REKLAMY A VZKAZY SEM !!!

Už toho mám dost ! Reklamy a vzkazy jsou všude jen ne tam kde mají být ! Takže to laskavě pište

SEM  nebo vás proměním v hranolky a sním !


Moc vás prosím o hlas v NČPHP, v anketě pro čin č. 3 ----> CLICK

díky moc, a oplatím vám to x)

Můj "deníček"

Změny k lepšímu (že by? xD)

9. června 2011 v 20:50 | já


I když dneska celej den prší, tak.... nevím no, nechci to zakřiknout, ale vážně mám teď tak celkovně nějak lepší náladu =) Může za to částěčně škola, protože jsem dostala dvě jedničky z přírodopisu, takže se tím zvýšili šance že bych mohla mít 1 na vysvědčení, a taky jsem dostala 1 z literatury ze zkoušení, ale tak trošičku "podvodem" xD Totiž, my máme vždycky jednu otázku volitelnou, takže já vždycky píšu J. Nohavicu, kterýho umím protože sem ho měla na referát xD A pak jsem uměla ještě M. Formana, a to je z literatury vše...xD Učitelka losovala podle čísel datumu, a mě nevybrala, ale já jsem se zeptala jestli si to můžu vzít místo jedné spolužačky, která měla právě toho Formana xD No, ve škole si to musíte umět zařídit ;) Pak ještě musím zvládnout zítra ten zeměpis, příští týden čtvrtletku z mat. a aj a pak už bude ve škole totálně nejvíc pohoda x) A kolik dní že se to ještě budeme učit? Nevím jak vy, ale já jen 9!
Abych odbočila od školy... v úterý jedu do zoo =) Doufám, že o víkendu bude hezky, abych se mohla koupat v baréně... to by bylo už úplně dokonalý x)

Co že jsme to řekli v září?

6. června 2011 v 19:41 | já

Je červen, poslední měsíc školy, jak všichni jistě dobře víte ;) V září každý říká, jak by to bylo úžasné, kdyby už byl červen, ale nikomu nedochází, co je to za (vhodnější slovo mě nenapadá) apokalypsu! Já vážně potřebuju nějak přežít následující tři týdny, ale obávám se že my asi hrábne :/ Tohle jsou ty apsolutně nejhorší týdny školního roku - zvlášť tyhle dva... Učitelé jako by se rozhodly, že nám to na poslední chvíli ještě pořádně osolí, asi aby jsme si je na střední pomatovali xD Jako dneska jsme psali čtvrtletku z češtiny a byla tak děsně těžká, a navíc ten příšernej diktát - já s češtiny dostávám vždycky jedničky, je to předmět který mi jde s těch těžších asi nejlíp, na olympiádě jsem byla devátá, a teď? Budu ráda za trojku! Vážně z toho nechápu... A to není všechno, zítra budu zkoušená z dějepisu, ve středu mě čeká přírodopis, na čtvrtek se asi budu muset pokusit naučit aspoň kousek literatury a v pátek test ze zeměpisu... to ani nemluvím o té čtvrtletce z matiky příští týden... od té doby co je u nás ten novej učitel mi matika vůbec nejde... Ach jo, ať už jsou ty prázdniny!
Co bych vám řekla pozitivního? Koupání v bazéně je prostě úžasný ♥ =) Tak doufám, že aspoň vy zvládáte školu líp než já... mějte se krásně, a vydržte do pátku x)

Léto začíná! =)

4. června 2011 v 22:59 | já


Léto pro mě oficiálně začalo dneska, na všechny kalendáře kašlu xD Ráno (no dobře, dopoledne) jsem vstala a ze ségrou jsme snídaly na zahradě, a potom jsme si natrhaly jahody, hráli jsme frisbee, ale asi jen tak dvě minuty protože jinak by jsme se upekly... No a odpoledne jsme se už konečně poprve za tento rok koupaly v našem bazéně! =) Voda byla úžasně teplá, jen pak začalo hrozně foukat takže zase tak dlouho jsme tam nebyly... Večer jsme potom udělali oheň, přišla babička s dědou, teta, sestřenka a taak x) a dělali jsme špekáčky, který byli fakt dobrý :) ... a zhořel mi rohlík xD Prostě dokonalý letní den, připadala jsem si úplně jako o prázdninách! škoda jen že mamka tu nebyla.... A co vy, jak jste si užili sobotu?

Pomalu docházející...

2. června 2011 v 20:33 | já
Pomalu mi dochází, jak dlouho už jsem tu nebyla... Týden? Dva? Tři? Já vím, je to hrůza, ale pořád je co na práci xD Článek o našem třídním výletu na Baldovec napíšu zvlášť, i když už to je trošičku staré téma... a teď.... UDÁLOSTI POSLEDNÍCH DNŮ! ;-)

1) Olympiáda byla úžasná, a Malta (my) skončila jako druhá, hned za Kanadou... což je náhodou krásný, na to jaký sem měla inteligenty :D nejvíc se nám povedl fotbal, ale taky ty "přemýšlecí" hry... s těch ochutnávek ostatních států byla nejlepší asi tak mexická tortila (nemám tušení jak se to píše xD) a švédský gumový rybky =)

2) Od soboty jsem byla nemocná, ale myslím že už budu asi v pohodě... kvůli tamu jsem taky neposlala povídku do OPBS, a jestli jsi to Bello ve vzkazech nečetla, tak se ti strašně moc omlouvám, ale já nemohla ani vstát :(

3) Dneska jsme měli z naším dramaťákem vystoupení na festivaleMedarta protože Terka někam
odjela, hrála jsem jednu z hlavních rolí :)) bylo to super, strašně mě to bavilo, a i když mi to rozhodně asi nešlo tak dobže jako jí, tak na to že sem tam první rok, je slušný už to že mě to nechali hrát xD Byli se na mě podívat děda s babičkou a potom jsme šli na čaj a na palačinky =)

4) Ségra je na Škole v přírodě (ani nevíte jak jí to závidím) a mamka na sportovním kurze se spolužákama z vysoký - kola, rafty, turistika (té to závidím ještě víc, i když mamka říkala že se jí tam nechce... ono je to povinný xD) takže já jsem doma sama s taťkou. Náhodou je to fajn, sice tady máme docela bordel, protože u nás uklízí hlavně mamka se ségrou. Zrovna jsme byli nakupovat, protože vařit vááážně nebudeme xD Koupili jsme taky špekáčky a zítra si je opečeme až přijede ségra :)


5) musím psát čtenářskej deník, protože se měl dneska odevzdávat... ale já jsem nebyla ve škole, takže... xD

6) A ZÍTRA TAKY NEJDU DO ŠKOLY!!! :))
i když mi pomalu dochází, že od pondělka, což je 6. se budeme uči jen maximálně 3 týdny... maximálně, takže ani to ne... i když je pravda, že mi naše škola bude chybět :( ... ale asi tam budu jezdit často, když tam mamka pracuje :)

Mějte se krásně! :))

Nikam nejít, nic nedělat....

15. května 2011 v 14:43 | já
Jojo, dneska se mi prostě totálně nic nechce... a bohužel mi něco říká, že mám děsně moc práce do školy :// co nadělám no... Včera jsem byla na zábavě - jasně můžete říct jak jsem se tam dostala bez občanky - no jo, známí u vchodu :P xD Né jako bylo to tam super =) Ze začátku to sice bylo hrozný, protože tam byli jen lidi tak 25+ který jsem navíc neznala, takže jsem se strašně nudila, ale o půl jedenácté byl ohňostroj a přišli konečně normální lidi x)
Říkám si, že asi napíšu nějakou kapitolu, jestli se k tomu nějak donutím xD Strašně se těším na středu, jak pojedeme na ten výlet... je to náš poslední třídní výlet, takže to prostě musí být dokonalý x) Jak nad tím tak přemýšlím, pěkně ty dny do konce roku ubývají... bych si to nejradši spočítala, ale nechce se mi jít pro kalendář xD


Ještě jsem vám myslím neříkala o té pofidérní olympiádě (slovem pofidérní si připomínám ty staré dobré časy xD) a jestli jo, tak sory že to opakuju xD Prostě, na den dětí nám učitelky (a vážně z toho podezdřívám svou mamku xD) vymysleli že bude olympiáda. Ono už to jednou bylo, když jsem byla ve třetí třídě. Jo, zdálo by se to fajn, kdybych s tím neměla tolik práce! Totiž, jsme rozdělení na státy, v každým je jeden z jedné třídy a deváťáci prezitenti. A zrovna já musím dostat debilní Maltu!
Pro ty kdo nevíte, už jsem se dokonce dozvěděla že to je ostrov asi tak velkej jako půl Prahy

někde vedle Itálie, a ne ta břečka s kterou se dělají omítky. Tohle by bylo pořád fajn, kdyby jsme měli jen dělat nějaký sporty, ale my musíme mít vlajku, pokřik, krátkou přednášku (jen asi minutu) o našem státě, oblečení, národní nebo tipické jídlo pro ochutnávku a vymyslet nějakou disciplínu na tu olympiádu. Jo, už to máme všechno až na to že musíme nějak vylepšit oblečení, a to jídlo... a tu přednášku co mám říkat já xD Jako těším se na to, jen mi to připadá jako práce navíc no... ale až to bude všechno připravený, určitě to bude super... jasně že bych chtěla vyhrát, ale vážně pochybuju že se to stane xD
Tak se mějte krásně, a jestli víte jaký je na Maltě národní jídlo, dejte vědět ;) xD

Odpočítávání...

9. května 2011 v 19:08 | já

Achjoo, mě už asi vážně hrabe xD Já už pomalu odpočítávám dny do prázdnin a nemůžu se dočkat až škola skončí, ale na druhou stranu, vlastně nechci ať skončí! Nechápete co? Jako, jak bych to řekla xD No prostě, je to proto, že jdu na střední.... jasně, myslím že jsem si vybrala školu která mě bude bavit, takže se tam i docela těším, ale je promě strašně divný, že lidi který normálně vidím každý den, potom neuvidím skoro vůbec :( Ale stejně už se nemůžu dočkat prázdnin! x) Tak vidíte, mám v mozku (teda sory Lily, my jsme přece bezmozci ;) xD) totální bordel....

Dneska byl docela fajn den, a maličkou část těch věcí předemnou mám už za sebou - dneska byla premiéra našeho představení z dramaťáku, a myslím, že to bylo docela super =)
A taky jsme dneska měli úžasnej tělocvik - měli jsme jít běhat na homolu (váážně nebudu vysvětlovat co to je, sama to nevím, jen se tomu tak říká xD) ale nikomu se nechtělo, tak učitelka řekla, že máme v osnovách taky "chůzi v terénu" a tak jsme tak jako zrychleně obešli tu homolu, v lese jsme se málem přizabili o nějaký větve, a kecali jsme - bylo to vážně super, rozhodně nejlepší hodina za poslední měsíc, a to dokonce počítám výtvarku xD
Jinak jsem si dneska koupila nový boty, takže si jdu dát něco na jídlo a pak si tam navleču barevný tkaničky x) Mějte se krásně =)

Kam na střední aneb velmi těžké rozhodování

7. května 2011 v 18:12 | já


Jak jsem slíbila, konečně vám prozradím jak dopadly moje přijímačky - odpověď zní vážně skvěle! Mě stačilo dostat se na jednu školu, ale vzali mě na všechny tři, a dokonce i z dobrým umístěním.

Jedna ze škol, na kterou jsem se hlásila byla Střední pedagogická škola v Boskovicích, web: www.spgs-bce.cz, (kde jsem byla v pořadí dvacátá-osmá) na kterou teda nejdu, vlastně jsem si tam dala přihlášku proto, že bylo celkem pravděpodobný že mě tam vezmou, takže jen taková jistota.
Druhá škola byl jazykovej gympl v Olomouci, web: www.gytool.cz (v pořadí dvacátá-sedmá) je to prej druhej nejlepší gympl v celý ČR, takžy mi každý říkal (hlavně učitelky) něco na způsob "Tam běž, to je pro tebe jedinečná příležitost, a jestli tam nepůjdeš, tak za paár let si budeš říkat že..." bla bla bla xD
Pak mě ale taky vzali na střední pedagogickou v Kroměříži, web: www.ped-km.cz, kam jsem teda chtělá jít, ale lidi mě dost zpletli. Nevěděla jsem, kam mám jít, takže jsem si sepsala + & - jak to dělám vždycky když se nemůžu rozhodnout, a bylo to tak:
Gympl :
+ mohla bych se učit španělštinu
+ mohla bych pracovat jako delegátka cestovní kanceláře
+ ve 4. ročníku se jezdí na výměnný pobyty
+ (jen takový malinký) mají tam v šatnách ty skřínky jako ve filmech, co jsem vždycky chtěla xD
- hodně chemie
- hodně fyziky
- kdybych tam šla, musela bych si vybrat jestli bych měla hudebku nebo výtvarku, a měla bych jen jednu hodinu týdně (apokalypsa!)
- nedali by mi intr a musela bych každý den dojíždět, tímpádem stávat v 5 nebo i dřív!
- strašně dlouhej rozvrh
- (hoodně velký) na základce jsem všechno zvládala s dobrejma známkama i bez učení (když nepočítám přestávky) ale tohle by asi nešlo, takže až bych po dlooouhým rozvrhu konečně přijela domů, strávila bych zbytek dne učením (co navíc netuším jak se dělá xD)
jak vydíte, mínusu je víc

Střední pedagogická:
+ hodně výtvarky, hudebky a tělocviku
+ byly tam brutálně těžký přijímačky, takže jsem ani nečekala že mě tam vezmou, o to jsem byla překvapenější, že jsem se umístila jako první! (asi mě zachránili talentovky z hudebky) Tímpádem se na tu školu asi mnohem víc hodím
+ bydlela bych na intru (to jsem vždycky chtěla)
+ už tam znám pár holek
+ na této škole bych se nemusela moc učit
+ praxe ve školkách a družinách (super!)
+ nemusela bych se skoro učit
+ jezdí se na turistický a cyklistický výlety
- menší výběr vysokých škol
vidíte, tak tady je plusů výrazně víc! Navíc už když jsem tam byla, říkala jsem si jak by to bylo super kdyby mě tam vzali... no, a vzali =)

Velikonoční tradice aneb půlnoc se blíží :D

22. dubna 2011 v 21:55 | já
Je to tak nejlepší že máme velikonoční prázdniny, a navíc je prostě luxusní počasí! K těm tradicím - na těch menších vesnicích se chodívá hrkat, možná i ve městech ale to si nejsem jistá, takže hodně z vás to možná nezná... Těm co to vedou, ti co jsou nejstarší a co rozdělujou peníze se říká stárci. Většinou to bývají kluci deváťáci, ale protože u nás nikdo takovej není, tak to dělají holky... a já jim pomáhám, takže mi prej přidají :D Další tradice která k tomu patří je "odhrkávání" a vážně tetuším proč se tomu tak říká :D Vyrobí se věnec a někam se "schová". Je to v uvozovkách protože se sice schová ale musí být vidět. Nejstarší ze skupin z okolních vesnic o půlnoci příjdou aby nám věnec ukradli. A my zase zkusíme ukradnout věnec těm dalším... kluci se u toho většinou domlátili ale nás jako holky myslím nezbijou :D už se celkem těším, o půl dvanácté máme schůzku, tak zatím budu psát tu novou kapitolu co chystám x) A co vy, jenom se tak válíte nebo máte nějaký praštěný program jako já? xD

Květen, červen, a čtyři dny

14. dubna 2011 v 20:18 | já

Květen, červen, a čtyři dny, to je "přesná" doba mého budoucího pobitu na naší základní škole. I když je teprve půlka dubna, v tomto měsíci strávím v naší škole už jen čtyři dny xD Zítra půjdu do školy normálně, v pondělí taky, ale v úterý mě čeká celodenní nácvik v dramaťáku... no a potom (konečně) velikonoční prázdniny. Ty končí v pondělí, a já v úterý, středu a čtvrtek dělám příjmačky na SŠ... a potom v pátek (třicátého) to je ten pátý čtvrtý den dubna který budu ve škole xD oněkud složité, já vím xD A pak -> květen, červen a PRÁZDNINYY!!! Já se tak těším... ale zároveň netěším... co to kecám, jasně že těším, ale.... nevím no, přecejen, nová škola.... co nadělám no xD
Když už mluvím o škole, tak dneska jsme psali tu naši slavnou čtvrtletku z matematiky... samozřejmě byla tak apokalyptická jak jsem čekala, ale nejvíc mě štve, že i když všemu rozumím a všechno chápu, tři příklady mi chybí a to jen kvůli tomu že náš... "nový pan učitel" dělá stejnou čtvrtletku už čtyřicet let, která je příšerně dlouhá a má přesně odměřených 45 minut :// ten čas mě jednou zabije... doufám že to bude dvojka hej... i když počítám i s trojkou, budu si to muset nějak opravit...

A zůstanu i nadále u školy... dneska odpoledne jsme měli pracovky. Vždycky chodíme na zahradu, samozřejmě i dnes, ale já s kámoškou jsme nafasovaly tu nejideálnější práci - zalívání kytek ve škole - u toho můžeme v klidu kecat a hlavně né zmrzat venku a okopávat záhonky (jaj xD) .... Všechno bylo ideální než jsme v přízemí potkali dva naše příšerně otravné... "spolužáky" xD začaly nás lechtat a otravovat a všechno a najednou byla voda všude a nechtěně jsme polily i jednoho z kluků... ten se hrozně naštval, zebral Janě konvu a polil ju že měl celý záda mokrý... Já sem se schovala za zběr papíru :D A Jana se pak naštvala úplně brutálně a běžela za ním po chodbě a vodu lila všude hej xD Samozřejmě jsem byla mokrá i já a tak jsem toho kluka chtěla polít a on uhnul a polilo to toho co nám nic nedělal :D Hej pak tam vletěl školník a uklízečka... ta nadávala a školník se smál... a zbytek hodiny jsme vytírali chodbu a chlámali se xD Až se to dozvěděl učitel tak se naštval a já sem musela jít na autobus, takže jsem nemohla být u řešení... myslím ale že poznámka mě nemine xD xD co nadělám, ale byla to sranda náhodou... Tak se mějte hezky, z ničeho si nic nedělejte... od té doby co se tím řídím, mám se mnohem líp =)

Pozitivní energie

10. dubna 2011 v 21:13 | jáNechci to nijak zakřiknout, ale poslední dobou se mám relativně líp, než by se u školního života čekalo x) Myslím, že v podstatě jde o to ve všem hledat něco pozitivního, najít si něco na co bych se mohla těšit! Tek třeba jak jsem mluvila o těch "úterních ránech" a nebo třeba zítra jdeme místo NK a MK s děckama z družiny na výlet do lesado lesa, jako hry ve skupinkách a taak x) Takže na to se moc těším =) Ale nemusí to být nic takového "většího", třeba jen těšit se na dobrý oběd, na nějaký pěkný film nebo oblíbený seriál, nebo jak po obědě půjdete ven nebo sem na blog x) Když ani nic z toho, tak potom třeba že se blíží Velikonoční prázdniny.... a po nich moje příjmačky - na to neexistuje nic pozitivního, radši na to ani nechci myslet, zpět k pozitivním věcem xD A když už to třeba v nějaké hodině nemůžu vydržet, řeknu si "vždyť už jsem tu poslední rok, a kdo ví jak to bude na střední?" No, a takhle to nějak přežívám.Když už mluvím o pozitivních věcech, dneska to byla celkem super neděle =) Jeli jsme na oběd k babičce, což pro mě neznamená jenom skvělí jídlo, ale taky žádný vaření a žádný nádobí xD Potom jsme jeli na výlet na Plumlovský zámek, protože mamka to potřebuje na seminárku. Čekala jsem že to bude nuda, ale náhodou to bylo fajn =) Nakonec jsme šli ještě do kavárny... dala jsem si tyramisu.... bože, něco takovýho bych neměla vůbec jíst!... ale bylo to moc dobrý x) Další pozitivní zprávou dneška je, že jsme měli jen jeden domácí úkol! To je tak.. nečekaný.. ale úžasný! No, už bych měla končit a jít se koupat, chci si ještě chvíli číst x) Tak se mějte krásně, a myslete pozitivně ;)

Úterní rána aneb chytré zbavování chemie

10. dubna 2011 v 20:39 | já
Ani jsem to neměla v úmyslu, ale poslední dobou se nějak chytře zbavuju úterní chemie... chemii vážně ale vážně nemám ráda, takže chápete že mi to ani v nejmenším nevadí xD Je to vážně divný, že mi to tak vychází, ale...
Minulé úterý jsem byla u doktora kvůli tomu že už mám tak dva měsíce rýmu.. couž no...
To úterý co teď bude, jdu k zubařce. Vím že se tam má chodit každý půlrok, ale já už tam nebyla dýl jak dva roky... nikdy sem se zubařky nebála, ale když jsem tam tak dlouho nebyla, co když mám zkažený všechny zuby? Ikdyž to bych asi poznala xD
Další úterý jedu na celodenní schůzku v dramaťáku, což je super protože to je místo školy, takže se zbavím nejen ranní chemie, ale všech osmi hodin!!
A další úterý dělám příjmačky... stejně jako ve středu a ve čtvrtek... no, nevím jestli by přecejen nebyla přijatelnější ta chemie xD
Tak co myslíte, jen náhody, nebo nějakej svatej Mung či co ví, že chemie není pro mě? xD xD

Den naruby aneb škola z pohledu učitele

8. dubna 2011 v 17:58 | já

Mluvím sice o škole, ale bradavice nemyslím xD xD Na naší škole je spoustu divných věcí :D a jedna z nich je taky to, že na "den učitelů" či co to je za svátek, je u nás ve škole tzv. "den naruby" a to znamená, že místo učitelů učí deváťáci. Tentokrát se to ale posunulo na 1. dubna. U nás ve škole to začalo asi když jsem byla v šestý třídě, a strašně jsem se těšila až budu učit já xD vždycky jsem si říkala že je strašná škoda že se učí jen děcka do 5. třídy, takže já vlastně ty deváťáky ani nezažila, ale teď když to mám vyzkoušený, vím proč to tak je xD xD Je škoda, že jsem tam nebyla když se to rozdělovalo, takže kámoška vybrala předměty který budeme učit sama... ale bylo to v pohodě, asi bych vybírala podobně =) Měli jsme prvouku v první, čtení vetřetí, a matiku v pátý třídě. Nejtěžší asi byla příprava té hodiny, jako jít za tím učitelem, domluvit se co budeme probírat. No ale pak už to bylo naprosto úžasný, všichni jsme se i oblíkli jako učitelky/učitelové a měli jsme i dozory na chodbách a v jídelně... Nejdřív jsme šli na tu matiku do 5. a měli jsme je učit povrch krychle, ale oni to ještě nikdy nedělali a tu krychlu neuměli ani nakreslit! To bylo moc hej xD Ale jako nakonec to pochápaly, a v pohodě =) Pak ta prvouka v první třídě... no musím říct že ty malý děcka jsou fakt dost nechápavý :DD Ale ta hodina mě strašně bavila, jsme je učili o zvířatech a taak... a pak jsme měli pro ně takovou hru jim to vůbec nešlo ale strašně to chtěli hrát xD A čtení ve třetí třídě to bylo asi nejlepší =)) Spíš to bylo takový čtení z výtvarkou a hudebkou dohromady xD A pak u oběda jsme seděli u učitelskýho stolu. Dala bych sem fotku, ale nějak mi nejdou stáhnout se školního webu :( snad příště x) Tak abych to zkrátila - strašně moooc mě to bavilo, bylo to naprosto úžasný, a klidně bych si to někdy zopakovala - ale nejsem jediná takhle potrefená - tohle řekla půlka třídy xD Rozhodně to byla dobrá zkušenost :))

I uklízení může být někdy užitečné x)

20. března 2011 v 20:42 | já

Vážně bych nečekala, že zrovna já tohle někdy řeknu, ale po včerejšku... Prostě, začala jsem uklízet psací stůl, jako totálně, prostě šuplíky, poličky, atd.. jako co vám budu povídat, tohle je totální otrava, normálně by mi to zkazilo víkend, ale teď se stalo něco velmi výjmečného. Zrovna jsem vyklízela jeden zvlášť bordelem přeplněný šuplík, narazila jsem na maličkou obálku. Byla taková celá pomačkaná, tak jsem ji automaticky hodila do krabice se starým papírem do sběru. Pak jsem na ní ale uviděla svoje jméno (ne, nebyl to dopis z Bradavic, i když to bych byla asi 100x radši xD) tak jsem ji vytáhla a otevřela. Uvnitř byla složená tisícovka. Jo, asi jste čekali něco lepšího, ale já už se strašně těším jak si koupím nový ryfle!! Hned v úterý pojedu do města.. a když zbydou prachy tak si koupím i botičky x)
Jinak ale moc dobrou náladu nemám, protože mi ty prázdniny hezky (né, spíš hnusně xD) rychle utekly a zítra musím zase do školy. To je, jak bych to řekla.. velmi nepozitivní.. Ale náhodou, musím uznat, že nám ta škola pěkně rychle ubíhá =) Jsou už téměř tři měsíce po Vánocích, a mě to připadá jako by byli před týdnem. A za další tři měsíce? To už bude pěkně konec června, období před vysvědčením, který bývá pro deváťáky spíš takové pohodové (poslední zvonění atp..) Takže jestli bude čas ubíhat stejně jako tyhle prázdniny, zachvilku máme léto =) xD .. ale před tím ještě budu muset zvládnout ty debilní příjmačky, a to 26., 27., a 28. dubna... a pak ještě 2. května talentová zkouška či co to má být... to bude děs, budu se vážně divit jestli mě vemou aspoň na jednu z těch třech škol xD

Takové pohodové prázdniny x)

17. března 2011 v 18:15 | já
Jarní prázdniny by měli být aspoň dva týdny! Ne že bych si stěžovala, i tak jsou docela dlouhý, podle jiných, ale stejně xD Od neděle jsem byla u babičky a včera večer jsem se vrátila. No, možná se vám to zdá divný, ale asi za hodinu tam jedu zase xD Prostě, tam je to naprosto perfektní, se ségrou a se sestřenkou pořád něco podnikáme, skvělí jídlo, a nikdo po mě nic nechce xD No pro mě je to takhle ideální, v pohodě se obejdu bez počítače a televize (né že by tam televize nebyla, dokonce dvě xD) Tak se tady mějte krásně beze mě x)

Středa, čtvrtek, pátek, neboli strácím v tom přehled :D

11. března 2011 v 20:29 | já

Už vážně strácím přehled v tom, co se který den dělo xD Byl to dost přeplněný týden, pořád něco na práci...
Teď ale budu mít jarní prázdniny, a to celý týden!!! To je tak... úžasný! Plánuju jet tak na tři až čtyři dny k babičce, a jinak zatím nevím.
Taky bych se vám chtěla omluvit, že teď jsem vás pořád jenom otravovala s hlasama, ale teď už to tak hrozný nebude =) SONB skončila, a já jsem se umístila na krásném druhém místě, a za to všechno samozřejmě moc děkuju vám všem, kteří jste pro mě hlasovali x)
No, já už asi nic chytrýho dneska nenapíšu... jdu si číst x) Tak krásný víkend! =)

Ty diety, aneb jak jsem se málem stala vegetariánkou

11. března 2011 v 20:13 | já

No, jak jen to říct... je mi čtrnáct, takže přirozeně asi nechci vypadat jako bečka že? Ne, tak hrozný to zase není, ale vážím 53 kg! To ať chcete nebo ne, je vážně strašný! Tak sem s tím něco udělala no xD Prostě je to k neuvěření, ale začala sem jíst zdravě xD No, v rámci možností, protože obědy ve školní jídelně si prostě nevybereš...
Chvíli jsem dokonce uvažovala o tom, že bych se rovnou stala vegetariánkou, ale nakonec jsem se rozhodla že ne. Maso je přece v malém množství taky zdraví, a měla bych málo bílkovin... a navíc bych si tím strašně komplikovala život, jak už jsem říkala - ve školní jídelně si nevybereš, a aby kvůli mě mamka vařila nějaký zvláštní jídla, to fakt nemám zapotřebí x)
V zásadě je to jednoduchý - hlavně jsem omezila sladkosti, zvlášť čokoládu. Prostě když si třeba dám za den 2 čtverečky, tak pak už nic jinýho. Hodně ovoce a zeleniny...No a taky jíst víckrát po menších porcích, a ne později než v šest večer. Jen jsem teď mnohem víc závislá na žvýkačkách, a s části jsem to vyřešila tak, že když mám na něco chuť, tak se prostě napiju... už jsem dlouho nebyla na zumbě, to bych asi měla napravit... a taky bych měla začít víc jezdit na kole který se nehýbe ani když šlapeš jak dement, neboli roto... prostě víte co myslím... minimálně půlhodiny deně... teda aspoň do té doby, než budu vážit 49 kg... to bude ideální =)

Zase doma aneb jak jsem se učila jezdit na prkně

5. března 2011 v 19:26 | já


Včera jsem se vrátila z lyžáku, a pochopitelně se mi odtama vůbec ale vůbec nechtělo, protože to tam bylo jako vždycky naprosto úžasný! Tentokrát (jak asi už víte) jsem nejela na lyže ale poprvní na snowbord. No, rozhodla jsem se že to rozdělím na dny, jinak to nepochopíte xD Takže, vypadalo to asi tak :
Pondělí - přijeli jsme, ubytovali jsme se v chatkách a po obědě jsme vyrazili na svah. Nedá se říct, že by mě to hned první den nějak extrémě bavilo, ale to je pochopitelný. Naučila jsem se jenom padat, vstávat, dělat koloběžku nebo co (prostě abych nějak slezla z lanovky) a sesouvání po zadní hraně. Blbý bylo, že jsme (ta začáteční skupina kde jsme byli jenom tři) museli chodit do kopce pěšky, protože sedačková lanovka je až na velké sjezdovce (tam jsou dvě vedle sebe). Na té malé je jenom poma a to je na prkně tak maximálně na rozbití huby xD
Úterý - tak to už bylo mnohem lepší =) Hned dopoledne jsem se naučila jezdit lístečky na zadní hraně a odpoledně jsem mohla na velkou sjezdovku a učila jsem se jezdit i na přední hraně - zkrátka, sama jsem překonala svoje očekávání xD
Středa - hned dopoledne už jsem se naučila dělat otáčky, ikdyž je pravda, že mi to dost trvalo a pořád byly taký divný xD Odpoledne jsme šly na bowling, tam to bylo super xD Jedna holka si šla koupit pití a já jsem měla házet místo ní. Sem hodila deset a místo abych byla ráda tak mě to spíš naštvalo - no jako sobě deset nehodím =/ ... xD xD A pak noční lyžování... to jsem nevěděla jestli mám jet, protože ten kluk co jezdil se mnou zrovna nešel a já jsem nechtěla je zdržovat... ale nakonec jsem šla, a byla jsem strašně ráda že jsem to udělala!! To bylo fakt úžasný, mohla jsem si jezdit jak jsem chtěla, a kdo jste byli na nočním lyžování tak víte o čem mluvím - to je prostě nádhera!
Čtvrtek - to jsem celý den trénovala otáčky a strašně mě to bavilo...jinak ve čtvrtek jsme měli na večeřu fakt strašně dobrý borůvkový knedlíky... a pak ještě jedna holka měla narozeniny, tak bylo něco jako oslava. Ostatní pak ještě hráli activity ( mě to stačilo v úterý xD jsme vyhráli a kdyby jsme teď prohráli tak už bych neměla takou dobrou vzpomínku na to xD) a já jsme šla ještě z jednou holkou k nám na chatku a začali jsme si bylit věci. Jsme tam chytali strašný záchvaty smíchu, to bylo fakt moc xD xD mě volala mama a já sem to zvedla a tak minutu sem se do toho mobilu smála než sem mohla mluvit xD
Pátek - To už jsme byli na svahu jen dopoledne =( ale jezdilo se mi fakt nádherně =) normálně, na poslední jízdě se mi povolilo vázání a já už jsem byla pomalu smířená s tím, že tu poslední jízdu nedojedu (což by mě fakt totálně naštvalo) ale nakonec mi to jeden kluk spravil, takže pohoda xD No, a po obědě jsme už jeli dom =( mně se tak strašně nechtělo! Ach jo... No skrátka, bylo to tam naprosto úžasný a určitě jsem nebyla na snowbordu naposled! x)
PS: fotky jsem hodím až budou zveřejněný buď na FB nebo na školním webu, já jsem nefotila...

Mravenečník aneb... já jsem tak šťastná!!

25. února 2011 v 19:23 | já
Mravenečník... né že by se mi nejak líbil, nevypadá zrovna nějak úžasně, ale je to teď jedno z mích oblíbených slov, takže toho si moc nevšímejte xD Jako to by jste nepochopili ani kdybych se vám to pokoušela vysvětlit xD... a navíc žere mravence! xD
Proč že jsem tak strašně šťastná? No, protože v následující době mě čeká minimální množství školy a maximální množství zábavy! x) Takže, v neděli pomáhám moderovat karneval u nás, ale to je jen tak vedlejší.. i když taky sranda xD A v pondělí odjíždím na hory! Tam se absolutně nejvíc těším! Jsem zvědavá jestli to na tom snowbordu přežiju, ale doufám že jo xD Ale stejně je hlavní, že tam jedem prostě z naší třídou, je to náš poslední lyžák na základce, tak si to nenechám zkazit =) A až se vrátím z hor, čeká mě jen jeden jediný týden ve škole, a pak.... TÝDEN jarních prázdnin!! To je naprosto dokonalý!
Jinak nebudu nijak rozebírat "funkční a nefunkčí části administrace" to je opravdu to poslední co by mi zkazilo náladu... možná mi jdou vkládat obrázky jen debilně, možná mi nejdou odkazy, ale stejně s tím nic nenadělám...
Dneska plánuju psát povídku Nikdy nevíš co bude dál, dostala jsem celkem dobrej nápad... a zítra jedu do města pro snowbort a takový to poslední vybavení... já se tak těším!! xD
Tak si užijte víkend x)
PS: chtěla jsem sem hodit luxusní obrázek mravenečníka, ale vkládání obrázku bohužel taky nefunguje...

Rychlé televizní noviny

20. února 2011 v 18:29 | já
pršííííí =(
Vždycky nějak tak v sedm se na nově uprostřed reklamy oběví "rychlé televizní noviny" což úplně nesnáším... ale o to nejde, jen mě nenapadlo název xD
Chtěla jsem vám jen tak jako napsat, jak bylo na plese x) No, nedá se říct že bych nějak byla na plese moc xD prostě módní přehlídka dopadla dobře, což je hlavní.. a pak jsem šla ke kamarádce, protože jsem se na plese děsně nudila... řekla jsem že pak se tam vrátím, a pojedu s mamou dom, ale nakonec do dopadlo tak, že jsem spala u kamarádky a dívali jsme se celkem tak asi na čtyři filmy xD Ale bylo to super... x)
Jinak dneska jsem se zkoušela učit fyziku, protože zítra píšeme test a já vůbec nic neumím... jenomže protože učit se taky neumím (ale snaha byla xD xD) tak jsem si aspoň vyrobila luxusní taháček xD
Taky jsem postoupila do šestého kola SONB, tak by bylo fajn kdyby jste mohli --> TADY <-- dát hlas (pro Hermionu) Předem moc dík x) Už jsme tam jen tři, takže je větší šance na výhru.. no, bylo by super vyhrát, ale to se asi nestane.. xD co už..
Tak já jdu dělat něco užitečnýho.. ale pochybuju že s toho něco bude, chce se mi brutálně spát..

Proč nemůžu dělat to co chci?

16. února 2011 v 15:36 | já
Nechápu to, proč nemůžu ani jeden víkend dělat něco co bych chtěla ? Chtěla jsem jet k babičce a dědovi, ale ne, je ten debilní školní ples, kam se mi totálně nechce, takže nemůžu. Na ples ale musím, protože ... no, ta naše slavná módní přehlídka... asi sem pak hodím fotky xD Ale fakt nehodlám na tom plese zůstávat dýl než do půlnoci protože ... za prvé - je tam nuda... a za druhé - moc známejch lidí... 
Ale já už blbnu s víkendem, a ještě mě čekají dva naprosto nepřežitelný dny. Zítra to bude naprosto příšerný, protože máme dvě matiky, němčinu... a beztak ještě něco co nesnáším, ale nemůžu si to uvědomit xD a v pátek, to píšem test ze zeměpisu kterej vůbec neumím protože jsem tam minulej týden nebyla =/ no co už... ale místo matiky jdeme zkoušet, takže to je super x) 
A dneska si jedu koupit boty.. na ten ples, abych si nemuslea pořád od někoho půjčovat.. asi nějaký vyšší, protože jako ve čtrnácti letech 160 cm to není moc ideální výška xD já za to nemůžu že jsem tak malá... 

Proč existují ?

14. února 2011 v 16:22 | já
Kdo? Nemoci.. =/ né, nejsem nemocná... teď už... minulej týden jsem měla chřipku... ti bych ještě přežila, i když mi bylo tak blbě že se mi nechtělo ani nic dělat, ale z ležení jsem měla zablokovanou krční páteř takže jsem nemohla na počítač =/ stejně jsem šla, v nedělu xD abych dopsala tu povídku do OPBS xD Jestli mi to Bella ještě vůbec veme, bylo to minutu po termínu :( ale já jsem to fakt nestihla... doufám že to nebude vadit, když jsem se s tím psala...
No, teď už jsem zdravá, a sobotní školní ples se rychle blíží xD xD né že bych se tam nějak extra těšila, plesy mě neberou.. ale aspoň bude za mnou ta módní přehlídka xD A hlavně za týden (28.) pojedeme na lyžák !! Tam se těším prostě strašně totálně nejvííc !! x)
Jinak ve škole zase teď po dlouhý době, a dopisuju sešity =/ ach jo..
No tak nic, se mějte hezky a já jdu psát fyziku =/.... xD

Ples a ostatní pohromy

7. února 2011 v 19:47 | já
já a krum

V sobotu byl u nás ples... a já, i když sem pořád říkala že nepůjdu (vím proč plesy nenávidět xD) jsem nakonec šla... no, nebylo to tak hrozný jak jsem očekávala... hasiči se mě pokoušeli opít rumem.. to bylo taky něco xD xD prej "U nás můžeš pít už od patnácti" a já "hm, mě je čtrnáct" teď chvilku ticho a pak takovej záchvat smíchu xD xD No, jinak ta kapela byla úplně příšerná, ale nějak se to přežít dalo... v tombole jsme nic nevyhráli, ale ten chlap co vyhrál marcipánovej prasedort ho nechal rozkrájet, takže jsem aspoň ochutnala xD xD ale třeba na takový Vánoční ples, na ten bych šla ráda xD
Když mluvím o ostatních pohromách, myslím samozřejmě school, a konkrétně dějepis, který se pomalu ale jistě stává mím nejneoblíbenějším předmětem, ale chemii ještě nepředběhl... zatím
Zítra máme psát test na celou druhou světovou válku, a já vím jenom kdy začala a kdy skončila, to je všechno.. xD

Titulek článku je povinná položka - Ježiš =/

5. února 2011 v 13:30 | já
duha

Už mě vááážně unavuje vymýšlet názvy xD
Nejdřív bych vás moc chtěla poprosit jestli by jste mi mohli dát hlas --> TADY <--  v SONB (hermiona-grangerrova.blog.cz) předem moc děkuju x)
Je super, že jsme měli trošku delší víkend, i když jeden den se mi na pololetní prázdniny stejně zdá málo.. ale lepší než nic x) je to hustý jak si vždycky uvědomím že není neděle, ale sobota xD (rozhodně o moc lepší než naopak)
Moje ségra je na horách, na běžeckým výcviku z jejich třídou. Ani nevíte jak ráda bych jela taky.. ale nadruhou stranu je dobrý, že není doma, takže taky v pohodě xD Strašně moc se už těším na lyžák, vážně strašně moc !!
A taky bych chtěla říct... Evi, AnNe - nezapoměla jsem na vás, o těch povídkách vím, a přečtu si je x)
A jaký jste měli vysvědčení ?? Já pěkný, vážně, lepší už to být nemoholo x) =) Je trochu depresivní si uvědomit, že tohle bylo poslední pololetní vysvěčení který jsem na naší škole dostala... až po devíti letech jsem si totiž uvědomila, že na jiných školách se mají mnohem hůř..
A ve středu jsem byla na té dějepisné olympiádě... bylo to na historii lékařství a ten test byl.. fakt brutálně těžkej xD ale naštěstí jsem nebyla poslední, takže to je pozitivní zpráva.. a navíc jsem nemusela do školy, takže proč bych tam nejela že ? x)
Co se týče mojich povídek, tak.. není to tak úplně marný, myslím že by brozo mohla být nová kapitola "Nikdy nevíš co bude dál"..... a navíc chystám i něco většího, ale o tom se dozvíte až nějak... v srpnu počítám xD :P Jsem zlá.. vlastně nejzlejší, takže si zvykejte :P
No nic, mějte se krásně, já jdu odstrojovat stromek, kterej ještě máme.. vlastně dva xD xD

Tak trochu hodně psycho

1. února 2011 v 11:14 | já
Ahoj :)
Tak jak se tu máte beze mě ? xD já sem strašná xD xD ale co už xD
Připadám si jako bych žila ve zrychleným filmu, vůbec si nemůžu uvědomit co pořád dělám, ale až se konečně zastavím, je už deset večer, a to mám náladu max. tak na čtení.. ani nevím jak bych přežila kdybych neměla knížky HP a mp trojku.. a co teď poslouchám ? Poslední dobou dost tohle :
Podle mě je to super písnička !! Sice né úplně můj styl, ale ráda to poslouchám :)
No a potom The Time x) to poslochám přesně od 20. listopadu, protože to jsem šla na HP7 do kina, takže si to pomatuju :D :D Poslouchala jsem to během těch reklam na začátku xD


A taky teď dost používám slova psycho a psychošok xD xD Sama sem tak trochu psycho se mi zdá xD Ale je zvláštní, že ve škole už to teď přežívám dost v pohodě... je toho totiž tolik že se nestíhám nudit xD Zítra jedu na tu dějepisnou olympiádu..to se mi totálně nechce :/ ale aspoň se pak můžu jet brzo domů :) a nejlepší zpráva tohoto týdne.... V PÁTEK JE VOLNOO !!! to je tak... psychonejlepší xD xD
A ráda bych vám i sobě přoměla : už jen 4 týdny a budu tu zase pořád !! každý den, budu číst všechny vaše články a budu přidávat kapitoly a.... už se na to těším !! x)

Zápis, hlídání sestřenky, atp., atp...

23. ledna 2011 v 17:30 | já
duha

Já už s toho nechápu, sem tu nebyla od úterý xD návštěvnost za tento týden ani nechcu vidět radši xD Prostě jsem totálně pracovně vytížená =/ v pátek ve škole byl zápis do první třídy, neboli zase ty roční období.. jsem byla jaro (jak jinak, já musím mít zelenou xD) Včera byla teta na plese takže jsem hlídala mou čtyřletou sestřenku (Jako že sem tam spala.. se ségrou..) .. ale bylo to v pohodě, udělala jsem discotéku aby se nějak unavila a nakonec usnula u tv xD
A zítra mě čeká soutěž přednesu.. v dramaťáku, což mi nějak furt nedochází.. naštěstí mi nevadí mluvit před lidma.. (no jo, moderátorský zkušenosti... kecám xD) a mám text jen na dvě stránky.. o půl sedmý jedu na zumbu, takže dneska už asi nic nestihnu.. jen dopíšu kapitolu TT, ale to je hned =)
A ve středu zase klavírní soutěž v Němčicích.. to už bude horší.. ale co nadělám.. navíc musím šít ty šaty na módní přehlídku.. ale půlku už mám... ať už je ten ples za mnou..
Monstrózně se těším na lyžák (kterej je ale až 28 února =/) !! Ani nevím proč se tomu říká lyžák, když všichni jedem na prkno a asi jen tři holky ze sedmičky na lyže xD
Tak se mějte..méně komplikovaně než já, a nedívejte se na Pravou blondýnku nebo z toho zblbnete jako moje ségra :P xD
 
 

Reklama