REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Kapitola 11 - Školní tres, část 2

24. června 2010 v 17:44 | já |  ○ Harry Potter's children
Šli už aspoň hodinu. Lilly začínala litovat toho, že neposlechla Alexe a neoblékla si zimní hábit. Povrch země byl stále skalnatější a zatím našli pouze jedinou Lampovku.
"Jak jsi sem mohla jít dobrovolně ?!" zeptala se Lilly Dominiky.
"To víš, třeba za to budou nějaké body pro havraspár..ale spíš jsem chtěla být dobrá prefektka, tak jsem nabídla profesoru Lupinovi pomoc."
"Tak to jo." řekla Lilly ale myslela si svoje ("která holka by nenabídla profesoru Lupinovi pomoc")
A vtom jim Teddy najednou zmizel s očí.
"Zůstaňte kde jste !" zakřičel s neznámého místa.
"Teddy ?!? Kde jsi ??" vylekala se Lilly.
"Tady dole."
"Kde dole ?!" Lilly postoupila o pár kroků dopředu a před ní se objevila skalnatá propast. Teddy naštěstí nespadl až na úplné dno, jen na takový skalnatý výběžek. Lilly i Dominika rozsvítili své hůlky aby lépe vyděli.
"Jste v pořádku pane profesore ?" zeptala se Dominika.
"Myslím že ano, možná mám zlomenou ruku - ne, to néé ! - a taky hůlku !"
Než vůbec stačili uvažovat nad tím, jak Teddyho dostat ven, ozvaly se hlasité zvuky a praskání větví.
"To snad není pravda !" řekl Teddy tak tiše že ho sotva slyšeli. "To jsou horští trollové ! Nechte mě tady a zdrhejte než si vás všimnou....no tak už běžte !"
Holkám chvíli trvalo než to pochopily, ale hned jak jim to došlo, na nic nečekali a utíkali co nejrychleji pryč. Jeden s trollů je však mungužel zahlédl a pustil se za nimi. Lilly si říkala jak dlouho asi ještě vydrží běžet. Neustále zakopávala o kameny a horský vzduch se špatně dýchal. Na vldálenost tří metrů stačil trollovi jeden krok, zatímco Dominika a Lilly jich museli udělat pět, proto je troll začínal dohánět. Dominika se v běhu otočila a vypálila na trolla zřejmě první zaklínadlo, které ji napadlo : "Aquamenti !!" zakřičela a mávla hůlkou. Trollovy vytryskl proud vody přímo do obličeje. Chvíli ho to sice zdrželo, ale nic víc.
"Mdloby na tebe !" zkusila to znovu Dominika, ale minula. "Pomoz mi Lilly..."
"Lilly zvedla hůlku zkoušela to samé zaklínadlo jako Dominika, ovšem neúspějně. Až v momentě kdy Lilly i Dominika zakřičeli zaklínadlo současně, troll padl k zemi. Lilly si však zděšeně uvědomila že Dominika padá také ! Lilly to nechápala, viděla jako ve zpomaleném záběru jak Dominika padala dozadu a dopadla hlavou přímo na kámen. Lilly se k ní okamžitě rozběhla.
"Dominiko !!!"
Nic. Dominika se ani nepohnula. Lilly si byla jistá že není mrtvá, slyšela ji jak dýchá. V tuto chvíli ji to však příliš neuklidnilo.
"Dominiko, probuď se !!! Slyšíš ?!?" křičela Lilly a oči měla zalité slzami. "DOMINIKO ! Nemůžeš mě tady nechat ! Musíme se vrátit pro Teddyho !"
Nemohla tam sedět a čekat až jí najdou trollové. Musela najít Teddyho. Jen si teď vůbec neuvědomovala kudy vlastně běželi. Vstala a rozhlédla se. Vtom zahlédla něco mezi stromy. Něco jako záblesk světla. Připravila si hůlku a podívala se mezi stromy. Bylo tam něco jak jezero které podivně, modře zářilo. Lilly přistoupila blíž. U vrby na břehu jezera poletovalo hned pět lampovek. "Aspoň něco pozitivního." pomyslela si Lilly a opatrně lampovky pochytala, kromě jedné která teď poletovala kousek nad jezerem. Lilly se pro ni natáhla a uklouzla jí noha po kameni. V dalším okamžiku už byla v ledové vodě horského jezírka. Voda nebyla hluboká, takže Lilly došla ke břehu a vylezla. Nemohla však jít takhle dál...
Došla ke stromu a sedla si na zem. Byla jí zima a chtělo se jí strašně spát. Vytáhla hůlku a z posledních sil provedla zaklínadlo : "P-pediquo  maxima !"  a z její hůlky vyletěl proud různobarevných jisker až dvacet metrů vysoko. "To snad musel někdo vidět." pomyslela si Lilly. Oči se jí pomalu zavírala ona s tím nemohla nic dělat. Pak už nic nevnímala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denda-twoje Affs♥♥♥ Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 24. června 2010 v 21:12 | Reagovat

já už chci další kapitolu!! jsem hrozně zvědavá,jak to dopadne!! =0)

2 Lily-tvoje SB♥♥♥ Lily-tvoje SB♥♥♥ | Web | 25. června 2010 v 18:37 | Reagovat

To je tak strašně zajímavý,přála bych si, aby to se všemi dobře dopadlo! :-) Atˇje někdo zachrání! :-) další kapitolu,další kapitolu :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama