REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Červenec 2010

Rozloučení ♥

23. července 2010 v 15:47 | já |  ○ Já & blog ♥
Ahojky SBéčka =)
V první řadě se vám musím omluvit (teď myslím hlavně Bellu) že jsem nestihla napsat první kapitolu mé nové povídky. Musela jsem totiž trochu pozměnit plán [jo a pro ty kdo to ještě neví - já totiž dneska večer odjíždím do chorvacka]
1)dopoledne jsem nemohla psát, protože jsem musela jet k doktorce aby mi napsala potvrzení o bla bla bla na tábor
2) v jednu jsem si musela začít balit věci protože...
3) za 10 minut jedem k 1 babičce [jako rozloučit se a tak] a jak se vrátíme tak jdeme za druhou babičkou, no znáte to....
4) až toto všechno skončí tak už bude asi 8 hodin a to pak je vždycky to poslední dochystávání atd...

Takže se tu mějte hezky, pište povídky ať mám co číst až se vrátím a nebuďte na mě naštvaní kvůli té povídce =)

Tak zatím čau ♥
re
Obrázek z natáčení relivií jen pro vás ♥♥♥

Nová povídka =)

22. července 2010 v 23:07 | já |  ○ Já & blog ♥
Rozhodla jsem se, že speciálně pro Bellu napíšu novou povídku, ve které bude jednou s hlavních postav Bellatrix Blacková =)

Název : Nikdo neví co bude dál
Hlavní postavy : Bellatrix Blacková, Tom Raddle, Narcissa a Andromeda Blackovy, Lucius Malfoy, Rudolphus Lestrange
Děj : Hmmm to je právě to, co nevím, budu to vymýšlet rovnou při psaní. Jediné co vím, je, že děj začíná v době kdy je Belle 16 let =)

*jestli to stihnu tak bude první kapitola už zítra =)

Kapitola 13- konkurz, část 2

22. července 2010 v 22:48 | já |  ○ Harry Potter's children
"Takže, nejdřív si ujasníme co potřebujeme. Je tu mezi vámi někdo, kdo by chtěl hrát také jako chytač ?" začal Justin.
Nikdo se nepřihlásil tak pokračoval. "Dobře, takže toto místo zůstává Dominice. Loni jsme s ní prohráli jen jediný zápas, takže není co říct. Potom je jasně dané, že máme brankáře, a to Franka Hillsona" (vysoký kluk s tmavými vlasy kývl hlavou) "Dál máme střelkyni - Adelain Changovou" (asi čtrnáctiletá černovlasá dívka se na Justina zářivě usmála) "a já hraju jako odrážeč. Tedy nám chybí odrážeč a dva střelci. Přišlo to zkusit celkem pět lidí, co kdyby jste se nám představili ??"
"Já jsem Lucy Cleenerová a to je můj bratr Jack." vyhrkla okamžitě Lillyina spolužačka.
Potom se představila Lilly a Deisi a nakonec nějaký kluk s šestého ročníku, který se jmenoval Peter Underson.
"Takže dáme hru a uvidíme jak to půjde. Budeme mít prozatím čtyři střelce. Vím že se tak famfrpál nehraje, ale potřebujem zapojit všechny. Adelain dnes hrát nebude, ale jako střelci to skusí všichni s prvního ročníku. Peter bude hrát jako odrážeč, a uvidíme jak vám to půjde. Takže nasedněte na košťata" otevřel velkou bednu s míči) "tři - dva -"
"No tak počkat !" ozvala se podrážděně Deisi. "Já nemám koště !"
"A jo !" vyhrkl překvapeně Justin. "Promiň, nevšiml jsem si. Chvilku počkejte."
Za několik vteřin se vrátil i s koštětem a podal ho Deisi.
"Adélko vypustíš prosím míče ?"
"Neříkej mi Adélko, copak je mi pět ??" ohradila se Adelain Changová, ale přesto si stoupla k bedně s míči."
"Takže tři - dva - jedna -"
Všech osm košťat se vzneslo do vzduchu a Adelain vypustila camrál, potlouky i zlatoku. Lilly se okamžitě rozlétla k camrálu a její rudé vlasy za ní vlály ve větru. Camrál jako první chytla Lucy, přihrála Lilly, Lilly Jackovy a Jack se rozletěl směrem k bráně. Naznačil že bude hrát na obruč v pravo, ale zaútočil vlevo, takže během pár vteřin hned měli první gól. Lilly si pomyslela, že Jack ani Lucy zřejmě stejně jako ona nehrají famfrpál poprvé. Ale i Deisi si vedla slušně a asi po patnácti minutách dala gól (v tomto zápase už třetí - druhý dala Lucy) Lilly moc post střelkyně nijak zvlášť nebavil ale nestěžovala si. Byla ráda že tu vůbec může být. Dominika poletovala pár metrů nad nimi a rozhlížela se po zlatonce. Justin byl právě na druhé straně hřiště a odháněl potlouk od Jacka Cleenera. Peter Underson ho se zájmem sledoval a vůbec nezaregistroval že druhý s potlouků nebezpečně pronásledoval Deisi, která letěla směrem k brankám.
"Kam čumíš debile ?!?" křikla na něho Lilly.
Peter se otočil a pátral kdo na něj volá. Lilly zareagovala scela bleskově. Vztekle se k němu rozlétla, vytrhla mu pálku s ruky a zamířila směrem k Deisi. Rozmáchla se odpálkovala potlouk na opačnou stranu. Bylo to vážně na poslední chvíli, co nevidět by potlouk Deisi dohnal a napálil by jí přímo do hlavy. Téměř vteřinu poté Justin zapískal na píšťalku - Dominika chytila zlatonku. Všichni se snesli dolů a Justin zamířil k Lilly.
"Lilly ! To bylo senzační, vážně skvělé. Myslím, že máme novou odrážečku !"

Takový můj...plán...xD

22. července 2010 v 21:54 | já |  ○ Já & blog ♥
Takže já zítra (už zase) odjíždím...do chorvatska...No ale až v devět večer takže pohoda =) Dneska jsem byla nakupovat nějaký věci tak jsem tu až teď. Ještě během dneška a zítřka musím stihnout :

1) dopsat 13. kapču Harry Potter's children [doufám že to stihnu ještě dneska, ae kdyby ne tak zítra bude určitě =)...]

2) napsat první kapitolu nové povídky

3) přidat pokračování Apokalypsa nebo nový svět [ale to si nejsem tak úplně jistá jestli to stihnu, nemám totiž úplně představu o čem bude xD]

4) No a ještě si zbalit věci [ségra už je zbalená od středy, ale já vždycky dělám absolutně všechno na poslední chvíli, takže počítám že se začnu balit tak...ve tři ? ve čtyři ?...no to se ještě uvidí xD]

Hrad Bradavice

21. července 2010 v 20:20 | já |  ○ Já & blog ♥
Neberte to tak, že tu někom dělám reklamu, ale...Tak před týdnem jsem se na doporučení své kamarádky Lilly přihlásila na www.hradbradavice.com a je to prostě super ! Fakt to všem doporučuju, určitě se tam podívejte. Šla jsem na zařazování a Moudrý klobouk mě poslal do nebelvíru. Od září začnu studovat v prvním ročníku. Budem dostávat domácí úkoly, za ty budem dostávat body, atd... nebudu to tak rozebírat, to by bylo nadlouho xD Tak kdyby jste se tam někdo přihlásily tak já jsem Dominika Woodsová s nebelvíru =)

Kapitola 13 - konkurz, část 1

19. července 2010 v 20:02 | já |  ○ Harry Potter's children
Lilly se okamžitě posadila. "Vážně ?? Tak to je super ! Kdy mám přijít ??" radovala se. Nejradši by Justinovi dala pusu, ale naštěstí se ovládla.
"U Munga, nevěděl jsem že ti to udělá takovou radost !" řekl Justin a rozesmál se. "Přijď ve středu v pět odpoledne a vem sebou kohokoliv, kdo umí hrát famfrpál."
"Ale proč ?? Vždyť konkurz už přece byl, nebo ne ??" divila se Lilly.
"No, popravděřečeno jsem v životě neviděl horší konkurz." přiznal Justin smutně a sklonil hlavu. "Bude nejlepší, když ho uděláme znovu. Třeba se mi dokonce podaří přesvědčit naši loňskou chytačku, aby...no, to je jedno. Budu rád když ve středu příjdeš, zatím ahoj."
Konečně bylo pondělí a Lilly, Deisi a Emma mohli s ošetřovny odejít. Hned ve společenské místnosti se dozvěděli pozitivní zprávu : v úterý začnou hodiny létání.
Pondělí uteklo strašně rychle a už čekali na famfrpálovém hřišti kde měli začít hodiny létání. To že je měli se zmijozelskými nikomu zvlášť nevadilo, protože s nimi vycházeli vcelku dobře (až na pár výjmek jako Scorpius Malfoy atd...). Ale nikoho nepotěšilo, že je neměl učit nikdo jiný než profesorka Wambergová. Každý už v tu dobu věděl že Wambergová nenávidí Deisi Winterovou. A protože Deisi, jako hezkou, vtipnou, tak trochu drzou holku co si nenechá nic líbit si během těch málo dní téměř všichni oblíbili, takže měli zase další důvot Wambergovou nesnášet. I obyčejný mudla by mohl tvrdit že Deisi létá výborně, ale paní profesorce se pořád něco nelíbilo. Skvěle létala také Daniella Ralfová a později se Lilly dozvěděla, že hraje jako střelkyně za Zmijozel.
"Opravdu mám na ten konkurz jít ?" ptala se nejistě Deisi u večeře.
"Jo ! Prosím tě, vždyť létáš suprově ! Wambergovou vůbec neposlouchej, ta se v tom nevyzná..." přemlouvala ji Lilly.
"A co ty Alexi, ty tam nepůjdeš ??" zajímala se Deisi.
"Asi ne, mám na práci něco důležitějšího." odpověděl Alex a Deisi i Lilly se rozesmály.
"Mluvíš jako můj strýček Percy." poznamenala Lilly. "Copak ty nechceš jet do Francie ??"
"Já do Francie pojedu !"
"COŽE ?!?" vykřikly jednohlasně Lilly a Deisi.
"No jo, Daniella Ralfová chce abych s ní šel na ples."
"Překvapuješ mě Alexi, neřekla bych že půjdeš s někým se Zmijozelu." divila se Deisi.
Byla středa a Lilly s Deisi se vydali na famfrpálové hřiště, na konkurz. Lilly si všimla, že s prvního ročníku tam nejsou sami a že přišli také dvojčata Cleenerovy.
"Výborně," řekl Justin "Takže už jsme všichni. Konkurz se bude pořídat znovu, protože jsem chtěl aby přišla také Lilly Potterová a naše skvělá loňská chytačka Dominika Woodsová."
Lilly se podívala na Dominiku. Nikdy by ji nenapadlo že taková vzorná prefektka jako ona může hrát famfrpál a navíc jako chytačka. Vlastně chtěla být chytačka Lilly, ale jestli jev tom Dominika dobrá, nevyděla důvod proč by jí musela brát její místo. Stejně už jejich "rodinou tradici" porušila dost a tak nebude ničemu vadit, když bude hrát jako střelkyně, odrážečka nebo brankářka...
Druhá část bude hned zítra =) [snad ! xD]

Tak jsem tady =) ♥

18. července 2010 v 11:03 | já
Ahojky SBéčka =) no a vlastně i všichni ostatní...Včera večer jsem se vrátila domů. Měla jsem naplánované že okamžitě půjdu na blog, jenomže....
"Nezapínejte počítač, bude velká bouřka a jestli zase zhoří, nebudu už nic platit !!!" volala na mě taťka.
Nakonec jsem aspoň zařídila abych mohla rychlostně poslat obrázek do Turnaje 7 kouzelníků. Vyfotila jsem ho, protože máme postiženej scaner a když jsem to minule skoušela nascanovat, mělo to děsně světlí barvy...=( no, na té fotce to stejně vypadá o dost hůř než v  originále, ale co už...=(
Tak teď se du podívat co ste kdo pěknýho za ten týden napsali, a pak možná něco přidám i já =)

Moje 7. SB - Caprien

10. července 2010 v 18:49 | já |  ○ Moje SB ♥♥♥
Moje další SB - Caprien píše super povídky. Jako jedna z mála mích SBéček nemá blog zaměřený na HP, ale to mi vůbec nevadí. Nezáleží mi tak na tom, o čem blog je, ale spíš jestli semi líbí a když si s jeho majitelem rozumím. Jaj zas všecko obkecávám xD No tak prostě se určitě podívejte na její blog - mylife-dog.blog.cz
Určitě se vám tam bude líbit =)
PS : Caprien, promiň že to píšu tak pozdě, ale dřív jsem fakt neměla čas...=)

Moje ségra se zas vyznamenala xD

10. července 2010 v 18:27 | já |  ○ Já & blog ♥
Tak dneska jsem nakonec přijela =) včera jsem zapoměla na jednu drobnost která se mi stala ve čtvrtek xD No prostě jsme já, ségra a sestřenka seděli na dvoře a hráli karty. Já jsem měla samý *** a tak jsem automaticky řekla "OMG !! Co to zas je za postižený karty ?! Kterej inteligent to míchal ?!" a ségra, která mimochodem taky čte moje povídky, si myslela že říkám "UMG" a aktivně začala sestřence vysvětlovat, že "UMG" znamená "U Munga" a moje sednáctiletá sestřenka která se o HP vůbec nezajímá s toho totálně nechápala a začla se smát. Pak jsem večer ségře vysvětlovala, že jsem říkala OMG a né UMG a taky co to znamená atd.... Včera ségra řekla, že to bude nějaké nové náboženství a bude se jmenovat "Mungysmus"...xD hej já sem z ní nemohla...

No konečně !!! xD

9. července 2010 v 18:22 | já |  ○ Já & blog ♥
Tak jsem konečně přijela na chvíli domů =) no, nakonec to bylo tak, že jsme se sestřenkou dělali všechno možné a nebyl vůbec čas. Mám jen tak půl hoďky, takže se mrknu co nového u SBéček a asi žádný nový článek nebude =( ale jestli to dobře půjde, přijedu zítra a budu tu dýl...ale i kdyby ne, tak v pátek už se stejně vrátím =)

Špatné dobré zprávy ...

3. července 2010 v 9:52 | já |  ○ Já & blog ♥
Proč špatné a zároveň dobré ?? No, zítra odjíždím se svou ségrou na dva týdny k babičce. A to má dobrý i špatný význam xD Ten špatný je, že tam není komp ani net =( =( Ten dobrý, že je tam vždycky sranda a když příjde sestřenka tak ještě větší =) Vy si teď možná myslíte, že tu nebudu dva týdny v kuse, ale to zas ne ! Není to nijak extrémě daleko, takže budu jezdit na kole domů do bazénu a samozrejmě hlavně sem, abych se podívala co je nového a dopsala nějaký ten článek =) I tak ale nebudu moct každý den obíhat, tak snad si mě SBéčka nesmažete....xD


relikvie
                                          Obrázek s epilogu relikvií jen pro vás =) ♥♥♥

1. úkol ?? hmmm nevím jestli se tak tomu dá říkat

2. července 2010 v 10:18 | já
Takže soutěž začíná ! A kdo bude soutěžit ??

Waitee & Lucy Cleenerová
Denda & Lilly Potterová
Lilly & Dominika Woodsová
Kapitánka Nemo & Deisi Winterová
Miss AnnY & Anabella Anweelová
Caprien & Emma Malfoyová

Začali prázdniny. Lucy, Lilly, Dominika, Deisi, Anabella a Emma jedou na kouzelnický tábor do Itálie, kde je samozřejmě i o prázdninách povoleno dělat kouzla. Na táboře se seznámí s Waitee, Dendou, Lilly, Kapitánkou nemo, Miss AnnY a Caprien. Rozdělí se do dvojic, které mezi sebou budou soutěžit ve velké táborové hře. Nejdřív si však vyskouším, jestli se mezi sebou dobře znáte =) Na otázky mi odpovídejte na e-mail hermiona-grangerrova@seznam.cz  V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NE DO KOMENTÁŘŮ !!! (aby jste nemohli od druhých opisovat) formou př. : 1. a) Díky moc =)
PS : V tomto kole by vypadnul jen ten kdo by odpověděl špatně více jak na 5 otázek
1. Lucy Cleenerová je...
a) sestřenice Dominiky Woodsové
b) dvojče Jacka Cleenera a sestra Ashley a Ferniho Cleenerových
c) dcera Ashley a Ferniho Cleenerových
d) holka s mudlovské rodiny

2. Lilly Potterová při svém prvním školním trestu...
a) utekla zpátky do školy, protože se bála jít do zapovězeného lesa
b) spadla do propasti když ji honil horský troll
c) spadla  do jezírka když chytala Lampovky vrbové
d) si zlomila hůlku a s Dominikou odletěla na hypogrifovy zpět do školy

3. Dominika Woodsová je...
a) sestra Natalli Woodsové a prefektka havraspárské koleje
b) sestra Natalli Woodsové a holka Nicolasse Coopera
c) sestra Natalli Woodsové a sestřenice Nicolasse Coopera
d) sestřenice Natalli Woodsové a kapitánka havraspárského famfrpálového družstva

4. Deisi Winterová je...
a) dcera Bellatrix Blackové / Lestrangeové
b) dcera Siriuse Blacka
c) sestřenice Siriuse a Bellatrix
d) dívka s mudlovské rodiny a ostatní si jen myslí že patří k Blackům

5. Anabella Anweelová je...
a) asistentka ředitele McGonagalla
b) prefektka havraspárské koleje
c) celkem malá hnědovlasá dívka zařazena do havraspáru a je velmi chytrá
d) dcera sestry ředitele McGonagalla

6. Emma Malfoyová není...
a) zažazena do zmijozelu, ale do havraspáru
b) vůbec s rodu Malfoyů, je to pouze shoda jmen
c) o nic lepší než její otec Draco Malfoy a je hlavní nepřítel Lilly Potterové
d) dcerou Draca Malfoye, ale je jeho vzdálenou příbuznou

7. Lucy Cleenerovou prohlásil profesor Martels za...
a) nejchytřejší dívku v ročníku
b) nejhloupější dívku v ročníku
c) nejzlobivější dívku v ročníku
d) nejukecanější dívku v ročníku

8. Lilly Potterová a Alex Morgan...
a) se do sebe zamilovali na nástupišti 9 a 3/4 a ve vlaku spolu začali chodit
b) jsou jen kamarádi, ale ze začátku se nesnášeli
c) spolu chodili do školky a proto jsou nejlepší kamarádi
d) se v životě neviděli, protože Alex Morgan je syn ministra kouzel

9. Dominika Woodsová...
a) je nerozdíl od Nicolasse vzornou prefektkou a nejchytřejší dívkou v jejich ročníku
b) není dobrá prefektka a pořád se někde fláká
c) je nejlepší ze všech famfrpálových kapitánů a hraje jako odrážečka
d) dvakrát propadla protože je strašně hloupá

10. O Deisi Winterové řekla profesorka Wamberogová že...
a) je mudlovská šmejdka co nemá v bradavicích co pohledávat
b) je nejchytřejší dívka co kdy poznala
c) za dobu co učí nepoznala tak drzou dívku
d) není normální a patří k mungovi

11. Anabella Anweelová hned první školní den...
a) byla z Bradavic vyloučena
b) spadla do černého jezera
c) dostala jedničku s přeměňování
d) byla nemocná protože před tím zmokla

12. Emma Malfoyová...
a) dostala spolu s Lilly a Deisi školní trest protože se toulali po chodbách
b) dostala sama školní trest protože proměnila Lilly ve fredku
c) dostala měsíc školního trestu za to, že je drzá
d) je vzorná studentka a nic neprovedla

Kapitola 12 - Druhá šance

1. července 2010 v 22:16 | já |  ○ Harry Potter's children
"Lilly ! Lilly, probuď se !" slyšela jakoby z dálky povědomý hlas. Trochu pootevřela oči.
"D - Deisi ?!"
"Proboha Lilly ! Už jsem se bála že se neprobudíš !" vykřikla Deisi. Potom vytáhla hůlku a zaklínadlem spůsobila že z ní vylétl proud jisker. Vzápětí se oběvil Nicolass s Emmou a pak dokonce i Hagrid.
"Lilly ! Je super že jsme tě našli !" radovala se Nicolass.
Lilly si všechny zkoumavě prohlížela. Emma měla hábit úplně roztrhaný, Deisi měla levou tvář poškrábanou do krve a Nicolass vypadal jakoby mu někdo přivřel prsty do dveří. Jedině Hagrid se zdál být naprosto v pořádku.
"Musíte mi pomoct ! Teddy spadl do propasti a Dominika si rozbila hlavu o kámen....Jo a našla jsem tohle." řekla Lilly a vytáhla s kapsy hábitu několik Lampovek.
"Fajn...tak to aby sme je šli najít, že jo..." rozhodl Hagrid.
Dominiku našli velmi brzy. Od doby kdy spadla se ani nehnula.
"Já tu s ní počkám," nabídl se Nicolass. "Vy běžte hledat profesora Lupina."
"Já tady taky počkám." řekla Lilly. "Nemůžu skoro ani jít."

Než se Hagrid, Deisi, Emma, a teď už i Teddy vrátili, Dominika se probrala, takže se mohli vydat na zpáteční cestu. Vypadaly skutečně podivně. Ve předu šel obrovský Hagrid, za ním Nicolass, který Dominiku napůl nesl, vedle nich Teddy který se opíral o klacek který urval ze stromu a skupinu uzavíraly Emma, Deisi a Lilly.
Konečně dorazili na školní pozemky (to už začínalo svítat). Hagrid zabouchal na hlavní bránu a otevřela profesorka Wambergová.
"No konečně ! Vy teda vypadáte...Hned si zajděte všichni na ošetřovnu !"
"Já sem v pohodě paní profesorko, takže už du." řekl Hagrid a vydal se ke svému srubu.

Mladá doktorka - slečna Farberová - si všechny na ošetřovně nechala. Lilly si zatáhla závěs kolem postele a převlékla se do bílého pižama které jí slečna Farberová podala a lehla si do postele. Byla tak neuvěřitelně měkká ! Lilly zavřela oči a už ani nevnímala jak ji bolí noha, hlava, ani že je z toho jezera pořádně nachlazená jak se jí chtělo spát.
"Hej ! Nespi mi tady ! Ještě sis nevzala léky !" probudila ji rázně slečna Farberová a nesla na tácku šest sklenic nějakého zářivě růžového nápoje ze kterého se kouřilo.
"To je životabudič." poučila své pacienty.
"Vypadá to jako odvar z Roxi Lescautové." zamumlala tiše Deisi když si vzala jednu sklenici.
Lilly se napila a pocítila příjemné teplo. Dopila sklenici do dna a pak konečně mohla spát.

Vzbudila se a uviděla nad sebou dvě známé tváře.
"Rose ?? Albusi ??....Co tu děláte ??"
"Lilly, no konečně ! Řekla Rose místo odpovědi. "Už jsou čtyři odpoledne !"
U Lilly se za pět dní strávených na ošetřovně střídalo spoustu návštěv. Její bratři a Rose tam chodili každý den, ale občas se stavil i Hagrid, a Teddy kterého pustili s ošetřovny hned ve čtvrtek. Nejvíc ji však potěšila návštěva která přišla v neděli večer. Vysoký kluk s tmavýma očima a dlouhými vlasy staženými do culíku.
"Ahoj Lilly." pozdravil milým hlasem. "Já jsem Justin Brown, kapitán havraspárského famfrpálového družstva. Doslechl jsem se, že jsi prý dobrá ve famfrpále. Chápu, že když jsi byla zraněná, nemohla jsi na konkurz přijít, stejně jsme nenašli ty nejlepší hráče, tak jsi myslím, že bybylo fér kdybys dostala druhou šanci."

Kapitola 3. - Kde jsou komáři ??

1. července 2010 v 21:51 | já |  Apokalypsa nebo nový svět ?
Rose začínala chápat jak těžký život někdy mudlové mají. Třeba když chcou uvařit obět...musí začít v deset aby ve 12 byli hotoví. Jak dlouho všechno trvá, když to kouzla neurychlí...Také jí dělalo problém mluvit před Bellou a Lucy jako by to pro ni bylo všechno naprosto normální. Odpolene šla spolu s Hugem k dvojčatům na oslavu jejích čtrnáctých narozenin. Skvělel se tam bavili a seznámili se s dalšími fajn lidmi. Všichni postupně začínali odcházet až u ohně zůstali sedět jen Rose, Hugo, Bella a Lucy. Byla už tma, měsíc a hvězdy svítili až neobyčejně jasně.
"Tohle léto je.....divné...." poznamenala Bella.
"Hmmm" přikývla Lucy.
Rose ani Hugo to nechápali. "Proč ?" zeptali se oba současně.
"Vy jste si toho nevšimli ??" divila se Bella. "Tak se rozhlédněte ! Žádní komáři, mouchy, vosy, mravenci, brouci a pavouci...Nic tu není ! A to nás loni každý večer komáři málem sežrali."
"Ne, že by mi vadilo, že tu nejsou," přidala se Lucy. "ale je to vážně divné...."
Rose to nemohla posoudit. Jim stačilo obyčejné hmyzuvzdorné zaklínadlo a neměli s tím sebemenčí problémi, ale jak to vidí mudlové, o tom neměla ani tušení.
"Je to jako v tom hororu..." pokračovala Bella. "Jak v něm přestal létat hmyz, vylézat myši z děr, ptáci taky záhadně zmyzeli a-"
"nastal konec světa." dokončila Lucy.

"Vy si vážně myslíte, že bude konec světa ?? ptal se znepokojeně Hugo druhý den.
"Ale ne !" rozesmála se Lucy.
"Byla to jen legrace !" přidala se Bella. "Třeba starosta sehnal nějaký postřik proti hmyzu a...nějak ho jako...odstranil..."

Apokalypsu už dále neřešili, až jednou, asi o týden později, se vypravila Rose a její teď už velmi dobré kamarádky Bella a Lucy k rybníku. Huga se zbavili tím, že mu řekly ať proskoumá půdu babiččina domu, že je tam možná plánek pokladu, což si samozřejmě vymysleli. K rybníku vyrazily aby se podívali na kachny které chová dědeček holek Wulfových. Problém byl však v tom, že tam nebyly. Prostě zmizeli !
"Je to vážně jako v tom hororu." poznamenala Bella. Tím se opět téma "konec světa" dostalo do jejich rozhovorů.