REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Srpen 2010

1. Kapitola - nepochopitelné údálosti

27. srpna 2010 v 23:31 | já |  Nikdy nevíš, co bude dál
Takže první kapitola slibované povídky s Bellou Lestrangeovou je konečně na světě. Já s ní sice nejsem tak úplně spokojená, představovala jsem si to trochu jinak, ale co už... tak pište názory - dobré i špatné ať vím co zlepšovat ! =)

Byla teplá letní noc, jen dva dny po bytvě na Ministerstvu kouzel. Bella seděla se skloněnou hlavou na okraji postele, černé vlasy které ji spadaly přes obličej měla vlhké od slz. Samozřejmě, že ji její pán musel potrestat, to chápala.  Ale pro jí nevěřil, že ona za tu rozbytou věštbu přece nemohla ? Celé to zavinil Lucius Malfoy (ano, azkaban je zřejmě mnohem horší trest ale i tak - dřív nebo pozděj se od tamtud dostane...) Nebyla na Pána zla naštvaná, to ani v nejmenším, přece jí zachránil život. Byla smutná, že bytvu nevyhráli, že pro svého pána nezískala tu věštbu. Při představě jak by to teď bylo krásné, kdyby se jim to podařilo, jak moc by si jí Pán zla vážil, kdyby to byla ona, kdo mu věštbu předal, se málem znovu rozbrečela.
"Bellatrix ! Pojď dolů, už máš volnou koupelnu !"
Bella ještě chvíli seděla a uvažovala jak může být její drahá sestřička tak naprosto v pohodě, když jejího manžela právě odvádí do azkabanu, potom vstala a přešla k zrcadlu na druhé straně místnosti. Setřela si slzy s obličeje a opět nasadila svůj tipický, nepřístupný a tak trochu arogantní výraz, pak teprve vyšla s pokoje. Sešla dolů po schodech a pohled na její sestru ji opět přinutil přemýšlet. Narcissa Malfoyová seděla u stolu a zcela klidná si četla nějakou knihu.
"Támhle tou chodbou a pak vlevo." ukázala když si Belly všimla.
Bella kolem ní bezeslova prošla a zmizela v koupelně. Když se o deset minut později vrátila do svého pokoje (teda přesněji řečeno pokoje pro hosty v domě své sestry) s vlasy zamotanými v ručníku, necítila se už tak strašně.

"Bello, vstávej...Bello, slyšíš mě ?!?...BELLO !"
Bella otevřela oči a spatřila bledou ženu se světlými vlasy. "Kdo si ?" zeptala se rozespale.
"U Munga, Bello co jsi zase pila ?! Já jsem přece tvoje sestra !"
"Aha, no jo vlastně....a co tady děláme ??"
"Tohle nemá cenu" řekla si spíš pro sebe Narcissa. "Námíchám ti lektvar na zbavení alkoholu." a odešla.
Bella se posadila a rozhlédla po pokoji. Už věděla kde je, ale vůbec si nepomatovala, že by šla spát, a už vůbec ne, že by něco pila. Nepřipadala si opilá, spíš jako by ji někdo něčím hodně těžkým praštil po hlavě. V tom přišla do pokoje znovu její sestra a v ruce nesla sklenici nějakého modrého lektvaru.
"Co je to ?" zeptala se Bella hlasem jako by ještě napůl spala.
"Vypij to a nevyptávej se !" odbyla ji sestra a podala ji sklenici. Bella ji vzala a trochu upila.
"Nechutná mi to," poznamenala opět tím nezvyklím tónem a odstrčila sklenici. Sestra ji však stejně přinutila lektvar vypít. Žádná změna však nenastala. A tak to šlo celý den. Bella se cítila strašně unavená a zmatená, prostě jako by se po roce probrala s komatu.
Bylo už skoro sedm večer a Narcissa jela na nádraží pro svého syna, které se ten den měl vrátit ze školy.
Bella seděla v jídelně na koberečku před krbem a sledovala praskající oheň, když bouchly dveře.
"U zmijozela, co tu děláš Ann-" Bella se otočila ještě dřív něž ten bledý blonďatý kluk stačil domluvit.
"aha, promiňte, já myslel že jste...no, to je jedno..." vysvětloval.
"No, já myslela že se jmenuju Bella, a ne Ann -"
"Draco, to je tvoje teta Bellatrix Lestrangeová," přerušila ji Narcissa "Bello, to je můj syn Draco."
Než stačil kdokoliv z nich něco říct, ozvala se hlasitá rána a a přímo před ně se přemístili tři lidé - Pán Zla a Severus Snape, který přidržoval nějakou sotva patnáctiletou dívku s dlouhými rudými vlasy, která byla zřejmě mrtvá.
"Dobrý večer," pozdravil Pán Zla. "Nerušil bych, kdyby to nebylo nutné."
Snape položil dívku do kouta místnosti, namířil na ni hůlkou a okamžitě ji svázali provazy. Namířil hůlkou podruhé a dívka otevřela oči. Vyděšeně se rozhlížela po místnosti a pod pevnými provazy se nemohla ani pohnout.
"Tuto malou krvezrádkyni, nejmladší Weasleyovou jsme unesli ze spěšného vlaku," začal vysvětlovat Pán Zla. "při nitrozpitu jsem zjistil, že náš mladý přítel Potter je do ní zamilovaný, což pro nás představuje jistou výhodu."
"A nebudou ji hledat ?" zeptala se Bella opět tím nepřítomným hlasem. Pán zla na ni nechápavě pohlédl.
"Jestli ji nebudou hledat ? Bello, co jsi pila ?"
"Nic," odpověděla za ni Narcissa. "Nechápu co to s ní je, je taková už od rána...a navíc jsem jí připravovala lektvar na zbavení alkoholu, jenže to nepomohlo..."
"Zvláštní," poznamenal Voldemort a o Ginny Weasleyovou se už vůbec nezajímal. "Bello, nejsi nemocná ?" natáhl ruku a dotkl se jejího čela. "hmmm, nevypadá to moc dobře...Severusi, prohlédni Bellatrix, zdá se mi že není příliš v pořádku."
Snape si sedl před Bellu a tiše mumlal nějaká zaklínadla. Pochvíli s ustaraným výrazem pohlédl na Narcissu Malfoyovou. "Kde máte zásoby pro přípravu lektvarů ? Bellu někdo otrávil pomalu působícím jedem, do dvou hodin musím připravit protijed..."


No tak to je konec první kapitoly. Ale už mi trochu vadí, že minulou kapitolu HPCH okomentoval jen jeden člověk a tak doufám že se trochu polepšíte. Přece vás nezabije napsat pár slov, ať už dobrých, nebo špatných... tak jsem se rozhodla, že dokut alespoň dva s vás neodpoví na otázečky, další kapitolu nepřidám xD :

1) Podaří se Snapeovi Bellu zachránit ?
2) Kdo chtěl Bellu otrávit a proč ?
3) Jaké má Voldemort plány s Ginny Weasleyovou ?
4) Proč se Narcissa Malfoyová chová tak podivně ?
PS : Každá odpověď je správná, a první 3 dostanou diplomek =)
PPS : slibuju že další kapitola už bude zajímavější =)

Velká omluva + poděkování ♥♥♥

27. srpna 2010 v 21:41 | já |  ○ Moje SB ♥♥♥
Ahojky SBéčka =) chtěla jsem se vám všem strašně moc omluvit a hlavně dvoum z vás - Lilly a Belle. Chtěla jsem od Belly nový dess, ale pak jsem si klidně odjela k babičce a vůbec mě nenapadlo, že bych jí měla nějak pomoct (nebo spíš odpovědět na to co se mě ptá) A Lilly, ta vždycky komentovala všechny články a já poslední dobou...no pravda je, že jsem sice byla pryč ale i tak, a Lilly, jestli si na mě naštvaná, tak mi to řekni a jestli pro tebe můžu něco udělat...no prostě je mi divný že mi neodpovýdáš na komenty ani na maily ... no prostě by mi bylo strašně líto kdyby jsme se mi dvě přestali kamarádit, skvěle se mi s tebou psalo...
Takže Lilly, Bello, moc se vám omlouvám a snad mi to odpustíte, nerada bych přišla o tak skvělé kamarádky jako jste vy dvě =) a to platí i pro vás ostatní - omlouvám se že jsem tu tak často nebyla a skoro nic jsem nenapsala (to my připomíná že ta kapitola už bude za chvilinku hotová !)

Zároveň bych taky chtěla poděkovat dalšímu skvělému SBéčku - Dendě - za to, že přijala můj druhý úkol do turnaje ještě dva dny po termínu (jak jinak než proto, že jsem zase byla někde v prdeli) Dendo, fakt moc děkuju =) =)

Tak jsem zase tu =)

17. srpna 2010 v 15:21 | já |  ○ Já & blog ♥
Konečně se mi povedlo dostat se na net, takže vás oběhnu a pokusím se i dopsat tu povídku, snad to stihnu.... Bello, fakt promiň, vím že jsem to říkala už před dvěma dny, ale nešel nám net- =( Zatím čau =)

Takže ta nová povídka

14. srpna 2010 v 20:25 | já |  ○ Já & blog ♥
Jdu zrovna psát tu novou povídku, ale trochu jsem si to rozmyslela a celý jsem to poměnila...xD Takže to nakonec bude tak :

Děj se odehrává v roce 1996 (tzn. že Harrymu je 16 a mimochodem to je můj rok narození xD) a hlavní postavy se také změnili - Bella samozřejmě zůstává ale další budou Draco a Narcissa Malfoyovy, Lord Voldemort, Harry Potter, Ron Weasley a Hermiona Grangerová (ale ti dva tam budou jen občas, nic důležitého) a Ginny Weasleyová (Bello fakt promiň, já vím že ji nemáš ráda ale trvám na tom)

Takže se pustím do psaní, snad to stihnu dopsat ještě dneska, ale kdž ne tak zítra už určitě =)

Že bych už konečně něco napsala ??

14. srpna 2010 v 15:53 | já |  ○ Já & blog ♥
Ahojky SBéčka právě jsem se vrátila s tábora... Bylo to tam vážně nejlepší. Jela jsem tam už po třetí, ale pokaždé jezdíme na jiné místo. Stejně jsem tam ale víc jak půlku lidí znala a navíc jsem tam byla skoro nejstarší. Snad vám nebude moc vadit když se podívam co jste za ten týden napsali až zítra protože já dneska fakt nedokážu normálně přemýšlet...ale možná napíšu tu kapitolu jestli u toho neusnu...xD Ale zítra už určitě =)

Tak zase čau ... =(

6. srpna 2010 v 22:14 | já |  ○ Já & blog ♥
Takže jsem dneska nepostíhala co bylo v plánu =( nestihla jsem přidát tu kapitolu a ani všechny oběhnout (stihla jsem jen Bellu, Dendu, a částečně Lilly) ale vy ostatní si to prosím neberte osobně, já vám to vynahradím až se vrátím a přidám tolik novích kapitol že nebudete stíhat číst ! Jo jestli někdo z vás bydlí poblíž Českého ráje tak se přiďte za mnou mrknout do sedmihorek xD na naše divadelní představení (hudební/dramatický tábor)
Tak se tu mějte krásně, piště (hlavně Bella, Denda a AnnY - těším se na pokračování povídek) a nebuďte naštvaní že tu nejsem, já za to nemužu....no vlastně můžu ale co už xD čau čau =)

Ahoj =)

6. srpna 2010 v 12:53 | já |  ○ Já & blog ♥
ahojky SBéčka =) včera v noci jsem se vrátila s chorvacka ale bohužel ne na dlouho =( =( zítra ráno totiž odjíždím na tábor a proto mám dneska hodně práce. I přesto jsem si ale našla na váz čas =) takže objehnu a okomentuju, když náhodou něco nestihnu tak se vážně moc omlouvám, ale někdy to napravím =) musím totiž všechny věci vybalit, některé vyprat, potom zase sbalit a navíc ještě jet do města nakoupit co nemám... když budu stíhat přidám ještě další kapitolu nové povídky ( pro Bellu) teď du obědvat, takže okomentuju zachviličku =) zatím čau čau =)