REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !






Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Červen 2011

Záhada

23. června 2011 v 18:31 | já |  ○ Já & blog ♥

Myslím si, že hodně z vás co se zajímate o HP, už narazilo na stránku pottermore.com -> sory ale odkazy mi (ještě pořád) nefungují :/ A ti kdo ne - tuhle stránku založila J. K. Rowlingová a ještě včera když jste na tuhle stránku najeli, byli tam všude sovy. A když jste klikli na tu jednu sovu, otevřelo se vám youtube, ale nešlo klikat na odkazy. Všude kolem byly sovy co se hýbaly (a já jsem z nich nemohla xD) a běželo odpočítávání. Měřilo čas do doby, a to právě do dneška, kdy Rowlingová oznámí... něco. A už to nějak oznámila. Jenže je to na videu anglicky a já tomu bohužel nerozumím :( vážně mě strašně zajímá, co to je!!! Takže pokud to někdo víte, napište :)

Změny k lepšímu (že by? xD)

9. června 2011 v 20:50 | já |  Můj "deníček"


I když dneska celej den prší, tak.... nevím no, nechci to zakřiknout, ale vážně mám teď tak celkovně nějak lepší náladu =) Může za to částěčně škola, protože jsem dostala dvě jedničky z přírodopisu, takže se tím zvýšili šance že bych mohla mít 1 na vysvědčení, a taky jsem dostala 1 z literatury ze zkoušení, ale tak trošičku "podvodem" xD Totiž, my máme vždycky jednu otázku volitelnou, takže já vždycky píšu J. Nohavicu, kterýho umím protože sem ho měla na referát xD A pak jsem uměla ještě M. Formana, a to je z literatury vše...xD Učitelka losovala podle čísel datumu, a mě nevybrala, ale já jsem se zeptala jestli si to můžu vzít místo jedné spolužačky, která měla právě toho Formana xD No, ve škole si to musíte umět zařídit ;) Pak ještě musím zvládnout zítra ten zeměpis, příští týden čtvrtletku z mat. a aj a pak už bude ve škole totálně nejvíc pohoda x) A kolik dní že se to ještě budeme učit? Nevím jak vy, ale já jen 9!
Abych odbočila od školy... v úterý jedu do zoo =) Doufám, že o víkendu bude hezky, abych se mohla koupat v baréně... to by bylo už úplně dokonalý x)

Co že jsme to řekli v září?

6. června 2011 v 19:41 | já |  Můj "deníček"

Je červen, poslední měsíc školy, jak všichni jistě dobře víte ;) V září každý říká, jak by to bylo úžasné, kdyby už byl červen, ale nikomu nedochází, co je to za (vhodnější slovo mě nenapadá) apokalypsu! Já vážně potřebuju nějak přežít následující tři týdny, ale obávám se že my asi hrábne :/ Tohle jsou ty apsolutně nejhorší týdny školního roku - zvlášť tyhle dva... Učitelé jako by se rozhodly, že nám to na poslední chvíli ještě pořádně osolí, asi aby jsme si je na střední pomatovali xD Jako dneska jsme psali čtvrtletku z češtiny a byla tak děsně těžká, a navíc ten příšernej diktát - já s češtiny dostávám vždycky jedničky, je to předmět který mi jde s těch těžších asi nejlíp, na olympiádě jsem byla devátá, a teď? Budu ráda za trojku! Vážně z toho nechápu... A to není všechno, zítra budu zkoušená z dějepisu, ve středu mě čeká přírodopis, na čtvrtek se asi budu muset pokusit naučit aspoň kousek literatury a v pátek test ze zeměpisu... to ani nemluvím o té čtvrtletce z matiky příští týden... od té doby co je u nás ten novej učitel mi matika vůbec nejde... Ach jo, ať už jsou ty prázdniny!
Co bych vám řekla pozitivního? Koupání v bazéně je prostě úžasný ♥ =) Tak doufám, že aspoň vy zvládáte školu líp než já... mějte se krásně, a vydržte do pátku x)

Plakáty k 2. části relkvií :)

5. června 2011 v 11:30 | já
Jak se nám blíží červenec, tak se pomalu začínají objevovat ukázky z drůhé části relikvií - fotky, trailer a teď plakáty... Já už se na ten film tak strašně těším!! x) A plakáty jsou vážně moc krásný, mě osobně se líbí ještě víc než ty k 1. části =)
Všechny jsou nádherný, ale podle mě to nejvíc sluší Belatrix - na tomtu plakátu vypadá prostě nádherně!! =)

Léto začíná! =)

4. června 2011 v 22:59 | já |  Můj "deníček"


Léto pro mě oficiálně začalo dneska, na všechny kalendáře kašlu xD Ráno (no dobře, dopoledne) jsem vstala a ze ségrou jsme snídaly na zahradě, a potom jsme si natrhaly jahody, hráli jsme frisbee, ale asi jen tak dvě minuty protože jinak by jsme se upekly... No a odpoledne jsme se už konečně poprve za tento rok koupaly v našem bazéně! =) Voda byla úžasně teplá, jen pak začalo hrozně foukat takže zase tak dlouho jsme tam nebyly... Večer jsme potom udělali oheň, přišla babička s dědou, teta, sestřenka a taak x) a dělali jsme špekáčky, který byli fakt dobrý :) ... a zhořel mi rohlík xD Prostě dokonalý letní den, připadala jsem si úplně jako o prázdninách! škoda jen že mamka tu nebyla.... A co vy, jak jste si užili sobotu?

Pomalu docházející...

2. června 2011 v 20:33 | já |  Můj "deníček"
Pomalu mi dochází, jak dlouho už jsem tu nebyla... Týden? Dva? Tři? Já vím, je to hrůza, ale pořád je co na práci xD Článek o našem třídním výletu na Baldovec napíšu zvlášť, i když už to je trošičku staré téma... a teď.... UDÁLOSTI POSLEDNÍCH DNŮ! ;-)

1) Olympiáda byla úžasná, a Malta (my) skončila jako druhá, hned za Kanadou... což je náhodou krásný, na to jaký sem měla inteligenty :D nejvíc se nám povedl fotbal, ale taky ty "přemýšlecí" hry... s těch ochutnávek ostatních států byla nejlepší asi tak mexická tortila (nemám tušení jak se to píše xD) a švédský gumový rybky =)

2) Od soboty jsem byla nemocná, ale myslím že už budu asi v pohodě... kvůli tamu jsem taky neposlala povídku do OPBS, a jestli jsi to Bello ve vzkazech nečetla, tak se ti strašně moc omlouvám, ale já nemohla ani vstát :(

3) Dneska jsme měli z naším dramaťákem vystoupení na festivaleMedarta protože Terka někam
odjela, hrála jsem jednu z hlavních rolí :)) bylo to super, strašně mě to bavilo, a i když mi to rozhodně asi nešlo tak dobže jako jí, tak na to že sem tam první rok, je slušný už to že mě to nechali hrát xD Byli se na mě podívat děda s babičkou a potom jsme šli na čaj a na palačinky =)

4) Ségra je na Škole v přírodě (ani nevíte jak jí to závidím) a mamka na sportovním kurze se spolužákama z vysoký - kola, rafty, turistika (té to závidím ještě víc, i když mamka říkala že se jí tam nechce... ono je to povinný xD) takže já jsem doma sama s taťkou. Náhodou je to fajn, sice tady máme docela bordel, protože u nás uklízí hlavně mamka se ségrou. Zrovna jsme byli nakupovat, protože vařit vááážně nebudeme xD Koupili jsme taky špekáčky a zítra si je opečeme až přijede ségra :)


5) musím psát čtenářskej deník, protože se měl dneska odevzdávat... ale já jsem nebyla ve škole, takže... xD

6) A ZÍTRA TAKY NEJDU DO ŠKOLY!!! :))
i když mi pomalu dochází, že od pondělka, což je 6. se budeme uči jen maximálně 3 týdny... maximálně, takže ani to ne... i když je pravda, že mi naše škola bude chybět :( ... ale asi tam budu jezdit často, když tam mamka pracuje :)

Mějte se krásně! :))