REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Říjen 2010

Neděle 31. října 2010

31. října 2010 v 18:49 | já |  Můj "deníček"
Je to tak, poslední den října a poslední den prázdnin zároveň =( a zítra zas vy-víte-kam :-/ no, né že by se mi chtělo fakt jako xD Dneska sem dopsala 19. kapitolu Harry Potter's children, a taky jsem si po dlouhé době napsala Dú doma místo o přestávce ve škole (do fyziky xD) Jsem asi nějaká divná protože v poslední době čím dál míň mám ráda tělocvik...ale to je celkem jedno xD Taky jsme dneska byli na hřbitově zapálit svíčky, tak z toho dám nějakou fotečku do My weekends =) Na dnešek ještě plánuju že budu chvilku psát, pak se půjdu okoupat a budu si číst HP4 xD jo a jen taková informace, dneska se přesunul čas takže sem spala do deseti ale vlastně do devíti xD Doufám že to zítra vy-víte-kde nějak přežiju....a vám přeju to samý ;-) x)

Kapitola 19 - Sladké seznamování

30. října 2010 v 23:48 | já |  ○ Harry Potter's children
"Ale jo, pojďte dál." usmála se Lilly. Teď už jí bylo naprosto jedno jestli z ní budou utahovat kvůli tomu že je v havraspáru - ona tam byla spokojená a to jí stačilo. Rose se za ty pouhé dva měsíce poněkud změnila. Ve hnědo-rudých kudrnatých vlasech měla oranžový melír možná i o kousek vyrostla. Zato její bratři vypadaly pořád stejně. Lilly se ujala seznamování.
"Tak jo, tohle jsou mí kamarádi Daisy a Alex, oboum je 11. Daisy, Alexi, to je moje sestřenka Rose, té je 13, můj brácha Albus, tomu je taky 13, a můj další brácha James a tomu je 14 a je to děsnej magor."
"Já nejsem žádnej magor ségra !" James se zatvářil uraženě a následně vybuchl smíchy. Albus jen zavrtěl hlavou a vytáhl si nějakou knížku ve které začal číst.
"Albusi, ty šprte okamžitě to zahoď, copak tě netěší že se po dlouhé době vidíš s Lilly ?" nadala mu Rose a vytrhla mu knížku z ruky.
"No jo, no jo..."
V tu chvíli sebou vlak neuvěřitelně cukl jak se rozjel. Lilly i Alex se stihli chytit opěrek svých sedadel, ale Daisy přepadla dopředu a skončila přímo na Jamesovi který seděl naproti ní. Alex, Lilly a Rose se rozesmáli, Albus si však zase četl.
"Si v pořádku ?" zeptal se polekaně James pomohl Daisy vstát.
"Jo, a ty ? Nerozmáčkla sem tě ?"
"Né, sem v pohodě." usmál se James.
"Rose a jak ty ses sem vlastně dostala ? Si ve famfrpálovém družstvu ?" zeptala se Lilly, protože věděla že její sestřenka ve famfrpálu příliš dobrá není.
"Ale ne, pozval mě jeden kluk, je to prefekt."
"Óóóó, a chodíte spolu ??" zeptala se okamžitě Lilly.
"Ne, a nech si ty hloupé otázky !" odsekla Rose.
"Mluvíš jako Wambergová, nech toho !" okřikl ji Albus který konečně odložil knihu.
"Takže vy ji taky nesnášíte ? " zeptala se Lilly.
"Je příšerná !" obrátila Rose oči ke stropu.
"Pššššt, může tu klidně někde být !" zašeptal Albus.
Lilly bylo divné že se Daisy ani James do tohoto rozhovoru nepřidali a tak se otočila. Řešili něco spolu a pořát se usmívali. Vypadalo to podivně.
"Tak já skočím za tím McGonagallem." řekla Lilly a zvedla se ze sedadla. Teprve teď si všimla co je za oknem. Nejeli někde kolem lesů a polí, byli pod vodou ! Viděli kolem sebe proplouvat ryby, viděli mořské rostliny a korály....jeli po dně moře. Lilly konečně pochopila, co znamená ponorný vlak.
"Čumte ven !" vykřikla a sledovala okno z otevřenou pusou. Byl to skutečně nádherný pohled, něco takového ještě neviděla.
"No páni !" podivila se Rose. Teď všichni sledovali co se děje "venku" jestli se tak tomu dalo říkat...
"Nechtěla jsi náhodou jít za ředitelem ??" zeptal se James.
"Ale jo, jo už jdu..."

McGonagall seděl až v posledním kupé, společně s profesorkou Wambmergovou, svou asistentkou Nicky, a Teddym Lupinem. Zklepala.
"Pojď dál Lilly." řekl McGonagall.
Lilly vstoupila do kupé.
"Čau Lilly !" řekli jednohlasně Teddy a Nicky. Wambergová se jen zamračila.
"Ahoj Teddy, ahoj Nicky, dobré ráno pane řediteli...a paní profesorko." zdůraznila Lilly.
"Ano, tak to urychlíme....Lilly, musíš mi říct všechno co víš o tom co se stalo včerejšího večera."
Tak to je konec, McGonagall o tom ví ! napadlo okamžitě Lilly.
"Mě....mě bolela hlava takže sem na večeři nebyla, jen Daisy...Daisy mi řekla že nakonec může jet i Alex, víc...víc o tom... nevím." řekla Lilly a snažila se aby to vyznělo co nejpravdivěji.
"Ale jistě že lže !" odsekla Wambergová.
"Nelže, Lilly na večeři skutečně nyebyla." poznamenal Teddy. "Chtěl sem s ní mluvit, ale nebyla tam."
"Tak v tom případě je to pěkně divný, protože já si s toho nic nepomatuju, Nicky si s toho nic nepomatuje, porfesorka Wambergová o tom nechce mluvit a jako sory Tedy, ale ty o tom říkáš naprosté nesmysly." řekl McGonagal a opět ukázal své 'vybrané způsoby'....U Munga, jak ho někdo mohl udělat ředitelem, pomyslela si Lilly.
"A můžu se zeptat proč ste si sem pozval zrovna mě ?"
"No, připadáš mi chytrá a spolehlivá..." poznamenal McGonagall.
Lilly se rozesmála. "Já ? No tak to těžko...a můžu jít ? je to všechno ?"
"Jasný, běž, beztak máš jinej program." přikývl McGonagall.
Lilly okamžitě odešla, než se jí zeptá ještě na něco.  Byla ráda že jí to prošlo....Vešla do svého kupé, a zjistila že tam zůstali jen Albus, Rose a Alex.
"Kde jsou James a Daisy ? "zeptala se nechápavě Lilly.
"Dali jsme jim nějaký prachy ať nám dou koupit něco k jídlu do bufetu ve předu, když už tam šli..." odpověděla Rose a pak se obrátila zpátky k Alexovi, se kterým zrovna něco řešila.
"Tak já si tam jdu taky něco koupit." řekla Lilly, podívala se jestli má v kapse nějaké peníze a šla.
V bufetu si koupila láhev dýňového džusu a sáček karamelových kuliček, co samy praskají v puse. Musela se asi s Daisy a Jamesem nějak minout, protože už tam nebyli. Na cestě zpátky do kupé si všimla něčeho zvláštního. Byly tam železné dveře z malým kulatým okénkem a nápisem "vyhlídková věž" - to bylo vážně pochybné, byli přece pod vodou, tak co by tu dělala věž ? Otevřela dveře a uviděla lesklé železné a velmi prudké schody. Nikde nebylo napsáno vstup zakázán, nebo něco na ten zůsob, takže se vydala nahoru. Nad schody byly další dveře, stejné jako dole. Lilly se nejdřív jen podívala okénkem a... nemohla uvěřit svým očím, to nemohla být pravda. Její údiv teď neměl nic společného s tím, že za dveřmi byla prosklená místnost s plným výhledem do moře - nemohla uvěřit tomu co, nebo spíš kdo v té "místnosti" byl. Její bratr James byl opřený o lavičku a jednou rukou objímal Daisy kolem pasu. Daisy která byla o dost menší měla zakloněnou hlavu aby na něj viděla, ale i přesto se zářivě usmívala. James něco vykládal a u toho si pohrával s pramínkem Daisyiných dlouhých černých vlasů, ale Lilly s toho neslyšela ani slovo. Kdybych tu teď měla ultradlouhé uši, pomyslela si. Prvotní šok zmizel a teď měla Lilly choť se hlasitě rozesmát. Nechtěla aby si ji všimly, tak v největší tichosti a zároveň jak nejrychleji uměla seběhla po schodech dolů a práskla za sebou železnými dveřmi. Teď už se jí nechtělo smát, spíš to nechápala. S nepřítomným a zamyšleným výrazem se vrátila do kupé.
"Lilly, tváříš se jako bys viděla....není ti nic ?" zeptala se Rose.
"Ne, jen potřebuju na čerstvý vzduch."
"Tak to asi nepůjde, maximálně tak na čerstvou vodu." poznamenal Alex a ukázal z okna.
V tu chvíli do kupé přiběhl James a za ruku táhl rozesmátou Daisy. Zřejmě si uvědomil co dělá a rychle ji pustil.
"mmm...čau...jak se tu máte ?"
"No suprově, nepraštil ses do hlavy Jamesi ?" Rose si ho starostlivě prohlížela.
"Ne." odsekl James a zadíval se z okna. Daisy vypadala jako by se snažila být neviditelná - po špičkách prošla kolem nich a posadila se naproti Jamesovi. Alex se na ni podíval z nadzviženým obočím a ta radši napodobila Jamese a také se zadívala z okna.
"Tak kde je to naše jídlo pro který sme vás poslali ?" prolomila ticho Rose a koukala střídavě na Jamese a na Daisy.
"Jo, tady to máte, nějak si to rozeberte..." řekl James a hodil po ní několik krabiček čokoládových žabek, čokoládu a sáček s dýňovými paštičkami.
"Dík," řekla překvapeně Rose, která očividně čekala že na to James a Daisy zapomněli.

"Buď jsme hodně hluboko, a nebo už je večer a začíná se stmívat." poznamenal Albus a ukázal z okna na potemělé moře.
"Jo, zajímalo by mě kolik je hodin, myslím že jedem už docela dlouho...navíc už mám děsnej hlad, měla sem jen ty karamelový kuličky, myslíte že ten bufet bude ještě otevřený ?" zeptala se Lilly.
"Určitě, přece nás nenechají o hladu," řekl Alex.
"Tak jo, asi si půjdu ještě něco koupit, Daisy můžeš jít se mnou... ?" zeptala se Lilly jako by jí to bylo celkem jedno, ale ve skutečnosti doufala, že když bude se svojí kamarádkou sama, řekne jí co se stalo ve vyhlídkové věži. Jasně, věděla to, ale chtěla to prostě slyšet od ní.
"Jo jasně." řekla Daisy, naposledy se usmála na Jamese a šla. Minuly Daniellu, Anabellu, Lucy a Jacka, kteří seděli v jednom kupé a očividně se dobře bavili. Lilly jim zamávala, ale Daisy si jich asi vůbec nevšimla, jen šla, nic neříkala a zřejmě taky nic nevnímala.
"S Jamesem je sranda, co říkáš...?" nadhodila Lilly jako by nic.
"To jo," usmála se Daisy. "Ale je to cvok !" dodala honem.
Dál už to ale Lilly nevydržela, nemohla dál čekat než se Daisy konečně odváží jí to říct.
"Pojď se mnou." řekla Lilly, zatáhla ji do místnosti u schodiště na vyhlídkovou věž a práskla za sebou železnými dveřmi. "Viděla jsem vás Daisy, tebe a Jamese, ve vyhlídkové věži."

Weekend 4 (sobota 30.10.2010)

30. října 2010 v 22:18 | já |  ♥ My weekends ♥
Tak tady je fotka s pouštění balónů xD Já sem ve předu (s černou bundou a fialovým...i když tady spíš modrým balónem)
w3

Oslava (sobota 30. 10. 2010)

30. října 2010 v 19:01 | já |  Můj "deníček"
Dneska měla ségra oslavu desátých narozenin. Proto jsem tu taky dnes nebyla. Hned dopoledne jsem totiž pekla šneky (jako né ty živý šneky, to je takový jídlo xD) No, oslava byla suprová, nemusím snad připomínat že ségra dostala mnohem víc dárků než dostávám já, ale já už sem si zvykla...dokonce teď má i lepší mp3 než já, to mě trochu rozčiluje xD Jo a ještě...nevím jestli to znáte, teď se to hodně dělá...jsou to takový papírový balóny na který napíšeš přání, zapálíš to a ono to letí....no tak to sme právě teď pouštěli xD naštěstí sestřenka vzala i pro mě a ne jen pro ségru =) bych vám přála vidět jaký nesmysli sem tam napsala xD to se mi nemůže splnit ani v příštích dvaceti životech xD Pak s toho dám fotku do My weekends, až se mi bude chtít jít pro foťák xD

Mám první tisícovku ! xD

30. října 2010 v 18:55 | já |  Návštěvnost =)
Je to asi měsíc co sem si založila toplist abych mohla sledovat návštěvnost, a právě mám první tisícovku !!! Je to super, děkuju moc ♥ =) Doufám že takhle nádherná bude pořád =)
návštěvnost

Komixi =D

29. října 2010 v 20:35 | já |  ○ Já & blog ♥
Někdy když mám na to náladu tak kreslím komixi....jako celkem mě to baví a některý vypadají i dost dobře xD Tak sem se chtěla zeptat, jestli bych sem mohla ty povedenější dávat...jako nechci aby se s toho stalo nějaký pravidlo, jen když se mi nějakej bude líbit, tak bych to sem přidala =) Ale většinou to kreslím v hodinách (hlavně v dějepise) takže to někdy nedává moc smysl xD Moc u toho nepřemýšlím xD Ptám se na to proto, že kdyby to nikoho nezajímalo tak to sem ani dávat nebudu....jen mě to tak napadlo xD
Tak hlasujte v anketě nebo pište do komentářů =)

Podzim...(29. října 2010)

29. října 2010 v 16:41 | já |  Můj "deníček"
ježek

...ach jo, ten podzim je ale depresivní ! Už aby byla zima ! A sníh ! Hooodně sněhu ! Monstrosní hromady sněhu ! A to hned ! No, to chcu asi moc xD Dneska sem byla se ségrou a s Daisynkou venku (teď sem se vrátila) Byly sme nejdřív na hřbitově, a pak jako tak různě...a jak sme šli zpátky tak tam pod stromem v listí byl takovej ježek xD Ale byl strašně roztomilej, sem na něho strašně dlouho čuměla a pak už ho to asi rozčilovalo tak se zamotal do kuličky xD škoda že sem neměla foťák sebou, takže fotka je s netu.... Jo a to mi připomělo (netuším proč) že máme vymalovanej záchod na růžovo xD xD jako nejdřív to měla být červená, ale nakonec je z toho tmavá růžová xD Jako já růžovou nijak nemusím (zelená je nejlepší !!! xD) ale nevypadá to tak špatně, náhodou je to pěkný, takový svítící xD No, mamka dneska koupila nový zrcadlo do šatny, ale ani nevím proč to říkám xD A zítra bude mít ségra oslavu 10. narozenin, takže musím dneska uklízet :-/ jako nechápu proč, je to přece její oslava, ne moje ! Mě se tak nechce ! wrrrr ! no co mi zbývá xD musím jít...

Čtvrtek 28. října 2010

28. října 2010 v 22:55 | já |  Můj "deníček"
Dneska sem ani nic zajímavýho nedělala. Dneska sem jen četla a psala xD Dopsala se HPCH 18. kapitolku a napsala i půl 19. protože tady fakt vím jak dál. Horčí to je s Nikdy nevíš co bude dál...ale snažím se to dopsat...no a pak sem četla xD Všechno možný xD Jo, a taky sem udělala bramborovou kaši xD Fakt doufám že zítra budu dělat něco zajímavějšího, už se těším na ráno =) Asi si jdu číst HP 4 =) Né, OMG ! Já si musím jít umít vlasy :-/ =( kdyby ste vědily jak se mi nechce :-/ no nic, tak kdybych už nepřišla tak dobrou ♥ =)

Kapitola 18 - Ponorný vlak

28. října 2010 v 19:12 | já |  ○ Harry Potter's children
V minulých kapitolách : Lilly, Daisy a Alex vymýšlejí plán jak přesvědčit ředitele aby mohly s "vybranými studenty" jet také jejich doprovody na ples. Daisy vymyslela jak to můžou změnit pomocí mnoholičného lektvaru - Lilly se proměnila v ředitelovu asistentku Nicky Greenovou a snaží se mu podstrčit "opakový prášk"
Lilly přišla k učitelskému stolu a sedla si na místo vedle ředitele McGonagalla. Byl velmi zvláštní pocit tam sedět, a dívat se na všechny ty studenty co usedají ke čtyřem kolejním stolům. Postřehla že zrovna vcházejí Daisy a Alex - oba se na ni povzbudivě usmáli. Na stoly už skřítkové nachystali omáčníky se svíčkovou, talíře s knedlíky a masem. Všeci si začali nabírat jídlo, samozřejmě kromě ředitele který byl zvyklí že mu jídlo chystá Nicky. Lilly mu začala nalévat na talíř omáčku. McGonagall se otočil na profesorku Wambergovou a Lilly se naskytla výborná příležitost - strčila do hůlky kterou měl ředitel položenou na stole a ta se okamžitě skutálela pod stůl. Když se ředitel otočil, samozřejmě si všiml že hůlka zmizela...a protože jak všichni věděli neměl nějak zvlášť vybrané způsoby, vlezl pod stůl a začal ji hledat. Všichni přítomní se teď soustředili na něj, a to bylo právě to co Lilly potřebovala. Otevřela lahvičku a posipala práškem McGonagallovu omáčku - naštěstí měl stejnou světle oranžovou barvu...
Když všichni dojedli, nastal opravdu napínavý okamžik. Jen ať to funguje !, pomyslela si Lilly když tak seděla a pozorovala havraspárský stůl. Daisy zvedla ruku a aniž by čekala až jí ředitel dá slovo, řekla : "Pane řediteli, vy jste říkal, že když budem chtít říct něco k tomu vašemu rozhodnutí tak můžem u večeře, takže já se vás ptám, jestli jste si to nerozmyslel..?"
"Ale ano, jistě že jsem si to rozmyslel." řekl rozhodně McGonagall, ale tvářil se při tom, jako by sám nevěřil tomu co říká. Ostatní v síni na něj upřeli nechápavé pohledy.
"Takže mohou jet i ti, co jedou jen jako doprovod ?" pokračovala.
"Ano, jistě." odpověděl ředitel.
Lilly byla šťastná, že to vyšlo a zároveň měla co dělat aby se nerozesmála. Už si myslely že májí vyhráno, ale to by bylo asi moc jednoduché. Vlastně by to jednoduché bylo, kdyby Daisy nechtěla příliš mnoho.
"A co profesorka Wambergová, pojede taky ?" zeptal se Alex pravděpodobně na Daisyin příkaz.
"To v žádném případě !" odpověděl honem McGonagall. Na okamžik se v Daisyiném obličeji objevil vítězoslavný výraz.
"Pan ředitel nejspíš neví co mluví, proto veškerá jeho rozhodnutí za tento večer nejsou platná." oznámila chladně Wambergová.
Daisyin výraz pohasl a naráz se tvářila nanejvíš tragicky, dokonce ještě výc než Alex. Ostatně Lilly také měla chuť vzít džbán z dýňovou šťávou co stál před ní a plnou silou ho hodit Wambergové do xichtu. Už neměli naději když...
"Paní profesorko, všichni bychom měli rozhodnutí pana ředitele respektovat, i když myslím že to poslední bylo myšleno jen z legrace." vložil se do toho profesor Schreiber. "Nemám pravdu pane řediteli ?
"hmmm ano." přikývl nepřítomně McGonagall, opřel se hlavou o stůl a usnul.
Lilly by přísahala že na ni profesor Schreiber zamrkal. Chtěl snad skutečně tohle ? Lilly se na něj usmála, rychlostně snědla svou večeři a rozběhla se z velké síně pryč, aby byla v ložnici dřív než dostane zase svou normální podobu a než se Nicky probudí. Na schodišti ji dohnali Daisy a Alex.
"Chvíli sem myslela že nám to Wambergová celé zkazí..." poznamenala Daisy.
"Spíš že nám to ty zkazíš !" naštval se Alex.
"Alexi nech toho, buď rád že vůbec jedeš ! Víš kolik jsme toho pro tebe udělaly ?" řekla nechápavě Lilly.
Alex se usmál. "No jo, já vím, to sem nechtěl říct promiň."
***********************************************************************
Konečně bylo ráno. Ráno 22. října, den odjezdu do Krásnohůlek. Lilly se nemohla dočkat a probudila se už v pět ráno. Anabella, Lucy a Daisy, které jely také ještě spaly. Lilly měla chuť je probudit, ale nechtěla je nějak naštvat. Vlastně ani nemusela, jak se vrátila s koupelny, už byly všechny její spolubydlící vzhůru. Emma a Natalli pochopitelně nebyly tak nadšené, když museli zůstat tady. Lilly si oblékla hábit, havraspárskou šálu a podkolenky a sedla si na svůj kufr. Najednou ji napadalo spoustu otázek. Jak se tam domluví ? Sice od tety Fleur nějakým francouzským slovům rozumí, ale i tak...A co tam vlastně celý rok bude dělat ? Najednou nechápala jak to vlastně bude probíhat...
Vzala Andy a dala ji do přepravky. Sakra ! Vždyť ani není domluvená s rodiči jestli na Vánoce přijede, vždyť ani neví, jestli jedou James a Albus. Celé dva měsíce si bez nich vystačila sama, našla si přátele a na své bratry úplně zapoměla...a na Rose taky.
"Kdo vlastně jede od nás z ročníku kluků ??" zeptala se Anabella
"No, z havraspáru jen Alex a Jack, ale jinak ani nevím..." odpověděla Lucy.
To bylo skutečně divné, ona totiž věděla vždycky všechno.
"To se dozvíme - ti co jedou mají přijít na snídani už v 7, v 8 je odjezd." řekla Lilly.
Tak tam seděly, povídaly si, kontrolovaly jestli mají vše zbaleno, a za pět 7 vyrazily na snídani. Alex i Jack už tam byli. Lilly se podívala k ostatním stolům. Ze zmijozelu z jejich ročníku jela jen Daniella. Z nebelvíru dokonce nikdo, ale všimla si že tam sedí oba její bratři i Rose. A u mrzimorského....."U munga, to musí jet zrovna ti dva postiženci ?!" řekl znechuceně Alex jako by jí četl myšlenky a ukázal na Martyho Ballera a Kessi Bonesovou.
Společenská místnost se začala pomalu zaplňovat a nakonec tam bylo zhruba 90 studentů.
"Domi ?? Nevíš jak pojedeme ?" zeptala se Lilly prefektky.
"Lilly to nevím, zatím nám to nikdo neřekl, ale co nejdřív by sme se to měli dozvědět." odpověděla Dominika. Byla dost zaneprázněná - jako prefektky se jí každý na něco vyptával, a Nicolass ji s tím příliš nepomáhal...Konečně dorazili učitelé a na stolech se objevila snídaně. Lilly ani neměla hlad, sotva si dvakrát kousla do topinky a trochu se napila dýňového džusu. Ostatní na tom byly podobně, a proto snídaně trvala sotva čtvrt hodiny.
McGonagall vstal. "Milý studenti. Vy všichni co tu jste máte neobyčejné štěstí, že se můžete na tento rok dostat do jiné školy čar a kouzel a zjistit jak to tam chodí. Teď vám řeknu jak to bude probíhar. Ty lektvary před vámi" (právě se tam objevily) "musíte vypít. Způsobí, že budete moct mluvit a rozumět francouzsky. Byl vynalezen teprve před třemi lety, ale žádné nežádoucí účinky se zatím nevyskytly. Teď k dopravě - pojedeme ponorným vlakem-"
"Čím ?" podivila se nahlas Daisy.
"Ponorným vlakem slečno Wintersonová a nepřerušujte mě prosím-"
"Jasně, ale jsem Winterová, Daisy Winterová."
"To je jedno, říkal sem nepřerušovat ! Jakmile vypijete lektvar, zajdete si pro věci a naskládáte je do vstupní síně. Potom se vrátíte sem, a rozloučíte se ze studenty kteří tu zůstávají. Pak vás odvedeme do vlaku a nastane odjezd." ukončil McGonagall svůj proslov a posadil se.
Lilly vzala svůj lektvar a přičichla k němu. Neměl žádnou vůni, jako by v tom byla čistá voda, měl však tmavě růžovou, téměř červenou barvu a plavaly v něm fialové bublinky. Lilly se trochu napila. Nechutnal nijak dobře, asi jako rozpuštěné bertíkovy fazolky 1000x jinak - neměl žádnou určitou příchuť. Lilly ho vypila všechen a rychle si dala do pusy žvýkačku aby tu příšernou chuť necítila.
Loučení bylo...zvláštní. Obzvlášť Anabella a Emma, nejlepší kamarádky, z toho byly opravdu smutné. Ředitel ještě vysvětlil jak to bude v Bradavicích probíhat když tu nebude, a předal velení profesoru Schreiberovi, který k Lillyinému velkému sklamání nejel - byl to totiž její oblíbený učitel. Ale naštěstí jel aspoň Teddy.
"Pojďte všichni za mnou !" zavelel McGonagall když byl za 5 osm a všichni stáli nastoupeni ve vstupní síni (zavazadla už někam záhadně zmizela) Šli směrem k jezeru. Stál tam temě modrý vlak s jedním vagonem.
"Tak, poslední závěrečný pohled na Bradavice a zaleste do vlaku ať můžem konečně jet...Lilly, budu moc rád když se stavíš během cesty u mě v kupé." dodal ještě McGonagall a usmál se na ni.
"Co tak může chtít ?" otočila se Lilly na Daisy a Alexe. Ti jen pokrčili rameny.
Všichni se začali cpát do vlaku. Lilly, která stále držela v ruce přepravku s Andy, vlezla do prvního volného kupé které uviděla. Daisy a Alex si sedli za ní. Proti nim zůstala ještě tři volná místa - předpokládali, že za nimi příjdou Daniella, Lucy a Jack, když....
"Jé, moje drahá sestřenka a....její kámoši ? Můžem si přisednout Lilly ?" zeptala se Rose, za kterou stáli i Lilliini bratři James a Albus.

Chcete slavit Halloween ??

28. října 2010 v 12:17 | já |  ○ Články na téma týdne
Toto je už můj druhý článek na téma týdne, tak snad to nevadí xD ale nemělo by....
Tak jsem si říkala že je vlastně škoda, že se Halloween slaví všude možně a u nás ne...jakože tak trochu jo, teď už se slaví trošku i u nás, jako dýně se vyřezávají atd. jenže já myslím jako úplně, že by děti v maskách chodily od domu k domu a dostávali sladkosti, a tak, prostě jak se to slaví v Anglii, Amrice, Austrálii, atd... bylo by to určitě super =) Tak hlasujte v anketě, ať vím jestli to je jen můj výpadek mozku, nebo jestli si to myslí víc lidí xD
halloween

Dobré ráno xD

27. října 2010 v 19:53 | já |  ○ Já & blog ♥
Já vím, je sice večer, ale věřte tomu nebo ne, právě sem vstala xD No, asi ve dvě sem šla jako spát, ale to jen proto, že se mi nechtělo utírat nádobí atd... a fakt sem usla xD No, a jak sem se probudila byla sem pěkně naštvaná protože to chcu jako vidět jak budu spat v noci hej...a né že jako by se někdo obtěžoval zbudit, mama si klidně jede do divadla.....ale to bylo, teď mám náladu výbornou, vážně skvělou ! =) Je to proto, že sem klikla na blog že napíšu tento článek a najednou vydím Říjen (46), jenomže já věděla jen o tom, že sem napsala 41 článků. Tak jsem se podívala na svůj blog co to jako má být a zůstala sem na to čumět s otevřenou pusou xD Tak nádherný fakt perfektní rozcestníky, které pro mě dělala Bella sem ani nečekala hej =) Sou fakt perfektní, a nemůžu říct kterej se mi nejvíc líbí, protože mě se strašně líbí všechny =) Bello moc děkuju ♥

Kouzelné Vánoce

27. října 2010 v 19:41 | já
Kouzelné Vánoce
Autor: Hermiona Grangerrová (já)
Žánr: Vánočnííí :-P
Postavy:
Hlavní postava : Jmenuje se Adéla Svobodová, je jí 14 let a chodí do deváté třídy (já vím že vás tento věk v mích povídkách už možná trochu rozčiluje, ale mě se tak líp píše, protože je mi taky 14) Není moc vysoká, má takovou normální postavu, ani moc hubená, ale ani tlustá. Má světlé zlatohnědé vlasy, ne tak dlouhé jako většína ostatních holek, prý aby se s nima nemusela otravovat. Adéla je prostě normální holka, kterou v davu nejspíš snadno přehlédnete. Nedá se říct, že by nebyla hezká, ale k nejkrásnějším holkám ze školy přece jen nepatří. Asi jediná věc na jejím vzhledu která ji odlišuje od ostatních je nezvyklá barva jejích zlato-zeleno-hnědých očí. Adéla možná není královna krásy, ale zase má jiné přednosti. Je chytrá, ale označením za šprtku se vyhýbá díky své přirozené drzosti a ne příliš respektivnímu chování k dospělým (a taky učitelům). To že je tak trochu drzá ale neznamená že by byla zlá. Dokáže se starat o mladší děti a spoustu lidem už kolikrát pomohla a kromě toho taky ráda maluje. Adéla sama, je se sebou vcelku spokojená, jediné co ji tak trochu štve je to, že zatím nemá kluka.
Ostatní : Karolína Svobodová, Tomáš Kamenár, Dominika Valentová, Lucie Dostálová a další
Děj: Odehrává se v období kolem Vánoc, povídka by měla být dopsaná do 24. prosince tohoto roku =)

Popis : Toto je taková moje hooodně netipická povídka, protože jak už asi víte není z HP světa...já vím je to blbý, taky bych to radší psala trochu víc kouzelnicky, ale kvůli té soutěži to bohužel nejde. Další netipická věc je, že příběh se neodehrává v anglii, americe, nebo něčem na ten způsob, ale u nás v Česku =) Nj, změna je potřeba xD

Jen oni znají pravdu

27. října 2010 v 19:18 | já
Jen oni znají pravdu
Autor: Hermiona Grangerrová (já)

Postavy: Dominika Emilly Woodsová, Nicolass Tom Cooper

Žánr: zamilované, romantické, možná trochu psycho...

Děj: Děj se odehrává rok před nástupem Lilly Potterová do Bradavic a částečně se vztahuje k Harry Potter's children, kde prefektka Dominika očividně nesnáší svého kolegu Nicolasse. Ale bylo to tak vždy? To rozhodně ne! V této povídce se můžete dozvědět celý jejich příběh, protože jen oni znají pravdu.


Nikdy nevíš, co bude dál

27. října 2010 v 18:28 | já
Nikdy nevíš, co bude dál


Autor: Hermiona Grangerová (já)

Žánr: mno tak to nemám tušení... tak všechno dohromady xD

Postavy: Bellatrix Lestrangeová, Draco a Narcissa Malfoyovy, Lord Voldemort, Harry Potter, Ron Weasley a Hermiona Grangerová a Ginny Weasleyová, později se oběví také postava jménem Annie Greenová, ale víc vám neprozradím xD

Děj: Děj se odehrává v roce 1996 (tzn. že Harrymu je 16) 


Apokalypsa nebo nový svět?

27. října 2010 v 17:29 | já
Apokalypsa nebo nový svět?
Autor: Hermiona Grangerrová (já)

Žánr: dobrodružné, humor

Postavy: Bella Natalli Wulfová, Lucy Ketty Wulfová, Rosalie Hermiona Weasleyová, Hugo Ronald Weasley

Děj: Příběh se odehrává v době kdy je Rose čtrnáct a Hugovi 11 let. Pro Bellu a Lucy - dvojčata, to vypadá jako obyčejné mudlovské prázdniny, jenže se začnou dít skutečně podivné věci....tento příběh je o tom, že jen kouzelníci mohou skutečně změnit svět.


Harry Potter´s children

27. října 2010 v 17:25 | já
Harry Potter´s children
Autor: Hermiona Grangerrová (já)
Žánr: humor, dobrodružné

Postavy: Lilly Luna Potterová, Deisi-Ann Winterová, Alex Lucas Morgan, Rosalie Hermiona Weasleyová, Albus Severus Potter, James Sirius Potter, Lucy a Jack Cleenerovy, Emma Malfoyová, Daniella Ralfová, William Kingston

Děj: Odehrává se v době, kdy Harryho nejmladší dítě - dcera Lilly nastupuje do Bradavic. Dojde k několika překvapivým událostem, protože Lilly se tak trochu odlišuje od ostatních členů její rodiny. Tento rok se má v Krásnohůlkách odehrávat Turnaj tří kouzelníku, do kterého jsou zařazeny také famfrpálové zápasy. Dostane se Lilly a její nejlepší přátelé Alex a Deisi do famfrpálového družstva a tímpádem i do Francie, aby mohly sledovat turnaj?


Zas ty Vánoce xD

27. října 2010 v 13:20 | já
Hej já sem se už ani na to psaní dneska nemohla soustředit xD No tak sem se zas po dlouhé době podívala na Comeback xD Jako jakej jinej díl než Vánoční, co by ste ode mě čekaly...? xD Docela sem se u toho nachlámala xD Tak se můžete mrknout taky =)


Informace pro SBéčka

27. října 2010 v 11:31 | já |  ○ Moje SB ♥♥♥
Upozorňuju vás předem, že z důvodu aby mi nepraskly oči (-> článek Náš Halloween) dneska nebudu číst povídky asi delší články. Díky předem za pochopení =)

Náš Halloween xD

27. října 2010 v 10:56 | já |  ○ Já & blog ♥


Tak se konečně dozvíte proč sem tu včera nebyla xD Včera sme totiž jako každej rok měli u nás vy-víte-kde Halloween, a tentokrát zase pro nás =) (ono se to totiž střídá, jeden rok má první stupeň, další rok my xD) Jako byla sem vy-víte-kde od včerejšího rána až do dneška do deseti hodin xD On ten Halloween je vždycky v noci xD Tentokrát to bylo trochu jiný....protože posledních pár let už strašně málo lidí přišlo v maskách, tak to teď bylo povinný. Vylosovaly jsme si skupinu, do které budem patřit (ufoni, kostlivci, čarodějky, skřeti nebo duši) a v těch skupinkách sme pak soutěžili xD A věřte tomu nebo ne, já sem byla čarodějka xD Hej já sem s toho nechápala jak sem se to dozvěděla xD Hej lepší to být nemohlo xD (jako já sem se dozvěděla už minulej týden, ale řekla sem si že napíšu radši všechno najednou a nebudu to rozkouskovávat......no tak sem si vzala něakej hábit nebo co to bylo, černou paruku takovou vlnitou, klobouk, atd.... prostě zrovna vy si to asi umíte přetstavit xD Jako asi se mi to povedlo, protože vybýrali tři nejlepší masky a já sem byla jedna z nich xD Dostala sem bombošku xD No, to vyhlášení bylo jako ještě venku v našem amfitéátru (nebo jak se tomu nadává xD) a tam ještě mohly jako chodit lidi a hlasovat pro dýně co sme vyráběli (taková soutěž) a chlastat punč xD No a ta druhá část byla už vevnitř a to sme prostě dostali dvě hodiny času a v těch skupinkách sme museli : nacvičit taneční vystoupení, nakreslit komix, vyhledat něco na netu a udělat s toho referát (to sme si taky losovali) a poskládat puzzle (neboli megafotku rozstříhanou na milion kousků xD) prostě já a naše inteligentní čarodějná skupinka sme samozřejmě nestíhali. A jak mě znáte, já na toto nemám trpělivost, sem tam na ně řvala furt něco xD jako spíš tak všeobecně, to bylo furt do prdele ! (ještě slabý xD) a mlátila sem pastelkou do stolu xD (kreslila sem komix...) a oni furt nemohli nacvičit to vystoupení a neměli ani písničku OMG ! No, ani nevím jak ale nakonec sme to vymysleli a kupodivu i stihli...no, jak se to vezme xD Jako oni si šli skoušet to vystoupení a já sem ještě domalovávala komix, a pak jak už se to předvádělo v tělocvičně tak sem přišla xD No a pak jak sme byly na řadě s tím tancováním xD
No jako tancovala sem to poprvý, ani jednou sem to neskoušela, jen mi to jedna holka vysvětlila, ale nikdo to zřejmě nepoznal, protože sme vyhráli třetí místo =) No a než to všechno skončilo tak najednou byla 1 hodina (v noci xD) a tak sme jako šli do té třídy kde sme měli spát a pustili nám horor (paranormální aktivity) Jako ti co už to viděli tak říkali že to je dost strašidelný, ale mě to tak hrozný nepřišlo ...možná se jim to zdálo protož je to podle pravdy....no a asi ve 3 sme šli spat a v 7 sme stávali takže si umíte představit jak sem asi perfektně vyspaná xD.....dneska se  jen tak jako mrknu co ste napsali, ale nic dlouhýho se mi číst nechce, mě s toho bolí oči xD škoda že příští rok už asi žádný Halloween mít nebudem když budu na střední =( ........ale možná mi povolí se přijít podívat na ten v naší staré vy-víte-čem =)


Jen na chvíli...

26. října 2010 v 15:47 | já
...NEBOLI OBČASNÉ VÝHODY VY-VÍTE-JAKÝCH KOMPŮ xD

Jak vypovídá název a podnázev, jsem vy-víte-kde a jsem tu jen na chvíli. Dneska totiž už se na 100% na blog nedostanu, tak vás du na to jen upozornit, aby ste si nestěžovali že nekomentuju xD Moc času teď nemám, takže obíhat už rozhodně nebudu, ale všimla sem si že Bella dopsala první kapitolu té nové povídky, a na to jsem fakt zvědavá takže si to rychlostně přečtu. Zítra začínají prázdniny takže tu už určitě budu =)
PS : zítra vám vysvětlím proč tu teď nebudu ;-)

Pondělí 25. října 2010

25. října 2010 v 15:49 | já |  Můj "deníček"
dešník
Dneska byl den téměř jako každej jinej.... ráno sem vstala a jela vy-víte-kam....no umíte si to představit - 1. hodina = nuda, 2. hodina = nuda, 3. hodina = v pohodě, měli sme angličtinu a vyhledávali sme halloweenský slovíčka a pak kreslili obrázky....4. hodina = nuda, 5. hodina = apokalypsa, protože sme měli místo češtiny vyměněnej přírodopis a já sem ho neměla stejně jako půlka třídy a tak se učitel naštvala a ti kdo neměli věci tak psaly test - no děsný fakt jako :-/....6. hodina = super, to byl tělocvik, takže pohoda =) No a protože byla porada, tak odpadl novinářskej a matematickej kroužek tak sem mohla jet hned autobusem o půl 3 =) chtěla sem, že pojedu do PV nakoupit si nějaký věci na ten Halloween, ale jen za cestu na zastávku sem byla tak mokrá (no jo, inteligenti co nenosí deštník xD) že sem radši jela rovnou dom xD Dneska budu vyrábět dýňu do soutěže na zítřek a výmýšlet ten kostým na Halloween, takže mám práce dost xD A vlastně ještě mám zítra klavír, tak budu muset hrát :-/ no, ale ne oc, už to skoro umím =) A když mi zbyde nějakej čas tak dopíšu nějakou kapitolku =)

Návštěvnost 18. - 24. října 2010

25. října 2010 v 15:20 | já |  Návštěvnost =)
Tak tentokrát je návštěvnost naprosto bezchybná =* můj osobní rekord xD možná jste si všimli že se každým týdnem zvyšuje xD no jo, dost toho vychlubování, sem strašná xD Tak se mrkněte...né vlastně ještě poslední poznámka : Neděle je můj absolutní rekord za historii tohoto blogu v návštěvnosti ! Prostě super xD
Pondělí: 14
Úterý: 12
Středa: 27
Čtvrtek: 16
Pátek: 27
Sobota: 36
♥ !!! Neděle: 79 !!! ♥

Celkem: 211 díky moc =)

Neděle 24. října 2010

24. října 2010 v 18:48 | já |  Můj "deníček"
agr

Jak jste si možná všimli, dneska je velmi zajímavé datum. No dobře, tak není, ale je přesně dva měsíce před Vánocema xD Dneska byl dobrej den (tak jak jinak když bylo volno xD) Vstala sem až o 3/4 na 10 xD Chviličku sem byla venku, ale nic zajímavýho sem dneska fakt nedělala. Vlastně sem dopsala kapitolku Harry Potter's children a téměř dopsala kapitolku Nikdy nevíš co bude dál. To mi připomíná Bellu xD A to mi zas připomíná že jsem chtěla ještě říct Belle že až bude dodělávat ty rozcestníky, tak ať rovnou k tomu udělá ještě Kouzelné Vánoce (jakejkoliv vánoční obrázek) Teda jestli to nevadí =) Už se na to těším xD Teď si asi půjdu nachystat věci do vy-víte-čeho....vy co máte prázdniny celej týden, tak vám fakt děsně závidím =( my musíme ještě v pondělí a v úterý vy-víte-kam =( ale zas v úterý bude Halloween, takže na to se těším. Pak o tom něco napíšu a určitě přidám i fotku.

Weekend 3 - (neděle 24.10.2010)

24. října 2010 v 17:26 | já |  ♥ My weekends ♥
Dneska sem saz byla venku, a překvapilo mě kolik je všude listí...no a tak jsem to vyfotila xD
podzim

Kapitola 17 - McGonagallova asistentka

24. října 2010 v 15:59 | já |  ○ Harry Potter's children
"Celou hodinu Lilly strávila čtením v té knize, a čím dál víc jí bylo jasné proč je její otec slavný. Po hodině Daisy i Alex vyzvídali : "Tak co, o čem je ta kniha ?"
"No, vlastně o mém taťkovy, o strýcovi Ronovi a tetě Hermioně...a někdy se tam objěví i moje mamka....je to vlastně to, proč jsou slavní, ale narazila jsem i na něco co by se nám mohlo hodit, poslouchejte." otevřela knihu a začala číst. "Tenkrát jsme se sami pokoušeli přijít na to, kdo za tím stojí. Podle knihy Lektváry nejmocnější jsme připravovali mnoholičný lektvar. Bylo to opravdu složité a navíc nám všem bylo teprve dvanáct let, je pravda, že už od svých začátků v Bradavicích jsme se vždycky pletli do nebezpečných ale zajímavých situací. Stejně se nám lektvar podařil, ještě teď si vzpomínám jak jsem byla šťastná když odpovídal popisu v knize - husté šedo-hnědé bahno."
"Tak to je drsný ! Myslíš že to co ti dal Schreiber je mnoholičný lektvar ?" zeptala se Daisy.
"No, celkem by to i odpovídalo, jenže...proč by mi ho dával ?"
"Ale to je přece jasný, chce abys zachránila Alexe !"
"Daisy, to je nesmysl, Alex přece nepotřebuje zachránit, potřebuje jen jet s námi do Francie, ale i tak to pořád nedává smysl, protože Schreiber měl ten balíček připravený ještě než se to dozvěděl. A i kdyby to věděl dřív, proč by mu záleželo na tom, jestli Alex pojede s námi...?"
"Víš co Lilly, neřeš proč nám ho dal, prostě toho využijeme v náš prospěch." prohlásila Daisy se sebevědomým úsměvem.
"Počkej, tebe snad něco napadá ?" ozval se konečně Alex.
"Noo...ne." přiznala Daisy a její sebevědomí výraz náhle zmizel.
"A víte aspoň na co ten množstevní lek-"
"Je to mnoholičný lektvar Alexi, "přerušila ho Lilly. "A náhodou vím na co se používá, to totiž bylo v té knize taky. Vysvětlím ti to názorně - kdybych teď vytrhla Daisy pár vlasů, přidala je do lektvaru a dala bych ti to vypít, proměnil by ses v Daisy."
Alex i Daisy dostali záchvat smíchu. Smáli se ještě na hodině bilinkářství a Neville je neustále musel napomínat.

*****************************************************************
"Lilly ! Hej Lilly !"
Lilly a Alex se otočili.
"Deisy, jakto žes nebyla na formulích ?" zeptala se Lilly když uviděla svou kamarádku.
"Něco sem zjistila, mám skvělej plán !" vyhrkla Daisy a formule ji očividně nezajímaly. "Tohle," vyndala s kapsy miniaturní lahvičku plnou nějakého světle oranžového prášku. "mám z Kratochvílných kouzelnických kejklů. Kdo to sní, ten bude mluvit opak toho, co si myslí nebo co skutečně chce říct."
Všimla si nechápavého výrazu Lilly i Alexe a obrátila oči ke stropu.
"Prostě, když to sníš, a budeš chtít říct nesnáším Wambergovou, řekneš místo toho miluju Wambergovou." řekla Daisy a Lilly se rozesmála.
"No dobře," řekla Lilly když se uklidnila natolik že mohla mluvit. "a k čemu nám to jako pomůže ?"
"To vám hned vysvětlím. Jde nám přece o to, aby jel Alex s náma do krásnohůlek." Lilly i Alex přikývli a Daisy pokračovala. "A u večeře mají být vyslechuty námitky." oba její kamarádi opět přikývli. "Takže to uděláme tak, že se postaráme o to, aby tohle McGonagall snědl tento prášek, hlavně ho nesmí mít v pití, to snižuje účinky a pak..." významně se odmlčela a čekala na reakci svých kamarádů.
"No, to je super, ale nějak mi není jasné co to tvoje pak znamená." řekl Alex
Daisy opět obrátila oči ke stropu a pustila se do dalšího vysvětlování. Před večeří už byli na svou akci všichni tři skvěle připraveni.
"Lilly, víš co máš dělat že jo..? A ty Alexi..?" ujistila se naposled šeptem Daisy která celou akci organizovala, když se zrovna schovávali za jedním z brnění ve čtvrtém patře. "Nicky tudy musí jít každou chvíli..."
Sotva to dořekla ozvaly se kroky na schodech a Daisy vyběhla se svého úkrytu.
"Jé, ahoj Nicky, tebe už jsem dlouho neviděla, jak se pořád máš ? A těšíš se do Krásnohůlek ?" zahltila ji okamžitě otázkami.
"Ahoj Daisy," pozdravila ji McGonagallova asistentka. "Ale jo, mám se dobře, a do Krásnohůlek se fakt těším, ty tam jedeš taky ?"
"No jo, jsem nahrádník ve famfrpálovým družstvu havraspáru... A Nicky, měla bys teď chvilku čas, potřebovala bych pomoct s výběrem společenského hábitu v katalogu..." řekla Daisy a postupovala přesně podle vymyšleného plánu.
"Ale jo, mám teď chvilku čas, mám jít s tebou na pokoj ?"
A tak šly. Jak tam dorazily, Nicky si sedla na Lillyinu postel a Daisy vytáhla katalog, který podala Nicky.
"Dáš si kotlový koláček ?" zeptala se Daisy.
"Ano, ráda." usmála se Nicky.
Daisy věděla že neodmítne, měla předem zjištěno že to je její oblíbené jídlo. Nicky se do koláčku zakousla, stačila ještě říct že je dobrý a pak se jí zavřeli oči a spadla z postele na zem - v koláčku byl uspávací lektvar, nápad kterým se inspirovali z knihy Válka proti zlu.  Daisy jí sundala hábit a protože byla dost hubená, bez problémů ji zatlačila pod Lillyinu postel. Vytrhla jí pár vlasů a s hábitem v ruce se rychle rozběhla na domluvené místo - skrytou chodbu kterou objevili v šestém patře. Lilly a Alex už ji tam čekali.
"Mám to !" oznámila šťastně svým kamarádům. "Lilly, vyndej mnoholičný lektvar, do večeře zbývá už jen pět minut !"
Přidali do lektvaru Nickyiny vlasy a ten okamžitě dostal krásnou broskvově oranžovou barvu.
"Tak honem Lilly, vypij to !" popoháněl ji Alex.
Lilly upila trošku lektvaru. Nebyl tak strašný, takže vypila všechen, aby se návic ujistila že bude mít lepší účinek. Chvíli se nic nedělo, ale najednou měla Lilly pocit jako by se celá rozpouštěla. Na jeden strašlivý okamžik ji napadla děsivá myšlenka - co když to nebyl mnoholičný lektvar, co když se opravdu rozpustí ? Ale když uslyšela Daisyin a Alexův radostný výkřik, byla si jistá že se to podařilo. Byla najednou vyšší a vlasy měla delší a tmavě hnědé. Převlékla se do Nickyiného hábitu, Daisy ji načesala vlasy do dvou culíků, a teď už byla opravdu k nerozeznání od McGonagallovi asistentky.
"Tak jdeme." řekla Lilly šťastná že se nerozpustila.
"Ne ne ne ne, to nejde. Musíš jít napřed, proč by Nicky šla na večeři s námi." zarazila je Daisy.
Tak teda Lilly šla. Nervózně vešla do velké síně - teď už nemohla spoléhat na Daisyiny rady, i když ona byla přece stejně chytrá jako její kamarádka. Sevřela v ruce lahvičku toho prášku - snad to výjde...

Pokračování plánu se dozvíte příště =)