REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Kapitola 7 - Proč mi to neřekli ?!?

5. června 2010 v 18:19 | já |  ○ Harry Potter's children
"Tak dem dolů ?" otočila se Lilly na své spolubydlící. Všichni souhlasili, šli tedy do společenské místnosti čekat na Dominiku a Nicolasse. Podle hodin nad krbem měli přijít už za 10 minut. Kluci z prvního ročníku už tam čekali - těch bylo jen pět.
"Ahoj Alexi." pozdravily jednohlasně Lilly a Deisi.
"Čau..." řekla Alex, ale zdálo se, že je vůbec nevnímá. Právě byl začtený do nějaké knihy. Lucy Cleenerová se zrovna bavila s klukem který jí byl velice podobný. Všimla si, že se vrátili její spolubydlící, přitáhla kluka k nim a řekla :
"Tak to je můj bratr Jack."
Jack měl vlasy úplně stejně zbarvené jako Lucy, jen o kousek kračí a oči měli naprosto stejné. Usmál se na holky a potom se vrátil ke svým kamarádům. Vypadalo to, že bude stejně ukecaný jako jeho sestra.
"Deisi, ty jsi byla ráno u kluků, tak nám pověz kdo jsou ti ostatní." zajímala se Natalli.
"Jo, ten vysoký, to je Steewn ( příjmení neznám ) a je taky z mudlovské rodiny. Ten černovlasý se jmenuje Jonny, ale nic víc o něm nevím...on totiž moc nemluví. A támhleten - to je Tom Cooper, bratr Nicolasse, ale to jsi asi poznala, je mu tak podobný ! No a Alexe i Jacka už znáš."
Po schodech sešla Dominika a posadila se do křesla. "Dobré ráno, už jste všichni ?"
"Jo, už chybí jen Nicolass." řekla Lucy.
"Jo, kdo taky jiný...u Munga ! Jak mohl McGonagall udělat prefekta zrovna z něho..."
"Dobré ráno všem, hlavně tobě Domi." pozdravil s úsměvem Nicolass, Dominika se však na něho ani nepodívala.
"Tak půjdeme." řekla Dominika a otevřela dveře. Spolu s Nicolassem je vedli dolů po schodišti směrem do společenské místnosti. Chvíli po nich tam došli také ostatní studenti. McGonagall vstal.
"Doufám, že jsme tu všichni," řekl "protože vám vysvětlím jak tento náročný školní rok bude probíhat. Takže, jak už jsem říkal, do Francie pojede asi kolem 120 studentů. Jestli se ptáte proč jich pojede tolik, tak je to hlavně kvůli famfrpálu. Pojedou všechna kolejní mužstva. Konkurzy budou probíhat následovně : Zítra po vyučování nebelvír, ve středu mrzimor, ve čtvrtek zmijozel a v pátek havraspár."
Lilly zvedela ruku.
"Ano, slečno Potterová ?" podivil se McGonagall.
"Proč máme konkurz jako poslední a nebelvír jako první ? Oni jsou vždycky ve všem první, to není fér !"
"Slečno, nechte si ty hloupé otázky a nepřerušujte mě. Takž kde sem skončil ? Jo, u konkurzů samozřejmě...jo pojedou kolejní famfrpálová družstva - dohromady je to 49 studentů a také 15 vybraných studentů. To je samozřejmě dohromad pouze 64, ale jde o Vánoční ples. Někteří vybraní studenti si totiž budou chtít svého partnera vybrat už tady, a ne z jiné školy, proto, vás pojede asi 2krát tolik - ovšem to je maximální počet, protože nepředpokládám, že úplně každý si svého partnera vybere už tady.
Do Francie se odjíždí až 25. října a tady zatím proběhne výběr reprezentačních studentů. Pojedou jen ti nejlepší. Kvůli velké nespokojenosti žáků z minulích let, se teď můžou do turnaje přihlásit všichni žáci od třinácti let. Ovšem musí projít tvrdou zkoužkou. Jak už jsem říkal pojedou jen ti nejlepší. Před porotou - to jsem já, Niky, profesor Lupin a profesorka Wambergová - musí předvést že na to opravdu mají. Uchazeči se sejdou 1. října u vchodu do největšího sklepení. Víc vám k tomu neřeknu, upozorňuju vás ale, že to bude nebezpečné, takže si to dobře rozmyslete !
A ještě něco pro nové studenty - prefektové vám po snídani rozdají potkolenky, šály a deštníky v barvách vaší koleje. Až se všichni najíte, tak si příjdete za Niky pro rozvrh. Dobrou chuť."
"Vyčerpávající." poznamenala Lucy a pustila se dojídla. Lilly s myšlenkou "ty máš co říkat" si dala na talíř smažená vejce se slaninou a nalila si dýňovou šťávu. Zrovna chtěla začít jíst, když se tak lekla že jí vydlička spadla na zem. Do síně najednou vletěla stovka sov. Po chvíli Lilly zahlédla Cornyho, které nesl hned tři dopisy. Zaletěl k nebelvírskému stolu, dva z nich odevzdal jejich majitelům ( Jamesovi a Albusovi ) a potom zamířil Lilly. Lilly dopis rozdělala, ale nijak velkou radost z něj neměla.
dopis 1Lilly se najedla, počkala na Deisi a pak si společně šli pro rozvrh.
Lucy zrovna celý svůj rozhovor hlasitě rozebírala "Takže první hodinu máme dějiny čar a kouzel s nebelvírem. To bude beztak nuda....Ale potom je obrana proti černé magii ! Super ! Ten nový profesor je tak nádherný ! Ale ze zmijozelem... No pak máme bylinkářství s mrzimorem, a pak lektvary zase ze zmijozelem a - néééé ! Přeměňování, to ne ! Všeci říkají že Wambergová je hrozně přísná ! Ségra jednou nenapsala domácí úkol a hned dostala měsíc školního trestu ! Celý měsíc -"
"Vaše setra si trest zasloužila slečno Cleenerová. Řekla mi že se jí nechtělo psát úkol. Kdyby ho zapoměla, je to něco jiného." přerušila ji profesorka. Měla světlé blond vlasy stažené do culíku a nenápadné brýle obdelníkového tvaru zdobené drahokamy. Byla poměrně mladá, ale vypadala opravdu velce přísně. Lucy se tvářila velmi zvláštně. Jakmile Wambergová odešla, vyprskla smíchy.


"Vítejte na dějin čar a kouzel. Já jsem profesor Martells. Teď každý řekne své jméno a příjmení, abych věděl jak vám mám říkat."
"Dobře, takže já začnu." zaradovala se Lucy. "A nemůžu představit všechny ať je to rychleji ?"
"Dobře, tak slečna Cleenerová představí všechny."
"Vy mě znáte ?" divila se Lucy.
"Nikdo není tak ukecaný jako sourozenci Cleenerovi. Znám tvého bratra Ferniho a sestru Ashley - si stejně ukecaná jako oni a taky vypadáš stejně jako tvá sestra."
"Dobře. Takže já sem Lucy Cleenerová, tohle je můj bratr Jack Cleener, Lilly Potterová, Deisi Winterová, Anabella Anweelová, Natalli Woodsová, Emma Malfoyová-"
"Cože ?" ozvalo se několik překvapených hlasů.
Lucy všechny z havraspáru představila během jedné minuty, nebelvírští už se představovali sami.
"Výborně," pokračoval profesor Martells "Pro děti z mudlovských rodin teď stručně zopakuju novodobé dějiny, které budeme letos podrobně probírat. Jak už spousta z vás ví, před v roce 1978 se prosadily mocnosti zla. Voldemort a jeho smrtijedi, kterých nebylo málo, se snažili ovládnout jak kouzelnický, tak mudlovský svět. Proti nim, bojoval hlavně Fénixuv řád, společnost, kterou založil tehdejší ředitel Albus Brumbál. Byl rok 1980. Všude panoval hrozný zmatek. Mudlové umírali a nedovedli si vysvětlit proč. Spousta lidí s ministerstva byla pod kledbou imperius. Věřit si mohli jen lidé s Fénixova řádu. Tenkrát se Lilly a Jamesovi Potterovým," Lilly si v té chvíli myslela, že mluví o ní a jejím bratrovi "narodil syn Harry." to už Lilly pochopila, že mluví o jejich prarodičích, ale nechápala jaký má smysl něco takového teď vykládat. "Rok na to, kvůli jisté věštbě, přišel Voldemort do Godrigova dolu, aby zabil malého Harryho a jeho otce. Lilly se obětovala a nechala zabít sebe místo Harryho. Voldemort nevěděl o moci jejího činu a pokusil se Harryho zabít. To se mu nepodařilo. Místo toho stratil veškerou svou moc. Lidé oslavovali pád Voldemorta a v den kdy Harry Potter nastoupil do Bradavic, nebylo kouzelnické dítě, které by neznalo jeho jméno. O čtyři roky později Voldemort získal moc zpět. Fénixův řád se obnovil a znovu bojoval proti smrtijedům. Voldemortův hlavní cíl bylo zabít Harryho. Dva roky nato byl Brumbál zabit a Voldemort ovládl ministerstvo, Harry se svými přáteli Ronaldem Weasleym a Hermionaou Grangerovou hledali viteáli, předměty, kvůli nimž Voldemorta nešlo zabít. Všechny zničili a Voldemort padl. Socha manželů Weasleyovích (Ronalda a Hermiony) a Harryho Pottera je vystavena v nebelvírské společenské místnosti."
Lilly se ani nehnula. Dívala se na profesora s otevřenou pusou a nemohla uvěřit tomu co právě slyšela. Všichni ostatní (s výjmkou Deisi a Steewna) se tváříli jako by to bylo něco samozřejmého, co přece zná každý.
"Slečno Potterová, nevypadáte dobře, dojděte si na ošetřovnu." řekl profesor Martells. Lilly bez jediného slova vstala a odešla ze třídy. Na ošetřovnu se jí nechtělo, vždyť ani nevěděla kde je a byla naprosto zdravá, jen tomu pořád nemohla uvěřit. Místo toho zamířila rovnou do společenské místnosti. Najít cestu nebylo vůbec snadné. Nakonec se přece jen dostala k tmavým dveřím s klepadlem. Zabouchala a ozval se hlas : "Není to mudla ani čaroděj, kdo to tedy je ?"
Lilly chvíli přemýšlela. Smozřejmě ! Motáci nejsou kouzelníci, ale ani mudlové. Jak se jim ale říká spisovně ?? Ani nevěděla jestli to není něco neslušného. Nakonec to skusila a zašeptala "M-mm-moták ?"
"Ano, také se to tak dá říct." přisvědčil hlas a dveře se otevřeli. Jindy by byla Lilly šťastná že správně odpověděla, teď ji to ale nezajímalo. Zabouchla dveře a zakřičela na celou místnost "PROČ MI TO NEŘEKLI ?!?" myslela si, že tu nikdo není ale zřejmě se spletla. Zaslechla na schodech kroky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Denda-twoje Affs♥♥♥ Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 5. června 2010 v 18:36 | Reagovat

páni O_O  O_O ,tak to je něco,chudák Lilly...proč jí to vlastně neřekli??ten konec byl úžasný
a to musela být fakt sranda,jak je Wambergová slyšela :-D  :-D .
už se těším na další díl :-)
P.S. dneska už další díl zveřejnovat nbudu,ale protože mě každej p¨řemlouvá at zveřejním další vidím to tak na zítřek,co s vama mám dělat :D  :-D  :-D  :D

2 Denda-twoje Affs♥♥♥ Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 5. června 2010 v 21:32 | Reagovat

ro to jsem hrozně zvědavá!! já už taky chci další kapitolu,hrozně by mě zajímalo,proč jí to neřekli,prosím ,prosím =0)

3 Kapitánka Nemo Kapitánka Nemo | Web | 5. června 2010 v 21:42 | Reagovat

Děkují za další díl pěkného čtení!! Prosím, další díl co nejrychlejí!!

4 Kapitánka Nemo Kapitánka Nemo | Web | 6. června 2010 v 13:23 | Reagovat

já jsem byla na zahradě teď... jo máš pravdu... napusťte bazén!!! ale já jsem pouze vyskočila z okna, udělala pár fotek a šla dovnítř.. teď se s těma fotkama peru v photoshopu... :D

5 Kapitánka Nemo Kapitánka Nemo | Web | 6. června 2010 v 13:23 | Reagovat

P.S. to Napusťte bazén!! Patřilo mým rodičům :D :D :D

6 Caprien Caprien | Web | 6. června 2010 v 17:03 | Reagovat

Jsem napnutá jak kšandy! Dofám že další díl nebude zase v neděli :-(

Ale nebudu poučovat, píšeš moc pěkně, strášně se těším an další díl :D

7 Kapitánka Nemo - Tvoje přítelkyně Kapitánka Nemo - Tvoje přítelkyně | Web | 6. června 2010 v 18:04 | Reagovat

[6]: i Cap sem zavítala xD

hele, Hermi napadlo mě, že Harry Potter´s children natočíme xD s kamarádkami. Bylo by to dobrý, ne? Ale potřebovali bysme  i tvoje svolení. Ale moc nadějí si nedělám. Oni mi to zamitnou. Ale kdyby ne, jseš pro?? :D

8 Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ | Web | 6. června 2010 v 18:05 | Reagovat

heh.. promiň, to Tvoje přítelkyně tam nepatří xD i když asi jo xD :-D  :-D

9 Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ | Web | 6. června 2010 v 18:05 | Reagovat

jako kámoška.. xD xD abys něco nepomyslela xD

10 Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ | Web | 6. června 2010 v 20:07 | Reagovat

ústecký kra, teplice... ale ty určitě bydlíš někde u Prahy nebo na Moravě =((

11 Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ | Web | 6. června 2010 v 20:07 | Reagovat

*ústecký kraj

12 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 7. června 2010 v 18:22 | Reagovat

new kapča očima smrtijeda :)

13 Denda-twoje Affs♥♥♥ Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 7. června 2010 v 20:37 | Reagovat

já dám další kapitou,až ty dáš další kapitolu :-D

14 Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ Kapitánka Nemo - Tvé Affs ♥♥♥ | Web | 8. června 2010 v 14:18 | Reagovat

hašlerka s natáčením nesouhlasila, ale satanistce jsem teď poslala odkaz na ty tvoje kapitolky... =) =) doufám, že to bude dobrý xD xD

15 Denda-twoje Affs♥♥♥ Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 8. června 2010 v 14:41 | Reagovat

tak jo =0)

16 ESPINOZABeatriz28 ESPINOZABeatriz28 | E-mail | Web | 9. ledna 2012 v 6:46 | Reagovat

I would like to propose not to hold back until you get big sum of money to order goods! You can just get the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/business-loans">business loans</a> or just financial loan and feel comfortable

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama