REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Prosinec 2010

Poslední den roku 2010

31. prosince 2010 v 13:49 | já |  Můj "deníček"
ohňostroj
Neboli -  jak spoustu lidí říka - Silvestr. Mě se ten název zdá hrozně debilní xD ale to řešit nechcu... Spíš bych chtěla říct, že rok 2010 hrozně rychle utekl, a zítra už začne zase nový rok, a v pondělí začně šk.... NE ! Sakra, takový depresivní myšlenky dneska fakt nechci řešit - prostě budu dělat že do ústavu se de až za dlooouho xD xD
Tak jo, nevím, proč se na "Silvestra" dělají ohňostroje, a ani to vědět nechci, ale docela se mi to líbí x) Jak to tak pozoruju, většina lidí bude dnešek trávit u televize a čumět na Mejdan roku z obýváku či co to tam má být.... nebo prostě na něco, to je fuk xD Ale já ne. Mamka s taťkou jedou... k někomu na návštěvu, to je jedno ke komu, a já se ségrou budeme u babičky. No, vlastně ne tak docela.... možná víte, možná né, co je to maringotka. No prostě to je takový.... jak to prostě mají lidi z cirkusu, něco jako malej dům na kolečkách, nebo spíš půl malýho domu na kolečkách xD Dědova maringotka je momentálně zaparkovaná v našem kousku višňovýho sadu. V létě tam často spáváme, hlavně se sestřenkou, a máme to tam dost luxusně zařízený - je tam místo na spaní pro čtyři - dvě postele a dvě přistýlky. Má to dvě části  a odděluje je prostklená skříň s nádobím. V té zadní části (na spaní) je koberec, postele, atp...  a v té druhé už koberec není a máme tam kamna, stůl, židle a taak...  ze sestřenkou, která dělá výtvarnou školu, jsme si to tam vymalovali, ale to by ste museli vidět, asi to vyfotím xD No pak je tam balkón a něco jako zahrada kde grilujeme (prostě ohniště, velkej stůl a taak) a já už zase moc kecám xD No, na Silvestra jsme tam byli už loni a bylo to super, o půlnoci jsme udělali ohňostroj na střeše, tak jsem zvědavá jak to bude tento rok... jinak elektrika tam není, takže svítíme svíčkama a petrolejovkou, a většinou hrajeme karty nebo děda vykládá příběhy (no jo, spíš horory xD) Možná si říkáte, že bez televize, bez počítače a tak, že to není ono, ale zase.... je to prostě jiný, je to změna... je to náhodou fajn, skoro nad ničím nepřemýšlet... xD xD
Tak doufám, že si poslední den tohoto roku skvěle užijete... a nepřekládej si to moc po svém, ať vás zítra nebolí hlava  :P trochu šampusu přece stačí ;) xD

Reklamy a vzkazy

30. prosince 2010 v 22:50 | já
blabla
Tak jo, né že by mi vadily vaše vzkazy, odpovědi na moje (debilní) otázky atp. u jiných článků, to fakt ne, jen už v tom začínám mít trochu bordel no xD xD A k reklamám - já za ně nevraždím, prostě je jen občas přehlížím, ale když to budete psát sem, možná je nepřehlídnu :P xD no znáte to, když se mi nechce, pro nikoho nehlasuju, nekouknu se na jeho blog a ani nedělám co po mě chce.... ale když to tak vezmu, proč bych měla někomu ničit život (no tak dobře, blog) jen kvůli blbý reklamě tím že ho dám do blacklistu či co.... no, to sem se nějak rozepsala.
Takže, abych to nějak uzavřela - prostě co mi chcete říct, a co se nehodí k článku/povídce/nevím-už-k-čemu pište sem, budu moc ráda =) a taky ty vaše reklamy no xD tím samozřejmě nemyslím všechny.

Návštěvnost 3000 lidí =)

30. prosince 2010 v 10:51 | já |  Návštěvnost =)
Jak to tak sleduju, moje návštěvnost je pořád relativně stejná xD protože se to pořád udržuje na úrovni měsíc -> 1000, takže teď je to 3 měsíce -> 3000.... celkem hezký číslo x) xD
návštěvnost

Návštěvnost - 20. - 26. 12. 2010

29. prosince 2010 v 12:24 | já |  Návštěvnost =)
No, není to sice nic moc, o stovku menší než normálně, ale i tak =) Beru to tak, že je to zřejmě kvůli tomu že minulej týden byli Vánoce - každej měl plno práce se zháněním dárků, a pak.... ne moc lidí tráví Vánoce na internetu, ani já jsem tu přes svátky nebyla.... tak doufám že tento týden to bude lepší =)

Pondělí: 17
Úterý: 22
Středa: 41
Čtvrtek: 41

Pátek: 15
Sobota: 14
Neděle: 20

Celkem: 170 =) díky moc ♥

Kapitola 23 - Překvapení

29. prosince 2010 v 12:08 | já |  ○ Harry Potter's children
V minulých kapitolách : Lilly, Daisy a Alex už jsou v Krásnohůlkách. Havraspár se dostal do školní reprezentace Bradavic ve famfrpálu. Daisy chodí s Lillyiným bratrem Jamesem. Nebelvír do reprezentace nepostoupil. Ohnivý pohár právě vybral šampiony z Kruvalu a Krásnohůlek. A kdo to bude z Bradavic ??

"A .... a máme v turnaji další dívku ! Za bradavice bude soutěžit... Rosalie Weasleyová !"
"A to má být vtip ?" rozesmál se James a Lilly se musela také zasmát.
Rose se zatvářila trochu zmateně, ale vydala se k učitelskému stolu za ostatními šampiny. Kdžy procházela kolem Scorpiuse Malfoye, všimla si Lilly, že jí něco říká, bohužel to však neslyšela. Všechny to překvapilo, ale nejvíc nechápavě se tvářil Teddy.
"A máme tu všechny tři ! Dobře si je prohlédněte. Tihle tři studenti mají jedinečnou možnost zajistit sobě i své škole velkou slávu a úctu. Ať vyhraje ten nejlepší !" prohlásila slavnostně madame Maxime a usmála se na Christiana (krásnohůlského šampiona)
"Profesore McGonagalle, profesore Alexandersne, vážení šampioni - pojďte prosím za mnou. Vy ostatní - můžete odejít. Přeji vám všem dobrou noc." ukončila madame Maxime, která zřejmě čekala než všichni ze sálu odejdou.
Lilly se na Rose povzbudivě usmála a pak s Daisy a svými bratry zamířila do věže, kde měli být na tento rok ubytováni. Nebylo vůbec snadné ji najít, protože Krásnohůlský zámek byl ještě složitější než Bradavický hrad. Po cestě se samozřejmě nebavili o ničem jiném než o té překvapivé události která se právě stala.
"Stejně se mi to nějak nezdá.... Rose a šampionka za Bradavice ? Proč pohár nevybral mě ? Rose je mladší, blbější a navíc je to holka !"
"Není blbější Jamesi !" zamračila se na něho Lilly. "tebe by pohár nevybral ani kdyby se kromě tebe přihlásil jen tlustočerv." dodala tiše a teď se zase zamračila Daisy na ni.
"Ani jsem si nevšiml, že by se přihlásila..." poznamenal Albus.
"To máš pravdu, já taky ne, ale však ona nám to snad poví sama...." řekla Lilly, která až teď postřehla že je tam Albus také. "A našli jste tu Dominiku ??" zeptala se ještě.
"Ne." odpověděl James náhle vážným hlasem. "asi to budeme muset nahlásit, ani na tom slavnostním vyhlášení dnes nebyla, a že by si nechala ujít famfrpál, to se mi už vůbec nezdá... mimochodem, gratuluju k postupu do reprezentace." mrkl na Daisy.
"Díky Jamesi." řekla Daisy a zářivě se usmála.
"Ale neee, tyhle svoje zamilované pohledy si laskavě nechte pro sebe, nikdo tu na to není zvědavý !" řekla znechuceně Lilly.
****************************************************************************
Lilly, Daisy, Alex, James, Albus, Daniella, Anabella, Lucy a Jack, kterého už ošetřovatelé vyléčili z jeho zranění způsobené potloukem (za což se Lilly neustále omlouvala), si zabrali jeden z desetimístných pokojů. Rose se ještě nevrátila, ale počítali s ní a nechali jednu postel volnou. Ze začátku to byl trochu problém - profesorce Wambergové se vůbec nelíbilo, že by kluci a holky spaly v jednom pokoji dohromady, ale Teddy ji nakonec přesvědčil.
Rose se vrátila o půl deváté. Nepromluvila ani slovo, práskla za sebou dveřmi, oblečená si lehla na měkkou bílou postel a zatáhla za sebou modrý závěs.
"Rose ?" zeptala se opatrně Lilly. Žádné odpovědi se však nedočkala.
"Hej, Rose !" zakřičel James že všichni nadskočili.
"Co chceš ?!" odsekla chladně Rose.
"Nic, jen..... tak jaký to bylo ?"
"Co přesně ? To vyptávání Maxime jestli mi už je opravdu 13 ? Všechny ty nedůvěřivý pohledy ? Protivný poznámky toho idiota Christiana ? Varování že můžu zemřít ? Nebo to že jsme k prvnímu úkolu nedostali absolutně žádnou nápovědu ? Jaký to bylo ?? No úžasný ! Naprosto úžasný !" křičela na něho Rose.
"Víš, Rose, já tě nechci naštvat, ale.... neměla ses přihlašovat, když si nechtěla soutěžit..." poznamenal Albus.
"Já jsem se nepřihlásila !
Po této její poznámce zavládlo absolutní ticho.
"Co ?" zeptal se nakonec James a tvářil se tak nechápavě, že víc už to snad ani nešlo.
"Nepřihlásila jsem se ty blbečku ! Myslíš že jsem tam hloupá jako ty, abych teprve ve třinácti letech ryskovala život ?"
"Mě je čtrnáct..." přerušil ji James.
"Ale mě je třináct ! Viděl jsi mě snad přihlašovat ? Viděl jsi něco takového ?"
"Ne..."
"Tak vidíš !" uzavřela Rose.
"Mě to nejde na rozum...." prohlásil Jack Cleener.
"No né, ty nějaký máš ?" opáčila jeho sestra.
"Rose, ber to s té lepší stránky," přidal se Alex. "nic není tak těžké, jak se zdá..... třeba nakonec vyhraješ."
Rose už už chtěla něco říct, ale Lilly ji předběhla.
"Rose, potřebuješ se nějak odreagovat, chce to podniknou něco.... praštěného. Pojďte se mnou !"
"My nepůjdem, jsme unavení z toho famfrpálu." řekla Lucy Cleenerová a její bratr Jack i Anabella přikývli.
"Lilly, mě se to nějak nelíbí...." poznamenal Albus když potichounku scházeli poschodech. "Nechci z toho mít průšvich, jdu zpátky nahoru."
"Lilly, nechceš nám říct kam nás to vedeš ?" vyzvídala Daisy.
"Uvidíte," zašeptala Lilly. "A jsme tu !" otevřela dveře. "Dáme si sněhovou válku !"
Znovu byli v místnosti, kde sněžilo, kterou viděli když včera procházeli zámek.
"Skvělý nápad Lilly !" souhlasil okamžitě James. "Překvapuješ mě, nakonec budeš možná po mě !...... Ááááááá ! Ten sních nějak..... schládl ! Je o dost studenější než včera... tady zmrzneme !"
"Nekřič Jamesi ! Ještě příjde Wambergová, nebo něco podobného...." zamračila se na něho Lilly. "Pojďte rychle dovnitř, zamknem dveře..."
"Teda ségra, ty se nezdáš !"
"Nech toho Jamesi." zasmála se Lilly a hodila po něm sněhovou kouli (v rámci možností - sníh byl sice studenší, ale pořád se moc nedal tvarovat)
"No počkej !"
V tu chvíli se rozjehla ohromná sněhová bitva. Všichni se smáli, koulovali se, vzájemě se vyvalovali ve sněhu a zahrabávali se do něj.
"Áááááá !!!"
Všichni nadskočili.
"Jamesi, co zase řveš, říkala jsem ti, že jestli nás tu-"
"To jsem nebyl já !" přerušil Lilly její bratr.
"Tam někdo je ! A je mrtvý !" zašeptal vystrašeně Alex a ukázal do rohu.
"COŽE ?!?" ozvali se současně Lilly, Daisy, James, Rose a Daniella.
James se po špičkách vydal do rohu. Odhrnul sníh a....
"U munga, vždyť to je Dominika !"
"Cože, Dominika je mrtvá ?!"
"Není mrtvá, je jen.... uspaná."
"Chceš říct omráčená," opravila ho Rose.
"Taky by se to tak dalo říct,"
"To je spiknutí !" vykřikla Lilly. "To je spiknutí proti havraspáru ! Někdo z vášeho týmu" ukázala na Jamese "sem Dominiku...zahrabal...aby nemohla hrát ! Přiznej se Jamesi !"
"Co to kecáš Lilly, jaké spiknutí, myslíš že ji chci zabít ? Mohla tu klidně zmrznout !" ohradil se James.
"Jo mohla, a taky ještě může, jestli v tom sněhu bude ležet ještě dlouho !" poznamenala Daniella.
"Má pravdu, měli by jsme ji odsud odnést..." přidala se Daisy.

Vyhrála jsem SONP !!!

28. prosince 2010 v 15:23 | já |  ○ Já & blog ♥
lilly

S postavou Lilly Luny Potterové jsem soutěžila v soutěži o nejlepší postvu z HP.... a nakonec jsem vyhrála !!! A to samozřejmě jenom díky vám, a za to vám stzrašně moc děkuju, je to první soutěž kterou sem vyhrála.... ale taky byla první která už zkončila s těch do kterých jsem se zapojila xD ale o to je to hezčí pocit xD Takže vám ještě jednou moooc děkuju za vaše hlasy, a jestli to chcete nějak oplatit, tak napiště =)

Byly to nádherné Vánoce, jen...

28. prosince 2010 v 15:17 | já |  Můj "deníček"
vločka

...až moc rychle utekly =( ale to nevadí, i tak jsem si to perfektně užila =) Bylo to vážně super xD Na štědrý den jsem se probudila jako první, a o to se mi zdálo divnější, že už bylo devět hodin. Šla jsem se hned podívat na stromeček, které nám v noci donesl "ježíšek" xD xD neřeště to, někdy jsem blbá xD Na snídani jsme měli vánočku a čaj, jako vždycky. Celý dopoledne jsme se se ségrou dívali na pohádky v televizi a pak jsme jeli na oběd k babičce. Říkám oběd, ale vlastně tak úplně oběd to není. Když chceme vidět zlatý prase, nemůžem přece jíst maso, takže.... každej rok máme zelňačku. Je to slovenskej vánoční zvyk, v česku se většinou jí čočková polívka jsem slyšela, ale tak to je celkem jedno xD U babičky jsme pak byly až do třech. Jedli jsme cukroví a já sem za dědu a babičku psala vánoční SMS pomalu všem lidem co znají xD ale tak mě to nevadí, já to mám napsaný rychle... Ve čtyři odpoledne, jak už jsme byli doma, tak jsme začaly dělat večeřu. Selát jsme měli hotovej, dala nám ho babička, ale dělali jsme řízky. My totiž nikdo kapra nejíme, akorát mama, ale moc taky né... Pak tak nějak v 5 nebo v 6, už nevím, jsme se šli projít ven s Daisynkou. Je to takovej náš vánoční zvyk, vždycky před večeří jdeme ven, podívat se jak kdo má vánoční výzdobu a taak =) Cestou zpátky domů jsme se zastavili ještě u druhé babičky která bydlí jenom dva domy od nás, aby jsme jim popřáli hezké Vánoce, a pak už domů na večeři x) Já nevím čím to je, ale nikdy mi jídlo nechutná tak jako na Štědrý den xD Potom jak už jsme dojedli, tak v televizi začla nějaká nová pohádka a já s taťkou jsme se na to začali dívat, a bylo to zrovna zajímavý a tak jsme řekly že nejdřív se podíváme, a pak až příjde Ježíšek. Jenomže ségra s tohobyla úplně psycho a furt se vyptávala "Kdy už to skončí" a taak a furt otravovala xD Pak až to skončilo, tak jsme šly do pokoje a zpívali jsme koledy. Mamka ještě umývala nádobí... a pak zazvonil zvoneček, a rychle jsme šly zase do obýváku, kde už byly pod stromečkem dárky. Samozřejmě mama přišla a řekla že si vůbec nevšimla že něco zvonilo xD No, i když já ani ségra na Ježíška už nevěříme, pořád jen tak děláme že jo, protože jsou pak Vánoce daleko hezčí =) A co jsem dostala ? Všechno možný xD Je toho spoustu, např. oblečení, ale fakt krásný !, zásobu tužek na oči a to jsem fakt ráda protože toho já nemám nikdy dost... a dokonce i zelenou xD pak nový pastelky, gelovky, fixi, a různý věci na kreslení, 2 voňavky, atd. prostě znáte to xD je toho fakt dost, takže se mi nechce všechno vypisovat xD Pak v sobotu jsme šly k babičce a v neděli k druhé babičce kde jsem dostala taky spoustu krásných dárků.... no prostě to byly nádherné Vánoce, jen je strašná škoda že budou zase až za rok =( ale ještě bude Silvestr xD no, sice z Vánocema se to nedá srovnat, ale aspoň něco =) Tak doufám že jste si Vánoce užili stejně krásně jako já =)
PS : zítra, nebo možná ještě dneska sem dám fotky z Vánoc ;)

Kapitola 22 - Rozhodnutí

27. prosince 2010 v 12:28 | já |  ○ Harry Potter's children
Nastal den zápasu. Havraspárské družstvo  bylo schromážděno v šatně u famfrpálového hřiště a převlečeno do modročerných hábitů čekalo až to všechno začne.
"Kde je sakra to Dominika !?" rozčiloval se Justin když do zahájení zápasu zbývaly už jen dvě minuty.
"Nevím, celý den jsem ji neviděla..." odpověděla mu Adelaid Changová a nervózně si prohrábla černé vlasy.
"Tohle nejde, už není čas.... Daisy, připrav se budeš hrát." rozhodl Justin ale nevypadala že je dvakrát rád.
"Justine já ale nemůžu hrát jako chytačka, to je nemožné, nejsem zase tak dobrá." vymlouvala se Daisy.
"Jsi náhradník ? Jsi ! Teď jsem bez chytačky, a protože máme tebe, budeš chytačka ty, už nechci nic slyšet !" rozčilil se Justin, ale vzápětí se na Daisy usmál. "No tak, to zvládneš, nevzal bych tě kdybych si nebyl jistý že si dobrá."
"A máme tu první zápas ! Nejde ovšem ještě o zápas který by přímo souvisel ze soutěží o nejlepší famfropálové družstvo mezi kouzelnickými školami. Jde pouze o jeden ze dvou zápasů, který rozhodne o tom, které dva bradavické tými se budou zmíněné soutěže účastnit." ozval se hlas komentátorky, neboli Rose Weasleyové, která podle Jamesova vyprávění komentuje zápasy v Bradavicích už od druhého ročníku.
Zápas začal a vtom Lilly pochopila co byl pravý důvod toho, že Daisy nechtěla hrát jako chytačka - protože musela hrát proti Jamesovi. Snažila se na to nemyslet a hleděla si svého - poletovala po hřišti a odháněla potlouky od svých spoluhráčů. Náhodou ji to bavilo, protože mlácení do potlouků bylo velice uklidňující. Zatím byl zápas velice vyrovnaný. Lilly teď už Rose přes hučící vítr neslyšela příliš dobře, i tak ale postřehla, že skóre se sice často měnilo, ale zatím nebyly zaznamenány žádné velké bodové rozdíly. Lilly se zdálo že je to snad nekonečné, už jí začínaly bolet ruce a říkala si že už by Daisy tu zlatonku mohla konečně chytit - dřív, než to udělá James.
Otočila se, a spatřila něco velmi zvláštního. Daisy a James byli asi tak metr od sebe a kolem nich poletovala zlatonka. Lilly přiletěla kousek blíž, teď už slyšela jejich hlasy.
"Tak si ji vezmi..." říkala zrovna Daisy.
"Ne, vezmi si ji ty !" odporoval James.
Lilly se na to nemohla koukat, bylo to tak hloupé ! Sama se divila že zlatonka ještě nezmizela, ale nehodlala to ryskovat.
"Daisy ! Chyť okamžitě tu zlatonku, nebo poznáš skutečnou sílu této pálky !" zařvala na ni výhružně Lilly a poprvé vživotě se na svou nejlepší kamarádku naštvaně zamračila.
Bylo už pozdě, zlatonka se rychlostně rozlétla pryč. Daisy i James letěli za ní. Předháněli se, jako by je Lillyina slova snad konečně probrala a hnali se za zlatonkou. Lilly při sledování chytačského souboje úplně zapoměla na svůj úkol a výsledkem toho bylo, že jeden z potlouků srazil Jacka Cleenera z koštěte. Okamžitě se na hřiště přiřítil Teddy Lupin a za ním profesorka Wambergová, která kolem sebe rozhazovala rukama a něco křičela, tentokrát však byla Lilly ráda, že ji neslyší. Otočila se, a všimla si, že Justin letí směrem k Rose a něco jí vysvětluje.
"ODDECHOVÝ ČAS !!!" zakřičela Rose tak, že ji už i Lilly slyšela a snesla se na zem za Justinem a ostatními havraspárskými hráči.
"Já tu Dominiku vážně zabiju !! Ať si mě nepřeje ještě kdy vživotě vidět ! Jak si to představuje, nepřijít na zápas, který může všechno rozhodnout ?!"
"Justine, nemyslím si že by-"
"Buď sticha Lilly, kvůli tobě teď máme o střelce míň !" probodl ji Justin rozzlobeným pohledem. "Ty jsi tu od toho, aby jsi zaháněla potlouky, ne aby si čuměla co se děje kolem, ty máš svůj jasný úkol, tak se toho laskavě drž !"
"Jasně, promiň." řekla Lilly se skloněnou hlavou, aby ostatní neviděli jak se jí v očích lesknou slzy. Zřejmě si toho stejně všimli, protože Adelaid Changová si k ní dřepla a vysvětlovala něco na způsob že si to nesmí tak brát.
"Když... já...je to můj první... první zápas a...musela jsem to tak....tak...zkazit..."
"Nic jsi nezkazila, byla to jen drobná chyba, a navíc si za to tak úplně nemohla ty..." usmála se na ni Adelaid.
"Trochu mohla, trochu nemohla..." připustil neochotně Justin a zamračil se i na Adelaid. "A ty Daisy," pokračoval. " ty koukej chytat zlatonku ! Co to mělo být s tím Potterem, co ?! Vidíš zlatonku, tak ji chyť ! To jsem ještě neviděl ! Doufám že příště už bude hrát Dominika, protože tohle se vážně nedá ! Že já si do družstva bral tolik prváků !"
"Justine to už by stačilo ! Posloucháš se vůbec ? Nejsi náhodou příbuzný s Malfoyovými ? Začínáš být totiž stejně zlý !" rozzlobila se na něho Adelaid, a Lilly ji začínala mít stále víc ráda, rozhodně s ní totiž souhlasila. "Copak to nechápeš, že Lilly je Jamesova sestra, a Daisy s ním dokonce chodí ? Nechápeš to, jak to je pro ně těžké ?"
"Asi jo, máš pravdu Adélko, tak... teď se prostě budem všichni víc snažit, máme o střelce míň, ale zvládnem to ! Lilly, Daisy... nemyslel jsem to špatně, jen..."
"Neříkej mi Adélko Justine !"
"KONEC ODDECHOVÉHO ČASU, POKRAČUJEME !" uzslyšeli všichni hlas Rose a vznesly se do vzduchu.
Lilly byla Justinovi za jeho poslední slova vděčná, špatně by se jí hrálo s představou že je na ní moc naštvaný. A Adelaid byla vděčná mnohem víc, za to že se jí a Daisy zastala. Teď se jí dokonce hrálo mnohem líp než předtím a tolik se soustředila na svůj úkol, že jí velmi překvapilo když.....
"ANO, A TÍMTO ZÁPAS KONČÍ ! Daisy Winterová chytila zlatonku, a konečné skóre je 260 : 110 pro havraspár, který se dostáva do kaflifikace soutěže o nejlepší famfrpálové družstvo !
Celé havraspárské družstvo se slétlo k sobě a ještě ve vzduchu se objímali.
"Zvládli jsme to ! Teď jste byli opravdu skvělí ! Lilly, Daisy... nemám co říct."
To už stáli na pevné zemi a Justin všem připomínal nejlepší okamžiky hry.
Lilly se nikdy nedozvěděla, jak to skutečně bylo. Totiž, jestli Daisy opravdu chytila zlatonku sama, nebo jí ji James přenechal, každopádně ale byla ráda, že havraspár postoupil dál.

Lilly šla na večeři společně s Rose, protože Justin zorganizoval pátrání po Dominice Woodsové, do které se Alex a Daisy (samozřejmě s Jamesem) aktivně zapojili. Lilly ale už měla hlad, takže se s nimi domluvila že pokud ji nenajdou, připojí se k nim po večeři.
"Hej, Rose !"
"Ty ?!" vykřikly obě současně když za sebou spatřili Scorpiuse Malfoye.
"Aha... to jsi ty..." trochu ucouvlk když spatřil Lilly. Ta se rozesmála - zřejmě ještě pořád nezapoměl na tu cestu do Bradavic.
"Co chceš ?" zeptala se znuděně Rose.
"Napadlo mě, jestli se nechcete jít podívat na vyhlášení šampionů..."
"Víš, možná ti to nedošlo, ale zrovna tam jdeme." řekla Rose vážným hlasem, a na to se s Lilly rozběhly a zastavily až ve společenském sále.
"U munga, to je idiot !" postěžovala si Rose na Scorpiuse.
Lilly ale musela přiznat, že na vyhlašování šampionů úplně zapoměla.
Na večeři si Lilly svému talíři poručila americké brambory a kuřecí medailonky. Daisy a Alex už dorazili a po jídle všichni netrpělivě čekali na vyhlášení.
"Přichází okamžik, na který jsme všichni čekali," ujala se slova madame Maxime zesíleným hlasem a přešla k ohnivému poháru. "výběr šmpionů ! Ohnivý pohár rozhodne, kdo z vás bude mít jedinečnou možnost účastnit se Turnaje tří kouzelníků !..... Ano, a ohnivý pohár už je připraven. Prosím, aby kouzelníci či čarodějky jejichž jména přečtu předstoupily sem k učitelskému stolu."
A v tom plameny v ohnivém poháru dostaly modrou barvu a s proudem jisker vyletěl do vzduchu mírně zčernalý kus pergamenu. Madame Maxime ho chytla.
"A máme tu šampiona za Kruval !!! Moment, vlastně šampionku - Michaelle Kingstnová !"
Jediná dívka od kruvalského stolu vstala a za velkého potlesku šla směrem k madame Maxime a ohnivému poháru. Michaelle už svým vzhledem působila mnohem chytřejším a drsnějším dojmem než vědšina chlapců z Kruvalu, stejně Lilly ale překvapilo, že ohnivý pohár nevybral někoho z kluků. Když procházela kolem Bradavického stolu, Lilly si všimla jejích až nepřirozeně zelených očí, mnohem zářivějších než byly ty její, nebo Albusovi. Michaelle se zastavila vedle madame Maxime, zářivě se usmála a pohodila skořicově hnědými vlasy.
To už však z poháru vyletěl další lístek.
"Šampionem za Krásnohůlky se stává... Christian Decondiale !!!" 
Dospěle vyhlížející světlovlasý kluk se připojil k Michaelle.
"A .... a máme v turnaji další dívku ! Za bradavice bude soutěžit..."

Pokračování příště :P
Jinak při famfrpálu rozhodla anketa - více jste hlasovali pro hvraspár, takže zvítězil x) xD


Veselé Vánoce všem !! =)

24. prosince 2010 v 16:26 | já |  ○ Já & blog ♥
Tak, konečně nastal Štědrý den ! Den, na který jsem čekala několik měsíců...
Přeju vám všem šťastné a veselé vánoce, ať vás nezabije kost s kapra, ať dostanete všechno co si přejete a prostě... znáte to x) Dneska jsem tu jen na chviličku, protože nechci celý štědrý den strávit u PC (no dobře, u notebooku, ale to je fuk xD)
Jinak včera jsem z těch zadaných věcí stihla jen dodělat cukroví a uklidit pokoj, komix dodělávám teď a kapitolu jsem prostě už nestihla. Jinak podrobné informace jak jsem si užila štědrý den a co jsem našla pod stromečkem si můžete přečíst zítra, možná už ráno x) =) (né že by to někoho zajímalo xD)
Tak se mějte krásně a užijte si Vánoce =) ♥
přeje Hermiona ♥

NEKLIKEJ NA CELÝ ČLÁNEK !!!

23. prosince 2010 v 17:43 | já |  ○ Já & blog ♥
No, nevěřím tomu moc....skoro vůbec, ale.... jak říkala Allie, jistota je jistota, radši bych žila xD
Hlavně neklikej na CČ ↓↓↓ !!!!!!

Co všechno musím dneska zvládnout ?

23. prosince 2010 v 10:48 | já |  Můj "deníček"
cukroví
Je 23. prosince. To smaozřejmě víte xD Když jsme se dneska ráno probudila, poprve jsem si uvědomila, že Vánoce už jsou strašně blízko..... vlastně ještě blíž, než blízko, prostě už zítra !!! Já se tak nepřetstavitelně těším !!!! Ale dneska musím ještě zvládnout několik věcí a to :

1) Uklidit si pokoj
To má jednoduchý důvod - když je tam bordel celý rok, tak ať aspoň o Vánocích to tam trochu vypadá, a navíc tam chci udělat pořádnou výzdobu ! Sice trochu ozdobený už to tam je, ale já to chci mít hezčí xD A taky nám mamka vzala dom stromeček co měli v družině =) Je sice malinkej, ale krásnej =) Můžeme si ho dát se ségrou do pokoje, takže si tam musíme udělat místo xD

2) Dokreslit komix
Jak jsem vám už několikrát říkala (a nepochybně vás to už otravuje xD) dělám jako každoročně VVK (neboli velký vánoční komix) první jsem začala dělat když mi bylo 10, ale nikdy, za ty čtyři roky, jsem to nedokončila, ale tento rok to prostě dodělám !!!Sice mi zbývá ještě několik stránek, ale já to stihnu !!! x)

3) Dodělat cukroví
Máme sice napečeno, ale musím ještě slepit marmeládou linecký, namočit kraje kokosových tyčinek do čokolády, a prostě celkovně to trochu dodělat... ale to mi zdaleka nevadí tak, jako uklízení pokoje, tohle je níhodou celkem v pohodě, ale uklízení...jaj =/

4) Napsat novou kapitolu
Vidím to na Harry Potter's children, ale vzhledem k tomu kolik mám práce, ještě nevím jestli to stihnu... snad jo, už to mám rozepsáný =) x)

Blízká budoucnost

22. prosince 2010 v 15:43 | já |  Můj "deníček"
vločka
To nám nedávno vysvětlovala učitelka, co je to blízká budoucnost. Nic si z toho nepomatuju a chápu to po svým xD Takže pro mě je teď blízká budoucnost Vánoce, který jsou už pozítřku !!! x) to je taaaak.......... nenapadá mě na to vhodný slovo.... ale každopádně to teda rychle uteklo, ani mi nepříjde že už bude v pátek Štědrej den..... ale strašně se těším !! A to mi připomíná, že bych asi měla jít zabalit dárky dokud není nikdo doma.... ale moc se mi nechce...
Jinak dneska to moderování xD čekala jsem že to bude hrozný, ale bylo to náhodou super =) Já téměř poprvý boty na podpadku (jako jinak pořád zastávám názor tenisky jsou nej, co by jste po mě chtěli xD) a myslela sem že se tam rozbiju ale taky v pohodě =) Musím vám říct, že je to fakt nádhernej pocit když si tak u oběda žerete řízek s bramborovým selátem kterej mi vůbec nechutnal, a chodí k vám malý holky a říkají že jsme to měli krásný, že jsme vypadali dobře a taak, to je prostě perfektní ! =) já si sice nemyslím že se nám to až tak povedlo, ale každopádně je to super =) A protože mi začali prázdniny, budu víc psát povídky =) Přeju vám krásné vánoční prázdniny.... když zrovna začaly xD

Čím dál blíž...

21. prosince 2010 v 19:24 | já |  Můj "deníček"
agr

Mohli jste si všimnout (nebo taky ne xD) že jsem tu včera vůbec nebyla. Byl totiž totálně přeplněnej den... spoň pro mě xD Až skončilo vyuč. tak jsme jeli s kámoškou do města nakupovat dárky, ještě jsem totiž žádný neměla nakoupený.... naštěstí jsem sehnala všechny - pro 2 nejlepší kamarádky (s tou třetí která byla se mnou v tom městě jsme se domluvily, že na to letos kašlem a koupíme si lízátko xD), pro ségru, por taťku a pro mamku. Je to super protože všechno mě stálo jen dohromady 800 a to do toho počítám i kapučíno s automatu a žvýkačky xD Jinak babičkám, tetám a taaak já dárky nekupuju. Kde bych na to asi vzala, když se na to tak dívám, já přece nevydělávám prachy abych mohla nakupovat velký dárky, mám peníze jen z toho co dostanu za vysvědčení, k narozeninám, k Vánocům,.... a pak za to mám za všechno nakoupit dárky ? Když to tak vezmu, ty prachy jsou vlastně dárky pro mě, a nemůžu je všechny utratit za další dárky, musím si přece něco necht i pro sebe ! A neberte to tak, že jsem lakomá ! xD to fakt né, vždyť je to pravda... možná jen trochu nechápavě vysvětlený, ale snad tomu rozumíte xD
A to mi připomíná.... Vánoce jsou čímdál blíž =) Je to super !!! Taky jsem si všimla, že můj mozek ( = ta trocha mozku v mé hlavě, téměř neznatelná) se v posledních dvou měsících zaměřil na určitý bod zvaný Vánoce a přemýšlela jsem jen o těch věcech a problémech co mě do Vánoc čekají (případně řešila) a pak bude prostě pohoda, ale teď, když přesně za tři dny budu pravděpodobně rozbalovat dárky, sem si uvědomila že vlastně Vánocema NIC neskončí, všechno bude pokračovat a budu muset řešit jiný věci = třeba příjmačky na SŠ.... Ale i tak se na Vánoce strašně mooooc těším ! =)  jen jednu "překážku" ještě musím překonat, a to je to zítřejší moderování ŠVS.... Dneska byla generálka bylo to v pohodě, ale i tak to chci mít za sebou.... vlastně se na to těším, ale tak... prostě je to náročný no.... když budete mít štěstí, uvidíte z toho video xD :P
Jinak ještě před tou generálkou jsme měli místo odpoledky třídní besídku... tam to bylo nejviic hustý xD Naše tř. učitelka nemohla přijít, takže nás "hlídal" jeden učitel co je totálně v pohodě a navíc tam skoro nebyl xD Prostě pohoda, nahlas repráky, všude rosypaný oříšky (to jsme pak museli zametat xD) nechali jsme si dovést pizzu (byla dobrá, ale nic extra...) hráli jsme twistr - nakonec jsem vyhrála ale ruky a nohy mě bolí ještě teď xD jsme hláli tak 40 minut a to nepřeháním. fakt ! Sem myslela že asi zdechno pak už xD No a pak jsme pořádlali souboje PFK, to bylo taky super xD Nás muselo bý slyšet až ve sklepě hej xD
Tak nějak přežijte ten zítřejší poslední den v ústavu a nebuďte naštvaní že dneska už na obíhání kašlu =) fakt na to už nemám čas, sory =)

Návštěvnost 12. - 19. 12. 2010

21. prosince 2010 v 19:03 | já |  Návštěvnost =)
Takže zase o něco vyšší než minulý týden, což je super =) Zvlášť pátek se mi líbí =) Děkuju vám že sem tolik chodíte i když já na to skoro kašlu.. xD ale ve čtvrtek... no, zas kecám... tak prostě návštěvnost :
Pondělí: 39
Úterý: 29
Středa: 34
Čtvrtek: 40
Pátek: 57
Sobota: 37
Neděle: 39

Celkem: 275 =) Díky moc ♥

Ná Vánoce bych chtěla hlavně...

19. prosince 2010 v 9:47 | já |  ○ Články na téma týdne
dárek

.... A víte že ani nevím ? xD Když jsem byla malá, byly pro mě dárky hodně důležité, ale teď mi stačí i nějaké drobnosti =) A asi se budete smát, ale i přes to že je mi 14, pořád ještě píšu Ježíškovi (a kreslím) a napsala jsem....... Bajky Barda Beedleho, DVD Harry Potter a relikvie smrti část 1, new pastelky, tužku na oči, řasenku, atd.... no prostě nechci nic velkýho jako třeba mobil, mp3,.... všechno takovýho mám, a foťák nepotřebuju, maximálně bych ho ztratila, rozbila, zničila, nebo tak něco.... ale i přes to, že nečekám nějaký megamonstrdary, strašně strašně mooc se na Vánoce těším..... na tu atmosféru, na ty zvyky, na večeři, ale samozřejmě i na ty dárky =) Vánoce jsou můj absolutně nejoblíbenější svátek v roce a není na nich nic, co by se mi nelíbilo....
Je ale pravda, že když už ze ségrou nejsme tak malý (to berte s rezervou, ségře je 10 xD) nemají už Vánoce takový kouzlo jako dřív. Ani jedna z nás už pochopitelně nevěří, že dárky nosí Ježíšek nebo že když nebudu jíst tak uvidím zlatý prasátko... Pro mě byly zkrátka nejkrásnější Vánoce když mi bylo tak nějak šest let, bylo to pro mě jako něco nadpřirozenýho, něco strašně neobvyklýho a nádhernýho. Strašně bych si přála, aby mi o Vánocích bylo zase šest.... abych se nemusela starat o nakupování dárků, abych večer vyhlížela za oknem, jestli nepadá hvězda, což by znamenalo že na zem letí Ježíšek aby všem rozdal dárky.... bylo by to super =) Tak před třemi lety, kdy ještě na Ježíška věřila aspoň moje ségra, bylo to ještě dost podobný, protože jsme to museli vlastně předstírat, aby ségra nic nezjistila..... ale i teď je to super, už to sice není ten doslova kouzelný svátek..... je to svátek jinak kouzelný, to myslím tak, že lidi si přece dávají navzájem dárky aby si dokázali jak se mají rádi, a to je přece taky krásný.....
Tak, a teď už se konečně dostávám k nadpisu --> Na Vánoce bych chtěla hlavně to, aby byli stejně krásné jako ty předchozí =) Takže vám všem přeju kouzelné Vánoce a ať se vám vaše vánoční přání splní, ať už je to cokoliv =)

Ty názvy...

17. prosince 2010 v 16:39 | já |  ○ Já & blog ♥
No jo, už mám vymazanej mozek a nenepadají mě žádný názvy článků.... teda žádný normální xD prostě jsem vám chtěla říct..... ještě jedno kolo, a jedna soutěž bude za mnou xD Takže, mám teď šanci na výhru a proto bych byla mooc ráda kdyby jste mi dali hlas v SONP HP --> TADY <--
v anketě pro Lilly Lunu Potter, a zároveň vám můžu slíbit nejen že vám to oplatím, když řeknete, ale i to, že pak už vás budu otravovat jen se dvěma soutěžema xD Předem díky a..... NEHLASUJTE jako pro mě  V TÉ ANKETĚ PRO HERMIONU, ALE PRO LILLY,HERMIONA NEJSEM JÁ, tu má nějaká jiná holka ! xD =) jen pro jistotu xD

Jak naschvál...

17. prosince 2010 v 16:19 | já |  Můj "deníček"
vločka
Zní to až nepravděpodobně, ale když jsem šla včera spát, poprvý to nebylo s myšlenkou "ježiš zítra zase do ústavu" ale docela jsem se i těšila na to, jak potom s kamarádkou půjdeme nakupovat, protože za týden jsou vánoce a já nemám ještě ani jeden jediný dárek a prachy mi záhadně mizí (neboli se proměňují na rohlík na svačinu nebo pomádu na rty xD) takže jestli si nepohnu, asi mi tam nic nebude, nebo hůř, nestihnu to do Vánoc xD Ale do ústavu jsem dnes vůbec nešla, protože jsem nemocná.... na víkend je to dost blbý, celkem mě to štve =/ a navíc nemůžu do toho města.... ale snad v pondělí, nebo přinejhorším ve čtvrtek, ale to je fakt poslední možnost..... ale bylo by to hustý, ještě nikdy jsem nenakupovala dárky 23. prosince xD tak pozdě xD Zítra příjde kamarádka (zase jiná než ta co s ní pojedu do města) a budeme připravovat scénář na VVS..... musíme to dodělat co nejrychlej aby jsme se to ještě do středy stihli naučit..... jinak chtěla jsem psát ale pak se mi nějak nechtělo a tak jsem si kreslila..... nebo spíš jsem pokračovala v tom vánočním komixu xD Tak, přeju vám, ať vám ten poslední týden do Vánoc pěkně uteče =) = moje velký přání xD

Tak už vím, že nebudu....moderátorka xD

16. prosince 2010 v 20:40 | já |  Můj "deníček"
vločka

Ve středu 22. 12. 2010 (to je jasný že né až za rok ale co už xD) se u nás v ústavu (pro ty co neznají, ústav = ty-víš-co = š....k... ne já to neřeknu xD jen aby jste si nemysleli že jsem nějakým... blázincu nebo psycholéčebně xD) bude konat velká Vánoční slavnost. A já s jednou kamarádkou to moderujeme...... ach jooo to jsem si zase něco vymyslela, já chcu vždycky všechno dělat a pak nestíhám xD už to chcu mít za sebou fakt jako xD né že by nám to nešlo, ale náš největší problém je to, že nevíme co si máme obléknout aby jsme vypadaly dobře a  nějak podobně a ááááá já prostě nevím no xD máme s tím teď hodně práce, celý volný hodiny trávíme v klubovně a píšeme scénář, čím pravděpodobně strávíme taky víkend xD ale mě to nevadí, jen teď pochybuju o tom, že budu dobrá moderátorka xD jo, ukecaná jsem na to dost, mluvit před lidma mi nedělá problém, ale nevím jestli u toho vypadám dobře chápete ?? xD Jinak taky se vám všem omlouvám, že jsem teď možná nekomentovala všechno co jste napsaly, ale důvod je ten, že Bella teď obnovovala blog a já na hlavní stránce viděla převážně její staré/nové články a ty vaše už tak moc ne a neměla jsem čas klikat zvlášť na vaše blogy a prohledávat jestli tam není něco novýho..... Bello já v žádném případě NEŘÍKÁM ŽE ZA TO MŮŽEŠ TY  !!! =) tak to nemyslím, může za to blog.cz protože nejde vidět víc článků xD zas kecám, prostě za to můžu já tak sory xD
Jinak dneska vánoční dramaťák = pili jsme čaj, žrali brambůrky hranolky sušenky tyčinky a prostě taak (nechce se mi mezi tím psát čárky xD) a kecali jsme, hráli jsme activity, prostě nejvííc super =) Tak si užívejte poslední předvánoční týden a mějte se krásně =)

Nej reklama xD

15. prosince 2010 v 21:28 | já |  ○ Já & blog ♥
taky tak nesnášíte reklamy jako já ?? Ale i přesto se mi jedna líbí xD s tohoto já prostě nemůžu xD No, určitě to znáte ale dám sem video =) Jinak chtěla bych vás poprosit o hlasy v 3. kole SONP --> TADY <--, předem moc díky =)


Návštěvnost 6. - 12. 12. 2010

13. prosince 2010 v 21:28 | já |  Návštěvnost =)
Hej super, dokonce ještě vyšší než minulý týden, a to jsem tu byla ještě míň xD Uvidíme co by se stalo kdybych tady nebyla vůbec xD né, to bych neudělala, sama bych to nevydržela xD Ale je to super =)

Pondeli: 27
Utery: 44
Streda: 44
Ctvrtek: 29
Patek: 27
Sobota: 50
Nedele: 39

Celkem: 260 =) díky moc ♥

Už zbývá jen....

12. prosince 2010 v 21:33 | já |  Můj "deníček"
..... 12 dní do Vánoc !!!! jjj, je to tak, a já ještě pořád nemám ani jediný dárek xD Dneska.... se mi chce už teď spát, nemám hotový nic do ústavu, a kašlu na to.... nemám ani nachystaný věci a nechce se mi totálně nic dělat a tak tady sedím u notebooku píšu a čumím na nějakej dementní film o tom jak dva chlapy dělaj krasobruslení xD Ale hlavní důvod proč tohle píšu je to, že vám chci říct, že se omlouvám za velký nedostatek nových kapitol, ale já si fakt neumím najít dostatek času na psaní, pořád něco dělám a stíhám jen tyto krátké informativní články.... ale zároveň vám můžu slíbit, že o vánočních prázdninách to určitě bude jinak =)

Zase další SBéčka xD ♥

11. prosince 2010 v 21:08 | já
liška 2

No jo, já co jsem jich původně chtěla deset že ? Ala tak poslední dobou nacházím blogy se kterýma fakt chci spřátelit.

Takže první s nich je Allie =) Má super blog a hlavně se s ní fajn píše =) najdete u ní poradnu, můžete s ní udělat rozhovor... no prostě se tam podívejte no xD : allieinwonderland.blog.cz

A další je Wish Katie s tou jsem se seznámila teprve dnes, ale její blog mě vážně zaujal, a hlavně povídka Deník Hermiony Grangerové nebo tak nějak se to jemnuje, teď už přesně nevím... a nejvíc se mi na tom líbí to, že to vlastně není o Hermioně, ale je to taky s Harryho budoucnosti, takže Rose, Lily, Albus, James,.... prostě moje oblíbená doba xD No, to sem se trochu moc rozepsala xD její blog : wishkatie.blog.cz

Allie myslím diplomek nechtěla... nebo už nevím, a Katie ty bys chtěla co na diplomek ??
A tímto článkem se taky ptám AnNe jestli teda chce spřátelit, nebo jestli se ptala ona mě... prostě v tom mám zmatek, tak nevím no...

Můj vzor ani není skutečný...

11. prosince 2010 v 19:18 | já |  ○ Články na téma týdne
Harry Potter´s children

Nad tímto tématem týdne jsem strašně dlouho přemýšlela, protože jsem věděla že mám nějaký vzor, jen jsem pořád nemohla přijít na to kdo to je. A nakonec jsem na to přece jen přišla xD Můj vzor, jsem si totiž vymyslela sama. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. V mé první povídce první povídka - Harry Potter's children - je postava jménem Lilly Luna Potter. Jo, to jméno není můj výmysl, je uvedono ještě v epilogu relikvií, ale povahu Lilly, její úplný vzhled, to všechno jsem si vymyslela já sama, a přišla jsem na to, že bych chtěla být přesně jako Lilly. Zní to děsně hloupě, já vím, ale kdyžněco potřebuju rozhodnout, něco udělat, přemýšlím, co by asi udělala Lilly. Je to šílený, když vemu v úvahu to, že já jsem si vlastně sama sestavila co by Lilly udělala, já sama s toho nechápu, někdy si připadám že patřím tak maximálně k psychologovi xD

Kouzelné Vánoce - 2. kapitola

11. prosince 2010 v 16:20 | já |  Kouzelné Vánoce
A tak nastala první adventní neděle. Sníh, který napadl 26. října vydržel až do teď, a dokonce občas i něco připadlo. Některé lidi to dost štvalo, a stěžovali si jak je ten sníh otravný. Malé děti ovšem byli nadšené a sáňkování a bobování je za ten měsíc neomrzelo. Zamilovené Adéliny spolužačky tvrdili že je to úžasně romantické, když je venku tolik sněhu a kluky to podporovala ve vymýšlení různých bláznivých akcí, např. soutěž "Sněhový závod 2010" kde se jezdilo na kolech. Adélu velmi překvapilo kolik kluků - a dokonce i dvě holky- se této poněkud nebezpečné akce zúčastnilo, když s Domčou přišly podporovat Toma, který samozřejmě nesměl nikde chybět. Záhada proč Adélina maminka nepřijela ten večer co začalo sněžit domů se také vysvětlila - autobus zapadl do sněhu. Oběvovali se spekulace, že sníh a mráz způsobila ropná skvrna na moři, která brání golfskému proudu ohřívat některé oblasti evropy - celá Velká Británie byla také pod sněhem.
Adéla pod vlivem vánoční nálady přestala alespoň po dobu víkendů být protivná na svou malou sestru, Karolínka jí to oplácela stejně, tatínek se vrátil z Německa nečekaně o tři měsíce dřív a tak Svobodovi vypadali jako ideální rodina. Adéla zrovna vyráběla adventní věnec, aby si mohli zapálit první svíčku a vánoční atmosféru dolaďovala také malá Karolínka která se naučila na klavír hrát rolničky a nedělal téměř nic jiného.
O týden později, když na adventním věnci hořely už dvě svíčky, Adélu velmi překvapila otázka její sestry : "Tak kdy už ten Mikuláš konečně příjde ? Do té doby tu básničku zapomenu !" - sama totiž na tento svátek úplně zapoměla. A skutečně, jako by to Karolínčina otázka přivolala, ozvalo se hlasité bouchání nebo spíš mlácení na dveře, chrastění řetězi a pro Adélu poněkud směšné zvuky "bl-l-l-l-bl" což měli pravděpodobně na svědomí čerti. Tatínek šel otevřít. Adéla se zájmem čekala v předsíni. Najednou se tam nahrnula asi osmičlenná skupinka - jeden mikuláš, tři andělé a čtyři čerti. V jednom s čertů Adéla poznala Toma - byl to ten nejroztomilejší čert jakého kdy viděla, toho se skutečně nemohl bát nikdo. Karolínka ve svých sedmi letech už při pohledu na čerty nebrečela, ovšem stále ještě věřila, že jsou skuteční. I po dramatické pauze si vzpoměla na pracně naučenou básničku a jeden z andělů - což byla mimochodem dívka která chodila s Adélou do třídy a v jedenácti letech odešla na gympl - jí podal veliký košík a Karolínka šťastně poděkovala. Poté navrhl čert=Tom :"A co ty, Adélko, zazpívej nám také něco, ať dostaneš svou odměnu"
Adéla na něj pohlédla s nadzviženým obočím. Tom jí však odpověděl jen vyplazeným jazykem a tím "bl-l-l-l-bl" zvukem. Adéla protočila oči, probodla ho naštvaným pohledem. Ale pak jí došlo že oni čekají že nic neřekne a pak jí hezky vyválejí ve sněhu. Nene, tu radost jim nehodlala udělat - věnovala jim zářivý úsměv a sputila : "Pec nám spadla, pec nám spadla kdo pak nám ji postaví........ ty ty ty, ty ty ty, ty to budeš platiti !"
S vítězoslavným úsměvem sledovala jak skupinka stěží přemáhá záchvat smíchu a přebarala si od nich košík. Ještě než odešli, Tom se na ni podíval pohledem 'v tom sněhu te stejně vyválím !' a na to se všichni vyhrnuli ven.
Adéla v košíku našla adventní kalendář, spoustu sladkostí a mandarinek, pomeranču, banánů.... prostě takové ty obvyklé mikulášské věci.
I tak ale Adéla nevydržela celý den v té poněkud starobylé vánoční atmosféře a při psaní Ježíškovi si zapla notebook. Přihlásila se na chat a okamžitě se jí objevila nová zpráva :
***************
Miky Weiss : Ahoj :)

Adeelka Hvězdička Svobodová : čau

Miky Weiss : Máš ráda mandarinky ?

Adeelka Hvězdička Svobodová : jaj co to je za otázku ? :D :D jasně :D
    
Miky Weiss : Já taky :) a co děláš ??

****************
Adéle byly Mikyho otázky podezřelé, ale něco ji přinutilo mu odepsat. Připadalo jí, jako by ho znala... jako by se s ním kamarádila a pak na něho zapoměla... ani nevěděla jak vypadá, ale přesto měla pocit, že ho zná... nemohla mu to ale hned napsat, vždyť by si myslel, že je cvok.... musela si zachovat styl - nic vážného, spoustu smajlíků, icq skratky a výrazy, prostě jako vždy...
****************

Adeelka Hvězdička Svobodová : píšu Ježíškovi :D :P

Miky Weiss : mmm co ?? jé, já myslel že je ti 14, máš to v profilu... ale tak promiň, že jsem tě otravoval.... poslyš, dovolila ti maminka chodit na chat ? .... no, to máš jedno, tak ahoj.

Adeelka Hvězdička Svobodová : ale nee :D mě je 14 :P

Miky Weiss : a to píšeš Ježíškovi ??

Adeelka Hvězdička Svobodová : no a jak má někdo pak vědět co chci na Vánoce ? :D

Miky Weiss : Snad řekneš né ? :D

Adeelka Hvězdička Svobodová : tss, takhle urážet vánoční zvyky ? :D ale ty nejsi od náz ze školy že ne ??

Miky Weiss : Ne, to ne, já bydlím od Brna docela daleko, ale pojedu tam.... co kdyby jsme si dali někde schůzku ?

Adeelka Hvězdička Svobodova : no víš.... moc se neznáme, a nám pořád dokola vykládají, že si nemáme dávat schůzky s lidma s netu a taak.... asi ne, sory...

Miky Weiss : Ale já nejsem úchylák ! :(

Adeelka Hvězdička Svobodová : a kdyby jsi byl, určitě by si mi to řekl že ? :/ to určitě :P

Miky Weiss : prosíím :(

Adeelka Hvězdička Svobodová : No... tak jo, ale vezmu si sebou ochranku !

Miky Weiss : Tak OK :) Takže v sobotu před olympií ?? :)

Adeelka Hvězdička Svobodová : Tak jo ale moje ochranka je silná ! :P

Miky Weiss : V pohodě, já fakt nejsem žádnej úchylák :D

Adeelka Hvězdička Svobodová : no dobře no :D tak v sobotu, zatím čau :) mmnt, jak tě poznám ?! Pošli futku

Miky Weiss : OK, chvilku počkej....

*******************

Konec kapitoly :) takže nakonec ještě otázka :
Je Miky vážně normální kluk, nebo nějaký úchylák ?? :D

Unikátní rozvrh :D

10. prosince 2010 v 18:47 | já |  Můj "deníček"
agr

A to myslím doslova xD Dneska naše předměty vypadali následovně : přírodopis, zeměpis, přírodopis, chemie, němčina, chemie  ......... no je to normální ?! odpovím si sama xD Ne, není, ani nevím jak jsem to přežila.... jinak, měla jsem jet dneska s kamarádkou do města nakupovat dárky, protože jsem nějak v té vaňkovce záhadně skoro nic nestihla xD A teď jdu psát češtinovou olympiádu.... to zní příšerně, prostě olympiádu z češtiny xD vůbec se mi ale nechce =/ jako my jsme to psali ve škole, ale tu slohovou část máme napsat a do dnešní půlnoci poslat učitelce na mail... mě se taaaak nechce ! Je tam napsaná věta "Naštěstí jsem si to včas vyžehlil/a" a na to máme.... počkejte, jak to tady je... ? Jo, už to mám, máme to zpracovat libovolným způsobem v libovolném slohovém útvaru a doporučená délka je 20 - 30 řádků...... já vím, můžu na to napsat nějakou jednorázovku, ale .... jak to udělat aby se to líbilo naší učitelce ? xD no tak se jí to líbit nemusí, kašlu na to, jdu něco napsat xD