REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Září 2010

Náš hrádek Bradavice ♥

30. září 2010 v 21:19 | já |  Hrádek Bradavice ♥
Už je to měsíc co mě skvělá kamarádka Lily Black pozvala na studium v Bradavické škole na www.hradbradavice.com. Neváhala jsem a okamžitě jsem se tam přihlásila. Moudrý klobouk mě poslal do Nebelvíru, i když jsem chtěla do Zmijozelu nebo do Havraspáru, ale teď jsem ráda že jsem mezi lvíčátky =) Máme svou společenskou místnost kde si můžem s ostatníma pokecat a když nám to přece nestačí, můžem jít na chat na hostinu, kam můžou studenti všech kolejí. V hrádku studuju tyto předměty : Obrana proti černé magii, ale bohužel jsem do ní ještě nestihla poslat žádný úkol =( potom lektvary a to je můj absolutně oblíbený předmět. Pak taky Péči o kouzelné tvory, to je taky moc super, pak mě baví studium mudlů. Chodím taky na famfrpál, formule, přeměňování, věštění a astronomii, ale Bohy a Latinu ani Bylinkářství nestuduju, to mě nějak nebere...to s těma úkolama vým vysvětlm příště, teď už se mi nějak nechce....a taky mě napadlo že sem možná budu ty svoje už ohodnocené úkoly kopírovat...=)

Talentmania...?...

30. září 2010 v 21:08 | já |  ○ Články na téma týdne
Už jsem dlouho nenapsala nic k tématu týdne, takže jsem se rozhodla že něco napíšu. Téma je talentmania, což se mi celkem hodí k tomu abych konečně řekla svůj názor na tuto soutěž. Je to hrůza ! Vážně strašná, strašná blbost která ničí lidem životy ! Porota je vcelku nespravedlivá a skoro ani nerozeznaj kdo má talent a kdo se jen předvádí...Mě to nějak vůbec nebere, je to strašněj blázinec, ani se na to teď už nedívám, čekala jsem totiž že to bude daleko lepší. Každej furt mele o tom jak stát nemá peníze a přitom je utrácí za něco jako je Talentmania - to já nikdy nepochopím ! Ti kdo to máte rádi - nic proti, je to jen můj názor....doufám že za to nedostanu nějakou internetovou pokutu xD....ale snad né, je to přece jen můj názor...

Podivné podobnosti

30. září 2010 v 21:00 | já |  ○ Moje SB ♥♥♥
Teď jsem si všimla jistých velmi podivných podobností mezi dvěma z mích SBéček. Je to Lily Black a Lily Way Black - jak asi vidíte tak už jméno je dost podobné...a to není všechno, obě dvě jsou totiž ze stejného města a to z Brna. Obě dvě jsou na hrádku v Bradavicích a obě dvě jsou v Nebelvíru. A taková poslední podobnost - obě jsou moje SBéčka a moje skvělé kamarádky..nejsou to náhodou skrytý dvojčata ?? xD....a holky neberte to tak že vás chci nějak srovnávat nebo tak něco, strašně by mi to bylo líto kdyby vás to naštvala, jen mi to přišlo zajímavé =) A co vy na to ?? Neznáte taky nějaké takové podivné podobnosti ?? xD

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ !

30. září 2010 v 20:54 | já |  ○ Já & blog ♥
Název vypadá hodně důležitě co ?? xD Né, nejde o žádnou tragééédii, jen jsem chtěla působit trochu vážněji. Né dělám si prdel, já a vážněji ? To nejde dohromady xD Ale dost keců, a jdem na důležité oznámení =) Někteří lidé říkají : "Prosíme, pomozte dětem v Africe !" Já říkám : "Prosím, nerušte blogy !" Né já to ale myslím vážně ! Je to asi měsíc co chtěla zrušit svůj blog Denda, a včera ten samý "úžasný" nápad napadl taky Fabi (zas sem chtěla říct Laru xD) . Naštěstí jsem je díky svým abnormálním a nadpřirozeným schopnostem "přinutila" změnit své rozhodnutí xD Zas kecám, žádné takové schopnosti nemám, a samozřejmě jsem jim jen trošinku poradila alternativní řešení =) Ale tohle myslím pro vás ostatní - prosím, neruště svoje blogy jen proto že se vám zrovna nedaří, a já budu moc ráda =)

Čtvrtek 30. září 2010

30. září 2010 v 20:43 | já |  Můj "deníček"
Dneska ráno jsem se probudila s myšlenkou "do prdele doufám že se mi to zdá!". Dneska se totiž v PV na Hloučele konal závod v přespolním běhu (=1500 m) a já sem se probudila a tak děsně mě bolely záda, břicho nohy i ruky, jako bych už to snad běžela ! Nemohla jsem ani vstát, a za to všechno mohl náš včerejší tělocvik - skákání přes švihadlo, sedy-lehy, trojskok, hod medi..něco bla bla...prostě takovým těžkým balónem a volejbal. Naštěstí jsme ale jeli až v 11 a během těch třech hodin vy-víte-kde se to tak nějak zpravilo, ale nejhorší na tom bylo, že to co mě bylo i všem holkám co závodily xD No ale přece jenom jsme to nějak zaběhly...bylo nás tam celkem hodně, ale myslím že do první dvacítky jsem se snad dostala...to se časem dozvím xD No na náměstí jsme došla akorát tak na dramaťák, kde to bylo neska fajn jako vždy =) Ale teď nemůžu skoro mluvit a ani se skoro pohnout xD Tak to je dneska asi vše.......ne vlastně ne, chtěla jsem vám říct že asi napíšu nějakou Vánoční povídku ! =) no jo, já sem vám říkala že s těma Vánocema vás teď budu nějakej čas otravovat xD

Úterý 28. září 2010 "ve znamení Vánoc"

30. září 2010 v 20:33 | já |  Můj "deníček"
Vím že už je čtvrtek, ale tak jako dodatečně xD V úterý byl státní svátek a to bylo vážně super - v pondělí jsme kvůli tomu totiž dostali taky volno - no jo, čtyři dny bez vy-víte-čeho, to potěší každého xD Jako v posledních dnech, tak jsem ani v úterý neměla dobrou náladu a už ve volnu mě trápily depresivní myšlenky na vy-víte-co =( no možná to znáte. Náladu mi zpravila Lilyina povídka Cestování v čase, a taky vzpomínky na loňské Vánoce (nj, asi si budete muset zvyknout na moje vánoční keci který budou trvat pravděpodobně až do začátku ledna xD) V úterý po obědě po kterým sem měla pořád hlad jsme jeli k babičce kde jsem se nacpala nějakou buchtou xD A tady už začínají ty podobnosti z Vánocema xD - takže, jak sem nasedla do auta, vzpoměla jsem si jak vždycky jezdíváme na Štědrej den k babičce na "oběd" jestli se tak tomu dá říkat, protože my ctíme tradici zlatého prasátka a jíme jen vánočku a tu oranžovou polívku která teď nevím jak se jmenuje ale rybí není. A v té chvíli co jsem si na to vzpoměla začala hrát v rádiu písnička kterou jsem loni o vánocích totálně nejvíc poslouchala = LadyGaga - Poker face. A hned jak jsme dojeli k babičce, všimla jsem si na okně v kuchyni vánočních obrázků - prej sou tam už od loňskejch vánoc xD. A pak, když jsme přijeli dom tak jsem ještě seděla v autě a okolo šel jeden pán se psama kterýho jsme potkali zrovna loni na štědrej den ! No já vím, asi si myslíte že sem psycho, ale neřešte to, mě to "časem" přejde xD 

Moje 11 SB - no jo, já sem nepoučitelná xD

29. září 2010 v 17:14 | já |  ○ Moje SB ♥♥♥
Je to tak, mám jedenácté SBéčko =) No jo, vím že jsem říkala že si jich nechám jen deset, ale tady sem fakt nemohla jinak. Po tom co jsem se seznámila s Lily Way Black na hrádku v Bradavicích a po tom co jsem si přečetla pár kapitolek které napsala, jsem nemohla udělat nic jiného než si ji přidat do oblíbených stránek =) Mimochodem jsme spolu taky založily "klub bezmozků", kdyby jste se někdo chtěli přidat xD Jak už jsem zmiňovala tak Lily navíc píše povídky, což je pro mě super, já moc ráda čtu. Navíc Lilyiny povídky jsou fakt suprový, včera jsem se do toho tak začetla, že jsem nevnímala nic kolem, a to se mi zatím stalo jen u Belly...To mi připomíná že tobě Bello by se mohla líbit povídka Cestování v čase (Belatrix je tam jedna z hlavních postav). Jaj to sem se nějak rozepsala xD takže se mrkněte na její blog : best-side-lily.blog.cz =)

PS : vím že jsem vám ještě nedala ty diplomky za bleskovku, já jsem na to ale vážně nezapoměla, jen teď nestíhám =( ale co nejdřív budou, už mám pár hotových =)

Kapitola 16. - Den plný divných věcí

28. září 2010 v 19:04 | já |  ○ Harry Potter's children
UPOZORNĚNÍ : AŽ TEĎ JSEM SI VŠIMLA ŽE JMÉNO DEISI [deizi] SE VE SKUTEČNOSTI PÍŠE DAISY. TAKŽE OD TEĎ UŽ HO BUDU PSÁT SPRÁVNĚ, JEN ABY JSTE SI NEMYSLELI ŽE TO JE NĚJAKÉ JINÉ JMÉNO xD
"No tak se přece podívej !" řekla netrpělivě Daisy.
"Jo, prosímtě Daisy ty s tím naděláš, beztak je to jen čokoláda z Medovýho ráje." řekla Lilly zatímco se přehrabovala v tašce a hledala balíček.
"No vtom případě je to teda pěkně divná čokoláda," poznamenala Daisy a ukázala na zvláštní tvar ozdobné krabičky kterou Lilly právě vytáhla s tašky.
Teď už si Lilly také nemyslela že by v balíčku byla čokoláda, ta by nebyla tak těžká. Rozvázala mašličku a krabička jako kouzlem zmizela (no jo, nejspíš to kouzlo bylo, pomyslela si Lilly) a Lilly do ruky spadla středně velká skleněná lahvička plná nějakého nepříliš pěkného lektvaru. Měl divnou šedo-hnedou kalnou barvu a byl hodně hustý. Daisy sebrala Lilly lahvičku z ruky a se znechuceným výrazem si prohlížela její obsah a otáčela lahvičku jako by hledala cedulku s názvem.
"Tam se nic nepíše," řekla Lilly.
"No to vidím."
"To je pěkně divný," ozval se konečně Alex. "Proč ti jako Schreiber dává nějaký lektvar, k čemu ti to jako bude ?!"
Víc už se o tom bavit nestihly, protože zazvonil zvonek a museli jít do třídy - Wambergová by je jen tak neomluvila...
Přeměňování byl předmět, který Lilly, Daisy i Alex nejvíc nesnášeli. A samozřejměza to nemohl nikdo jiný než profesorka Wambergová, která dělala s tohoto jinak nepochybně zajímavého předmětu pro některé studenty doslova horor - a to zvlášť pro Daisy, kterou nenáviděla. Tohle byla opravdu neobyčejně nudná hodina, a navíc vzhledem k posledním událostem Lilly stejně ani nedokázala vnímat co to Wambergová kecá...Měla hlavu plnou mnohem důležitějších věcí - a to jak dostat Alexe do Krásnohůlek, a proč jí profesor Schreiber dal ten pochybný lektvar. Konečně, konečně hodina skončila a nastala hodinová pauza na oběd. Lilly ale místo do společenské místnosti zamířila do knihovny a Daisy s Alexem se spoustou otázek běželi za ní.
"Dobrý den paní Keriová, kde najdu knížky o lektvarech ?" zeptala se Lilly okamžitě jak dorazila do knihovny. Knihovnice, paní Keriová byla už hodně stará, ale moc hodná a o knihách toho věděla opravdu spoustu.
"Á, slečna Potterová...a přivedla jsi i kama-"
"No jo, jo, ale potřebuju ty knihy" přerušila ji netrpělivě Lilly.
"Ano, knihy o lektvarech jsou ve čtrnáctém regálu z pravé strany, a je tam takový velký nápis lektvary, takže to určitě poznáte. A profesor Schreiber říkal že..."
Lilly už ale paní Keriovou neposlouchala a rozběhla se daným směrem. Věděla co potřebovala a navíc jí bylo jasné co chce říct : 'Profesor Schreiber říká, že jste na lektvary moc šikovná...' - ne že by jí to vadilo, ale profesor Schreiber to říká snad každému. U čtrnáctého regálu a velkého ozdobného nápisu lektvary. Daisy a Alex ji během několika vteřin doběhli. Lilly jim byla vděčná že si nechali zbytečné otázky a okamžitě každý sáhl po nějaké knize, aby jí pomohl najít lektvar, který dostala od Schreibera.
"Ach jo, tohle je k ničemu...za pět minut nám začíná obrana proti černé magii, měli jsme se jít radši najíst..." stěžoval si Alex který měl toho dne pochopitelně blbou náladu."
"No jo, asi by jsme měli pomalu jít." řekla Lilly a knihu Lektváry nejmocnější, kterou právě vytáhla s regálu vrátila zpět aniž by do ní nahlédla.
Když procházeli kolem regálů na cestě ven z knihovny, upoutala Lillyinu pozornost kniha v zářivě modrém obalu která ležela na zemi mezi regály osm a devět. Lilly ji zvedla.
"No to snad..." nedořekla Lilly a nespouštěla oči z knihy, to na co se dívala však nebyl název Válka proti zlu, ale jméno autorky - Hermiona Grangerová.
"Lilly ?" zeptala se opatrně Daisy. "Stalo se něco ?"
"Ne, vysvětlím vám to pak, už musíme jít." odpověděla Lilly a i s knížkou se rozběhla směrem k učebně obrany proti černé magii.

Blbá nálada a těšení na Vánoce

28. září 2010 v 13:42 | já |  ○ Já & blog ♥
pršííííí =(

Nic mi nevychází ! Nemá cenu zapisovat poslední tři dny do "deníčku". Pořád jen prší a to mi zkazilo plány na volné dny a i mou jinak věčně dobrou náladu. Kdykoliv se za poslední tři dny podívám z okna, pořád jen prší ! A když jsem jednou měla to štěstí že pršet přestalo, sotva jsem se převlékla že půjdu ven a už zase pršelo ! Já  se z toho asi vážně zblázním ! A navíc kvůli tomu počasí se beztak zruší i ten přespolní běh, které měl znamenat míň učení toho dne. Další věc je že pořád nevím co si mám vzít na přednes do dramaťáku a absolutně se mi nechce dělat nic do vy-víte-čeho. A pak je tu další
pp
blbá věc - a to je to, že jsem v deváté třídě a tento rok se musím rozhodnout kam půjdu na školu, což vážně nemám tušení...A ta devátá třída mi připomíná věčný keci že se prej bude jen opakovat - to určitě ! Minulej týden mě to v chemii dokonce tak naštvalo, že jsem na to nevědomě složila i básničku : "Prej že se v devítce jen opakuje, takový keci ! Učíme se samý nový věci !" Půlka třídy z toho měla záchvat smíchu a já pak taky xD Prostě všechno je na nic...Jediné co mě v posledních dnech udržuje při životě je skutečnost "blížících se" Vánoc. No jo, já vím že Vánoce jsou ještě strašně, strašně daleko (celý tři měsíce)  ale stejně...Všechno na co se podívám mi připomíná Vánoce ! Třeba se podívám na mikrovlnku. Ta mi připomíná troubu, trouba mi připomíná pečení, pečení mi připomíná cukroví a cukroví mi připomíná Vánoce. Já vím, že nejsem normální, ale...xD Nebo třeba svíčka, podívám se na blbou svíčku co stojí na stole, a já si vspomenu na Vánoce. No řekněte, jsem já normální ? A přitom se na Vánoce netěším jako na dárky, vždyť já ani nevím co chci....prostě na Vánoce jako celkovně, já ani nevím proč je mám tak ráda...ale stejně jsou super =) Už aby byl prosinec =)
vv

Čtvrtek 23., pátek 24. a sobota 25. září 2010

25. září 2010 v 21:43 | já |  Můj "deníček"
Ve čtvrtek jsme s kamarádkou zase jeli do dramaťáku, a tentokrát to tam bylo fakt suprový. Líbí se mitam čímdál víc xD No a pak jsme ještě zašly do cukrárny, prostě čtvrtek byl fajn =)

No a včera (tzn. v pátek) to byl fakt nějakej postiženej den xD jako nebylo to špatný. Mamka jela do Olomouce (nechce se mi vysvětlovat proč) takže já jsem za ni musela vyřídit nějaký věci...no a pak, když jsem přijela domů, tak na blogu nepřibyl žádný nový článek od SBéček, a mě se zrovna nechtělo psát, takže....OMG tomu se nedá věřit ! .........já sem uklidila náš pokoj (můj a ségry) chápete - já sem uklidila xD no jo, dobře to by stačilo......a pak, jsem šla zase ven s Daysinkou, teď už s ní chodím nějak často xD

A dneska, to bylo úplně nejlepší. Hned po obědě jsme jeli na hody (něco jako pouť) v té *díře* jak tam chodím v-víte-kam kde jsme s kámoškama jezdily na velkým řetízkáči protože nepřivezli lavicu (nj, kolotoče ve městě je podle nás trochu rozdíl xD) No a pak jsme ještě šli na kafe k jedné mamčiné kamarádce (jako s mamkou a ségrou) kde jsem se přežrala zákusků, a hned potom jsme se stavily tentokrát na čaj xD kde sem se taky přežrala zákusků xD No a domů jsem se vrátila přesně na Harryho Pottera xD to mi připomína - už končí reklama jdu se dívat xD

Středa 22. září 2010 + omluva pro Lily Black♥

22. září 2010 v 21:06 | já |  Můj "deníček"
Takže dneska vy-víte-kde zase nebylo nic co stojí za řeč (jak jinak) ale doma už to bylo o něco lepší =) Ségra totiž jela na street-dance a mamka do zumby, takže sama doma xD Tomu se fakt nic nevyrovná xD Udělala jsem si na jídlo perfektní špagety a pustila si film (ach jo, já umím být tak šíleně líná!) a pak jsem šla na hradní chat, kde jsem měla schůsku s Lily. A to už vlastně patří k té omluvě....Lily, promiň že jsem odešla ještě dřív než jsme si pokecali, ale já jsem nemohla nechat Daysinku zavřenou když sem mamce slíbila že s ní půjdu ven a navíc když jsem ji tolik chtěla (ona je totiž ještě štěně) Na zahradě ten net nešel, bohužel mi tam nedosáhne wifi =( no a nakonec jsem se rozhodla že místo sezení na houpačce půjdu trénovat na přespolní běh, ale Daysinka mě naštěstí táhla xD Prodnešek vše =)

Něco jako....přehled ?...asi xD

21. září 2010 v 18:12 | já |  ○ Moje SB ♥♥♥
Obíhala jsem SBéčka a něco mě překvapilo. Já jich mám sice deset, jenomže sem si až teď uvědomila, že mi několik z nich nějak.....chybí. Takže si tady udělám něco jako...hm...přehled :D Neberte to tak, že vás nějak rozděluju, to ani nechci =) Jestli víte, jak si někdo rozděluje affs do elite, top, normal, atd... já to teda nedělám, ale mám takové svoje rozdělení...

Takže kdybych měla elite, byli by tam 3 z vás, a to Denda, Lily a Bella. Ani nevím proč, já si s nima prostě nejvíc rozumím, asi pro to, že je znám nejdýl, a můžu sena ně spolehnout =)....všechny SBéčka jseou pro mě jako kamarádky, ale tyhle tři jsou prostě ty nej =)

No, pak jsou tu Miss AnnY, Evi-Tery a Fabi. To jsou další moje skvělé kamarádky, ale ty už neznám tak dlouho, takže si ještě ani nemůžem tak úplně rozumět...přesto je mám moc ráda, a nedokážu si to tu představit bez jijich dobrých rad...už hodněkrát mi všechny tři s něčím pomohly...

No a potom Ginny a Alex. Z Ginny se znám opravdu jen blogově, nic osobního o ní nevím, a s Alex je to vlastně podobné. Jsou to vlastně takové moje čistě blogové kamarádky xD Ale jsou to moc fajn holky a když něco potřebuju, tak mi tak pomůžou (zvlášť alex se slovenštinou xD)

A nakonec, to je taková zvláštní skupina. Kapitánka nemo a Caprien prostě...prostě zmizeli. Vůbec nevím kde jsou a zvlášť u Nemo mi to je dost líto. Ona totiž byla moje první SB, a kdybych ji nepotkala, nevěděla bych o blogovém světě vůbec nic, ona mi tenkrát strašně pomohla. Pomatuju si jak jsem začala s blogem.....nevěděla jsem co znamená SB nebo Affs, nevěděla jsem že si můžu nechat udělat dess.... a taky mi tu chybí její perfektní a vystižné komentáře...doufám že se ještě vrátí. A Caprien...Caprien jsem vlasně zatím moc neznala, ale myslím že b jsme určitě byly kamarádky. Navíc obě byly velké čtrenářk HPCH, a jejich komentáře tam trochu postrádám....snad jsou pryč jen dočasně....

Úterý 21. září 2010

21. září 2010 v 17:44 | já |  Můj "deníček"
Za poslední čtyři dny se nestalo nic zajímavého, ale už jsem sem dlouho nic nepsala... Dneska to nebylo nic moc...dostala sem jedničku z matiky a dvě jedničky s chemie, ale to je asi tak všechno co stojí za napsání....možná ještě tak že v naší třídě už je ten nový nábitek....jo a taky sem měla klavír, ale zapoměla sem si noty xD. Už se strašně moc těším na příští pondělí a úterý - máme vy-víte-kde volno ! To je fakt nejvíc super !!! xD No a to je asi vše....

2. Kapitola - Zasvěcení

19. září 2010 v 17:21 | já |  Nikdy nevíš, co bude dál
V minulé kapitole : Bella se po bitvě na MK přestěhovala ke své sestře. Narcissa Malfoyová v domění že byla Bella opilá připravila lektvar na zbavení alkoholu. Když se následně Lord Voldemort a Severus Snape se svou novou zajatkyní Ginny Weasleyovou přemístili do sídla Malfoyových, zjistili že Bellatrix byla otrávena pomalu působícím jedem.
To bylo jen takové shrnutí, nebo spíš připomenutí a teď k těm vašim odpovědím...mno nedá se říct že by nebyly zajímavé...v této kapitole se ale dozvíte odpověď jen na jednu z nich, na ostatní si budete muset ještě počkat xD
pro přečtení click -> celý článek =)

Poradíte někdo ?? =)

19. září 2010 v 13:12 | já |  ○ Já & blog ♥
Nainstalovala jsem si na blog Toplist, abych věděla jakou mám návštěvnost, a myslela jsem že se mi zobrazí jakou jsem měla návštěvnost už od začátku blogu, jenomže ono to začalo počítat až teď nevíte někdo jestli to nejde udělat tak abych měla návštěvnost od úplného začátku...|??

Kapitola 2. - Co to mělo znamenat ??

19. září 2010 v 12:03 | já |  Jen oni znají pravdu
Takže další kapitola povídky s Dominikou Woodsovou, tentokrát k tématu týdne, snad se vám bude líbit =)

Šla jsem neznámým hustým lesem kde byla skoro úplná tma a foukal silný vítr. Neustále jsem zrychlovala a ohlížela se za sebe. Už jsem skoro běžela a v tom - udělala se kolem strašná zima a potom i tma. Ale byla to vážně tma ? Ne, zřejmě jsem musela oslepnout, jinak bch přece viděla hvězdy. Ty nemohly přece zhasnout, to je nesmysl, ještě před chvíli tu byly. Uvědomila sem si, že stále jdu a zastavila jsem se. Sáhla jsem do kapsy pro hůlku - nebyla tam ! Nevěděla jsem co mám dělat a najednou se ozvala hlasitá rána. V zápětí nebe ozářil silný blesk - super, takže nejsem slepá. Za ty zhruba dvě vteřiny jsem stačila zahlédnout že stojím na úplném kraji propasti a v ní....ne to není možné !
"Dominiko !..... DOMINIKO !"
Travlo mi jen necelou vteřinu abych si uvědomila co se to děje - nic. Neděje se vůbec nic - jsem ve svém pokoji, ve své postely, a tohle byl jen další z mích debilních snů. A teprve pak jsem otevřela oči.
"Konečně..." poznamenala moje malá sestra. "Dominiko, jak si to jako představuješ, za hodinu máš být na nástupišti !"
Jestli se divíte proč moje desetiletá sestra na mě mluví jako dospělá, tak to vůbec neřešte (já si to vysvětluju tím že je prostě blabá).
Chvíli mi trvalo než mi došlo co Natalli vlastně říká, ale jakmile mito došlo....
"To nemyslíš vážně že je jako deset hodin ?!? A to mě jako budíš až teď ?!?"
"Máš se zbudit sama !" odsekla moje sestra a rozběhla se pryč. V tu chvíli už jsem nad tím debilním snem vůbec nepřemýšlela - jediné co mě zajímalo, bylo to že za dvě hodiny odjíždí vlak do Bradavic a já ho prostě musím stihnout ! Vstala jsem a bezmšlenkovitě jsem si oblékla džíny a zelenou mikinu a utíkala dolů na snídani. To jsem prostě nemohla stihnout...

Ať se vám to zdá jakkoli neuvěřitelné - stihla jsem to. O hodinu později už jsem seděla s Lollou a Barbie (to není přezdívka, ona se tak vážně jmenuje) v jednou kupé Bradavického zpěšného vlaku a moje veverka Tiffi aktivně poskakovala po všem v jejím dosahu. A co by jsme v našem věku rozebírali jiného než kluky, a hlavně Nicolasse. Nicolass Tom Cooper, chodil stejně tak jako já, Lolla a Barbie do havraspáru (a my nebyly jediné komu se Nicolass líbil). Nikdo, ale vůbec nikdo nechápal, že ještě nemá holku. Pořád vykládám, jak je Nicolass nádherný, a přitom jsem vám ho ještě ani nepopsala...takže, není moc vysoký, spíš o trochu menší než ostatní kluci...má oříškově hnědé, na kluka dost dlouhé vlasy (ale né jako tak dlouhé jako nosí holky, nevím jak to popsat....na holku krátké, na kluka dlouhé xD) a nádherné tmavě zelené oči. Jediné, co je na něm divného, je že nehraje famfrpál, ale nikdo se ho ještě neodvážil zeptat proč. Mě na tom ale vůbec nezáleželo, ostatním holkám se Nicolass prostě jen líbil, ale já ho měla opravdu ráda (což pochopitelně ani Lolla ani Barbie nevěděly)....

Podívala jsem se z okna a najednou se mi vybavila strašná vzpomínka. Ráno jsme nepřemýšlela nad ničím jiným, než jak se mám dostat do školy a až teď jsem si vzpoměla na ten sen....a na to co bylo na dně propasti.
Pokračování příště, a pište názor =)

Pátek 17. září 2010

17. září 2010 v 20:16 | já |  Můj "deníček"
jááá
Takže dneska vy-víte-v-čem opět nebylo nic zajímavého, až na to že jsme vystěhohávaly s naší třídy věci protože nám budou přes víkend dělat nový nábytek (škoda, mohly to udělat klidně přes týden xD) U nás vy-víte-v-čem je momentálně nějaká pochybná epidemie rými a já to pravděpodobně chytla, takže jsem dneska ani nikam nešla...četla jsem, psala úkoly do Bradavic, a chvilku i povídky. Takže zase nic zvláštního xD Jo a zítra jdem asi na nějakou oslavu, ale moc se mi nechce...

moje oblíbená animačka xD

Čtvrtek 16. září 2010

17. září 2010 v 20:13 | já |  Můj "deníček"
hermi
Tak dneska už to taková pohoda nebyla, ale nebylo to nejhorší =) vy-víte-v-čem nebylo nic zajímavého, snad jen to, že jsme psali pofidérní test s matiky a měli suprovej oběd (výjmečně xD) Ale odpoledne už to bylo zajímavější. Ve tři jsem jela se svou kamarádkou poprvé na dramaťák. Bylo to tam vážně suprový, se všema jsme se seznámily...akorát jedna holka byla trochu protivná...ale jinak super, zkoušeli jsme nějaký cvičení dramatický...no zjistila jsem že mi absolutně nejde hrát, ale pak jsem si řekla že jsem tam přece od toho abych se to naučila xD Nakonci nám - nevím jak to jinak říct- učitelka zadala DÚ - najít si text na přednes, buď nejakou povídku nebo básničku, což je pro mě dost problém protože nevím co si vybrad....no jo, jasně že bych si mohla vzít nějakou jednorázovku od Belly, jenomže už se vidím co by mi ta učitelka oznámila kdybych jí řekla něco na způsob "Tuhle povídku napsala patnáctiletá holka jménem Bellatrix Black, která je sice skvělá spisovatelka ale bohužel světově neznamá..." - vydíte jak hloupě tohle zní pro někoho dospělého ?? Takže kdyby vás napadlo něco, co pokud možno napsal někdo dospělí, který se nejmenuje po smrtijedce z Harryho Pottera (sorry Bello, já to myslím jen ze srandy xD) tak mi napište =) Tento jinak vcelku fajn den mi skazilo zjištění, že jsem nestihla poslat DÚ do obrany proti černé magii, ale za to jsem dostala za úkol s Famfrpálu 25 bodů - a i když to měli asi ještě další čtyři, stejně to byl nejvyšší počet =)

Středa 15. září 2010

17. září 2010 v 20:12 | já |  Můj "deníček"
šš
Denska byl super den, protože jsem se vy-víte-v-čem (pro ty kdo neví -> začíná to na š, pokračuje k... a nikdo to nemá rád maximálně tak učitelky xD) šli sbírat šípky do lesa a vůbec jsme se neučil ! =) a navíc jsme mohly vy-víte-z-čeho odejít už o půl jedné ! Taky jsem začala psát novou kapitolu povítky s Bellou, ale sekla sem se a nevím jak dál xD Takže jsem rozepsala tu povídku s Dominikou, a tam teda zatím vím, takže myslím že někdy tak v pátek, v sobotu...by už mohla být =) No prostě super den !

Takové....upozotnění =)

17. září 2010 v 19:00 | já
Rozhodla jsem se, že si tad na blogu založím něco jako...hmmm nenapadá mě jiný slovo než deníček, jenomže to není tak úplně deníček - jako že bych psala milý deníčku bla bla bla...prostě jen takové záznemy ze dní, které nejsou úplná nuda a kde se stalo něco zajímavého...a proč vám to říkám ?? No protože každý nemá náladu (teď myslím SBéčka) číst si moje trefený denní záznami a už vůbec je nějak komentovat, takže vám říkám, že mě ani v nejmenším nenaštve když to nikdo nebude číst ani komentovat =) Je to tak spíš jenom pro mě, někdy se mi to muže hodit xD ale samozřejmě vaše komentáře jsou tam vítané (ale u povídek bych je ocenila víc xD) takže klidně komentujte =)

Sorry xD

14. září 2010 v 18:32 | já
já zapoměla do té bleskovky připsat otázku co chcete na diplomek, tak vy kdo už jste to vyplnily tak to dopište sem, a já to k té bleskovce jdu dopsat xD

1. bleskovka xD

13. září 2010 v 19:23 | já
Poslední dobou mě hrozně baví bleskovk, tak sem se rozhodla že je taky začnu dělat xD Ale jestli vám to nevádí, budou trochu....jiné a praštěnější xD xD Takže tady je první :
1) Takže taková klasika.....jak je ??
2) Koho z HP máš nejradši ??
3) Četl/a jsi moje povídky, pokud ano, jak se ti líbí ??
4) Kdyby sis mohl/a zahrát v nějakém filmu nebo seriálu, který by to byl ??
5) Kdybys ses mohla setkat s nějakou slavnou osobností (herc, zpěvák, atd...), kdo by to byl ??
6) Čeho by jsi byl/a schopná/schopný aby ses s tou osobou setkal/a ??
7) Po pravdě ! - jak moc jsem praštěná ?? xD vážně, upřímě, mě nic neurazí xD
8) Co ti u mě na blogu chybí ?? (ne aby ste všichni psali "nic" - to je mi k ničemu, co mám pak spravovat ?? xD)
9) Jaká barva je nej ??
10) kdo je na obrázku (tzn. na tom kousku obrázku xD)
djzetk
A taky dopište co na diplomek =)

Lily, vážně promiň, já vím že tohle (jako ten obrázek) byl tvůj nápad, jenomže mě se to tak strašně líbí...ale
samozřejmě kdyby ti to vadilo tak napiš, a já to hned něčím nahradím =)

Kapitola 1. - Beznadějně zamilovaná

12. září 2010 v 18:48 | já |  Jen oni znají pravdu
Takže toto je první kapitola nové povídky Jen oni znají pravdu, a je psaná s pohledu tenkrát ještě čtrnáctileté Dominiky Woodsové, havraspárský studentky Bradavické školy. Ještě bych chtěla říct, že kapitolky budu psát kračí, zato ale častěji přidávat =)
PS : Berte ohled na to že Dominika je puberťačka, takže některé její názory....no, já mám co říkat :D
úterý 31. srpna, 825 hodin ráno
Konečně ! Konečně je mi čtrnáct ! Pomyslela jsem si když jsem se probudila a uvědomila si, co je dneska za den. Kdybych se narodila o den později, tak bych šla teprve do třetího ročníku, ale naštěstí to tak není. Oblékla jsem se a šla dolů do kuchyně na snídani. Na stole už na mě čekali smažené vajíčka se šunkou - vždycky když jsem měla narozeniny tak mi mamka nachystala snídani.
"Dobré ráno !" pozdravila jsem a posadila se ke stolu.
Moje desetiletí sestra Natalli seděla se značně naštvaným výrazem u stolu naproti mě, a mě bylo jasnéproč se tak tváří - ona totiž ještě do Bradavic jet nemohla.
Snědla jsem svou výbornou snídani, ale potom jsem se vrátila zpět do pokoje. I když se mi vůbec nechtělo, musela jsem si zbalit kufr do Bradavic, protože odpoledne bude oslava, a to bych nic nestihla. Když jsem si skládala hábty, přemýšlela jsem nad tím, jestli se do školy vlastně vůbec těším...třeba bez profesorky Wambergové, ředitelky mrzimorské koleje a bez těch jejích keců a školních trestů bych se ještě nějaký ten měsíc obešla...ale třeba na svou kamarádku Lollu už jsem se moc těšila....a ne jen na ní. Při vzpomínce na Nicolasse Coopera jsem zanechala skládání a rovnání a nepřítomě jsem upírala oči na podlahu. Je tak krásný, a taky tak vtipný...ale co mě to napadá, jak by se tak skvělí a oblíbený kluk jako Nicolass mohl zamilovat právě do mě ? Do mě, když mě všichni mají za šprtku, a nějaká královna krásy taky nejsem ? To je přece nemožné...a s touhle představou jsem naštvaně začala do kufru házet učebnice.
Odpolední oslava mích čtrnáctých narozenin mi přecejen trochu zvedla náladu. Od tatínka jsem dostala ten nejkrásnější dárek, jaký mi vůbec kdo mohl dát - nádhernou malinkou veverku, samečka kterého jsem pojmenovala Tiffi. Ale dárek od sestřenky Amélie mě taky potěšil - dala mi totiž své koště, které bylo teprve rok staré a tak doost dobré (její mamka byla dost bohatá takže jsem si domyslela, že asi dostala nové, a lepší)
úterý 31. srpna, 2246 hodin večer
Teď už konečně zbalená jsem ležela ve své posteli, a ještě než se moje myšlenky opět navrátily k Nicolassovi, řekla jsem si, že se zkusím příhlásit na konkurz do famfrpálového družstva - teď už jsem se skutečně začínala do Bradavic těšit.

Tak to je konec 1. kapitoly =) Pokračování příště, a pište názory ! =)

Moje oblíbená videa s youtube xD

10. září 2010 v 20:42 | já |  ○ Já & blog ♥
Rozhodla jsem se, že jsem dám svoje oblíbená videa, je to podle mě jednoduší než podrobně vypisovat profil, protože videa toho o vás prozradí víc než tušíte xD Samozřejmě že nečekám, že si všechno prohlédnete hned, to zabírá moc času, ale třeba nějak postupně =)
PS : nebudu sem zbytečně dávat 4671641232 videí s HP, protože to že HP k mému životu neodmyslitelně patří, ví snad každý =)
Tak tohle zřejmě všichni znáte - oficiální thriller k relikviím xD Ale stejně to video mám hodně ráda a vy si ho můžete třeba připomenout =)


No tohle je video fakt jen na ukázku, Black eyed peas je moje oblíbená skupina takže od nich mám ráda všechny písničky a tohle jen jedna z nich =) Video je dost praštěný, ale to není nic výjmečného xD


A tohle je vánoční reklama na Coca-colu xD možná si myslíte že mi hrabe, když jsem dává m vánoční reklamu, ale já Vánoce fakt miluju, těším se na ně už teď a mám je dokonce radši než vlastní narozeniny, a tahleta reklama, to je takový první signál blížících se Vánoc xD

Tak tohle sem ani omylem nedávám kvůli videu, to totiž není nic moc. Dávám to sem kvůli té písničce. Já když to sliším, tak se mi vybaví miliony vspomínek na letošní hudební tábor, protože tuto písničku jsme hráli s naší kapelou (já jsem zpívala xD ale ještě s jednou kámoškou)Jedno HP video snad neuškodí xD Je to něco jako rozebrání PC hry kterou chci na Vánoce. Ti dva inteligenti tu hru sice dost kritizujou, ale mě to je jedno, je s toho poznat o čem to je a to mě zaujalo, však se podívejte a pochopíte =) Jo a ten začátek je debilní, takže se nenechte odradit a kdyžtak to okousek přesuňte xD


No a tyhle dvě videa jsou dost trefený xD Jo a kdo máte rádi Justina Biebera tak to první nedoporučuju (já ho teda nesnáším ale nic proti) A ještě k tomu prvnímu...bacha ať za váma nestojí rodiče, jedna část je taková...nevhodná xD ale to druhý je vpohodě, největší prdel na to se fakt podívejte xD
Tak to je asi vše =)

Zdroj : youtube.com

Moje další SBéčka ♥

5. září 2010 v 19:16 | já |  ○ Moje SB ♥♥♥
Tak jsem si procházela rubriku "Moje SB ♥♥♥" a zjistila jsem, že jsem vám poslední tři ještě nepředstavila...a taky jsem zjistila, že mi tam jedna z mích nejlepších internetových kamarádek dokonce chybí ! Jo, je to Lilly jak jste možná poznali =) My se známe už dost dlouho a já jsem se pořád ještě nenaučila psát její jméto - ona se totiž jmenuje Lily a ne Lilly, jenomže já jsem zblblá s HP´s children, takže pořád píšu Lilly xD No a Lilly mi tam nechybí proto, že bych nani zapoměla, ale proto, že původně měla jiný blog, na kterém teď už není, a protože jsem chtěla aby i nadále zůstala mím SBéčkem, tak jsem si jen v oblíbených stránkách změnila adresu....no toho vsvětlování už by stačilo, takže vám Lilly představím dodatečně teď, společně se třemi dalšími =)

♥ Moje 5. SB - Lilly ♥
Lilly má stejně jako já blog zaměřený na Harryho Pottera. Najdete tam spoustu krásných obrázků, animací a fotek, ale mě nejvíc baví bleskovky xD xD Jen je podle mě škoda, že Lilly nepíše povídky, myslím totiž, že by v tom byla dost dobrá =) No a vy se určitě podívejte na její blog kamaradky-carodejky.blog.cz a nebudete litovat


♥ Moje 8. SB - Alex ♥
Alex už je moje SB taky dost dlouho... je to jedna z mála mích SBéček, která nemá blog o HP, ale hlavně o Miley Cyrus, seriálech s Disney channelu, atd... no však se podívejte sami - jetixstars.blog.cz =)

♥ Moje 9. SB - EviTery ♥
Tak to je další majitelka HPblogu =) je moje SB asi tak měsíc, jenže já jsem pak byla na dovolené na táboře, pak myslím zase ona byla pryč...no prostě jsem ji zatím neměla šanci pořádně poznat...no, ony jsou to vlastně dvě holky, jenže já jsem si psala zatím jen s Evi =) Ale myslím že obě budou fajn holky, každopádně blog mají super, sami se podívejte - evishka-terushka.blog.cz

♥ 10. SB - Fabulus-girl ♥
S Fabi se známe ze školy čar a kouzel v Bradavicích www.hradbradavice.com , kde obě studujeme....no vlastně kde já studuju, Fabi tam učí, ale jsme ve stejné koleji (v nebelvíru) a takže jsme kamarádky =) Fabi má blog teprve chvilku, takže tam zatím není extrémě moc článků, abych mohla posoudit o čem její blog bude. Zatím tam můžete najít něco o baletu, který ji hodně baví a taky něco o hrádku (škole v bradavicích o které jsem už psala). Samozřejmě se tam tak nezapomeňte mrknout - fabulus-girl.blog.cz

Tak jo, to bude všechno =) A vy čtyři, co jsem o vás teď psala - napište mi co na diplomek za spřátelení, a já vám je pak přidám k tomuto článku. A taky bych ještě chtěla říct že už jsem splnila maximum svých SBéček - 10. Já totiž víc SBéček nechci s toho důvodu, že je beru všechny jako moje kamarádky a kdybych jich měla třeba 30, tak už by toho bylo fakt moc, já chci prostě všechny dobře poznat, a takhle b to nešlo...ale kdybych vážně objevila blog, které by se mi TAK MOC líbil, že bych ho chtěla mít voblíbených stránkách, tak samozřejmě ráda spřátelím =)