REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

○ Já & blog ♥

Stěhování

5. srpna 2011 v 18:15 | já
Tak jsem si trochu pohla a založila ten nový blog. Kdo z vás mých SB by jím chtěl zůstat i nadále, najdete mě tady. Články které budu chtít přestěhovat budu teprve vkládat, a to postupně, protože jsou to většinou články z úplných začátků mého blogu nebo povídky, aby si je ti, kdo je ještě nečetli mohli přečíst :)

Záhada

23. června 2011 v 18:31 | já

Myslím si, že hodně z vás co se zajímate o HP, už narazilo na stránku pottermore.com -> sory ale odkazy mi (ještě pořád) nefungují :/ A ti kdo ne - tuhle stránku založila J. K. Rowlingová a ještě včera když jste na tuhle stránku najeli, byli tam všude sovy. A když jste klikli na tu jednu sovu, otevřelo se vám youtube, ale nešlo klikat na odkazy. Všude kolem byly sovy co se hýbaly (a já jsem z nich nemohla xD) a běželo odpočítávání. Měřilo čas do doby, a to právě do dneška, kdy Rowlingová oznámí... něco. A už to nějak oznámila. Jenže je to na videu anglicky a já tomu bohužel nerozumím :( vážně mě strašně zajímá, co to je!!! Takže pokud to někdo víte, napište :)

HP7 bude nejkratší ze všech dílů

8. května 2011 v 10:33 | jáNjedřív bych vám chtěla představit můj nový spřátelený blog :) řekla bych, že blog asi patří dvoum lidem, podle jména Padfoot & Prongs (což znamená Tochošlápek & Dvanácterák) v komentářích, a jejich blog najde tady: http://hp-atc.blog.cz/ (sory ale odkazy mi nefungujou :/)
No a právě na tomto blogu jsem se dozvěděla, že producent HP potvrdil, že právě Harry Potter a relikve smrti část 2 bude nejkratší ze všech HP filmů! Bude mít prý jen něco přes dvě hodiny. To mi ještě nějak nevadí, těch pár minut je mi jedno, když film bude dobrý, což nepochybně bude! xD Ale docela mi vadí, teda vlastně vážně brutálně mě naštvalo, že je potvrzeno i to, že epilog bude trvat jen asi dvě minuty! Proč mi tohle dělají?! Vždyť zrovna na epilog se těším úplně nejvíc z celého filmu, a on má mít dvě minuty?
No, co s tím nadělám... ale když už mluvím o HP7, musím vám sem dát trailer na druhou část xD Ani nepochybuju o tom, že už jste ho viděli (já ani nepočítám kolikrát xD), ale je prostě úžasný! x)

Moje nová škola

7. května 2011 v 19:05 | já
Pro ty kdo ten článek před tím nečetly, už jsem rozhodnutá kam půjdu na střední (sem : www.ped-km.cz) a rozhodla jsem se, že sem aspoň hodím pár fotek a tak =)

Takhle ta škola vypadá zvenku:
Tohle se menuje aula a já nemám tušení co to znamená, jestli jsem to ale dobře pochopila, tak jsem tam dělají nějaký vánoční koncerty a takový ty věci xD
Tak tady budu asi hodně často xD
Ještě nevím na kterým internátu budu, ale oba jsou na hotelovce, takže by nám prej ty děcka tam nosili jídlo a taak (jako pryxe) xD

Tak na tento intr bych šla radši (těch lidí si nevšímejte xD)
A tady je ten druhý, to by taky šlo, jen bych si to trochu líp zařídila x)

Potřebujete hlasy? Jste na správném místě x)

9. března 2011 v 19:07 | já

Potřebujete nutně hlas v nějaké blogové soutěži? Už nevíte kde shánět? Ode mě máte hlas jistý, jen stačí udělat jedinou věc xD no jooo, samozřejmě naoplátku, já se nezměním xD Tak jo, když mi dáte hlas tady : 6.úkol Turnaje sedmi kouzelníků případně tady: Finále SONB!!! (všude pro Hermionu) tak já zase budu hlasovat pro vás x) jak jednoduché xD
Samozřejmě mi musíte hodit do komentu odkaz (proč jeden, klidně víc xD) jinak to nepůjde xD

Jak to vypadá s povídkami?

23. února 2011 v 20:39 | já
Možná.. a možná né... by vás zajímal stav mých povídek, protože už jsem dlooouho nic nepřidala, já vím... nějakou tu chvilku na sepsání kratšího informativního článku si najdu vždycky, ale na povídky je potřeba klid a inspiraci, a je pravda, že poslední dobou mi oboje trochu chybí.. Ale to se zase vrátí, s tím už mám zkušenosti.. ale jen aby jste tak okrajově věděli jak to vypadá, tak tady to je :
Harry Potter's childern
Tak tohle je konkrétní případ dobré, ale zblblé povídky. Aby jste pochopili jak to myslím - Začala jsem myslím hodně dobře (ale nechci se vytahovat!! myslím v rámci možností hodně dobře xD) ale zblbla jsem to - tak po... patnáctou kapitolu je to pohoda, ale pak.. moc jsem to překombinovala, dost nerealisticky a poněkud dětinsky jsem všechno udělala "podobrým a bezproblémů". Dost vážně uvažuju o úpravě, protože teď se mi dost těžko pokračuje, ale to nemůžete pochopit. Nezlobte se kvůli tomu na mě, ale já jsem ještě až příliš nezkušená "spisovatelka" a když to jde, proč nenapravit chyby? Takže abych to ukončila, další kapitola je odložena na dobu neurčitou, a možná se dočkáte drobných změn v předchozích kapitolách.
Nikdy nevíš, co bude dál
Tak tohle už je malinko lepší =) Kapitola je rozepsaná, zhruba v polovině. Ale Bello, pokoušet se ji hledat v rozepsaných je zbytečný - je ve wordu :P né, tě chápu, taky jsem děsně zvědavá xD No prostě, počítám, že během dvou/třech/něco-na-ten-způsob týdnů by to mohlo být =)
Apokalypsa nebo nový svět?
Tak to je pohoda, kapitola může být kdykoliv se mi zachce ji napsat - a protože tahle povídka má kapitoly krátký, může to být klidně zítra xD Ale spíš ne xD No, nechte se překvapit, stejně jako já xD
Jen oni znají pravdu
Tak jo, nebudu mám lhát, tuhle povídku možná zruším.. stejně si nemůžu uvědomit o čem je xD Asi si přečtu dvě kapitoly který zatim má. a budu uvažovat jestli stojí za to nechat to tu, zdá se mi, že je těch povídek nějak moc totiž..
Kouzelné Vánoce
Takže, sami uznejte, že nemá cenu psát o Vánocích když budou za deset měsíců xD Takže, odkládá se to na "vánoční období" což je u mě už nějak během října - vy co mě znáte delší dobu asi víte o čem mluvím xD
Život plný kouzel
Takže, k téhle povídce ještě nemám obrázek, ale seženu ho .. někde xD Takže, s touhle povídkou to vypadá dobře, takže, jakmile se objeví téma (mezi které to aktuální téma "sex" rozhodně nepatří) o kterém se dá psát v souvislosti se sedmiletou Lilly, bude kapitolka x)
Tak, to je vše =)

Některé věci prostě nevycházejí..

14. února 2011 v 18:06 | já
ž

Tohle se stává každému, prostě nemůže vyjít všechno.. mluvím o inprovizované povídce "Život plný kouzel". Prostě nezvládnu každý týden napsat kapitolu, a i kdyby, nezbyl by mi čas na další povídky, a tak to udělám následovně : proč to rušit? Na co tak radikální řešení? Ne ne, prostě když se mi bude nějaké téma líbit, a když budu mít čas, napíšu další kapitolu x) co nejčastěji xD ale stejně to není tak úplně jen moje vina, vždyť poslední dobou jsou fakt hrozný témata.... samý depresivní xD Třeba rasismus že? xD No, to je fuk... prostě kapitoli budou až budou, já se kvůli tomu nezblázním...

Až skončí únor..

26. ledna 2011 v 10:09 | já
hermiona

Ahoj =)
Určitě jste si všimli, že tu teď moc nejsem.. a má to jednoduchý důvod - mám nějak moc aktivit. V pátek to byl zápis, v pondělí soutěž v přednesu, dneska jedu na klavírní soutěž (což je taky důvod proč jsem tu dopoledne xD) příští středu dějepisná olympiáda (ani nevím jak jsem se tam dostala, vždyť já sem z dějepisu zatím nepropadla jen proto, že všechny testy opíšu ze sešitu..nenápadně xD) pak ještě ta módní přehlídka - zkoušky, šití, nacvičování.. a do toho ještě zumba, klavír a dramaťák. No řekněte, není toho dost ?
Ale není to navždy, to fakt né =) až skončí únor, bude všechno zase jako dřív, možná lepší. Po lyžáku tu budu už opravdu každý den =)
Taky bych se chtěla omluvit že "neobíhám" ale já jsem fakt ráda že stihnu přidat nějaký ten článek, tak mě za to nezabíjejte - budu "obíhat" jen o víkendu (Bella, Dendo - u vás asi častěj x)...) Nemažte si mě prosím ! Já se zas vrátím xD

Už jeden rok....

1. ledna 2011 v 21:29 | já
h.b.

Je to... neuvěřitelný xD Můj blog dneska slaví svoje první narozky - byl založen přesně 1. 1. 2010 xD
A proč jsem si vlastně založila blog ? Jen kvůli povídkám... vlastně, já ani nevěděla že existuje něco jako FF, co je to kapitolovky, jednorázovky, drabble, slasch, atd, atd...
Mohla bych říct, že Harry Potter's children je moje 1. povídka.... ale není - je to pouze první blogová povídka. Mou absolutně první povídku jsem napsala, když mi bylo teprve sedm... a půl xD psala jsem to ručně do sešitu xD Už ani moc nevím, o čem to bylo.... ale myslím že to bylo něco jako že já, moje sestřenka a moje ségra jsme někde zůstali samy a.... už fakt nevím.... a od té doby takových povídek ještě bylo xD ale žádnou jsem nedopsala, nikdy xD Ale asi brzo (to berte s rezervou) dopíšu...
Asi měsíc po založení... nebo dřív... mi jedna holka (Kapitánka nemo) napsala, jestli nechci být její SB. To sem nechápala... nevěděla jsem totiž co to znamená. Kapitánka nemo mě hodně naučila, a to nejen co znamená SB, že si můžu nechat dess udělat na objednávku nebo co jsou to blogové projekty... ani bych to nespočítala, a moc jí za to děkuju =) Je strašná škoda že na blog už teď nechodí.
Hned moje druhá SB byla Denda, která pro mě byla hodně velký vzor - tolik článků, velká návštěvnost.... prostě jsem si nepřipadala, že se jí můžu v čemkoliv rovnat...ale teď už mi to tak nepříjde zas xD
Třetí byla Bella, a s ní jsem se seznámila díky povídce Starý vs. nový život, která se mi moc líbila ( a líbí do teď x)...)
A čtvrtá Lily - z nějakého důvodu tyhle tři (a nebýt toho že Nemo odešla, byly by čtyři) stále považuju za svoje nejlepší kamarádky.
Kdo byl dál, o tom už jsem stratila přehled xD

Prostě to nějak uzavřu - moc a moc doufám že tu s váma vydržím ještě dlouho, a pořád mě to bude tak byvit jako do teď... blog rozhodně změnil můj život, a nevadí mi že teď jsem u počítače víc než dřív, rozhodně to pro mě není ztráta času :)

Vyhrála jsem SONP !!!

28. prosince 2010 v 15:23 | já
lilly

S postavou Lilly Luny Potterové jsem soutěžila v soutěži o nejlepší postvu z HP.... a nakonec jsem vyhrála !!! A to samozřejmě jenom díky vám, a za to vám stzrašně moc děkuju, je to první soutěž kterou sem vyhrála.... ale taky byla první která už zkončila s těch do kterých jsem se zapojila xD ale o to je to hezčí pocit xD Takže vám ještě jednou moooc děkuju za vaše hlasy, a jestli to chcete nějak oplatit, tak napiště =)

Veselé Vánoce všem !! =)

24. prosince 2010 v 16:26 | já
Tak, konečně nastal Štědrý den ! Den, na který jsem čekala několik měsíců...
Přeju vám všem šťastné a veselé vánoce, ať vás nezabije kost s kapra, ať dostanete všechno co si přejete a prostě... znáte to x) Dneska jsem tu jen na chviličku, protože nechci celý štědrý den strávit u PC (no dobře, u notebooku, ale to je fuk xD)
Jinak včera jsem z těch zadaných věcí stihla jen dodělat cukroví a uklidit pokoj, komix dodělávám teď a kapitolu jsem prostě už nestihla. Jinak podrobné informace jak jsem si užila štědrý den a co jsem našla pod stromečkem si můžete přečíst zítra, možná už ráno x) =) (né že by to někoho zajímalo xD)
Tak se mějte krásně a užijte si Vánoce =) ♥
přeje Hermiona ♥

NEKLIKEJ NA CELÝ ČLÁNEK !!!

23. prosince 2010 v 17:43 | já
No, nevěřím tomu moc....skoro vůbec, ale.... jak říkala Allie, jistota je jistota, radši bych žila xD
Hlavně neklikej na CČ ↓↓↓ !!!!!!

Ty názvy...

17. prosince 2010 v 16:39 | já
No jo, už mám vymazanej mozek a nenepadají mě žádný názvy článků.... teda žádný normální xD prostě jsem vám chtěla říct..... ještě jedno kolo, a jedna soutěž bude za mnou xD Takže, mám teď šanci na výhru a proto bych byla mooc ráda kdyby jste mi dali hlas v SONP HP --> TADY <--
v anketě pro Lilly Lunu Potter, a zároveň vám můžu slíbit nejen že vám to oplatím, když řeknete, ale i to, že pak už vás budu otravovat jen se dvěma soutěžema xD Předem díky a..... NEHLASUJTE jako pro mě  V TÉ ANKETĚ PRO HERMIONU, ALE PRO LILLY,HERMIONA NEJSEM JÁ, tu má nějaká jiná holka ! xD =) jen pro jistotu xD

Nej reklama xD

15. prosince 2010 v 21:28 | já
taky tak nesnášíte reklamy jako já ?? Ale i přesto se mi jedna líbí xD s tohoto já prostě nemůžu xD No, určitě to znáte ale dám sem video =) Jinak chtěla bych vás poprosit o hlasy v 3. kole SONP --> TADY <--, předem moc díky =)

Ty soutěže...

8. prosince 2010 v 18:17 | já
... mě jednou zabijou xD postoupila jsem do druhého kola SONB a navíc jetě turnaj takže....už zase vás otravuju s hlasama.... asi vás to štve že ? ale i tak....... prosííím dejte mi hlas aspoň v jedné s těchto soutěží : Turnaj 7 kouzelníků v anketě pro Hermina & Harry..... nebo SONB
v anketě pro Hermiona - hermiona-grangerrova.blog.cz
Samozřejmě nejradši budu když dáte v obou, ale.... to už chcu asi moc xD Předem vám moc děkuju ♥ a nezapomeňte že vám to ráda oplatím, ale musíte mi napsat --> já za reklamy nic nikomu neudělám ježiš.... maximálně je ignoruju, ale když mi dáte hlas, ignorovat nebudu ;)

Další kolo =)

6. prosince 2010 v 17:32 | já
Postoupila jsme do dalšího kola SONP HP... mimochodem s největším počtem hlasů xD (už zas... sem hrozná, musím se odnaučit mluvit tak namyšleně xD) samozřejmě za to děkuju vám ♥ a opět vás prosím o hlasy =) takže jestli máte čas ---> haslujte v anketě pro Lilly Lunnu Potter =) Předem moc děkuju =)

Uvidíte sami =P

3. prosince 2010 v 21:40 | já

Věnujte prosím jednu svou drahocenou minutu a...

29. listopadu 2010 v 19:49 | já
hlásněte mi prosím --> TADY <-- v SONB =) předem vám moc děkuju a když napíšete, ráda vám to oplatím =)

Moje smůla a "inteligence"

16. listopadu 2010 v 19:07 | já
blesk

Nevím pokolikátý už to říkám, ale já mám prostě smůlu no ! Já včera tady tak jako z klidem, že prostě si nejdu do ústavu (no řekněte, není to dokonalý pondělí ?) ALE ! jenom sem napsala tři články a najednou zvoní telefón. To zvednu a prej mama že musim přijed do ústavu. Já nejdřív svoje obvyklý protesty, ale nakonec sem fakt jela =/ no, vrátila sem se dom...hádejte v kolik ? No o půl sedmé ! A to ještě není všechno. Ségra dělala referát a kdo jinej by jí měl pomáhat než já, tak "skvělá spisovatelka" (ironicky) ? No tak sem dělala do deseti večer se ségrou referát, i když vystižnější by bylo dělala sama referát pro mou ségru xD A pak už totálně mimo a bez myšlenek sem se šla koupat a spat. Že já kráva se na ten blog nepodívala že ? Bych to ještě poslala =/ No a teď sem se koukla k Belle na blog a.....ááááá ! mě už s toho asi brzo odvezou někam do Kroměříže ! Ale ne ne ne, už si nezasloužím další šanci, druhej úkol prostě splním, žádný že končím, ten prostě bude, ....žádný odstupování, aspoň něco musím zvládnout ! Bello promiň já sem strašná =/

Stav povídek

15. listopadu 2010 v 9:22 | já
No takže jak sem říkala když dneska nejsem v ústavu, udělám si tu trošku pořádek xD S povídkama to zatím vypadá tak :

Harry Potter's children -> Tak vzhledem k tomu že toto je hlavní povídka blogu, psaní se mi daří dobře. To je asi proto že mě tato povídka tak nejvíc baví psát xD Takže příští kapitolka (tentokrát už v krásnohůlkách =)....) by mohla být i někdy během dneška =)
Harry Potter´s children

Kouzelné Vánoce -> Tak tady to vypadá taky celkem dobře =) ale vzhledem k tomu že bych to chtěla mít do vánoc napsaný, asi bych měla trochu pohnout - kapitolu čekejte někdy během tohoto týdne =)
Kouzelné Vánoce

Nikdy nevíš co bude dál -> No tak to už je větší problém, protože ještě nemám úplně jasnou představu jak to bude pokračovat....i když už trošku tuším takže to není nejhorší. Ale ještě fakt nevím kdy to bude.....snad to ale nebude trvat tak dlouho jako minule xD
Nikdy nevíš, co bude dál

Jen oni znají pravdu -> tak tady mám vymyšlené pokračování, ale zatím jsem si ještě nenašla čas to napsat, nějak se k tomu furt nemůžu dostat....ale tak jako myslím že někdy...příští týden ? asi...
Jen oni znají pravdu

Apokalypsa nebo nový svět -> No tak jako na to sem fakt už skoro zapoměla xD ale jako tato povídka má krátký kapitoly, takže to vlastně mám za 20 minut napsaný xD Takže to může být kdykoliv, přesnej termín ale ještě nemám...
Apokalypsa nebo nový svět?

Já sem tak blbá...=/

15. listopadu 2010 v 9:07 | já
Já sem fakt tak strašně blbá blbá blbá ! Ale né jako blbá jako hloupá ale prostě blbá ! Nedokážu to popsat. Já sem to doprdele měla aspoň skusit do té soutěže poslat =/ kdybych se pak ještě mrkla na blog....což sem neudělala....asi bych to poslala jak Bella říkala...ale co už no =(
Jinak mimochodem dneska nejsem v ústavu =) (se mám co ? xD) ale asi tady mám ducha protože se mi furt otvíraj a zavíraj dveře xD ale co s tím nadělám xD Ach jo já někdy nechápu sama sebe =/...

Vánoce a karaoke

12. listopadu 2010 v 19:37 | já
agr
Ha ha, super že, zas otravuju z Vánocema co ?xD ale fakt, dyť když si to tak vezmete, tak sou vlastně už za 5 (nebo kolik ? xD) týdnů ! A mě už s toho totálně hrabe xD dneska sme s kamarádkou dodělávaly (a nedodělaly) ten náš megasuperextrémní vánoční barák do výtvarky xD My totiž sme to za ty 4 hodiny co nám na to učitelka dala samozřejmě nestihly xD a dneska jsme to v dílně dělaly další tři hodiny a už je to téměř (zdůrazňuju téměř) hotový xD ještě musíme dotělat sníh a vánoční stromeček v zahradě, ale jinak dům už je hotovej xD hej mě se to teda jako monstrózně líbí, takže až to bude úplně hotový (což bude v úterý) tak vám sem hodím fotečku (fotečky, ze všech stran xD) Dobře, tak to by bylo k něm Vánocům, a teď něco ke karaoke xD prostě sem dneska chtěla zpívat (nechcu vypadat namyšleně, ale vím, že falešně nezpívám, řeklo mi to už hodně lidí xD) no a tak sem si na YT pustila karaoke a zpívala sem, najednou přišla ségra (fergie-ann.blog.cz) a prej "Co to mááš ?" a pak tam stála a taky zpívala karaoke...vlasně zpívá do teď, už mě to trochu rozčiluje...já jen že cokoliv dělám já, musí dělat i všichni ostatní xD už s toho nechápu xD ale tak to je jedno...dneska nebudu psát nic z "ústavu" protože to byla prostě nuda, nuda nuda a zase nuda..a nudaaaa xD jen možná dodám - tu čtvrtletku s AJ sme stejně nepsali (jak sem čekala) tak ale s naším ředitelem, co by ste chtěli xD (to není myšleno špatně, naopak, hodně dobře =)...xD) Tak jo, to je asi vše...nebo ne není, všimla sem si u Belly na blogu že na FB bude zíra (nebo kdy ? xD) probíhat celosvětová premiéra HP 7 část 1 xD Jako kdyby ste se chtěli podívat tak u Belly je odkaz =) Já teda se dívat nebudu, chci to poprvý vidět až v kině =)

Změna plánu =(

7. listopadu 2010 v 20:29 | já
Tak bohužel změna plánu. Já tu důležitou část kapitoly nemám uloženou tady, takže dneska asi jště nebude =( sory, já sem hrozná já vím. Ale ještě jedna lepší zprává - protože Bella dopsala kapitolu Tajemného oblouku, sem teď na řadě já, a proto vám během následujících třech dní přibude nová kapitola Nikdy nevíš co bude dál =)

Já a dospělá ?? Ani ve snu !

2. listopadu 2010 v 20:20 | já
lízátka

Nechovám se ani v nejmenším dospěle xD Nejsem spolehlivá, nejsem vážná, jsem drzá a nedokážu se správně rozhodnout a lízátka a růžový žvýkačky asi k dospělosti taky nepatří - zkrátka se nchovám dospěle. A vlastně asi nechci....takhle mi to vyhovuje...ani se netěším až mi bude 18. Co mi to přinese ? Budu si moct kupovat cigarety ? K čemu by mi to bylo....Budu moct chodit na pivo ? No a co.....Budu moct řídit auto ? Mě stačí motorka a na tu si udělám řidičák už v šestnícti. Jedinou výhodu to má - budu si moct dělat co budu chtít, nikdo už mě ale nedonutí chovat se dospěle xD Až dokončím střední, pojedu
a
do ameriky. Nebo do anglie. Ještě nevím, ale budu tam dlouho, aspoň rok....A jestli budu mít děti ? No, jednou bych chtěla, ale nedovedu si představit že bych někoho vychovávala, vždyť sama se neumím pomalu chovat slušně xD ale děti bych jednou chtěla, to je pravda....chtěla bych dvě holky, Lilynku a Domču, a kluka Tomáška. No a kdybych nakonec myslela že tři nezvládnu, tak jen holčičku Lily a kluka Dominika xD Velký plány co ? No, to já mám furt, což je vlastně další důkaz že nejsem dospěla xD A až budu v té americe, na 100% tam budu mít notebook, abych mohla být tady na blogu, já ho totiž nikdy nezruším =)

Komixi =D

29. října 2010 v 20:35 | já
Někdy když mám na to náladu tak kreslím komixi....jako celkem mě to baví a některý vypadají i dost dobře xD Tak sem se chtěla zeptat, jestli bych sem mohla ty povedenější dávat...jako nechci aby se s toho stalo nějaký pravidlo, jen když se mi nějakej bude líbit, tak bych to sem přidala =) Ale většinou to kreslím v hodinách (hlavně v dějepise) takže to někdy nedává moc smysl xD Moc u toho nepřemýšlím xD Ptám se na to proto, že kdyby to nikoho nezajímalo tak to sem ani dávat nebudu....jen mě to tak napadlo xD
Tak hlasujte v anketě nebo pište do komentářů =)
 
 

Reklama