Martells. Teď každý řekne své jméno a příjmení, abych věděl jak vám mám říkat."
"Dobře, takže já začnu." zaradovala se Lucy. "A nemůžu představit všechny ať je to rychleji ?"
"Dobře, tak slečna Cleenerová představí všechny."
"Vy mě znáte ?" divila se Lucy.
"Nikdo není tak ukecaný jako sourozenci Cleenerovi. Znám tvého bratra Ferniho a sestru Ashley - si stejně ukecaná jako oni a taky vypadáš stejně jako tvá sestra."
"Dobře. Takže já sem Lucy Cleenerová, tohle je můj bratr Jack Cleener, Lilly Potterová, Deisi Winterová, Anabella Anweelová, Natalli Woodsová, Emma Malfoyová-"
"Cože ?" ozvalo se několik překvapených hlasů.
Lucy všechny z havraspáru představila během jedné minuty, nebelvírští už se představovali sami.
"Výborně," pokračoval profesor Martells "Pro děti z mudlovských rodin teď stručně zopakuju novodobé dějiny, které budeme letos podrobně probírat. Jak už spousta z vás ví, před v roce 1978 se prosadily mocnosti zla. Voldemort a jeho smrtijedi, kterých nebylo málo, se snažili ovládnout jak kouzelnický, tak mudlovský svět. Proti nim, bojoval hlavně Fénixuv řád, společnost, kterou založil tehdejší ředitel Albus Brumbál. Byl rok 1980. Všude panoval hrozný zmatek. Mudlové umírali a nedovedli si vysvětlit proč. Spousta lidí s ministerstva byla pod kledbou imperius. Věřit si mohli jen lidé s Fénixova řádu. Tenkrát se Lilly a Jamesovi Potterovým," Lilly si v té chvíli myslela, že mluví o ní a jejím bratrovi "narodil syn Harry." to už Lilly pochopila, že mluví o jejich prarodičích, ale nechápala jaký má smysl něco takového teď vykládat. "Rok na to, kvůli jisté věštbě, přišel Voldemort do Godrigova dolu, aby zabil malého Harryho a jeho otce. Lilly se obětovala a nechala zabít sebe místo Harryho. Voldemort nevěděl o moci jejího činu a pokusil se Harryho zabít. To se mu nepodařilo. Místo toho stratil veškerou svou moc. Lidé oslavovali pád Voldemorta a v den kdy Harry Potter nastoupil do Bradavic, nebylo kouzelnické dítě, které by neznalo jeho jméno. O čtyři roky později Voldemort získal moc zpět. Fénixův řád se obnovil a znovu bojoval proti smrtijedům. Voldemortův hlavní cíl bylo zabít Harryho. Dva roky nato byl Brumbál zabit a Voldemort ovládl ministerstvo, Harry se svými přáteli Ronaldem Weasleym a Hermionaou Grangerovou hledali viteáli, předměty, kvůli nimž Voldemorta nešlo zabít. Všechny zničili a Voldemort padl. Socha manželů Weasleyovích (Ronalda a Hermiony) a Harryho Pottera je vystavena v nebelvírské společenské místnosti."
Lilly se ani nehnula. Dívala se na profesora s otevřenou pusou a nemohla uvěřit tomu co právě slyšela. Všichni ostatní (s výjmkou Deisi a Steewna) se tváříli jako by to bylo něco samozřejmého, co přece zná každý.
"Slečno Potterová, nevypadáte dobře, dojděte si na ošetřovnu." řekl profesor Martells. Lilly bez jediného slova vstala a odešla ze třídy. Na ošetřovnu se jí nechtělo, vždyť ani nevěděla kde je a byla naprosto zdravá, jen tomu pořád nemohla uvěřit. Místo toho zamířila rovnou do společenské místnosti. Najít cestu nebylo vůbec snadné. Nakonec se přece jen dostala k tmavým dveřím s klepadlem. Zabouchala a ozval se hlas : "Není to mudla ani čaroděj, kdo to tedy je ?"
Lilly chvíli přemýšlela. Smozřejmě ! Motáci nejsou kouzelníci, ale ani mudlové. Jak se jim ale říká spisovně ?? Ani nevěděla jestli to není něco neslušného. Nakonec to skusila a zašeptala "M-mm-moták ?"
"Ano, také se to tak dá říct." přisvědčil hlas a dveře se otevřeli. Jindy by byla Lilly šťastná že správně odpověděla, teď ji to ale nezajímalo. Zabouchla dveře a zakřičela na celou místnost "PROČ MI TO NEŘEKLI ?!?" myslela si, že tu nikdo není ale zřejmě se spletla. Zaslechla na schodech kroky.