REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Harry Potter v mém životě ♥

21. června 2010 v 20:32 | já |  ○ Já & blog ♥
Většina lidí co mě dnes zná, by teď zřejmě nevěřila jaká jsem byla dřív. Všeci mě vnímají jako hooodně praštěnou a trochu drzou holku, která nezažila den aspoň bez jednoho záchvatu smíchu. Ale já taková dřív nebyla...dřív jsem prostě poslouchala své rodiče a důležitá pro mě byla jen škola (tím nechci říc že jsem byla šprtka, moc jsem se neučila, ale v té době jsem aspoň psala úkoly doma xD) Byla jsem prostě taková hooodně slušná holka. Bylo mi tenkrát 7, spala jsem u své sestřenky a dívali jsme se na Harryho Pottera jedničku (spíš sestřenka se dívala) ale nijak jsem to ani nevnímala, nebylo to pro mě nic důležitého a hned za pár dní jsem na to zapoměla.
Když mi bylo deset, hodně jsem se změnila. Najednou jsem měla víc kamarádek, svého prvního kluka (jen jsme se drželi za ruce, nic víc xD) a začaly mě zajímat jiné věci. Jednou jsem byla u kamaráda, to bylo o prázdninách, a ten nechápal že jsem neviděla nikdy Harryho Pottera a půjčil mi první, druhý, třetí a čtvrtý díl (ten byl zrovna nový, ale Michal měl vždycky všechny filmy hned). Hned další den jsem si pustila první díl (zdálo se mi to nějaké povědomé a později mi sestřenka řekla, že už jsem to vlastně vyděla) a pak ještě druhý a třetí a čtvrtý. Bylo to to nejlepší co jsem kdy viděla ! Nemohla jsem na to přestat myslet. Sehnala jsem si knížky od jedničky do šestky a všechny jsem je přečetla. Nemohla jsem se dočkat až bude Fénixův řád v kině. Za půl roku jsem byla na Harryho Pottera expert. U nás ve třídě nebyla holka která by o tom věděla něco víc. Ty knížky čtu pořád dokola a když mám čas mrknu se i na film. No, pořád vlasně ne...jednou jsem měla půl roku pauzu...to bylo asi dve měsíce po tom co byl F. řád v kině, ale pak jsem se k HP zase vrátila. Je to prostě neodmyslitelná část mého života. Za měsíc to bude čtyři roky, co Harryho znám a jsem ráda že tak změnil můj život.
hp
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lily-tvoje SB Lily-tvoje SB | Web | 21. června 2010 v 21:32 | Reagovat

né,vůbec to nevadí,já jsem pro tebe stejně hlasovala ze školního i z našeho počítače :-)

2 Lily-tvoje SB♥ Lily-tvoje SB♥ | Web | 22. června 2010 v 13:43 | Reagovat

Já jsem se zase začala  o Harryho Pottera zajímat asi tak před 2 roky:-).Moje nejlepší kamaradka vždycky říkala že by chtěla být jako Hermiona,no a zvědavost mi nedala,abys si o ní něco nezjistila.No a najednou jsem do toho spadla!Asi za měsíc jsem věděla úplně vše (o čistokrevných kozelnických rodech,o zaklínadlech,o  škole čar a  kouzel v Bradavicích,o studentech a učitelích,a ještě mnohem víc..)No začalo mě to tak zajímat,že jsem si vždycky půjčila nějakou knihu HP v knihovně-popořadě(1,2,3,4,5,6,a nakonec závěrečný.....7-na ten jsem čekala fakt dlouho:-/)Prostě žasnu,že Rowlingová vymyslela tak skvělý kouzelnický svět......mimochodem krásný článek i obrázek:-) :-D  :-)

3 Denda-twoje Affs♥♥♥ Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 22. června 2010 v 21:38 | Reagovat

to je dobrý :-) já znám HP od svých 7 let,no a jsem na nej taky přímo expert =0)
no o mě vlastně málo kdo ví,že tyhle filmy mám ráda a už vůbec nikdo něví,že o nich mám blog :-D i před rodiči to nějak moc neukazuju...no mě taky všichni znaj stejně jako ty xDale HP je opravdu velká část mího živůdka,jsem na těch příbězích prostě závislá a kdyby byla nějaká soutěž o znalostech z harryho pottera určitě bych do toho šla :-)

4 Denda-twoje Affs♥♥♥ Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 23. června 2010 v 14:48 | Reagovat

xD tak to je good,já jsem to řekla jen nej kámoškám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama